Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

P26 12.06.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gdsmk (Post 550622)

i 20 000 tępych mózgów "LEEEEEEEO".


Trzeba było ruszyć dupsko na stadion i powstrzymać tych 20.000 tępych mózgów.


buaha



byle do 2012...

JEDREK76 12.06.2008 22:11

Prawda jest taka, że sędzia po prostu odebrał nam to co wcześniej podarował (bramka ze spalonego Brazylijczyka = karny z kapelusza dla Austryjaków).

Jedna sprawa wydaje mi się, że najbardziej w tym wszystkim istotna, Beenhakker miast "po ptokach" wyklinać sędziego i zrzucać na niego winę i odpowiedzialność powinien zastanowić się nad "selekcją", jaką dokonał. Połowa składu reprezentacji nie wiadomo po jaką cholerę pojechała na te mistrzostwa europy skoro im nawet sam selekcjoner nie wierzy, druga połowa jest do nich nieprzygotowana, a grają jedynie Bramkarz i Brazylijczyk, któremu po raz kolejny (skoro niektórzy żądają:> ) powiem: NIE dla Rogera (nie ze względu na umiejętności, ale dla zasady)!!

saklak1906 12.06.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 550591)
bojkot angielskich produktów! Niech wiedzą, że z Polakami nie można zadzierać! ;D

A co Ty od nich chcesz kupowac Roce Royca czy fish and chips bo przeciez nic lepszego nie maja. Na pierwsze nas nie stac a drugie smakuje jak glowno wiec nie ma czego zalowac


Zrobili nas polaczkow na szaro, nasi nawet niezle grali w drugiej polowie ale co z tego jak polowa skladu tam nie powinna byc Krzynowek, Jop , Golanski, Bak to sie nawet na nasza OE nie nadaja, pozytywnie mnie zaskoczyl nasz brazylijczyk, Sagan nawet calkiem nie zle a Boruc to klasa swiatowa wiecej pozytywow w naszym zespole nie widziale

Luu... 12.06.2008 22:12

sędzia i sędzia,prawda jest taka że huja graliśmy a tak przynajmniej jest na kogo winę rzucić

brawa dla pana Beenhakkera za selekcje kadry.... co z tego że nawet potem obrony się z tego nie da skleić ważne że jest wesoło

simone 12.06.2008 22:12

!!! ACAB !!!
http://img.interia.pl/sport/nimg/How...bb_2371942.jpg

TheCid 12.06.2008 22:13

No teraz trzeba Leo dojechać:)

Co robi w kadrze Wawrzyniak i Pazdan? Czemu nie grają te asy:)


A jeszcze do tego Leo tak przygotował naszych że byliśmy wolniejsi od austriakow. Nawet Smolar nie miał szybkości...

ToTylkoJa 12.06.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 550635)
A co Ty od nich chcesz kupowac Roce Royca czy fish and chips bo przeciez nic lepszego nie maja. Na pierwsze nas nie stac a drugie smakuje jak glowno wiec nie ma czego zalowac

a Ty wszystko bierzesz na poważnie? Nie bez powodu dałem takie coś ---> ;D

KamiK 12.06.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 550634)
To po ch*j to ogladales , jak szans nei mamy ??

Umiesz czytać? To zrób to ponownie. Szans JUŻ nie mamy, po tym meczu spokojnie mogę stwierdzić, że jesteśmy na poziomie Austriaków. Leonie :D
Nawet jak by się udało Austriakom wygrać i nam wysoko z Chorwacją, to tylko dzięki temu byśmy awansowali - że Chorwacji by odpuścili bo już awans mają w kieszeni. Proste.

PauL 12.06.2008 22:15

Panowie, spokojnie, ale pierwsza bramka, którą strzelił Roger również była z kapelusza. Sędzia się mylił, owszem, ale robił to w obie strony.

Niestety znowu kończymy turniej po drugim meczu. W zasadziej udupiła nas już Chorwacja , która wygrała niespodziewanie z Niemcami i nawet w przypadku wygranej z Austrią nasze szanse na awans były nieduże, ale przynajmniej statystyki byłyby lepsze.

Obrona słaba, ataku właściwie nie było. Na plus jedynie Boruc, Krzynówek i Roger. Reszta zagrała bardzo przeciętnie, albo po prostu słabo jak Jop, czy Golański.

KUBCYK 12.06.2008 22:17

niby chu** graliśmy ale tylko przez pierwsze 20 min a potem jakoś wszystko ruszyło....... no i oczywiście na końcu wina sędziego bo karnego nie powinien uznać:evil: Podobnie jak z Niemcami na Mistrzostwach co w doliczonym czasie nam strzelili:-/ Ale zawsze mamy jakieś szanse na awans:-/

Latin 12.06.2008 22:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez P26 (Post 550620)
Tak, wyjebcie Leo to już wogóle nie będzie po co grać.
nikogo lepszego na dzień dzisiejszy nie znajdziecie. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zrobił co mógł, tylko piłkarze się nie dostosowali..

To jest właśnie jedyne co przemawia z Holendrem. Cięzko znaleźć kogoś kto byłby lepszy. Ja mam nadizeje na jakiegoś młodego, ambitnego byłego piłakrza, który mógłby coś zrobić z tą reprezentacją. Jakiś typ walczaka na boisku, któy będzie miał jakąś wiedzę trenerską. Coś w stylu Probierza, tak zachowując proporcje.
Magiczny Leo też popełnia błędy, więc pozwólcie na krytyke.

TheCid 12.06.2008 22:17

Z punktu widzenia Wisły to nie za dobrze. Dudka dzisiaj się dobrze pokazał. Z Chorwacją też mogl dobrze. Byłoby że odpadliśmy po walce a Dudka dobry. Teraz bedzie Dudka zły i włosi nie zapłacą:)

A i dobrze bo Bednarz też traci wymowkę. Niech się ku..wa rusza. Leo też pokazał na początku z dobrej strony się a teraz widzimy jaki z niego orzeł...

Bednarz do roboty dziadu bo wszystko robisz żeby nasza Wisełka grała jak repra...

darotsok73 12.06.2008 22:17

Nie ma co wymyślać spiskowej teorii, po prostu biedne Polaczki ,obiektywnie słabo grające nie były potrzebne w dalszej części medialnej imprezki dla bogatych, awansują ci co mają i tyle w tym temacie. My żeby wejść musielibyśmy grać podobnie jak np. Czesi, szokuje mnie tylko fakt że taki prostacki numer wykonał sędzia z Anglii gdzie puszcza się 100 razy bardziej ostrą grę, dzięki takim wszarzom na dalszy plan schodzi fakt żałosnego poziomu gry naszych orłów, po prostu żenada i parę ciekawych minut w żaden sposób tego nie zmieni.

1q2 12.06.2008 22:17

ja tylko tak na goraco poki do konca sie nie zniszcze sie alkiem:>
Na znieczulony mozg to mi wychodzi ze procentowo to wieksze szanse mamy przy tym remisie , niz przy 1-0.
Oczywiscie sznase sa niewielkie ale pierwszy raz nie bedziemy grac o honor w 3 -m meczu:P

ps. spalony to ****(jesli byl) ale jakby ANGOL w lidze angielskiej gwizdnal cos takiego to bylby to jego ostatni mecz.

flamengista 12.06.2008 22:18

Przy tym, co właśnie zobaczyłem - sędziowanie w Korei to był sprawnie reżyserowany skandal.

Ok, Howard Webb i spółka zawalili przy bramce Rogera. Był ewidentny spalony. Ale dyktowanie przez ostatnie 6-7 minut urojonych rzutów wolnych, uwieńczone śmiesznym karnym w 92 minucie - tylko po to, by nieudacznicy mogli strzelić gola, to żenada.

Tyle o sędziowaniu, co do samego meczu...

Widzieliśmy dwie najsłabsze drużyny tego turnieju. Zwycięstwo w tym meczu - gdyby zostało dowiezione do końca - zupełnie nie odzwierciedlało by przebiegu meczu.

Pierwsze 25 minut I połowy to najgorsza gra Polaków, jaką pamiętam od dobrych 10 lat. Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę przeciwnika z jakim graliśmy. Słabiutcy Austriacy grali z nami w dziada i tylko ich nieudolności - oraz wspaniałemu Borucowi - zawdzięczamy, że po pierwszej połowie nie przegrywaliśmy 3-4 bramkami.

Bramka Biało Czerwonych pięknie oddaje, czym był dla nas ten turniej. Nie dość, że gola nie strzelił właściwie Polak, a Brazylijczyk, to jeszcze ze spalonego. Metrowego. Fakt, Leo tu miał rację. Roger był najlepszym zawodnikiem w naszym zespole. Starał się jak mógł i z pewnością załatwił sobie dobry transfer zagraniczny.

Grą naszych byłem zwyczajnie zażenowany. Ale również i decyzjami Beenhakkera. Na miły Bóg, co robił na boisku Jop - toż to rozbój w biały dzień! Czy Leo nie widział, w jakiej dyspozycji jest ten zawodnik? Zrobił mu tylko krzywdę stawiając na niego w tym meczu.

W drugiej połowie zaczęliśmy dominować - ale tylko dlatego, że słabi Austriacy opadli z sił. No i byli podłamani bramką.

Powiedzmy sobie szczerze. Obie drużyny nie zasłużyły na zwycięstwo. Remis to sprawiedliwy wynik, choć w tą sprawiedliwość nie musiał tam chamsko ingerować sędzia.Cóż, widać dostosował się poziomem do piłkarzy.

Dla mnie ten mecz oznacza koniec mitu Leo Beenhakkera. Nie wiem jak wy, ale ja już zwyczajnie nie wierzę w tego trenera. Ok, zrobił awans. Ale moim zdaniem na Euro gramy gorzej, niż na obu Mundialach. Strach pomyśleć, co by było gdyby Roger Guerrero nie dostał paszportu. Brazylijczyk uchronił nas przed blamażem, jest tylko duży niesmak.

PS. w zasadzie paradoksalnie dobrze się stało, że sędzia nas przekręcił. Przynajmniej Leo ma jakiś punkt zaczepienia do obrony przed atakiem medialnym. A i bardziej zaślepieni kibice będą wspominać, jaka nas spotkała "niesprawiedliwość".

wojteq_NH 12.06.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 550636)
sędzia i sędzia,prawda jest taka że huja graliśmy a tak przynajmniej jest na kogo winę rzucić

brawa dla pana Beenhakkera za selekcje kadry.... co z tego że nawet potem obrony się z tego nie da skleić ważne że jest wesoło

w pierwszej połowie straszny piach zgoda i tylko Boruc zasługuje na pochwałę za całe spotkanie, ale w drugiej połowie jak na dostępnych zawodników i forme jaką prezentują graliśmy dobrze, a Austryjacy nie mieli argumentów... tzn. ostatecznie okazało się, że mieli ten z gwizdkiem i naszywką "Fair-Play" (ch*j wie co to znaczy - chyba po angielsku) :/

K_2 12.06.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamiK (Post 550641)
Umiesz czytać? To zrób to ponownie. Szans JUŻ nie mamy, po tym meczu spokojnie mogę stwierdzić, że jesteśmy na poziomie Austriaków. Leonie :D
Nawet jak by się udało Austriakom wygrać i nam wysoko z Chorwacją, to tylko dzięki temu byśmy awansowali - że Chorwacji by odpuścili bo już awans mają w kieszeni. Proste.

A ty umiesz czytac ? Jak piszesz ze nie mamy szans to po co te mecze ogladasz ? Nie mamy szans to znaczy ze nas moze w ch*ja sedzia robic? Szkoda pisac...

saklak1906 12.06.2008 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 550619)
ja .......e... przekrety przekrety i jeszcze raz przekrety. ****a jebana austria gospodarzem to musi miec chocaz 1 pkt, bo przeciez od Niemcow dostana porzadnie w cipe. ****a brak slow...


Ale za cztery lata(jak nam nie odbiora) to sedziowie beda pod nas gwizdc i bilans strat i zyskow wyjdzie na zero a i tak z grupy nie wyjdziemy

Bronex 12.06.2008 22:20

Co tu dużo mówić strasznie tymi występami Leo podkopał swój wizerunek w oczach kibiców szczególnie tą selekcją. Mnie to zastanawia taka rzecz bierze na Euro 23 zawodników i 12 z nich strach wystawić. to co to za selekcja. Brakuje zawodników na ławce. Odnoszę wrażanie ,że kolejny raz spora grupa polskich piłkarzy pojechała na wycieczkę.


Ludzie dajcie sobie spokój już z tą kampanią "NIE ROGEROWI" bo to się żałosne robi.

ToTylkoJa 12.06.2008 22:21

jedyny gracz, który zasługuje na miano rzeczywistej gwiazdy to ARTUR BORUC. Roger też się dobrze pokazał jak dotąd, ale jednak wyczyny Boruca były niesamowite

K_2 12.06.2008 22:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 550658)
Ale za cztery lata(jak nam nie odbiora) to sedziowie beda pod nas gwizdc i bilans strat i zyskow wyjdzie na zero a i tak z grupy nie wyjdziemy

Co ty przyjedzie lysy Angol i na oczach Polakow znow nas wy*ebie,tradycji musi sie stac za dosc

w0lno. 12.06.2008 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 550642)
[...]Na plus jedynie Boruc, Krzynówek i Roger. Reszta zagrała bardzo przeciętnie, albo po prostu słabo jak Jop, czy Golański.

Żartujesz teraz? Krzynówek co akcja to piłkę tracił. Jak dla mnie to jeden ze słabszych zawodników naszej drużyny... A te jego strzały to pozostawię bez komentarza

Ja mam takie pytanie: po co nam jakiś Lindeman, skoro nasi ruszają się jakby w smole byli umoczeni. Przykładowo nasz 'najlepszy' zawodnik Jop był jakieś 10 metrów przed zawodnikiem Austrii, a tamten i tak go wyprzedził to jest śmiech na sali po prostu...

arth_ur 12.06.2008 22:23

http://img359.imageshack.us/img359/5...warweebow3.jpg - i tyle w tym temacie

K_2 12.06.2008 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 550662)
Żartujesz teraz? Krzynówek co akcja to piłkę tracił. Jak dla mnie to jeden ze słabszych zawodników naszej drużyny... A te jego strzały to pozostawię bez komentarza

Jedna latare niezla zaladowal z wolnego ,ale rzeczywiscie ta "selekcja" Beenhakkera beznadziejna,Jop to byl dramat ,Glowacki napewno byly lepszym pilkarzem ,ale co tu pisac mamy zbieranine gwiazd Orange Extraklasy i snajperow z drugiej ligi angielskiej

PauL 12.06.2008 22:26

K_2 ,ochłoń. Chodziło mu, że po remisie, który notabene jest wynikiem sprawiedliwym nie mamy szans w turnieju. Poza tym sędzia tak do końca nas nie skrzywdził, bowiem na naszą korzyść także się pomylił, o czym napisałem w poście wyżej. Słaby sędzia, słabe drużyny - marny mecz.

K_2 12.06.2008 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 550666)
K_2 ,ochłoń. Chodziło mu, że po remisie, który notabene jest wynikiem sprawiedliwym nie mamy szans w turnieju. Poza tym sędzia tak do końca nas nie skrzywdził, bowiem na naszą korzyść także się pomylił, o czym napisałem w poście wyżej. Słaby sędzia, słabe drużyny - marny mecz.

:lol:
Moge jednak sadzic ,ze w przypadku gola Rogera ,pomylil sie nieswiadomie,sadzil ,ze jest wszystko OK z regulami
Natomiast przy karnym jest to ewidentny z pelna premedytacja odgwizdany karny .
Jak juz sedziowie na tym szczeblu drukuja ,to sie zastanwiam nad sensem uczestniczenia w takich turniejach

ToTylkoJa 12.06.2008 22:29

każdy pisze, że sędzia (w domyśle główny) podarował bramkę Polsce. Tyle tylko, że arbiter to liniowy tego nie zauważył, a nie Howard Webb. Ale poza tym karnym i spalonym, nie sędziował źle. Wiadomo, że karny przysłania wszystko, ale trochę umiaru wypada zachować.

M. 12.06.2008 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 550663)

http://img116.imageshack.us/img116/7...ecidaliyw4.jpg

Niestety jakby nie grać i tak wygrywają gospodarze.

PauL 12.06.2008 22:32

Wygrywają ? Wszystkim zarzucającym przekupstwo przypomnę tylko, że ten remis Austrii daje tyle, co Polsce.

fst 12.06.2008 22:33

Tylko, że przy 1 bramce zawinił sędzia boczny nie sygnalizując spalonego. Ciężko w takiej sytuacji oczekiwać żeby główny to odgwiżdże bo tak na prawdę nie widział czy spalony był czy nie. Przy karnym dla Austriaków za to miał wszystko jak na tacy i tak samo jak zauważył Boniek, mógł równie dobrze odgwizdać faul na Bąku.

Chorynatrzykolory 12.06.2008 22:33

Eh.. Plany jak zawsze (wyjście z grupy) , wyszło jak zawsze . Gratuluję ogólnie sędziowania panowi Webberowi.. Pocieszę was , pod koniec lipca liga się zaczyna , to mi poprawia humor jedynie.


http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png

popatrzcie na ciekawostki

spinnaker 12.06.2008 22:34

http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png wiedziałem że ludzie mają fantazje :)
dla mnie pierwsze 30 minut to był śmiech na sali toteż miałem dobry ubaw

pan_premier 12.06.2008 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 550654)
...


Bardzo mądry post

Leo zawalił i sedzia przekręciasz tego nie zmieni.
Nas po prostu na to nie stac aby dobrze GRAJACYCH w klubach piłkarzy zostawiac w domu.
Smolarek zagrał dwa razy wielką kiłe i nie ma go kto zmienić...

gorzej z lewym obrońca bo tu mamy tylko dwóch asów: Wawrzyniak i Piotrek Brożek :/

Bronex 12.06.2008 22:34

A Leo pewnie znowu powie ,że to jest fantastyczne to co zawodnicy robią i zaskoczony ich postępami. Mit Leo upadł. Po porażce z Chorwacją ( przecież nawet nie mamy kim grać bo albo kontuzja albo strach go wystawić) pewnie poda się w ****u do dymisji i będzie po sprawie. Znowu pojawia się pytanie o selekcję.

Mnie cały czas nurtuje czy jest sens zabierać na Euro zawodników , którzy dostali odcisków na dupie od siedzenia na ławie albo trybunach , tylko za nazwisko. Co to za sens powołać 7-8takich zawodników a potem powiedzieć ,że na pierwszym zgrupowaniu panuje kondycyjna mogiła i trzeba wychodzić z przygotowania nie od punktu "0" ale od "-10" a czasu nie ma. Przecież jeżeli nie ma kogo powołać to lepiej powołać kogoś kto kondycyjnie przynajmniej nie jest do tyłu. Teraz to jest takie gdybanie ale kilku piłkarzy niestety w reprezentacji brakuje chociaż na ławce.

irman 12.06.2008 22:34

100% zgody z Flamengistą. Sędzia wyświadczył holenderskiemu emerytowi wielką przysługę. Przecież wiadomo, że gdyby nie ten karny to powieźlibyśmy Chorwatów z 5:0, a potem to hoho, może i finał nasz.

Nic to, że nie ma żadnych schematów w grze, że obrona popełnia katastrofalne błędy, że w ataku nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji, że na ławce, dzięki selekcji pod menadżerów, nie ma żadnego sensownego zmiennika. Winny będzie jeden-niedobry sędzia, który uwziął się na biednych Polaków.

Po tych meczach wniosek jeden. Holender nie jest w niczym lepszy niż poprzednicy. Zrobił tyle samo co Janas czy Engel. Cała jego praca to jeden wielki piar polegający na wmawianiu Pazdanom, Zachorskim czy Kokoszkom, że są wielcy. Z taką bandą piłkarskich kalek jak nasi zawodnicy, nikt nic nie zrobi. Może Rehhagael. On jedynie wie, że jak się ma drwali, to trzeba grać drewnianą piłkę, Benhałer myślał, że zrobi z nas drugą Holandię (haha).

ToTylkoJa 12.06.2008 22:34

http://img209.imageshack.us/img209/8481/wantedws7.jpg

Leo do sędziego: Why? Sędzia: For Money. :lol:

w0lno. 12.06.2008 22:35

W następnym meczy 'Leoooooo' powinien wystawić do składu swoje 'gwiazdy': Pazdana, Wawrzyniaka itd. zobaczymy co pokażą. Niech pokaże kogo wybrał na Euro...

Ps. Szkoda, że nie ma Kuby...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=382267369 :o

SZYMEK_TSW 12.06.2008 22:36

No teraz tak juz na spokojnie; po meczu z Chorwatami przyjdzie czas na analize dokonań Leo w kilku kluczowych sprawach

- dobór zmienników niby tyle było przedwczesnych wyborow 30 zawodników potem 26 a prawda taka że na ławce żadnej alternatywy, Żewłakowa trzebabyło przesunąc i w środku dziura bo Jop zenada a gdzie Głowacki itd, Po co brał Wawrzyniaka jako Lewego obrońce jak wogóle on nie grał

- wyjdą też na światło dzienne te sprawy menadzerskie bo po co na Euro pojechali niektorzy kosmiczni jak Zahorski czy Pazdan

- sprawa Rogera, niektórzy się buntują kampanii "Nie dla Rogera" no ale ludzie zrozumcie jedno. Przyznaje ze był naszym nalepszym zawodnikiem ale chyba nie o to chodzi w rywalizacjii międzynarodowej. Jak ktoś jest przeciwny to może jeśli jeden Roger jest lepszy od pozostałych 10 piłkarzy to weżmy sobie 11 Rogerów nieprawdaż ??

mateusz212 12.06.2008 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PauL89 (Post 550670)
Wygrywają ? Wszystkim zarzucającym przekupstwo przypomnę tylko, że ten remis Austrii daje tyle, co Polsce.

takkkk napewnoooo...jeżeli wygraja z Niemcami to są na 99% dalej,bo my z Chorwacją to chyba w hokeja n a trwie możemy powalczyć o wygraną.... Wbrew pozorom ten remis dał Austrii to co nam zabrał...nadzieje,na awans...

PauL 12.06.2008 22:40

mateusz2112 nie ośmieszaj się. Austria ma takie same szanse, jak nie mniejsze na wygraną z Niemcami, którzy notabene są w gorszej sytuacji, niż Chorwaci, jak my w ostatnim meczu. Dajcie już sobie siana z tym tłumaczeniem naszych słabych wyników. Zagraliśmy tragicznie. Wszyscy jeszcze niedawno jechali po Janasie, a za jego kadencji to przynajmniej potrafiliśmy po wielkich bojach wygrać z Austrią, która w rankingu FIFA oscyluje w granicach 100 miejsca. Z Niemcami również przegraliśmy, ale o bramkę mniej. Ja tego zapowiadanego progresu nie widzę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl