Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

prezes85 22.08.2008 17:00

to daj link bo szukam 15minut i tylko Wisła jest

Vinci 22.08.2008 17:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 589821)
wiecie moze czy jak podepne do satelity działajacen na N-ce , dekoder C+ to bedzie działało?
badz jak zrobic by działało

help

Możesz mieć zakłócenie obrazu w wyniku niskiej jakości sygnału. I N i C+ nadają z tego samego satelity (Hot Bird), ale należy pamiętać, że korzystają z innych transponderów. W związku z tym jeżeli podłączysz dekoder N, do instalacji antenowej, z której wcześniej odbierałeś programy C+ i pojawi się ten właśnie problem, konieczne będzie skorygowanie ustawień anteny.

Oczywiście zakładam wariant, że nie masz zamiaru zamieniać kart w dekoderach.

szprotson 22.08.2008 17:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 589999)
Możesz mieć zakłócenie obrazu w wyniku niskiej jakości sygnału. I N i C+ nadają z tego samego satelity (Hot Bird), ale należy pamiętać, że korzystają z innych transponderów. W związku z tym jeżeli podłączysz dekoder N, do instalacji antenowej, z której wcześniej odbierałeś programy C+ i pojawi się ten właśnie problem, konieczne będzie skorygowanie ustawień anteny.

Oczywiście zakładam wariant, że nie masz zamiaru zamieniać kart w dekoderach.

dzieki za pomoc.

wszystko jest o wiele łatwiejsze i sprawniejsze niz sie wydawało

Przepiąłem dekoder z N na C+ i od kopa wszystko śmiga :) jakość bez zmian

Jaca 22.08.2008 17:57

Wisła Kraków-GKS Bełchatów, Piast Gliwice-Arka Gdynia,Chelsea Londyn-Wigan,Lech Poznań te mecze będą na Sopcascie, mnie interesuje tylko mecz Wisełki to już będzie 9pkt

JackDaniels 22.08.2008 18:06

mecz Wisły z GKS super jakosc lepsza niz na sopcascie http://www.justin.tv/djcris1991

Jaca 22.08.2008 18:35

Jackdaniles nie jest lepsza jakość ,pomyliłeś się

marcinarsenal 22.08.2008 18:41

Mozna na justinie jakoś powiększyć ten obraz, ale żeby nie zajmował całego ekranu?

szabla19 22.08.2008 19:17

Koledzy gdzie mogę jeszcze na Wisłę patrzeć bo na justin/tv zacina a teraz nie chodzi

marcinarsenal 22.08.2008 19:23

Tu masz linki do sopcasta, ale mi nie chodzą:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=16890&part=sports

szabla19 23.08.2008 20:19

Gdzie można oglądnąć w necie wczorajszy mecz Wisełki albo choć skróty?

rafalek 23.08.2008 20:23

czy będzie mozna gdzies w necie obejrzec dzisiejszą lige+?

fanatic69 24.08.2008 11:21

nie wiecie czy mecz sraxy z Lechią bedzie mozna gdzies obejrzeć ? jak tak to pls o link.

piter116 24.08.2008 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanatic69 (Post 590785)
nie wiecie czy mecz sraxy z Lechią bedzie mozna gdzies obejrzeć ? jak tak to pls o link.

http://meczyki.pl/dzis.php

w0lno. 24.08.2008 16:10

Też tak macie, że na HQTV strasznie Wam tnie i co chwile puszczają reklamy :|
Dzisiaj spotkałem się z tym pierwszy raz i zupełnie nie wiem co jest grane!

rafalek 24.08.2008 16:32

NIestety co raz częsciej tak jest:-/

ByQ 24.08.2008 18:13

Derby beda na C+ czy na tym smiesznym kanale orange?

BęczarkaTS 24.08.2008 18:19

31 godz 19:30 C+

matt_1906 26.08.2008 17:37

Jezeli ktos byłby w stanie nagrac relacje z Radia Biała Gwiazda to bede wdzieczny ;)

karmel1906 26.08.2008 19:30

czy dzialaja u was linki z soccerlive'a czy jest jeszcze za wczesnie na to??

marcinarsenal 27.08.2008 14:04

nie wiecie przypadkiem kto ma prawa telewizyjne do PE? W poprzednim sezonie niektóre mecze puszczał Polsat, a teraz? Pokażą mecz Wisły?

Pablooo 27.08.2008 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 592835)
nie wiecie przypadkiem kto ma prawa telewizyjne do PE? W poprzednim sezonie niektóre mecze puszczał Polsat, a teraz? Pokażą mecz Wisły?

Polsat ma prawa i pokaże mecz Wisła-Śląsk.

WISŁAZWE 27.08.2008 14:15

Polsat pewnie ma prawa a mecz pusci na kodowanym Polsacie Sport... :)

w0lno. 27.08.2008 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 592835)
nie wiecie przypadkiem kto ma prawa telewizyjne do PE? W poprzednim sezonie niektóre mecze puszczał Polsat, a teraz? Pokażą mecz Wisły?

Mecze Pucharu Ekstraklasy będą na pewno transmitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Zapewne niektóre spotkania będą pokazywane w kanale otwartym [TV4].

E: Widzę, że zostałem uprzedzony ;]

WISŁAZWE 27.08.2008 14:22

z tego co sprawdziłem Polsat planuje pokazać ten mecz ale tak jak wcześniej pisałem mecz będzie transmitowany na Polsacie Sport , meczu nie pokaże także stacja należąca do koncernu Polsat -TV4. Chyba że do tego czasu coś się jednak zmieni ale wątpię...

brasilia79 27.08.2008 14:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 592850)
Mecze Pucharu Ekstraklasy będą na pewno transmitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Zapewne niektóre spotkania będą pokazywane w kanale otwartym [TV4].

W kanale otwartym bedzie pewnie tylko final

marcinarsenal 27.08.2008 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 592851)
z tego co sprawdziłem Polsat planuje pokazać ten mecz ale tak jak wcześniej pisałem mecz będzie transmitowany na Polsacie Sport , meczu nie pokaże także stacja należąca do koncernu Polsat -TV4. Chyba że do tego czasu coś się jednak zmieni ale wątpię...


Cóż, pozostaje mi się cieszyć, że mam Polsat Sport i Ex :P
Tak na serio znowu będą się nas czepiać że gramy drugim czy trzecim składem, żeby obalić "wielkość" tych rozgrywek. Bo telewizja Polsat wykłada grubą kasę, żeby wypromować zawody a straszna Wisła Kraków wszystko niszczy wystawiając drugi skład :>

wislakkowalski 31.08.2008 16:09

Hej! Wie ktos czy derby beda transmitowane w intenrecie? jak tak to gdzie?

reperandt 31.08.2008 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakkowalski (Post 595958)
Hej! Wie ktos czy derby beda transmitowane w intenrecie? jak tak to gdzie?

http://www.justin.tv/djcris1991 tutaj.
a na stronie www.djcris.pl tez mozna kliknac na link i obejrzeć zabrskiego Górnika z Legią :)

depeche87 31.08.2008 16:35

Oj na djcriss dzisiaj tylko Legie pokazują. Tak podaje strona.
Niestety jak bedzie na HQTV to nie obejrzymy bo to strasznie awaryjny serwer, obraz rwie niezaleznie od posiadanego lacza..... chociaz tydzien temu bylo ok.

pysio 31.08.2008 17:24

na sopcascie jest mecz Wisły. kanały:

Polik TV

Public Sport

marcinarsenal 31.08.2008 17:33

te wszystkie justiny i djcrisy są darmowe?

sndr 31.08.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez depeche87 (Post 595970)
Oj na djcriss dzisiaj tylko Legie pokazują. Tak podaje strona.
Niestety jak bedzie na HQTV to nie obejrzymy bo to strasznie awaryjny serwer, obraz rwie niezaleznie od posiadanego lacza..... chociaz tydzien temu bylo ok.

djcriss.pl podaje, że Derby będą :)
TYLKO WISŁA!

Cytat:

te wszystkie justiny i djcrisy są darmowe?
Tak.

reperandt 31.08.2008 17:37

bedzie na tym samym kanale co Górnik - Legia bo admin pisze ze HQTV ma jakies problemy i pokażą na djcris.

darmowe darmowe ale polecam kliknąć POPOUT bo to co sie z boku na czacie dzieje, ta napinka, to szkoda na to zwracać uwagi...

~WISŁA~ 31.08.2008 17:55

jak to wlaczyc???

Weez3r 31.08.2008 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ~WISŁA~ (Post 596036)
jak to wlaczyc???

co "to"?

10 znaków

reperandt 31.08.2008 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ~WISŁA~ (Post 596036)
jak to wlaczyc???

http://www.justin.tv/djcris1991 i powinno śmigać. a jeśli chodzi o brak czatu z prawej to POPOUT albo pelny ekran :)

~WISŁA~ 31.08.2008 18:14

dziex!!!!!!

-Goral- 31.08.2008 18:18

Hej mam pytanie czy magazyn ligowy po dzisiejszym meczu na canal+ oraz Szybka piłka będzie gdzieś można zobaczyć na Sopcaście ?

~WISŁA~ 31.08.2008 18:19

teraz hulaja jakies skroty...

reperandt 31.08.2008 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 596074)
Hej mam pytanie czy magazyn ligowy po dzisiejszym meczu na canal+ oraz Szybka piłka będzie gdzieś można zobaczyć na Sopcaście ?

na sopkaście nic mi nie wiadomo ale jeśli oglądacie mecz na DjCris to nie liczcie na żaden magazyn po meczu bo oni od razu wyłączają kanał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl