![]() |
A orientuje się ktos jak jest ze składkami na SKWK i czy moge się zapisać mając 16 lat?
|
Jeszcze takie pytanie. Dwie pierwsze kolejki Ekstraklasy zostaną rozegrane jeszcze w tej rundzie czy w rundzie wiosennej? Bo na karnecie są wpisane dlatego się zastanawiam...
|
będą rozegrane w listopadzie bodaj. Co doi składek dla SKWK to wszystko masz na ich stronie
|
Cytat:
ceny w dol! http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_5.gif |
wiadome juz ile na E sie sprzedało?
|
wiadome... mniej niż 6900
|
Mam pytanko jezeli zgubie karnet lub ktos mi go ukradnie to oni wyrabiają mi nowy bez płacenia czy poprostu przepada jak kamien w wode albo trzeba płacić 240z??l. z gory dzieki za odpowiedz bez aluzji i podtextów
|
15zł o ile sie nie myle sie placi a stary blokuja
|
czy bedzie mozliwosc wymiany karnetu z E na D przed końcem rundy jesiennej??
|
czy karnet obejmuje mecz z Odrą ?
|
Cytat:
67890 |
ale,czy na pewno?????
|
Tak. Na pewno. Na karnecie jest 9 meczow ligowych i 3 PE
|
czy będą sprzedawane karnety na mecze na Suchych Stawach?
|
Cytat:
|
Kiedy bedzie mozliwosc Zapłacenia skladek na runde wiosenna SKWK ? orientuje sie ktoś ??
|
podbijam pytanie... i jeszcze jedno:
Jaka jest w rundzie wiosennej składka?? |
Co się ma z tego że się zapłaci jakąś składkę w SKWK? Jest coś poza samą satysfakcją?
|
Składka na wiosnę to 40 zł
|
Cytat:
|
można również zapłacić przelewem składkę
|
Wątpie bo dostajesz naklejke jak dowod uiszczenia wpłaty :D
|
Cytat:
|
A wie ktoś kiedy będą podane ceny za karnety na wiosne??
|
pewnie wtedy gdy na 100% bedziemy pewni ze gramy na reymonta...
|
Ciekawe czy dodadza do karnetow mecz z pyrami w PP..
|
Pewnie dodadza tak jak w tamtym roku dodali Arkę
|
Cytat:
|
Od kiedy bedzie mozna zakupic karnet? Z gory dzieki
|
A czy będzie wyjazd do Bytomia czy jest kara za derby?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mam tylko propozycje... w ten weekend i nastepny nie isc na piwko tylko odlozyc ze stoweczke zeby nie bylo potem biadolenia ze "ich chyba poje****, tyle $$ na tylko kilka meczy..." itp
pozdrawiam |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy przy zapisie do SKWK od razu płaci się składkę czy jakoś później? Nie to, że sępie kasę tylko jak coś to chce ją wykombinować :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl