Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

Lacrima 06.02.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1047866)
a powiedzcie co to za smyczki rozdawali? Da radę ktoś wrzucić zdjęcie? i czy to taka jednorazowa akcja czy do każdej karty dają taki prezent?

http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/gadz...Biala_Gwiazda/

chopin 06.02.2011 18:11

powiem Ci tak...byłem wczoraj wyrobic karte z kolegą... on poszedł do babki ja do kolesia bo tylko on nie miał osoby na stanowisku
na stole lezy duzo smyczek , on dostał ja nie...


zidanemarcin 06.02.2011 21:16

A zapytales/poprosiles o smyczke ?

chopin 06.02.2011 23:16

nie bo była mowa że tylko 500 osob...
a z tego co widziałem to tylko ten mój kolega dostał a nie prosił o nią .
mówił że babka czaiła czy nie patrzy i mu dała smycz

ponury 06.02.2011 23:20

No, to jeszcze ją sprzedaj na forum ;-)

WRzŚ 07.02.2011 06:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chopin (Post 1048056)
mówił że babka czaiła czy nie patrzy i mu dała smycz

babka czaiła czy twoj kolega nie patrzy a jak nie patsył to podsuneła mu smycz tak zeby nie widział:lol:
moze był 500 a ty 501 :>

MaThEuS 07.02.2011 07:20

Ja też wczoraj byłem sobie wyrobić KK i ku mojemu zaskoczeniu karta prezentuje się znakomicie :)
nie ukrywam, że jadąc bałem się jak ktos pisał o jakość zdjęcia, że strasznie słaba, ja nie narzekam bo zdjęcie lepsze niż na cyfrówce wyszło :)

mulda 07.02.2011 21:54

Podobno Legia wlasnie sprzedala 100 000 kart kibica. Niech to bedzie zacheta dla wszystkich ktorzy jeszcze nie wyrobili

Na Wisle !

Fifiorek 07.02.2011 22:20

A ile aktualnie jest ? 2000 już chyba pękło :)
pozostałe 98000 się pewnie obudzi jak karneciki będą, ale np. mecz z Kuchennymi.

Mateusz91 07.02.2011 22:59

Ja byłem dzisiaj wyrobić karte kibica u pani na stanowisku A. Bardzo miła i przyjemna obsługa:)

Wertian 07.02.2011 23:07

Tak tak! Panie przemiłe są. Poszedłbym wyrobić sobie jeszcze jedną kartę ale pewnie nie można.

!!IRIVER!! 08.02.2011 00:20

O, no to już wiem, że trza iść do kobitki :D

arytmetyk 08.02.2011 00:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mulda (Post 1048456)
Podobno Legia wlasnie sprzedala 100 000 kart kibica. Niech to bedzie zacheta dla wszystkich ktorzy jeszcze nie wyrobili

Na Wisle !

Em... Nie sprzedała tylko rozdała. I to tak dziwnie. Zresztą sam poczytaj jaki był cyrk przed meczem z Arsenalem.

mlynek 08.02.2011 18:20

smyczki są bardzo fajne a nawet bycze :P

Mistel 08.02.2011 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaThEuS (Post 1048106)
nie ukrywam, że jadąc bałem się jak ktos pisał o jakość zdjęcia, że strasznie słaba, ja nie narzekam bo zdjęcie lepsze niż na cyfrówce wyszło :)

A zdjęcie od razu dają takie jakie zrobią, czy można poprawić jak się komuś nie spodoba?

Marcin_fan 08.02.2011 20:21

mi osobiście pani zrobiła jedno i takie też mam na karcie ;] jak poprosisz to moze zrobi kilka i wybierzesz ale nie wiem...

xdarek 08.02.2011 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 1048730)
A zdjęcie od razu dają takie jakie zrobią, czy można poprawić jak się komuś nie spodoba?

dają takie jakie zrobią

pirat.z.karaibow 08.02.2011 20:23

5 minut zajmuje cały proces od momentu wejścia na stadion do momentu wyjścia ze stadionu.

Małe info które ledwo co wyciągnąłem od ładnej blondyneczki- karnety. Najdroższy 300 zł, sprzedaż lub info o nich we czwartek (przynajmniej tyle powiedziała po lekkim przyciśnięciu tematu :P)

aNouc 08.02.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1048732)
mi osobiście pani zrobiła jedno i takie też mam na karcie ;] jak poprosisz to moze zrobi kilka i wybierzesz ale nie wiem...

No, tak będzie robić 10 zdjęć bo to rewia mody, a jak ktoś będzie chciał to przyjdzie profesjonalny fotograf i zrobi :)
To tylko karta kibica, dowodu osobistego 90% z Was nie nosi przy sobie bo i po co skoro używacie go kilka dni w roku, tak samo KK, do życia Wam ona nie jest potrzebna, tylko do wejścia na stadion, kupna karnetu czy w przyszłości do zakupu czegoś w Wiślackim sklepie.

Marcin_fan 08.02.2011 20:46

ok, palnąłem ale napisalem pod koniec " ale nie wiem " takie asekuracyjne ;]

mlynek 08.02.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1048736)
No, tak będzie robić 10 zdjęć bo to rewia mody, a jak ktoś będzie chciał to przyjdzie profesjonalny fotograf i zrobi :)
To tylko karta kibica, dowodu osobistego 90% z Was nie nosi przy sobie bo i po co skoro używacie go kilka dni w roku, tak samo KK, do życia Wam ona nie jest potrzebna, tylko do wejścia na stadion, kupna karnetu czy w przyszłości do zakupu czegoś w Wiślackim sklepie.




W 1 dniu sprzedaży jak byłem pewnie nie mieli by czasu na takie pierdoły jak wybieranie zdjęcia. Może teraz jest mniej ludzi do wyrobienia karnetów to może byś mógł sobie wybrać któreś zdjęcie z wykonanej ci sesji zdjęciowej :P.

wilis 08.02.2011 23:44

a o karnetach dalej cisza........ :|

W.S 09.02.2011 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wilis (Post 1048817)
a o karnetach dalej cisza........ :|

W czwartek rusza sprzedaż

MatMario 09.02.2011 00:23

A w jakich cenach?

zim zum 09.02.2011 08:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1048825)
A w jakich cenach?

co łaska :D

wiślak 86 09.02.2011 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1048842)
co łaska :D

ale nie mniej niż 150...

pawlos33 10.02.2011 10:42

nie wiem czy pytanie już się nie pojawiło, ale zaryzykuje.
Czy mając starą kartę kibica muszę wypełniać formularz o wydanie nowej, czy stara zostaje automatycznie zamieniona na nową?
Pozdrawiam

g_o_l_d_i 10.02.2011 13:19

tak wypełnia się formularz od nowa ale trwa to tylko chwilke więc praktycznie żaden problem :)

Ploughmanson 19.02.2011 11:02

Był ktoś wyrabiać KK w weekend? Duże kolejki są? Wybieram się jutro i się zastanawiam czy 2 h mi wystarczą.

Marcin_fan 19.02.2011 11:30

wiesz co, nie bedzie mnie dzis tam ani jutro ale zapewniam że wystarczy czy spokojnie te 2h..

fialo 19.02.2011 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ploughmanson (Post 1052940)
Był ktoś wyrabiać KK w weekend? Duże kolejki są? Wybieram się jutro i się zastanawiam czy 2 h mi wystarczą.

2h to Ci wystarcza na wyrobienie 50 Kart Kibica :) Wszystko idzie naprawdę sprawnie :)

neq. 19.02.2011 22:33

kolejki sa taki na ok 15 minut stania max :P wiec spokojnie

Szofer 01.03.2011 08:21

Czy została juz uregulowana sprawa odstapienia komus swojego karnetu, bo jak bylem kolo 20.02 to Pani powiedziała że jeszcze kombinują jak to rozwiązac

jedrula_wislak 06.03.2011 14:21

Witam, napiszę tutaj, jeżeli już było to bardzo przepraszam, ale akurat nie mam czasów sprawdzać: czy ktoś wie kiedy mają wprowadzić tą sprzedaż biletów przez internet, bo nie będę specjalnie pisał nigdzie... z góry dziękuję

Jaroo1 06.03.2011 14:37

Narazie nikt nic nie wie. Sa pogloski ale nieoficjalne. A to mowia Panie ktore sie zajmuja wydawaniem KK/biletow ze od meczu z Widzewem (no ale chyba juz po ptokach skoro od dzis normalna sprzedaz), a to ze moze od Jagi, a to ze moze pozniej albo od przyszlego sezonu. Jednym slowem trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i oczekiwac na informacje oficjalna od klubu. I juz sie cieszyc ze zostalo raptem kilka meczow gdzie nie kupi sie biletu przez neta- no bo na nastepny sezon ta sprzedaz chyba juz bedziena 100%

PAC 08.03.2011 12:40

Czy istnieje możliwość wyrobienia karty kibica przed samym meczem? Czy wtedy jest to w ogólę zamknięte?

fialo 08.03.2011 12:43

Jest taka możliwość.

Jagul 08.03.2011 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1061670)
Czy istnieje możliwość wyrobienia karty kibica przed samym meczem? Czy wtedy jest to w ogólę zamknięte?

Godziny otwarcia Strefy Kibica mogą ulegać zmianie w dni, w które Wisła Kraków będzie rozgrywała mecze na swoim stadionie. Aby uniknąć kolejek, prosimy też o wyrabianie nowych Kart Kibica w inne dni niż te, w których rozgrywane są spotkania ligowe i pucharowe na stadionie przy Reymonta 22.

PAC 08.03.2011 15:11

Dzięki za odpowiedzi.

Siemens 01.04.2011 07:30

Wiecie może czy nasza karta jest nowowprowadzaną kartą Ekstraklasy (karty systemu ESTIS)?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl