Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

jaro1985r 08.04.2009 21:08

Chelsea 3-1 !

iiYama 08.04.2009 21:11

Kto to jest ten Ivanovic ( co dwie bramki dla Chelsea pyknął )?

pirat.z.karaibow 08.04.2009 21:12

http://pl.wikipedia.org/wiki/Branislav_Ivanovi%C4%87

Też się dziwię :D

Ja nie znaju.

banasik 08.04.2009 21:20

a ja znaju!

dobry prawy obrońca kupiony za 11 mln funtów

ToTylkoJa 08.04.2009 21:24

oba gole Ivanovia strzelone po rożnych.

LAB 08.04.2009 21:39

ale sprytnie sobie Marquez kartke specjalnie zarobil :D A Szpaku oczywiscie nie wie ocb :D

mic 08.04.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 705694)
ale sprytnie sobie Marquez kartke specjalnie zarobil :D A Szpaku oczywiscie nie wie ocb :D

A o co biega bo nie widzialem :/

Kluvi 08.04.2009 21:43

hehe tak przy okazji pamiętacie jak się z nas śmiali ze 4 była na Camp Nou? a tu proszę sam Bayern dostał tyle co my:D

iiYama 08.04.2009 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 705696)
A o co biega bo nie widzialem :/


W 89' Marquez wybijał piłkę z własnej połowy, a że z tym zwlekał dostał od Webb'a zółtko eliminujące go z gry w rewanżu.

Wyczyścił się na finał poprostu, a Szpakowski zawodził czemuż tak nierozsądnie postąpił.

Gordian 08.04.2009 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 705699)
hehe tak przy okazji pamiętacie jak się z nas śmiali ze 4 była na Camp Nou? a tu proszę sam Bayern dostał tyle co my:D

Nie pamiętam, że się z nas ktoś śmiał po tym 0:4.

Bayern jest w głębokim kryzysie. Najpierw 1:5 od Wików w lidze a teraz 0:4 na Camp Nou.

Proud 08.04.2009 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 705285)
Barcelona gra w tym sezonie swietnie tylko z ogórkami, z Bayernem bedzie im ciężko. Jak dla mnie faworytem tej LM jest zdecydowanie Liverpool przed ManU i Barcą

dobre typy miałeś :P ;)

a tak na serio...Barca to nie jest jakis tam zwykły faworyt...Oni po prostu obecnie grają piłkę z innej epoki...coś niby wirtuozi z dawnych lat, ale z zachowaniem siły fizycznej...

dlatego albo nagły spadek formy,plaga kontuzji albo niezwykły pech może ich pozbawić Pucharu.

choć myślę że najtrudniejszy ewentualny przeciwnik dla Barcelony to własnie Chelsea.

Ale i tak liczę na finał Arsenal - Barcelona...:p

atomek21 09.04.2009 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 705699)
hehe tak przy okazji pamiętacie jak się z nas śmiali ze 4 była na Camp Nou? a tu proszę sam Bayern dostał tyle co my:D

Bayern jest w strasznym dołku, ale i tak nawet za naszych najlepszych czasów nie wygralibyśmy z nim. Ribery to mag, a Toni bardzo dobrze z nim współpracuje. Poza nimi nie było tam dziś nikogo groźnego. A cudowne dziecko Breno nie grał nawet jak junior.

vacs 09.04.2009 07:24

Nie lubię Bayernu więc jego ostatnie potknięcia z Wolfsburgiem i te wczorajsze z Barceloną bardzo ucieszyły:)

Szkoda tylko że Bara zwolniła tempa w 2 polowie bo by się skończyło przynajmniej 7:0

---
www.waszapilka.pl

7 kotów 09.04.2009 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 705211)
Żebyś Ty się panie moderatorze nie zdziwił... :>

No i cio, cio ?
:D

Krissu 09.04.2009 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 705803)
No i cio, cio ?
:D

Zdziwiłem się... :(

kadziolek1906 09.04.2009 10:58

Ma ktoś bramki ???

wislak68 09.04.2009 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 705699)
hehe tak przy okazji pamiętacie jak się z nas śmiali ze 4 była na Camp Nou? a tu proszę sam Bayern dostał tyle co my:D

O tym samym pomyślałem:P . Niby gigantyczny budżet, w składzie mistrzowie świata i Europy a wielkiej różnicy pomiędzy Wisłą a Bayernem na Camp Nou widać nie było :D . To znaczy mówiąc uczciwie w ogóle nie było widać ani Wisły ani Bayernu.

WislakP 09.04.2009 18:50

Ciekawe czy bayern wygra w rewanżu chociaż 1:0. Jak nie to jesteśmy od niego lepsi. :D

Aro1234 09.04.2009 19:13

Tylko ja pragnę zauważyć, że Barcelona z sierpnia 2008 a obecna, to dwie różne drużyny. Może nie kadrowo, ale jakościowo na pewno... Niemniej jednak to, co wczoraj spotkało Monachijczyków to wielka katastrofa (co mnie cieszy). Szkoda Liverpoolu, bo tamten ćwierćfinał w zasadzie też jest RACZEJ przesądzony...

Marszałek 10.04.2009 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aro1234 (Post 706147)
Szkoda Liverpoolu, bo tamten ćwierćfinał w zasadzie też jest RACZEJ przesądzony...

Nie byłbym taki pewny co do awansu CHFC. Tak samo pewni wszyscy byli,że The Reeds spokojnie wygra z CHFC, tak samo teraz ja Wam mówię, że wszystko jest jeszcze możliwe. Wystarczy jak Liverpool wygra 2-0. Możliwe to ?jak najbardziej. Jak dla mnie sprawa awansu z tej pary jest wielką nie wiadomą. Choć rzecz jasna CHFC jest go znacznie bliżej. Tak czy siak Guss jest wielki.

A co do Barcelony. Jakiś kosmos.

magowski 10.04.2009 12:14

Liverpool musi wygrać 3-0 nie 2-0 po przecież przegrał u siebie nie na wyjezdzie. Dopiero przy 4-2 dla Liverpoolu (5-3 itd) przy przewadze 2 bramek The Reds awansuje dlatego również uważam że ten mecz jest przesądzony.

felipe 10.04.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 706460)
Nie byłbym taki pewny co do awansu CHFC. Tak samo pewni wszyscy byli,że The Reeds spokojnie wygra z CHFC, tak samo teraz ja Wam mówię, że wszystko jest jeszcze możliwe. Wystarczy jak Liverpool wygra 2-0. Możliwe to ?jak najbardziej. Jak dla mnie sprawa awansu z tej pary jest wielką nie wiadomą. Choć rzecz jasna CHFC jest go znacznie bliżej. Tak czy siak Guss jest wielki.

A co do Barcelony. Jakiś kosmos.

Przy zwycięstwie Liverpoolu 2:0 i tak wchodzi Chelsea ;)
Sam piszesz, ze Guus jest wielki, nie ma się co łudzić, że Londyńczycy przegrają u siebie tak wysoko.

Uran235 10.04.2009 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 706467)
Przy zwycięstwie Liverpoolu 2:0 i tak wchodzi Chelsea ;)
Sam piszesz, ze Guus jest wielki, nie ma się co łudzić, że Londyńczycy przegrają u siebie tak wysoko.

Gdzieś czytałem, że w rewanżu nie zagra Gerrard, więc nie ma nawet najmniejszych szans, żeby Liverpool awansował. I dobrze, nie lubię dziadów :D Raz w życiu byłem za Liverpoolem, jak grali finał LM z Milanem, bo Milanu nie cierpię.

A drugi z środowych półfinałów to dla mnie żadne zaskoczenie. Nie jestem kibicem Barcy, ale to co oni grają za Guardioli to jest kosmos. W pojedynczych spotkaniach ManU i Liverpool nawiązali do tego poziomu, sęk w tym, że Barca gra tak prawie w każdym meczu( mówię o całym sezonie, nie tylko o LM). Z perspektywy czasu trzeba powiedzieć, że 4-0 w Barcelonie to był dobry wynik.

WislakP 11.04.2009 12:27

Ja Liverpoolowi dobrze życzę, chciałbym kiedyś być na Anfield i posłuchać że nigdy nie będę szedł sam. :D

Chelsea ma zbyt dobrze zorganizowaną gre w obronie żeby dać sobie strzelić 3 bramki na własnym boisku., do tego komfort psychiczny i uraz Gerarda. Co prawda nie zagra Terry (kartki), ale są zmiennicy, Chelsea nie zdech i swoją ławkę ma.:D

Może jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło? "The Reds" skupią się na lidze i może po dwudziestu latach będą mistrzami? Zasługują na to i tego im życzę. :-) A Chelsea nie lubię bo nie lubię ruskich.:D

Aro1234 14.04.2009 20:28

Trwają rewanże w ćwierćfinałach LM. Kończą się pierwsze połowy i o ile w Monachium emocji raczej brak poprzez wielką zaliczkę Barcy, o tyle w Londynie Liverpool jest bliski odrobienia strat sprzed tygodnia bowiem prowadzi już 2:0... :-)

Bobic 14.04.2009 20:31

dajcie link do meczu Liverpoolu ylko żeby działał. ;-)

tylko_na_kilka_dni 14.04.2009 20:33

sop://S0PCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/11028

masz

pirat.z.karaibow 14.04.2009 20:58

W Londynie niesamowicie ciekawie i nerwowo. Wierzę że The Reds wygrają z The Blues i awansują dalej.

Bayern 1:0 Barca - wg mnie nie stać ich na więcej.

Tobi1906 14.04.2009 21:03

4-3 dla Liverpoolu Boze mecz miazga i zostalo jeszcze 7 min.

jedna bramka dla The Reds i sa w polfinale...

SV_ 14.04.2009 21:26

A nie 2?
GOGO LIVERPOOL!

pirat.z.karaibow 14.04.2009 21:27

Jeszcze jeden gol. Jazda!

Aro1234 14.04.2009 21:27

Jedna, bo gole na wyjazdach się liczą x2 :-)
YOU'LL NEVER WALK ALONE!

ABG NH 14.04.2009 21:28

Mam pytanie : Czy MU żeby jutro awansować musi wygrać ?


Aro1234 DZIĘKI :)

Tylko_Wisła! 14.04.2009 21:30

4:4 i pozamiatane. Chelsea w półfinale ;-/

Aro1234 14.04.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 708887)
Mam pytanie : Czy MU żeby jutro awansować musi wygrać ?

No, w zasadzie to powinno. Chociaż np. wynik 3-3, 4-4 itd dadzą awans. No a 2-2 da dogrywkę.

iiYama 14.04.2009 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG NH (Post 708887)
Mam pytanie : Czy MU żeby jutro awansować musi wygrać ?

Wygrać lub zremisować od 3-3 w górę.

Tobi1906 14.04.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 708883)
A nie 2?
GOGO LIVERPOOL!

Na pewno nie bo mieli by juz 5 bramek na wyjezdzie,a roznica tez jest dwoch goli.Zreszta teraz to juz nie ważne w tym momencie wynik 4-4 :)

rabi86 14.04.2009 21:36

I całe szczęście, z dwojga złego już lepiej że Chelsea awansowała. Gwiazda Rafy wreszcie przyblakła.

7 kotów 14.04.2009 21:36

What A Game !!!

emj10 14.04.2009 21:37

Na szczęście Chelsea nie dała się.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl