Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4435)

felipe 21.06.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 554841)
Felipe,niby tak,niemniej zważ,że mecze grupowe a ćwierćfinaly to co innego. Tutajk nie będzie poprawki w kolejnym meczu.Trzeba reagować na to co jest naboisku natychmiast i nie ma wytłumaczenia,że rywal za silny albo grał inną piłkę. Poza tym zważ,że Holandia do tej pory nie grał z tak nieygodnym przecienikiem jakim jest Rosja. Oni moga się bronić,zamurować, wyczekiwać na kontre. A jak będą się zachowywać Holendrzy jeśli do 70 minuty mimo szaleńczych ataków nic to nie przyniesie? Weim,że powiesz no ale to zawodowcy. Jednak mimo,ze sa zawodnowcami to tez ludzmi. I własnie w takim momencie wychodzi warsztat trenera,co zrobi i jak zareaguje. Wtedy treener jest potrzebny jak coś nie idzie a ie jka wszytko przebiega z godnie z palnem. Zauważ,wczoraj Bilić zamiast chłopackó motywować przez karnymi, rozmawiać z nimi to wykłucal siez sędziami. Nie wiedział co siędziało,był w szoku,a od niego się wyamga aby włsąnie wtedy reagował a nie się szokował. Tak to widzę,więc dopatruje w tym elemencie, czyli ławki trenerskij gigantycznej przewagi Rosji.

Ależ ja się zgadzam, że porównując trenerów to Sborna ma niesamowity handicap. Niemniej jednak każdy jej piłkarz jest obiektywnie patrząc gorszy od swojego odpowiednika w kadrze Oranje. I właśnie patrząc z tej perspektywy nie daję Rosjanom zbyt wielkich szans na awans.

No ale co to będzie to zobaczymy ok 23 :)

banasik 21.06.2008 20:58

toż to szok... Rosjanie mnie zaskakują coraz bardziej

MisIIek 21.06.2008 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MisIIek (Post 554383)
Jeżeli w finale bedą niemcy i włochy to nie ogladam finału ;/
przez ostatnie pare meczy euro moi faworyci przegrywali wiec pewnie dalej przejdzie turcja,rosja i włochy :P

Szlag !!!! narazie sie sprawdza :(
Oby nie

FajQ 21.06.2008 21:15

Boże dajcie Hiddinka do Wisły...
Aż nie moge wyjść z podziwu jak Rosja gra...pewnie finał będzie Turcja-Rosja:D

Lysy 21.06.2008 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MisIIek (Post 555043)
Szlag !!!! narazie sie sprawdza :(
Oby nie

Nie strasz, Włosi jutro odpadną :) A Finał Niemcy- Rosja zapowiada się wspaniale :D

WislakWiDoK 21.06.2008 21:27

Dogryweczka panowie i panie ;)

harthausen 21.06.2008 21:28

oby wszystko wróciło na swoje miejsce :D
Niespodzianki miła rzecz, ale bez jaj.

WislakWiDoK 21.06.2008 21:33

Pierwszy raz spotykam sie z anulowaną czerwoną kartką:)

pan_premier 21.06.2008 21:35

świetny mecz Rosji bija Holendrów na głowe taktycznie i szybkościowo, jeślii jednak Holandia przejdzie moze byc nie do zatrzymania

dupe Michelowi uratował liniowy, bo faulu to chyba nawet nie było.

Szkoda ze Rosja nie wygrała była zdecydowanie lepsza...
No ale sa nieskuteczi

ToTylkoJa 21.06.2008 21:37

brawo Rosja. Świetny trener + nieobliczalni zawodnicy i powstała mieszanka wybuchowa. Zasługują na medal.

szlaQ 21.06.2008 21:39

Żal że jedna z tych drużyn będzie musiała odpaść . Rosjanie maja młody skład , ciekawy jestem jak sie będą się rozwijać bo już za 2 lata MŚ. :D:D

banasik 21.06.2008 21:46

Paljuczenko (napisalem jak sie mówi) gra jak automat....a ta poprzeczka....ajajajajaj

ToTylkoJa 21.06.2008 21:54

tak sobie poszperałem w necie na temat reprezentacji Rosji i wyszło mi, że tylko jeden zawodnik z obecnej kadry gra poza granicami kraju. To wielki plus dla tego zespołu. Piłkarze znają się jak łyse konie (w dodatku zazwyczaj przewijają się te same kluby, więc piłkarze są zgrani). I są to zawodnicy którzy regularnie grają, a nie siedzą na ławce. U niego pojechali po prostu ci, którzy co byli ograni i mieli formę. Plus genialna taktyka i przygotowanie przez Gussa i mamy efekty. Hiddink nie używał takiego argumentu jak Leo, że zawodnik 'x' jest za młody. W samej selekcji już widać inną myśl niż u naszego trenera. Jakby Hiddink przejął naszą reprezentację i na serio by z niej nic nie wycisnął (nie chodzi o same wyniki, ale o styl itp), to był bym w 100% pewny, że nie mamy piłkarzy


Rosjanie się bawią z Holendrami :D Tak grająca Rosja zmiażdżyła by Polskę. 2-1 dla Rosji

Lysy 21.06.2008 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555059)
Rosjanie się bawią z Holendrami :D Tak grająca Rosja zmiażdżyła by Polskę. 2-1 dla Rosji

To więcej niż pewne, że byłby pogrom :) A tak BTW. Rosja ma lepszych piłkarzy i zdecydowanie lepszego Holendra.

MisIIek 21.06.2008 22:04

ej ****a co sie dziejeeeee
Nic nie kumam:ruskie grały 3 dni temu holandia w tym składzie 8 dni ,powinni ich kurna zabiegać na śmierć
2. Holandia grała jak z nut a teraz mega piach...psycha znowu siadła chyba :(

WislakWiDoK 21.06.2008 22:06

Pięknie, żegnamy Oranje.

banasik 21.06.2008 22:07

Cofam moje słowa - to nie Turcja będzie mistrzem, to Ruskie zdobędą ojro

ToTylkoJa 21.06.2008 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 555061)
To więcej niż pewne, że byłby pogrom :) A tak BTW. Rosja ma lepszych piłkarzy i zdecydowanie lepszego Holendra.

zgadzam się. Ale ma przede wszystkim zawodników którzy nie grzali ławek w swoich klubach i to widać po ich kondycji. Nie to co u nas.

GNCacek 21.06.2008 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555059)
Rosjanie się bawią z Holendrami :D Tak grająca Rosja zmiażdżyła by Polskę.

Kilka miesięcy temu graliśmy ze sobą i było 2:2.

banasik 21.06.2008 22:11

bo był Błaszczykowski...

WislakWiDoK 21.06.2008 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 555067)
bo był Błaszczykowski...

E tam takie .......enie.

Ja sie ciesze że awansowała Rosja. Holendrzy czuli sie juz mistrzami a tu taka miła niespodzianka.
Jak mi sie dobrze wydaje to narazie każda ekipa która wystawiła rezerwy w 3 meczu dostaje w dupe.

Ogryzek 21.06.2008 22:14

Marszałek ma racje - dobry trener to podstawa!!!

Loew przed meczem z Portugalią przebudował całkowicie skład i ustawienie. Zaskoczył tym Portugalczyków.
Bilić (cienki trener jak barszcz) niczym Turków nie zaskoczył - a kiedy siadła psychika jego piłkarzy przed karnymi zamiast im pomóc kłócił sie z technicznym o przedłużoną dogrywke! Bilicowi siadła psychika i to udzieliło sie jego piłkarzom!!!!

Hiddink to artysta - ale zastanawia mnie jedno - Koreańczycy zabiegali wszystkich. Australia również swietnie biegała. Rosja znowu świetnie biega i zabiegała Holendrów! Jak On to robii? Jakies tryki czy moze 100 razy lepsza wersja Lindemana? :D

PS
Leo nie jest dobry.... jak widac

Ogryzek 21.06.2008 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 555064)
Cofam moje słowa - to nie Turcja będzie mistrzem, to Ruskie zdobędą ojro

Jesteś chłopie zmienny jak.....

Co mecz to inna opinia - jutro Włochów ogłosisz mistrzami? :D

banasik 21.06.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 555070)
Jesteś chłopie zmienny jak.....

Co mecz to inna opinia - jutro Włochów ogłosisz mistrzami? :D

Jeśli zasłużą :D...

Mario Nh 21.06.2008 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 555068)
E tam takie .......enie.

Ja sie ciesze że awansowała Rosja. Holendrzy czuli sie juz mistrzami a tu taka miła niespodzianka.
Jak mi sie dobrze wydaje to narazie każda ekipa która wystawiła rezerwy w 3 meczu dostaje w dupe.

dokładnie ;)


Kalinka popłynie ulicami rosyjskimi ;)

Szkoda że nam, polskim kibicom nie jest dane przeżywać takich emocji.

felipe 21.06.2008 22:21

Jednak teza Marszałka się sprawdziła :)

tomasz1906 21.06.2008 22:23

Po koleji odpadaja moi faworyci. Ostatnia nadzieja w Hiszpanach.
Ruscy zagrali fenomenalnie!

pan_premier 21.06.2008 22:24

Michel to ********* ogłaszam to wszem i wobec.
Zawsze był słaby, zawsze kręcił, a dzisiaj przeszedł sam siebie
Wymyślił czerwona kartke dla Ruskiego(liniowy mu zespuł akcję)
nie dał 2 żółtych dla holendrów po zastosowanieu przywileju
Nie dał żółtej za faul taktyczny Holendrowi
Nie dał ewidentego karnego

i to nie były sytuacje które mozan ocenić po powtórce.

Co do aspektów sportowych:
Rosja nie zdobedzie ME jak nie zacznie być skuteczna.
Rosja to najładniej grajaca drużyna na euro.
Rosja to najlepiej(razem z Niemcami) przygotowana taktycznie dużyna na Euro.
Rosja to najlepiej przygotowana szybkościowo drużyna na Euro
:)

FajQ 21.06.2008 22:29

Ja po tym meczu powiem tyle.Noż ****a.Rosja jest calkowicie inna drużyna niż kilka lat temu .Hiddink ma to coś w sobie że potrafi natchnąć piłkarzy do gry.Jakby trenował Polske to by tak natchną Łobodzińskiego do gry że by każdego oszukiwał przełożeniem piłki z lewej nogi na prawą.Szkoda mi troche Holendrów w fazie grupowej pokazali że potrafią grać super piłke.Dziś wydawało mi się że Van Basten przekombinował ze zmianami.Trzeba też przyznać że Rosjanie fantastycznie zagęszczali środek boiska i co najważniejsze wyeliminowali praktycznie z gry Snejidera który był takim motorem napędowym Holandi.Finał stawiam Turcja-Rosja

ToTylkoJa 21.06.2008 22:31

Słyszeliście Borka? Mówił, że BOHATER ELIMINACJI Kerżakow(nie wiem jak to się pisze) został w domu. Pewnie nie miał formy. A u nas połowa składu pojechała za zasługi z kwalifikacji ( Krzynówek, Żurawski...).

dynek.pl 21.06.2008 22:32

zeby Polacy cieszyli sie z sukcesow ruskow ...

Co chcial Borek zasugerowac, ze Hiddink nie wzial na turniej najlepszego strzelca z eliminacji.
Moze Beenhakker mial nie wziac na euro Smolarka ? Juz sie gubia chlopaki w tym naciaganiu na sile wszystkiego przeciwko Beenhakkerowi.

gigant 21.06.2008 22:33

Jak w pucharze UEFA, chyba nikt już Rosjan nie zatrzyma , ale trzeba przyznac że grają fajnie. Cała nadzieja w Hiszpanii.

WislakWiDoK 21.06.2008 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 555081)
Słyszeliście Borka? Mówił, że BOHATER ELIMINACJI Kerżakow(nie wiem jak to się pisze) został w domu. Pewnie nie miał formy. A u nas połowa składu pojechała za zasługi z kwalifikacji ( Krzynówek, Żurawski...).

Pokłucił sie z trenerem i nie pojechał, a co gdyby byli jeszcze Kerzhakov i Pogrebniak?
Rosja naprawde teraz ma silną ekipe, i stać ich na zdobycie ME.

pan_premier 21.06.2008 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 555080)
Szkoda mi troche Holendrów w facie grupowej pokazali że potrafią grać super piłke.

nie wiem czy pisałem to tutaj czy nie, ale mówiłem(:D) ż epoczekajmy na mecz w którym każdy strzał Holendrów nie bedzie strzałem życia. Bo wartośc drużyny niepoznaje sie wtedy kiedy po stracie bramki Robbenowi wychodzi uderzenia miodzio, tylko wtedy kiedy drużyna jest w stanie tytaniczna pracą stwarzac sobie okazje

Dzisiejszy mecz pokazał, ze Holandia nie ma charakteru i tyle. Drużyna bez charakteru nie ugra nic w turnieju. Zawsze tak było i będzie
Turcja, NIemcy, Rosja- co łączy te ekipy?
S****ysyński charakter, odwaga, i co pewnie też nie jest bez znaczenia, silny naród

Holandia miał pokazac charakter dzisiaj, pokazała to co zawsze czyli wielkie gówno, nie szkoda mi ich ani trochę, bo jak tacy zawodnicy nie potrafia wykorzystać takiego srodka obrony jak rosyjski, to nie mamy o czym rozmawiać

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl
zeby Polacy cieszyli sie z sukcesow ruskow ...

żeby niektórzy zechcieli kiedyś wydorośleć, a nie zachowywali sie jak 12latkowie którzy jak ich ulubiony team zagra dno, to powiedzą, że pech, albo nie przyznaja , ze ktoś zagrał super bo kiedyś, ktos coś źle zrobił nam
Tak wiem: zabory, Stalin...
:lol:

Lysy 21.06.2008 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555083)
zeby Polacy cieszyli sie z sukcesow ruskow ...

Co chcial Borek zasugerowac, ze Hiddink nie wzial na turniej najlepszego strzelca z eliminacji.
Moze Beenhakker mial nie wziac na euro Smolarka ? Juz sie gubia chlopaki w tym naciaganiu na sile wszystkiego przeciwko Beenhakkerowi.

Borek powiedział również, że "Hiddink zabrał na ME napastników będących w wyższej formie" Pewnie powiesz, że to atak na Beenhakera gdyż ten nie powołał Brożka? :lol:

Marszałek 21.06.2008 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 554988)
Ależ ja się zgadzam, że porównując trenerów to Sborna ma niesamowity handicap. Niemniej jednak każdy jej piłkarz jest obiektywnie patrząc gorszy od swojego odpowiednika w kadrze Oranje. I właśnie patrząc z tej perspektywy nie daję Rosjanom zbyt wielkich szans na awans

Dziękuje bardzo.


No coż moja teoria potwierdziła się w stu procentach. Holandia nia miała pomysłu na grę,z takim trenerem,trudno się dziwić. A najlepsze w tym wszyskim jest to,że reprezentanci Rosji w dupie mają klubu z zchodu,jakieś Reale,nie stać ich.



Co do teorii premiera,niestety ale jestesmy tak bardzo rozłożonym narodem,że aż szok. Na to składa się wiele elementów. Zreszta.....

ToTylkoJa 21.06.2008 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 555083)

Co chcial Borek zasugerowac, ze Hiddink nie wzial na turniej najlepszego strzelca z eliminacji.
Moze Beenhakker mial nie wziac na euro Smolarka ? Juz sie gubia chlopaki w tym naciaganiu na sile wszystkiego przeciwko Beenhakkerowi.

Gdy w studiu wspomnieli, że Rosja to wiekowo najmłodszy zespół Euro, to pewnie była to aluzja do Leo, że nie wziął Majewskiego? Bo jak to Beenhakker powiedział, za młody... Każde zdanie Borka można podszyć pod aluzję w stosunku do Leo. Ale to już jest paranoja lub coraz bardziej wychodzą błędy Beenhakkera na wierzch

koyoot 21.06.2008 22:46

Powiedzcie mi tylko czy ja naprawde widzialem Rosjan czy to byli pilkarze ktorzy byli naturalizowani i po kilkunastu opercajach plastycznych, zeby ich "wybielic"? Bo to co ogladalem dzisiaj wyszkolenie techniczne szybkosc gry, ulozenie taktyczne to po porstu tak umie grac tylko Brazylia i to ta najlepsza Brazylia.

Dodam tylko ze bylem za Holendrami ale po 3 bramce dla Rosjan cieszylem sie jak glupi, bo z taka gra Rosjanie moga sie cholernie liczyc w walce o zloto. I po raz kolejny Hiddink udowadnia ze jest najlepszym trenerem na swiecie. Amen.

born2b3k 21.06.2008 23:04

no to dzisiaj poleją się hektolitry wódki:D:D:D

czyżby finał Turcja - Rosja?? :)

saklak1906 21.06.2008 23:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez born2b3k (Post 555099)
no to dzisiaj poleją się hektolitry wódki:D:D:D

czyżby finał Turcja - Rosja?? :)

Wypluj te slowa


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl