![]() |
Jesli Drzymała zrobi z Polonii Warszawa Groclin to i tak bedzie ciekawie. W grodzisku tez bylo 300 osob na stadionie to na Polonii tez nie zaszkodzi jak bedzie malo kibicow :)
|
Cytat:
|
Kijek. Z powodu Waszej nienawisci. Znajac zycie, to pewnie na derby przerwiecie protest ;)
wisl@k_TS. A niby w czym mecze z takim Ruchem czy Lechia maja byc ciekawsze? Nie mamy z nimi takiej kosy, zeby wyczekiwac na spotkania z nimi. Zabki czy Pruszkow leza niedaleko Warszawy, wiec bedzie sporo KP Legii. Leczna to z kolei mozliwosc spotkania Motoru, z ktorym Gornik ma uklad. Kocur. A co by to dalo? Sporo chlopakow nachodzilo dzialaczy, zeby z nimi porozmawiac. Wg mnie nie ma co robic czegos na pokaz. A, ze ktos nie slyszal o naszych dzialaniach, to mowi sie trudno. Nie szukamy rozglosu. kreseq. Nie martw sie, jesli KP Legia nas wpusci, to bedzie nas wiecej niz 300 i nie bedziecie musieli nawet kropkowac naszych zgod. ToTylkoJa. Przypomnij sobie pierwszy mecz Cracovii po awansie u Was. Juz nie pamietasz? A czy Ty nie rozumiesz, ze klub nie moze nikogo wpuscic w wiekszej ilosci niz 300? Jezeli wpuscilby, to zostalaby cofnieta zgoda na rozgrywanie meczow przy K6. A napiszesz o tym jak Wy najhonorniejsi fanatycy KP Legia wywozicie naszych do lasow, jak to Wy najhonorniejsi z najhonorniejszych skrarzycie sie Leszkowi, ze niby ze sprzetem po Warszawie latamy, a zapominacie powiedziec o swoich przedluzaczach rak? |
Cytat:
|
Co ma 300 do tematu? To po co piszesz, ze nie mogliscie wejsc z Sosnowcem? Przyjechali w 300, to wykorzystali wszystkie bilety. My zamowilismy na Znicz 1000 biletow, to do klubu przyszla wiadomosc odmowna i dostalismy tylko 100. Jezeli nie wierzysz, to przejdz sie do p.Drygalskiego i zapytaj.
Jakim malolatom? U Was sa tylko takie zwyczaje. Dobitny przyklad, wracamy z Pruszkowa, jestesmy w podziemiach centralnego, moglismy skroic bluze typowi od Was, ale poza opluciem nic mu sie nie stalo. Z kolei zdanie KP Legii o Polonii tez mnie nie obchodzi. Bo to Wy zyjecie w swoim swiecie, gdzie jestescie najlepsi, gdzie to "nie ma Polonii", a ta Polonia - ktorej niby nie ma - albo Wam kroi flagi albo Was obija. Jezeli jestes taki "objektywny", to odnies sie do wywozek i sprzetu z Waszej strony. Czy moze prawda boli? A co do wypowiadania sie innych ekip o nas. Jakim cudem Widzew mialby cos o nas mowic, jak przez kilka lat sie nie spotkalismy? Z kolei Lech jest tyle wart, co i Wy. |
Proponuje Wam takie rozmowy prowadzic na PW bo admin sie wk... i zle to sie skonczy. to jest temat EKSTRAKLASA a nie Wojna Legii i DyskoPolo.
Raz konkretnie sie wypowiedziec i szlus. Na miejscu Wislakow bym pewnie sie wkurzyl czytajac pasjonujace dywagacje o wyjazdach do lasu i krojeniu szalu 12 latnim kibicom w mierniej jakosci komunikacji tramwajowej. |
daj przykład tych wywózek. Pewnie gdzieś na forum wyczytałeś? Znasz kogoś wywiezionego? Pewnie zaraz napiszesz, że tak:lol: Jak dla mnie kilku osiłków z Legii powinno was wywieść do takiego lasu, za to, że ciągle bierzecie sobie na haczyk małolatów z Legii. Tacy mocni to stańcie do tych starszych, a nie dzieci okradacie i straszycie. Co do tych 300 biletów, to sosnowiec był skłonny nam przekazać część puli, ale oczywiście polonijka chciała sprawdzać adres zameldowania:lol:
Legia ch***owa, Lech ch*owy a Polonia wspaniała :rotfl: a Wisła i Cracovia jakie są? My przodujemy w okradaniu małolatów, a to heca. Jak to mamy robić jak wy w barwach nie łazicie. Skoro tacy mocni, to czemu nie okradliście tego z tramwaju? Bo nie był młody? Mogę się z Tobą umówić na spotkanie(zwykłe, żadna ustawka czy coś). Ja przyjdę w barwach Legii, a Ty Polonii. Zobaczymy czy będziesz miał odwagę. Pochodzimy sobie po mieście. Może w końcu zobaczę kogoś z Polonii w barwach. Zobacz jakie wy macie kompleksy, co 3 opis na waszym forum to coś o Legii :-D PS kreseq ma rację. Koniec i teraz to już na pewno. |
Przyklad. Wywozka za oklepanie Smerfetki, koles z MP, ktorego probowali wywozic 3 razy, innemu rozpier...lili kolano mlotkiem, nastepnemu kazali lykac nakretki od butelek. Dalej mam wymieniac? I wez nie p...dol z tym Sosnowcem, bo gdyby nie wykrozystali calej puli to weszlibyscie, tak samo nie pisz bzdur z krojeniem malolatow, bo dobrze wiesz, ze Wy w tym przodujecie.
Z mojej strony finito w rozmowie z fanami KP Legia. |
no dla niego Cracovia na pewno wspaniała, no i rządzi w Krakowie tak jak KSP w Wawie ^^
Dobra Panowie ale skończmy ten temat bo to nie to miejsce i nie to forum na takie tematy :) Co do samej sytuacji do szacunek dla Wrocławia i Szczecina że potrafili powiedzieć "NIE" a co do Polonii to no comment, za te wszystkie przekręty w normalnym kraju ludzie od razu trafili by do sądu, no ale to Polska przecież... |
Cytat:
|
Cytat:
- Awans Śląska do Ekstraklasy był warunkiem KONIECZNYM, żeby fuzja w ogóle się odbyła. - Pewnie o skandowaniu "Wrocław cały bez Drzymały" nie słyszałeś, co? We Wrocławiu nie chcieli mieć pucharów, których nie wywalczyli na boisku. Drzymała zrezygnował z tych pucharów pod wpływem protestów kibiców Śląska. Dociera? Edit: Analogiczna sytuacja byłaby taka, że wy mając zawodników Dyskobolii gracie w 1. lidze. Cytat:
|
Wisła,mimo iż jak na razie znaczących transferów nie widać to jednak cały czas jest poza zasięgiem reszty polskich ligowców.Poza tym nie nastąpiła masowa wyprzedaż piłkarzy,którzy zapewnili kilkunastopunktową przewage nad drugim zespołem w minionych rozgrywkach OE.Wydaje mi się że na koniec nadchodzącego sezonu krakowianie znów zakończą na 1 miejscu,ale nie będą mieli aż tak dużej przewagi jak wcześniej.
Zacięta powinna być walka o wicemistrzostwo,prawdopodobnie pomiędzy Lechem a Legią.Zakładając huraoptymistyczny scenariusz obydwa kluby przy odrobinie szczęścia w losowaniu i przede wszystkim bardzo dobrej własnej postawie powinny awansować aż do fazy grupowej pucharu UEFA.Jesienna walka w pucharach może ujemnie wpłynąć na postawe tych drużyn w lidze polskiej,czego przykładem jest Wisła gdy walczyła w grupie z Basel,Feyenordem i Nancy.Mimo wszystko nie widać groźnych rywali na krajowym podwórku dla naszych pucharowiczów - zamieszanie w Groclinie może odbić się na postawie tej drużyny. Ostatecznie ze względu na doświadczenie trenera Smudy obstawiam że jednak Lech wywalczy wicemistrzostwo,aczkolwiek tutaj szanse z Legią wydają się mniej więcej wyrównane. |
Cytat:
Cytat:
konkretniej? coś z nimi nie tak? i do czego byś się jeszcze doczepił, bo chętnie wytłumacze. :D edit: no dobra, może kolejkę przed końcem, nie dwie. :D |
Zapisze sobie date tego posa Zbychu i w maju zobaczymy czy bede ci go wypomnial z lekka nutka ironii :D
Zobaczymy jaka wrózka z ciebie :D szczegolnie to Cytat:
Cytat:
Dopiero lipiec a tutaj juz sie gotuje :D |
Oho, widze, że sezon zbliża się wielkimi krokami :D Napinka wzrasta proporcjonalnie do ilości dni jaka dzieli nas od rozpoczęcia sezonu.
Kijku, sam wiesz jak to jest jak ktoś kocha jakąs drużyne, więc nie dziw się niektórym postom.Osobiscie mam trochę inne zdanie na temat rywalizacji, nie mniej jednak to jest forum, wiec każdy może sobie napisać swoją opinie. Co do Twojej wypowiedzi. Nie gadaj, że dla ciebie fakt zdobycia mistrza przed nasza drużynę na 5 kolejek przed zakończeniem sezonu jest bez znaczenia....To po prostu musiało się jakoś odbić na formie piłkarzy, ich mentalność i zaangażowanie.Synonimem tego wszystkiego, byl strzał Brożka z karnego u Was. Jednak to wszystko nie usprawiedliwia naszych piłkarzy.Przejebaliśmy. Poza tym Proponował bym się uspokoić naszym warszawskim gościom /Przypominam, że to forum ogólnodostępne,więc to nie miejsce na wzajemne przechwalanki :). |
Cytat:
nie filozuj Kijku, lider może być tylko jeden. ;) i nic sie nie gotuje, porozmawiać międzyklubowo nie można? :D |
Przypomnialo mi sie, ze kiedys ktos na naszym forum dal linka do tematu na forum Cracovii, ktory brzmial mniej wiecej tak: "Jak Śląsk do nas przyjedzie to krzyczmy DYSKOBOLIA!". Ma go ktos moze? :rotfl:
|
ale mnie ten Smuda dziś rozśmieszył, :lol:
|
Cytat:
Mozna usprawiedliwiac to brakiem motywacji itp , jednak z drugiej strony gralismy na totalnym luzie, bez zadnej presji. Rozumial bym , gdyby powodowalo to wieksza nonszalancje w grze, jednak zamiast tego, w wiekszosci meczy, na boisku panowal kompletny chaos w naszym wykonanianu. Jak bedzie teraz, tego nie wiem. Historia uczy, ze to co bylo rok temu, wcale nie musi sie powtorzyc. Na dzien dzisiejszy uwazam ze sa 3 wyrownane zespoly i walka o mistrza bedzie na bank ciekawsza i bardziej zacieta, niz w zeszlym roku. Reasumujac - nie uwazam Wisly za faworyta a za 1 z 3 pretendentow. Jesli juz mialbym cos typowac, to czarnym koniem moze okazac sie tu Lech...ups... Amica:) |
Cytat:
macie, tylko za mocno się nie śmiejcie ;) http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...a_majstra.html no i parę wróżbiarskich zdań ode mnie.. Lech, Wisła, Legia..jeśli tak nie będzie wyglądała pierwsza trójka (w dowolnej kolejności oczywiście) w czerwcu 2009, to będę bardzo zaskoczony. Bo poza nami kto jest? Polonia? Osłabiona, niezgrana, chimeryczny właściciel, moim zdaniem ciężko im będzie w pierwszych tygodniach. No i Majdan na bramce, dobrze pamiętam? ;) Górnik? Ruch? Na pewno nie na pierwszą trójkę.. 'Galaktyczna 'Jagiellonia'? Coś mi się wydaje, że za 3-4 miesiące nie będą z czego mieli płacić tym swoim 'galacticos'.. Reszta ligi? Totalna przeciętność. W ogóle, sytuacja w lidze skłania się ku temu, by pucharowicze odjechali reszcie ligi na dystans nie do pokonania w ciągu roku-dwóch. |
Cytat:
Czemu co roku muszę czytać oficjalną napinkę Amicowców( Rutkowski et cosortes )? Rozumiem - AmicoLech ma realne szansę na mistrzostwo( nie on jeden :> ), ale to już się staje śmieszne... Ja im niczego nie ujmuję, ale ligi nie wygrywa się w działach sportowych gazet, a na boisku. |
Cytat:
|
Dla porządku wklejam.
Raport bieżący 21/2008 Zarząd Inter Groclin Auto S.A. z siedzibą w Karpicku informuje, co następuje: 1) w dniu 10 lipca 2008 roku nabył od Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Groclin-Dyskobolia z siedzibą w Grodzisku Wlkp. 125 akcji imiennych nieuprzywilejowanych spółki Groclin-Dyskobolia o wartości nominalnej 1000 zł (jeden tysiąc złotych) każda. Cena za nabywane akcje została ustalona w wysokości po 1196 zł (jeden tysiąc sto dziewięćdziesiąt sześć złotych) za jedną akcję,. 2) w dniu 10 lipca 2008 roku nabył od Zbigniewa Drzymały 10 akcji imiennych nieuprzywilejowanych spółki Groclin-Dyskobolia o wartości nominalnej 1000 zł (jeden tysiąc złotych) każda. Cena za nabywane akcje została ustalona w wysokości po 1196 zł (jeden tysiąc sto dziewięćdziesiąt sześć złotych) za jedną akcję. Po zawarciu w/w umów Inter Groclin Auto S.A. posiada 16715 akcji spółki Groclin Dyskobolia S.S.A., co odpowiada 100% udziałowi w kapitale zakładowym. W dniu 11 lipca 2008 r. Inter Groclin Auto S.A. z siedzibą w Karpicku zawarła z Józefem Wojciechowskim przedwstępną umowę sprzedaży 16715 akcji imiennych nieuprzywilejowanych Groclin-Dyskobolia S.S.A. za łączną kwotę 20.000.000,00 zł (dwadzieścia milionów złotych) . Uzupełniająco Zarząd Inter Groclin Auto S.A. podaje, że w dniu 10 lipca 2008 r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Groclin-Dyskobolia S.S.A., które podjęło uchwałę o zmianie firmy spółki na KSP Polonia Warszawa S.S.A. oraz siedziby na Warszawę. |
Ja to jestem ciekawy co ten Wojciechowski z tego Groclinu zrobi. Polonią tego w żaden sposób nazwać nie można chociaż kibice się chyba z przyzwyczajenia do tego dostosują przecież gdzieś będą musieli chodzić w soboty i zdzierać gardło. Facet wydał 20 mln zł na akcje. Wcześniej Drzymała sprzedał najbardziej wartościowych zawodników zachowując pełnie praw do Majewskiego i Jodłowca. Jeżeli ktoś wydaje 20 mln zł to chyba nie po to żeby zaraz zwinąć interes.
|
Co z honorem Polonii i tradycją klubu? Jeżeli ktoś miał zastrzeżenia do Amici Poznań to co z Dysko-Polo Warszawa? Bo to to już w ogóle skandal :/
|
Cytat:
|
Cytat:
I tak się spieła że jak nie było Brożka w finale PP to z niesmakiem oglądaliśmy tę niemoc jaką graliśmy w ataku! O meczach PE z Legią szkoda pisać! Taka runda jak jesienna to właśnie ewenement na który nie można sie powoływać. Niestety ale bardziej wiarygodna była rynda wiosenna co do naszych mozliwości na tle rywali. I zgadzam się z kolegą 1q2 że teraz jest 3 faworytów do MP w miare wyrównanych. (Wisła, Legia, Lech) I mam prośbe co do niektórych "leczących kompleksy" wobec kolesi z Poznania (nie tylko warszawiaków) - ten sezon nie musi być powtórką poprzedniego i pewnie nie będzie wiec po co te pseudo śmiechy z wywiadu Smudy. Lech zrobił dobre wzmocnienia i dla mnie właśnie dziwne by było gdyby kolo powiedział że nie walczą o mistrzostwo:) Niby co miał powiedzieć - walczymy o powtórzenie 4 miejsca? Tak to moze Górnik albo Cracovia powiedzieć a nie Lech w obecnej sytuacji. PS I pomyśleć że musze bronić pyry na tym forum. Co to się porobiło:D |
Cytat:
IMHO to brak szacunku dla rywali, ale co tam - więcej śmiechu pod koniec sezonu będzie. A co do Twoich obaw - to jest sport, wszystko może się zdarzyć. Ale takich panikarzy na tym forum zawsze mieliśmy w bród, więc nie licz, że na kimś zrobisz wrażenie. |
Cytat:
Śmieszy mnie to trochę, bo przypomina mi się sytuacja z zimy. Tam odszedł Kosowski, i wobec braku transferów, jednogłośnie stwierdzono, że Wisła będzie miała duże problemy z utrzymaniem przewagi... Kupiono Matusiaka i Łobodzińskiego, i nagle zmiana, wszyscy zadowoleni, że dokonujemy już transferów pod kątem pucharów... A z perspektywy czasu widać, że Matusiak nie miał żadnego wpływu na gre Wisły, Łobo nie wielki, a mimo to powiększyliśmy przewagę nad 2. drużyną... Chociaż to kompromitujące 0-0 z finału PP... Ech... |
Cytat:
Nie jestem panikarzem - ale nie lubie pustej napinki i nie lubie braku rzeczowej dyskusji. Chetnie rozmawiam na temat wzmocnień taktyki naszych rywali i nie pekam przed nimi ale potrafie dostrzec ich mocne strony (słabe też). A to róznica! (Moze dla Ciebie nie dostępna - bez urazy) PS Ja tu jestem zeby wymieniać poglądy z innymi a nie żeby robić wrażenie! Ty jak chcesz to sobie rób wrażenie - ja chętnie dyskutuje z innymi bo przez to poszerzam swoją futbolową wiedze i nie tylko (poznaje zdanie innych itd). Lansowac to się mogą panienki w klubach a nie ja:D Cytat:
|
Cytat:
I uwierz - ja takie "analizy" czytam co pół roku, zazwyczaj szanse na puchary mamy w nich marne, a o mistrzostwie to nawet nie ma co marzyć:D I raptem raz się sprawdziły... Cytat:
Cytat:
P.S. Sam mógłbym obrazić się za nazwanie mnie "czerwonym", niemniej staram się być wyrozumiały:D Ja - "czerwony"?! |
Tak naprawde to cięzko cos powiedzieć o nowym sezonie, dopóki nie zostanie rozegranych kilka kolejek.
Według mnie faworytem na tą chwile jest mimo wszystko Legia. Wątpie żeby Lech mogł zdobyć mistrzostwo, ale pewnie będą walczyć do konca. My jestesmy chyba największą niewiadomą. Dwa lata temu sezon zakonczylismy z 16stoma remisami i 4 porazkami. Rok pozniej nie zmieniając prawie składu rozbilimsy ligę w pył. Co będzie w tym roku ? Trudno liczyć żeby powtórzyła się tak niesamowita runda Zieńczuka a i lidera też nie za bardzo widać jakim był niewątpliwie Kosowski. Raczej się osłabiliśmy niż wzmocniliśmy (choć niepoprawni optymiści powiedzą że okienko trwa do 31 sierpnia). Część meczy nie będzie rozgrywana na Reymonta... IMHO nie wyglada to za dobrze. Liga jest tak słaba że nic gorszego niż 3 miejsce nam nie grozi, ale to jednak porażka. |
Cytat:
KKS dziś grał z Kubą, byłem na stadionie i jak dla mnie Stilić ma zadatki by rządzić w lidze. Ma na polskie warunki znakomity przegląd pola, a piłka dosłownie lepi mu się do nogi. Lewandowski grał w anormalnych warunkach, ale też wypadł bardzo dobrze. Po Arboledzie widać rozbrat z piłką, brak zgrania, ale jedną akcje miał mega. Lech grał na 50% możliwości (Kuba pewnie też nie na full), a kręcił nimi jak chciał. Zresztą, kto chciał, to widział ten mecz, był na polsacie. Tak jak wspomniał wolfy, niezgrana obrona i bramkarz w tym momencie to największy problem..no i mam nadzieję, że Murasiowi sie nic nie stało groźnego..to 30% mojej drużyny. |
Cytat:
Logika, logika i jeszcze raz logika. Jeszcze trochę i niektórzy strzelą sobie w łeb, bo jak drużyna, która w ubiegłym sezonie nie miała konkurencji może wywalczyć MP, gdy odeszli TRZEJ REZERWOWI(tak, tak, Skorża zdecydowanie wyżej cenił umiejętności Cantoro i Sobola od Dudki) + Matusiak(to powinno być rozpatrywane jako wzmocnienie), a rywale kupili zawodników o niezbyt wyrobionej marce. Toż to wprost niemożliwe. Wieszajta się, już czas! Konrad swoim postem trafił w samo sedno, przeczytajcie go nie raz, nie dwa, ale tyle, aż coś sobie przyswoicie. Najgorsze jest to, że kolejne okienko i znowu trzeba tłumaczyć to samo...A potem znowu wyjdzie na nasze, ale co z tego. Tu nie ma żadnej nauki. |
Cytat:
Naprawde w jakikolwiek sposob powaznie traktujesz ta nasza porazke 6:1 w jakims durnym sparingu? (chcialem zadac to pytanie tylko w troche inny sposob ale nie bede prowokował, Macku zapewe) :D |
Co sądzę nt. Waszej porażki napisałem w tym temacie(chyba w tym) kilka postów wcześniej.
Traktuje ją tak samo, jak Wasze transfery, zapowiedzi szefów Amiki, itd - tj. wszystko zweryfikuje sezon, nie można jeszcze wyciągać jakichkolwiek wniosków. Jeśli zaś ktoś traktuje w inny sposób jedną z tych rzeczy - niech i potraktuje tak pozostałe - to jest chyba zrozumiałe i właśnie tego wymagam od malkontentów i płaczków. |
Nie no , prawdziwy kibic od razu musi
po pierwsze zjebac konkurencje a po drogie chwalic swoje bo jak ma jakies ale to juz jest placzka. Co ciekawe nikt nie placze, ale wystarczy napisac ze wcale tak latwo nie bedzie, a juz trzeba sie liczyc z obstrzalem przez 'prawdziwych kibicow' Dziwne ze w przypadku ze dany scenariusz sie sprawdza, to 'prawdziwi kibice' i tak twierdza ze maja racje, tyle ze trener **** badz grajki ...... Pokaz mi Macko choc jeden post mowiacy ze szans na mistrza nie mamy a odwolam to wszystko , chyba ze bycie 'prawdziwym kibicem' ,wymaga na 2 tygodnie przed liga, prezenia muskolow ,niedoceniania konkurencji i przeceniania wlasnego zespolu. |
Cytat:
Czyli miękkie nogi, robienie z naszych kalek, a z przeciwników - półbogów. |
Ja to widze tak, ze jak w czyms siedze(a siedze w Wisle a nie w Lechamice, czy w Legii), to lepiej dostrzegam wszelkie niedostatki i nie wydaje mi sie , zeby to objawialo sie skrzywionym obrazem calosci:)
Generalnie jestem, zeby zamiast mowic, robic i jak nasi zrobia to co chcemy, to na bank zrewiduje poglad. Narazie - pesymizm, jesli chodzi o mizerie transferowa, choc jestem zdania ze lepiej pozostac przy tym co sie ma, niz nakupowac miernoty , i tu zgadzam sie z Mackiem , ze o oslabieniu mowy byc nie moze ,a jesli to tylko w przypadku Paulisty, ktory choc wiecej czarowal niz gral, ale byl dobrym dzokerem. Jednak jestem jak najdalszy od stwierdzenia, ze wygranie ligi juz w zasadzie po 1 rundzie, w sezonie ubieglym, daje nam prawo upatrywac Wisly jako zdycydowanego faworyta sezonu ktory sie zacznie juz wkrotce. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl