![]() |
Cytat:
No ale co to będzie to zobaczymy ok 23 :) |
toż to szok... Rosjanie mnie zaskakują coraz bardziej
|
Cytat:
Oby nie |
Boże dajcie Hiddinka do Wisły...
Aż nie moge wyjść z podziwu jak Rosja gra...pewnie finał będzie Turcja-Rosja:D |
Cytat:
|
Dogryweczka panowie i panie ;)
|
oby wszystko wróciło na swoje miejsce :D
Niespodzianki miła rzecz, ale bez jaj. |
Pierwszy raz spotykam sie z anulowaną czerwoną kartką:)
|
świetny mecz Rosji bija Holendrów na głowe taktycznie i szybkościowo, jeślii jednak Holandia przejdzie moze byc nie do zatrzymania
dupe Michelowi uratował liniowy, bo faulu to chyba nawet nie było. Szkoda ze Rosja nie wygrała była zdecydowanie lepsza... No ale sa nieskuteczi |
brawo Rosja. Świetny trener + nieobliczalni zawodnicy i powstała mieszanka wybuchowa. Zasługują na medal.
|
Żal że jedna z tych drużyn będzie musiała odpaść . Rosjanie maja młody skład , ciekawy jestem jak sie będą się rozwijać bo już za 2 lata MŚ. :D:D
|
Paljuczenko (napisalem jak sie mówi) gra jak automat....a ta poprzeczka....ajajajajaj
|
tak sobie poszperałem w necie na temat reprezentacji Rosji i wyszło mi, że tylko jeden zawodnik z obecnej kadry gra poza granicami kraju. To wielki plus dla tego zespołu. Piłkarze znają się jak łyse konie (w dodatku zazwyczaj przewijają się te same kluby, więc piłkarze są zgrani). I są to zawodnicy którzy regularnie grają, a nie siedzą na ławce. U niego pojechali po prostu ci, którzy co byli ograni i mieli formę. Plus genialna taktyka i przygotowanie przez Gussa i mamy efekty. Hiddink nie używał takiego argumentu jak Leo, że zawodnik 'x' jest za młody. W samej selekcji już widać inną myśl niż u naszego trenera. Jakby Hiddink przejął naszą reprezentację i na serio by z niej nic nie wycisnął (nie chodzi o same wyniki, ale o styl itp), to był bym w 100% pewny, że nie mamy piłkarzy
Rosjanie się bawią z Holendrami :D Tak grająca Rosja zmiażdżyła by Polskę. 2-1 dla Rosji |
Cytat:
|
ej ****a co sie dziejeeeee
Nic nie kumam:ruskie grały 3 dni temu holandia w tym składzie 8 dni ,powinni ich kurna zabiegać na śmierć 2. Holandia grała jak z nut a teraz mega piach...psycha znowu siadła chyba :( |
Pięknie, żegnamy Oranje.
|
Cofam moje słowa - to nie Turcja będzie mistrzem, to Ruskie zdobędą ojro
|
Cytat:
|
Cytat:
|
bo był Błaszczykowski...
|
Cytat:
Ja sie ciesze że awansowała Rosja. Holendrzy czuli sie juz mistrzami a tu taka miła niespodzianka. Jak mi sie dobrze wydaje to narazie każda ekipa która wystawiła rezerwy w 3 meczu dostaje w dupe. |
Marszałek ma racje - dobry trener to podstawa!!!
Loew przed meczem z Portugalią przebudował całkowicie skład i ustawienie. Zaskoczył tym Portugalczyków. Bilić (cienki trener jak barszcz) niczym Turków nie zaskoczył - a kiedy siadła psychika jego piłkarzy przed karnymi zamiast im pomóc kłócił sie z technicznym o przedłużoną dogrywke! Bilicowi siadła psychika i to udzieliło sie jego piłkarzom!!!! Hiddink to artysta - ale zastanawia mnie jedno - Koreańczycy zabiegali wszystkich. Australia również swietnie biegała. Rosja znowu świetnie biega i zabiegała Holendrów! Jak On to robii? Jakies tryki czy moze 100 razy lepsza wersja Lindemana? :D PS Leo nie jest dobry.... jak widac |
Cytat:
Co mecz to inna opinia - jutro Włochów ogłosisz mistrzami? :D |
Cytat:
|
Cytat:
Kalinka popłynie ulicami rosyjskimi ;) Szkoda że nam, polskim kibicom nie jest dane przeżywać takich emocji. |
Jednak teza Marszałka się sprawdziła :)
|
Po koleji odpadaja moi faworyci. Ostatnia nadzieja w Hiszpanach.
Ruscy zagrali fenomenalnie! |
Michel to ********* ogłaszam to wszem i wobec.
Zawsze był słaby, zawsze kręcił, a dzisiaj przeszedł sam siebie Wymyślił czerwona kartke dla Ruskiego(liniowy mu zespuł akcję) nie dał 2 żółtych dla holendrów po zastosowanieu przywileju Nie dał żółtej za faul taktyczny Holendrowi Nie dał ewidentego karnego i to nie były sytuacje które mozan ocenić po powtórce. Co do aspektów sportowych: Rosja nie zdobedzie ME jak nie zacznie być skuteczna. Rosja to najładniej grajaca drużyna na euro. Rosja to najlepiej(razem z Niemcami) przygotowana taktycznie dużyna na Euro. Rosja to najlepiej przygotowana szybkościowo drużyna na Euro :) |
Ja po tym meczu powiem tyle.Noż ****a.Rosja jest calkowicie inna drużyna niż kilka lat temu .Hiddink ma to coś w sobie że potrafi natchnąć piłkarzy do gry.Jakby trenował Polske to by tak natchną Łobodzińskiego do gry że by każdego oszukiwał przełożeniem piłki z lewej nogi na prawą.Szkoda mi troche Holendrów w fazie grupowej pokazali że potrafią grać super piłke.Dziś wydawało mi się że Van Basten przekombinował ze zmianami.Trzeba też przyznać że Rosjanie fantastycznie zagęszczali środek boiska i co najważniejsze wyeliminowali praktycznie z gry Snejidera który był takim motorem napędowym Holandi.Finał stawiam Turcja-Rosja
|
Słyszeliście Borka? Mówił, że BOHATER ELIMINACJI Kerżakow(nie wiem jak to się pisze) został w domu. Pewnie nie miał formy. A u nas połowa składu pojechała za zasługi z kwalifikacji ( Krzynówek, Żurawski...).
|
zeby Polacy cieszyli sie z sukcesow ruskow ...
Co chcial Borek zasugerowac, ze Hiddink nie wzial na turniej najlepszego strzelca z eliminacji. Moze Beenhakker mial nie wziac na euro Smolarka ? Juz sie gubia chlopaki w tym naciaganiu na sile wszystkiego przeciwko Beenhakkerowi. |
Jak w pucharze UEFA, chyba nikt już Rosjan nie zatrzyma , ale trzeba przyznac że grają fajnie. Cała nadzieja w Hiszpanii.
|
Cytat:
Rosja naprawde teraz ma silną ekipe, i stać ich na zdobycie ME. |
Cytat:
Dzisiejszy mecz pokazał, ze Holandia nie ma charakteru i tyle. Drużyna bez charakteru nie ugra nic w turnieju. Zawsze tak było i będzie Turcja, NIemcy, Rosja- co łączy te ekipy? S****ysyński charakter, odwaga, i co pewnie też nie jest bez znaczenia, silny naród Holandia miał pokazac charakter dzisiaj, pokazała to co zawsze czyli wielkie gówno, nie szkoda mi ich ani trochę, bo jak tacy zawodnicy nie potrafia wykorzystać takiego srodka obrony jak rosyjski, to nie mamy o czym rozmawiać Cytat:
Tak wiem: zabory, Stalin... :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
No coż moja teoria potwierdziła się w stu procentach. Holandia nia miała pomysłu na grę,z takim trenerem,trudno się dziwić. A najlepsze w tym wszyskim jest to,że reprezentanci Rosji w dupie mają klubu z zchodu,jakieś Reale,nie stać ich. Co do teorii premiera,niestety ale jestesmy tak bardzo rozłożonym narodem,że aż szok. Na to składa się wiele elementów. Zreszta..... |
Cytat:
|
Powiedzcie mi tylko czy ja naprawde widzialem Rosjan czy to byli pilkarze ktorzy byli naturalizowani i po kilkunastu opercajach plastycznych, zeby ich "wybielic"? Bo to co ogladalem dzisiaj wyszkolenie techniczne szybkosc gry, ulozenie taktyczne to po porstu tak umie grac tylko Brazylia i to ta najlepsza Brazylia.
Dodam tylko ze bylem za Holendrami ale po 3 bramce dla Rosjan cieszylem sie jak glupi, bo z taka gra Rosjanie moga sie cholernie liczyc w walce o zloto. I po raz kolejny Hiddink udowadnia ze jest najlepszym trenerem na swiecie. Amen. |
no to dzisiaj poleją się hektolitry wódki:D:D:D
czyżby finał Turcja - Rosja?? :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl