![]() |
Cytat:
Trzeba było ruszyć dupsko na stadion i powstrzymać tych 20.000 tępych mózgów. buaha byle do 2012... |
Prawda jest taka, że sędzia po prostu odebrał nam to co wcześniej podarował (bramka ze spalonego Brazylijczyka = karny z kapelusza dla Austryjaków).
Jedna sprawa wydaje mi się, że najbardziej w tym wszystkim istotna, Beenhakker miast "po ptokach" wyklinać sędziego i zrzucać na niego winę i odpowiedzialność powinien zastanowić się nad "selekcją", jaką dokonał. Połowa składu reprezentacji nie wiadomo po jaką cholerę pojechała na te mistrzostwa europy skoro im nawet sam selekcjoner nie wierzy, druga połowa jest do nich nieprzygotowana, a grają jedynie Bramkarz i Brazylijczyk, któremu po raz kolejny (skoro niektórzy żądają:> ) powiem: NIE dla Rogera (nie ze względu na umiejętności, ale dla zasady)!! |
Cytat:
Zrobili nas polaczkow na szaro, nasi nawet niezle grali w drugiej polowie ale co z tego jak polowa skladu tam nie powinna byc Krzynowek, Jop , Golanski, Bak to sie nawet na nasza OE nie nadaja, pozytywnie mnie zaskoczyl nasz brazylijczyk, Sagan nawet calkiem nie zle a Boruc to klasa swiatowa wiecej pozytywow w naszym zespole nie widziale |
sędzia i sędzia,prawda jest taka że huja graliśmy a tak przynajmniej jest na kogo winę rzucić
brawa dla pana Beenhakkera za selekcje kadry.... co z tego że nawet potem obrony się z tego nie da skleić ważne że jest wesoło |
|
No teraz trzeba Leo dojechać:)
Co robi w kadrze Wawrzyniak i Pazdan? Czemu nie grają te asy:) A jeszcze do tego Leo tak przygotował naszych że byliśmy wolniejsi od austriakow. Nawet Smolar nie miał szybkości... |
Cytat:
|
Cytat:
Nawet jak by się udało Austriakom wygrać i nam wysoko z Chorwacją, to tylko dzięki temu byśmy awansowali - że Chorwacji by odpuścili bo już awans mają w kieszeni. Proste. |
Panowie, spokojnie, ale pierwsza bramka, którą strzelił Roger również była z kapelusza. Sędzia się mylił, owszem, ale robił to w obie strony.
Niestety znowu kończymy turniej po drugim meczu. W zasadziej udupiła nas już Chorwacja , która wygrała niespodziewanie z Niemcami i nawet w przypadku wygranej z Austrią nasze szanse na awans były nieduże, ale przynajmniej statystyki byłyby lepsze. Obrona słaba, ataku właściwie nie było. Na plus jedynie Boruc, Krzynówek i Roger. Reszta zagrała bardzo przeciętnie, albo po prostu słabo jak Jop, czy Golański. |
niby chu** graliśmy ale tylko przez pierwsze 20 min a potem jakoś wszystko ruszyło....... no i oczywiście na końcu wina sędziego bo karnego nie powinien uznać:evil: Podobnie jak z Niemcami na Mistrzostwach co w doliczonym czasie nam strzelili:-/ Ale zawsze mamy jakieś szanse na awans:-/
|
Cytat:
Magiczny Leo też popełnia błędy, więc pozwólcie na krytyke. |
Z punktu widzenia Wisły to nie za dobrze. Dudka dzisiaj się dobrze pokazał. Z Chorwacją też mogl dobrze. Byłoby że odpadliśmy po walce a Dudka dobry. Teraz bedzie Dudka zły i włosi nie zapłacą:)
A i dobrze bo Bednarz też traci wymowkę. Niech się ku..wa rusza. Leo też pokazał na początku z dobrej strony się a teraz widzimy jaki z niego orzeł... Bednarz do roboty dziadu bo wszystko robisz żeby nasza Wisełka grała jak repra... |
Nie ma co wymyślać spiskowej teorii, po prostu biedne Polaczki ,obiektywnie słabo grające nie były potrzebne w dalszej części medialnej imprezki dla bogatych, awansują ci co mają i tyle w tym temacie. My żeby wejść musielibyśmy grać podobnie jak np. Czesi, szokuje mnie tylko fakt że taki prostacki numer wykonał sędzia z Anglii gdzie puszcza się 100 razy bardziej ostrą grę, dzięki takim wszarzom na dalszy plan schodzi fakt żałosnego poziomu gry naszych orłów, po prostu żenada i parę ciekawych minut w żaden sposób tego nie zmieni.
|
ja tylko tak na goraco poki do konca sie nie zniszcze sie alkiem:>
Na znieczulony mozg to mi wychodzi ze procentowo to wieksze szanse mamy przy tym remisie , niz przy 1-0. Oczywiscie sznase sa niewielkie ale pierwszy raz nie bedziemy grac o honor w 3 -m meczu:P ps. spalony to ****(jesli byl) ale jakby ANGOL w lidze angielskiej gwizdnal cos takiego to bylby to jego ostatni mecz. |
Przy tym, co właśnie zobaczyłem - sędziowanie w Korei to był sprawnie reżyserowany skandal.
Ok, Howard Webb i spółka zawalili przy bramce Rogera. Był ewidentny spalony. Ale dyktowanie przez ostatnie 6-7 minut urojonych rzutów wolnych, uwieńczone śmiesznym karnym w 92 minucie - tylko po to, by nieudacznicy mogli strzelić gola, to żenada. Tyle o sędziowaniu, co do samego meczu... Widzieliśmy dwie najsłabsze drużyny tego turnieju. Zwycięstwo w tym meczu - gdyby zostało dowiezione do końca - zupełnie nie odzwierciedlało by przebiegu meczu. Pierwsze 25 minut I połowy to najgorsza gra Polaków, jaką pamiętam od dobrych 10 lat. Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę przeciwnika z jakim graliśmy. Słabiutcy Austriacy grali z nami w dziada i tylko ich nieudolności - oraz wspaniałemu Borucowi - zawdzięczamy, że po pierwszej połowie nie przegrywaliśmy 3-4 bramkami. Bramka Biało Czerwonych pięknie oddaje, czym był dla nas ten turniej. Nie dość, że gola nie strzelił właściwie Polak, a Brazylijczyk, to jeszcze ze spalonego. Metrowego. Fakt, Leo tu miał rację. Roger był najlepszym zawodnikiem w naszym zespole. Starał się jak mógł i z pewnością załatwił sobie dobry transfer zagraniczny. Grą naszych byłem zwyczajnie zażenowany. Ale również i decyzjami Beenhakkera. Na miły Bóg, co robił na boisku Jop - toż to rozbój w biały dzień! Czy Leo nie widział, w jakiej dyspozycji jest ten zawodnik? Zrobił mu tylko krzywdę stawiając na niego w tym meczu. W drugiej połowie zaczęliśmy dominować - ale tylko dlatego, że słabi Austriacy opadli z sił. No i byli podłamani bramką. Powiedzmy sobie szczerze. Obie drużyny nie zasłużyły na zwycięstwo. Remis to sprawiedliwy wynik, choć w tą sprawiedliwość nie musiał tam chamsko ingerować sędzia.Cóż, widać dostosował się poziomem do piłkarzy. Dla mnie ten mecz oznacza koniec mitu Leo Beenhakkera. Nie wiem jak wy, ale ja już zwyczajnie nie wierzę w tego trenera. Ok, zrobił awans. Ale moim zdaniem na Euro gramy gorzej, niż na obu Mundialach. Strach pomyśleć, co by było gdyby Roger Guerrero nie dostał paszportu. Brazylijczyk uchronił nas przed blamażem, jest tylko duży niesmak. PS. w zasadzie paradoksalnie dobrze się stało, że sędzia nas przekręcił. Przynajmniej Leo ma jakiś punkt zaczepienia do obrony przed atakiem medialnym. A i bardziej zaślepieni kibice będą wspominać, jaka nas spotkała "niesprawiedliwość". |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale za cztery lata(jak nam nie odbiora) to sedziowie beda pod nas gwizdc i bilans strat i zyskow wyjdzie na zero a i tak z grupy nie wyjdziemy |
Co tu dużo mówić strasznie tymi występami Leo podkopał swój wizerunek w oczach kibiców szczególnie tą selekcją. Mnie to zastanawia taka rzecz bierze na Euro 23 zawodników i 12 z nich strach wystawić. to co to za selekcja. Brakuje zawodników na ławce. Odnoszę wrażanie ,że kolejny raz spora grupa polskich piłkarzy pojechała na wycieczkę.
Ludzie dajcie sobie spokój już z tą kampanią "NIE ROGEROWI" bo to się żałosne robi. |
jedyny gracz, który zasługuje na miano rzeczywistej gwiazdy to ARTUR BORUC. Roger też się dobrze pokazał jak dotąd, ale jednak wyczyny Boruca były niesamowite
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja mam takie pytanie: po co nam jakiś Lindeman, skoro nasi ruszają się jakby w smole byli umoczeni. Przykładowo nasz 'najlepszy' zawodnik Jop był jakieś 10 metrów przed zawodnikiem Austrii, a tamten i tak go wyprzedził to jest śmiech na sali po prostu... |
http://img359.imageshack.us/img359/5...warweebow3.jpg - i tyle w tym temacie
|
Cytat:
|
K_2 ,ochłoń. Chodziło mu, że po remisie, który notabene jest wynikiem sprawiedliwym nie mamy szans w turnieju. Poza tym sędzia tak do końca nas nie skrzywdził, bowiem na naszą korzyść także się pomylił, o czym napisałem w poście wyżej. Słaby sędzia, słabe drużyny - marny mecz.
|
Cytat:
Moge jednak sadzic ,ze w przypadku gola Rogera ,pomylil sie nieswiadomie,sadzil ,ze jest wszystko OK z regulami Natomiast przy karnym jest to ewidentny z pelna premedytacja odgwizdany karny . Jak juz sedziowie na tym szczeblu drukuja ,to sie zastanwiam nad sensem uczestniczenia w takich turniejach |
każdy pisze, że sędzia (w domyśle główny) podarował bramkę Polsce. Tyle tylko, że arbiter to liniowy tego nie zauważył, a nie Howard Webb. Ale poza tym karnym i spalonym, nie sędziował źle. Wiadomo, że karny przysłania wszystko, ale trochę umiaru wypada zachować.
|
Cytat:
Niestety jakby nie grać i tak wygrywają gospodarze. |
Wygrywają ? Wszystkim zarzucającym przekupstwo przypomnę tylko, że ten remis Austrii daje tyle, co Polsce.
|
Tylko, że przy 1 bramce zawinił sędzia boczny nie sygnalizując spalonego. Ciężko w takiej sytuacji oczekiwać żeby główny to odgwiżdże bo tak na prawdę nie widział czy spalony był czy nie. Przy karnym dla Austriaków za to miał wszystko jak na tacy i tak samo jak zauważył Boniek, mógł równie dobrze odgwizdać faul na Bąku.
|
Eh.. Plany jak zawsze (wyjście z grupy) , wyszło jak zawsze . Gratuluję ogólnie sędziowania panowi Webberowi.. Pocieszę was , pod koniec lipca liga się zaczyna , to mi poprawia humor jedynie.
http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png popatrzcie na ciekawostki |
http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png wiedziałem że ludzie mają fantazje :)
dla mnie pierwsze 30 minut to był śmiech na sali toteż miałem dobry ubaw |
Cytat:
Bardzo mądry post Leo zawalił i sedzia przekręciasz tego nie zmieni. Nas po prostu na to nie stac aby dobrze GRAJACYCH w klubach piłkarzy zostawiac w domu. Smolarek zagrał dwa razy wielką kiłe i nie ma go kto zmienić... gorzej z lewym obrońca bo tu mamy tylko dwóch asów: Wawrzyniak i Piotrek Brożek :/ |
A Leo pewnie znowu powie ,że to jest fantastyczne to co zawodnicy robią i zaskoczony ich postępami. Mit Leo upadł. Po porażce z Chorwacją ( przecież nawet nie mamy kim grać bo albo kontuzja albo strach go wystawić) pewnie poda się w ****u do dymisji i będzie po sprawie. Znowu pojawia się pytanie o selekcję.
Mnie cały czas nurtuje czy jest sens zabierać na Euro zawodników , którzy dostali odcisków na dupie od siedzenia na ławie albo trybunach , tylko za nazwisko. Co to za sens powołać 7-8takich zawodników a potem powiedzieć ,że na pierwszym zgrupowaniu panuje kondycyjna mogiła i trzeba wychodzić z przygotowania nie od punktu "0" ale od "-10" a czasu nie ma. Przecież jeżeli nie ma kogo powołać to lepiej powołać kogoś kto kondycyjnie przynajmniej nie jest do tyłu. Teraz to jest takie gdybanie ale kilku piłkarzy niestety w reprezentacji brakuje chociaż na ławce. |
100% zgody z Flamengistą. Sędzia wyświadczył holenderskiemu emerytowi wielką przysługę. Przecież wiadomo, że gdyby nie ten karny to powieźlibyśmy Chorwatów z 5:0, a potem to hoho, może i finał nasz.
Nic to, że nie ma żadnych schematów w grze, że obrona popełnia katastrofalne błędy, że w ataku nie potrafimy zagrać jednej składnej akcji, że na ławce, dzięki selekcji pod menadżerów, nie ma żadnego sensownego zmiennika. Winny będzie jeden-niedobry sędzia, który uwziął się na biednych Polaków. Po tych meczach wniosek jeden. Holender nie jest w niczym lepszy niż poprzednicy. Zrobił tyle samo co Janas czy Engel. Cała jego praca to jeden wielki piar polegający na wmawianiu Pazdanom, Zachorskim czy Kokoszkom, że są wielcy. Z taką bandą piłkarskich kalek jak nasi zawodnicy, nikt nic nie zrobi. Może Rehhagael. On jedynie wie, że jak się ma drwali, to trzeba grać drewnianą piłkę, Benhałer myślał, że zrobi z nas drugą Holandię (haha). |
http://img209.imageshack.us/img209/8481/wantedws7.jpg
Leo do sędziego: Why? Sędzia: For Money. :lol: |
W następnym meczy 'Leoooooo' powinien wystawić do składu swoje 'gwiazdy': Pazdana, Wawrzyniaka itd. zobaczymy co pokażą. Niech pokaże kogo wybrał na Euro...
Ps. Szkoda, że nie ma Kuby... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=382267369 :o |
No teraz tak juz na spokojnie; po meczu z Chorwatami przyjdzie czas na analize dokonań Leo w kilku kluczowych sprawach
- dobór zmienników niby tyle było przedwczesnych wyborow 30 zawodników potem 26 a prawda taka że na ławce żadnej alternatywy, Żewłakowa trzebabyło przesunąc i w środku dziura bo Jop zenada a gdzie Głowacki itd, Po co brał Wawrzyniaka jako Lewego obrońce jak wogóle on nie grał - wyjdą też na światło dzienne te sprawy menadzerskie bo po co na Euro pojechali niektorzy kosmiczni jak Zahorski czy Pazdan - sprawa Rogera, niektórzy się buntują kampanii "Nie dla Rogera" no ale ludzie zrozumcie jedno. Przyznaje ze był naszym nalepszym zawodnikiem ale chyba nie o to chodzi w rywalizacjii międzynarodowej. Jak ktoś jest przeciwny to może jeśli jeden Roger jest lepszy od pozostałych 10 piłkarzy to weżmy sobie 11 Rogerów nieprawdaż ?? |
Cytat:
|
mateusz2112 nie ośmieszaj się. Austria ma takie same szanse, jak nie mniejsze na wygraną z Niemcami, którzy notabene są w gorszej sytuacji, niż Chorwaci, jak my w ostatnim meczu. Dajcie już sobie siana z tym tłumaczeniem naszych słabych wyników. Zagraliśmy tragicznie. Wszyscy jeszcze niedawno jechali po Janasie, a za jego kadencji to przynajmniej potrafiliśmy po wielkich bojach wygrać z Austrią, która w rankingu FIFA oscyluje w granicach 100 miejsca. Z Niemcami również przegraliśmy, ale o bramkę mniej. Ja tego zapowiadanego progresu nie widzę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl