Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3399)

JrQ- 06.04.2009 17:05

Ja bym puscil Singlara, Baszcza trzeba oszczedzac na Arke (Marcelo nie zagra, poprawcie mnie jesli sie myle), Boguskiemu tez by sie urlop przydal, w koncu jest po kadrze, tu moglby wskoczyc Pepe, za Sobola wrzucilbym Cantoro, choc wtedy jakby grali razem z Jirsakiem to moglby byc blamaż w środku pola. Ale Sobol do najmlodszych nie nalezy...no nie wiem, warto ten mecz moze nie odpuscic, ale tez nie wygrac za wszelka cena, bo po kij nam ten puchar? liczy sie rpzede wszystkim mistrz, jak bedzie mistrz, to o tym pucharze nikt nie bedzie pamietal, niech go sobie wygra Stal Sanok, czy Polonia Warszawa.

BRTS39 06.04.2009 17:08

Jeśli myślisz że Marcelo nie może grac z Arką to sie mylisz .A tak wogule to gramy teraz z Jagiellonia moze ci sie pomylilo.

Kamson 06.04.2009 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 704373)
Mysle ze danie szanse Andrzejowi we srode to nie glupia mysl,i sposob na Arbolede.

A Arboleda to nie jest zawieszony na 2 mecze PP (to będzie drugi) za czerwoną kartke w którymś meczu?

grogoriogreg 06.04.2009 17:10

zamiast marcelo glowa i na to samo wychodzi

mic 06.04.2009 17:21

O czym Wy piszecie ? Z jakiej okazji Marcelo jest zawieszony ? Przeciez pauzowal tylko jeden mecz (z Amica, liga) i teraz jest "czysty". Poza tym w PP nie mial zadnej kartki

3rider 06.04.2009 18:12

Z jednej strony powinnismy sie bic o PP na 100%, bo sa cztery zespoly w czolowce ligi i tylko dwa miejsca do pucharow (w najlepszym razie bedzie trzecie jesli mistrz lub wicemistrz zdobedzie PP, ale ja bym na to nie liczyl) . W lidze moze sie wydarzyc wszystko, wlacznie z tym, ze wielce faworyzowany Lech zajmie 4 miejsce. Z drugiej strony pojawia sie pytanie co Skorza ma zrobic dysponujac skromna kadra (obecnie juz bez Clebera, Brozka i co chwila bez kartkowiczow), postawic wszystko na jedna karte (liga) czy probowac lapac dwie sroki za ogon, a wtedy moze zabraknac w koncowce sily albo/i ludzi do grania.

CEBANU
BASZCZU - MARCELO - GLOWA - PI.BROZEK
MALY - SOBOL - CANTORO - BOGUSKI
CWIELONG - WTOREK

Koment: Zieniu bez formy, Lobo podobnie, dlatego na skrzydla prawonozni, z prikazem dla Rafala scinania do srodka. Cantoro widac, ze 3msce nie gral w pilke, ale gdzies ogrywac sie musi, poza tym jego sila fizyczna wyraznie nie lezy lechitom. Potencjalnie moglby tez zagrac Konrad, ale nie wiem czy fizycznie pociagnie 90min.

BRTS39 06.04.2009 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 704476)
O czym Wy piszecie ? Z jakiej okazji Marcelo jest zawieszony ? Przeciez pauzowal tylko jeden mecz (z Amica, liga) i teraz jest "czysty". Poza tym w PP nie mial zadnej kartki

No to mam racje. Dzieki za potwierdzenie.

Tobi1906 07.04.2009 13:14

Czy jest jakas transmisja telewizyjna.????

losiu2001 07.04.2009 14:56

na n sporty chyba!

grogoriogreg 07.04.2009 15:19

Jakby polsat sport mial puchar to by na polsacie albo tv4 puscili najwazniejsze mecze a tak to lipa, nie bede bral n dla pucharu polski, a liga mistrzow mniej mnie interesuje niz Wisełka

mic 07.04.2009 16:56

W ramach ciekawostki, na kanale 65059 leci mecz pejsow, warto posluchac ich "dopingu" :lol: Czasem nawet pilkarze na boisku ich przekrzykuja. I smieszne teksty mowi koles ze szczekaczka

W dodatku pozdrawia nas moze ze 100 osob :lol:

ja_ka_ 07.04.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 704908)
W ramach ciekawostki, na kanale 65059 leci mecz pejsow, warto posluchac ich "dopingu" :lol: Czasem nawet pilkarze na boisku ich przekrzykuja. I smieszne teksty mowi koles ze szczekaczka

Oglądam na N TV i podzielam opinię... Jakoś mikrofony są tak ustawione, że idealnie słychać jak się spina "gniazdowy". Jakiś cud bo zapomnieli w swoim "dopingu" o nas a właśnie "pozdrawiają" Legię.

Na boisku dość wyrównany mecz ale to Polonia prowadzi 1:0 od 5 minuty (Ivanowski)i jest już blisko półfinału.

Od 33 minuty zero dopingu...

saklak1906 07.04.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 704864)
Jakby polsat sport mial puchar to by na polsacie albo tv4 puscili najwazniejsze mecze a tak to lipa, nie bede bral n dla pucharu polski, a liga mistrzow mniej mnie interesuje niz Wisełka

I to mnie wk..ia najbardzie zeby ogladnac wszystkie mecze PP, PE, Ekstraklase, LM a UEFA w TVP trzeba miec wykupione trzy pakiety w trzech innych platformach cyfrowych. tylko dla pilki noznej

kadziolek1906 07.04.2009 17:47

Ale kocioł robią<lol2>

Angmir 07.04.2009 21:46

Czy gdzieś w internecie będzie można zobaczyć jutrzejszy mecz ?

Wojtas 07.04.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 704918)
I to mnie wk..ia najbardzie zeby ogladnac wszystkie mecze PP, PE, Ekstraklase, LM a UEFA w TVP trzeba miec wykupione trzy pakiety w trzech innych platformach cyfrowych. tylko dla pilki noznej





Jest jeszcze 1 liga na TVP Sport :D

Jakby człowiek mial te 3 platformy,to nie ma bata,cały weekend ogląda mecze:D

A reszte tygodnia,powtórki tych co nie zobaczył w weekend :D

kohprzem'68 08.04.2009 06:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 704912)
Oglądam na N TV i podzielam opinię... Jakoś mikrofony są tak ustawione, że idealnie słychać jak się spina "gniazdowy". Jakiś cud bo zapomnieli w swoim "dopingu" o nas a właśnie "pozdrawiają" Legię.

Na boisku dość wyrównany mecz ale to Polonia prowadzi 1:0 od 5 minuty (Ivanowski)i jest już blisko półfinału.

Od 33 minuty zero dopingu...

A kto tam ma robic doping 500 sztuk i dla kogo graczy z pierwszoligową przyszłością ,
jeśli chodzi o mecz z leszkami to na meczyki .pl zazwyczaj są transmisje z większości spotkań .

wislak3 08.04.2009 09:15

Orietuje sie ktos w ktorym lokalu w Krakowie bedzie mozna dzis mecz ogladnac? Ma jakas knajpa ta cala N?

Krissu 08.04.2009 09:38

Pod Brunatnym Niedźwiedziem na Wawrzyńca.
Bardzo miły lokal. :D

Auro 08.04.2009 09:55

Jest możliwośc zamówienia relacji sms z dzisiejszego meczu na jakiejs stronie ?

piotr 0704 dortmund 08.04.2009 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 705065)
Czy gdzieś w internecie będzie można zobaczyć jutrzejszy mecz ?

SopCast (jesli masz zainstalowany)

Wchodzisz na http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia gdzie o 17:30 klikasz na play.

maTyS. 08.04.2009 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Auro (Post 705151)
Jest możliwośc zamówienia relacji sms z dzisiejszego meczu na jakiejs stronie ?

www.soccer-live.pl w ramówce poniedziałek - piątek godzina 17.30 Public Sport.

Auro 08.04.2009 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 705161)
www.soccer-live.pl w ramówce poniedziałek - piątek godzina 17.30 Public Sport.


chodzi mi o relacje SMS z meczu gdyż niestety nie będe dał rady oglądać meczu w TV.

Pawlacz 08.04.2009 12:26

http://wislaportal.pl/sms.php

pzdr

WALDI1988 08.04.2009 12:53

Witam , pytanko w jakiej knajpie na rynku bedzie mozna ogladac Wisełke na n-sport???

ja_ka_ 08.04.2009 14:20

Po Ruchu i Polonii W. do półfinału Pucharu polski awansowała Legia Warszawa. Dziś w Sanoku zremisowali (!) z zaledwie IV - ligową Stalą 1:1. Oprócz ruchu Chorzów reszta półfinalistów to absolutna czołówka tego sezonu więc walka o Puchar a zarazem o miejsce w Lidze Europejskiej będzie dość ciekawa.
Mam nadzieję, że Wisła znajdzie się w tym gronie a w półfinale trafimy na przeciwnika, który przyjmuje na swoim stadionie kibiców gości...

KarolOutlawz 08.04.2009 14:22

raczej szans nie ma na wyjazd, Polonia nie przyjmuje, Ruch teraz też, Legia też.

BRTS39 08.04.2009 15:52

Cebanu w bramce!!

HEDu 08.04.2009 16:01

Diaz musi jak wół pracowac, zero odpoczynku. Czemu nie gra Niedzielan to ja nie wiem.

Elendil 08.04.2009 16:06

Wisła: Ilie Cebanu - Peter Singlar, Marcelo, Arkadiusz Głowacki, Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Junior Diaz, Patryk Małecki - Piotr Ćwielong, Beto

zaskoczył Skorża składem. Brak Baszcza, Pawełka, Boguskiego, Cantoro...

kpn 08.04.2009 16:08

Pawełek kontuzja, dlatego taka decyzja

mic 08.04.2009 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 705291)
Wisła: Ilie Cebanu - Peter Singlar, Marcelo, Arkadiusz Głowacki, Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński, Radosław Sobolewski, Junior Diaz, Patryk Małecki - Piotr Ćwielong, Beto

zaskoczył Skorża składem. Brak Baszcza, Pawełka, Boguskiego, Cantoro...

Pawelek ma drobna kontuzje. Dziwi mnie brak Boguskiego i Juniora. Ten drugi to naprawde musi miec zdrowie, zeby w ciagu 10 dni rozegrac 4 mecze. W ataku Beto, mam nadzieje ze cos wreszcie pokaze

ciacho 08.04.2009 16:11

Wie ktoś czemu nie ma Jirsaka na ławie nawet?

Witoldon 08.04.2009 16:11

Niestety, to nie Skorża zdecydował, że Cebanu zagra w pierwszym składzie a... los, ponieważ Pawełek ma kontuzje.
Jirsak nie gra bo ostatnio miał problemy zdrowotne (przeziębienie) i nie trenował w ostatnich dniach na 100%.

mic 08.04.2009 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 705296)
Wie ktoś czemu nie ma Jirsaka na ławie nawet?

Bo jest chory

egonskoczow 08.04.2009 16:12

Jirsak ostatnio przeziębiony, nie trenował nawet w Grodzisku...

ja_ka_ 08.04.2009 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 705296)
Wie ktoś czemu nie ma Jirsaka na ławie nawet?

Widocznie nie wyleczył się,wg mnie miał teraz wielka szanse zaistnieć i wywalczyć miejsce w składzie. Jak dla mnie to transfer na poziomie Łobodzińskiego.

Skład dość zaskakujący, Skorża pewnie koło 60 minuty zechce na podmęczonych wpuścić Boguskiego, Zienia i Baszcza. Taktyka raczej słuszna bo w niedzielę to za bardzo nie miał kim postraszyć z ławki.
Z tym że, żeby nie było za późno...

Wojtas 08.04.2009 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 705294)
Pawelek ma drobna kontuzje. Dziwi mnie brak Boguskiego i Juniora. Ten drugi to naprawde musi miec zdrowie, zeby w ciagu 10 dni rozegrac 4 mecze. W ataku Beto, mam nadzieje ze cos wreszcie pokaze


Beto w koncu musi cos pokazac.Wazny mecz dla niego .

Boguskiego nie ma bo w niedziel slabiej zagrał...

Licze tez na Piotrka Cwielonga

ja_ka_ 08.04.2009 16:51

to co zrobił Pepe to się w głowie nie mieści... z 6 m...

kpn 08.04.2009 16:53

a dokladnie z 4 metrow...

To nic, bo Wisełka gra nienajgorzej i sytuacje jeszcze beda


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl