![]() |
Komentowanie wyniku sparingu zabronione.
Wpisy typu: GOOOOL! - ostrzezenie 2 wpisy tej samej osoby pod rzad - ban Plakanie (bo jest 0:1) - ban Bany na okres wakacji, wygasna 1.09.2008 |
Cytat:
Jak możesz pisać o formie zawodników, skoro nie widzisz co grają? |
zwyczajnie Konrad, wyniki w sparingach to odzwierciedlenie formy
a po to jest relacja, zeby wiedziec jaki jest wynik nie wiem o co Ci chodzi osobiscie nie podoba mi sie ten etap przygotowawczy do sezonu rywale sa swietnie dobrani, bo akurat na miare naszego zespołu lub nawet troszkę silniejsi. wiec tu błędów szefostwa nie ma. Potrzebne wzmocnienia przed el LM. |
Cytat:
Poza tym, może warto by się zainteresować, kto gra w Wiśle. :foch: Zbiera Ci się, zbiera ... |
Trener przeprowadził 11 zmian, no i to mi się podoba :)
|
Wiadomo dokładnie jakim ustawieniem grają ? Tzn Jirsak na środku i Boguski na prawej, czy Jirsak na prawej i Boguski za Brożkiem ?
|
Cytat:
|
A kto to jest Bojarovic? bo nie ma go w składzie zadnej z Wisełek?
|
Moim zdaniem Jirsak gra przed dwójką Sobol - Cantoro, na prawej Boguski ( co by dowodziło że bardzo słabo prezentuje się Łobo ), na szpicy Broziu.
Moim zdaniem to chyba najlepszy skład jaki akutalnie posiadamy, jaki wyjdzie na mecz z Liverpoolem i jaki najprawdopodobniej zagra z Beitarem. Co do podsumowaina - dwa słowa - Tomas Jirsak ;) |
Cytat:
|
Brożek coś duuużo marnuje w tym meczu...
Ale za to jak super Jirsak gra... |
Cytat:
No tak, przepraszam, zamotałem się. Toteż miejsce Boguskiego jest przewidziane zapewne dla Łobo. |
chcialbym by ktos kto byl na meczu, ocenil obiektywnie poczynania Wislakow.
Wynik niewazny, skutecznosci poki co tez nie musza miec. A z relacji wynika ze zmierza to w dobrym kierunku. (choc faktycznie jedziemy poki co bez lawki). no ale na ten temat zostalo juz wiele napisane. |
Nie mamy właściwie żadnej ławki, to troche przeraża.
|
Cytat:
|
Ja byłem na meczu i Wisła grała dobrze grała na tyle na ile chciała zagrać. Poczekajcie do meczu z Liverpoolem ;)
|
Brawo Tomek Dawidowski.
|
Pierwsza połowa - słabiutko, brak wartościowych zmienników widać jak na dłoni. Najbardziej boli jak się widzi momentami elementarne braki w wyszkoleniu technicznym - odskakująca piłka, niecelne podania to dla tych chłopów coś normalnego... Dziwi, że w drużynie mistrza Polski spokojnie mieszczą się piłkarze tak mizerni...
Coś tam szarpał Niedzielan, Diaz często szukał zaczepki z Wisniewskim. Pozytywne wrażenie wywarł na mnie Singlar, może dlatego, że pomykał przy siatce za którą stałem :) Druga połowa to typowa ligowa Wisła. Sporo biegania, momentami fajnie coś Jirsak rzucił, coś z klepki pokopali... Ale zbyt często próbują "wjechać" z tą piłką do bramki rywala. Brak skuteczności poraża, brakuje armat i to na dzień dzisiejszy jest chyba największym zmartwieniem. |
Cytat:
dobrze grał?? |
Cytat:
|
Cytat:
zapewne zagrał fatalnie i źle bo jako napastnik nie przedryblował 60 m mijając 3 pomocników 4 obronców niczym tyczki slalomowe i nie pokonując bramkarza strzałem z półwoleja w samo okienko |
rezerwa grala jak nie powiedziec 3 sklad. Ciekawy mecz sie zapowiada z Liverpoolem
|
Malecki niezle tez zagral w 1 polowie. Chyba najbardziej aktywny i niebezpieczny z calej druzyny.
|
Kolegom, którzy Dawidowskiego pytali - wiadomo o co - życzę żeby ktoś z ich rodziny na przykład cierpiał na jakąś przewlekłą chorobę, przez którą nie będzie mógł pracować i normalnie żyć.
I wtedy ktoś podejdzie i się spyta: Jak tam, znowu sobie choruje matka/ojciec? |
Cytat:
|
No to na Legię w Superpucharze zagramy tym samym co w pierwszej połowie z Petrą.
Mimo szczerej sympatii dla kilku zawodników z tego składu jestem, delikatnie mówiąc, umiarkowanym optymistą(co nie zdarza się często), ale też jestem daleki od płaczu - nie są to el. LM, nie jest to wartościowy mecz, z tą samą Legią(zapewne w lepszej formie, bo w czasie sezonu) zagramy jeszcze ze 2-4 razy. |
Byłem, widziałem.
Przede wszystkim to co już zostało powiedziane - rezerwy wyglądają niestety tragicznie. Z pierwszej połowy wyróżnić można tylko Małego, Wtorka i Diaza. No może jeszcze Singlar, prezentował się dość solidnie, jakichś rażących błedów sobie nie przypominam ale wybitnie też nie zagral. Wymieniany tu Dawid szarpał, próbował, nie można mu odmówić ambicji ale pewnego, niskiego niestety, poziomu chyba już nie przeskoczy... Obym się mylił. Druga połowa w naszym wykonaniu to inna bajka, różnica 2 klas. Kilka fajnych akcji, kombinacyjna gra, bardzo podobał mi się środek pomocy (z dwoma defensywnymi Mauro i Sobolem i wysuniętym Jirsakiem). Tomas w zasadzie bez zadań defensywnych martwił się tylko o grę do przodu, rzucił kilka fajnych piłek (asysta przy bramce). Aktywny był Boguski, ze 2 razy zamienili się stronami z Zieniem, kilka razy zszedł ze skrzydła na pozycję napastnika. Bardzo pewny Głowa, bezbłędny dziś, a niewiele brakowało i huknąłby piękną bramke z wolnego (wyjął Gubiec). Może tylko mi się wydawało ale Wiślacy są dobrze przygotowani szybkościowo (świadczyć może o tym chociażby kilka sprintów obu Brożków czy Baszcza). Ale żeby nie było trak różowo.... skuteczność. Sam Paweł Brożek powinien strzelić conajmniej 2 bramy, inne okazje miał też Boguski, Głowa po rożnym... Z tym, że ja wstrzymam się z jakimiś kategorycznymi ocenami bo na podstawie jednego meczu nie można stwierdzić czy to rzeczywiście duży problem czy poprostu dziś akurat nie chciało wpaść. Reasumując, o pierwszej połowie najlepiej nie mówić nic... Druga, przynajmniej mnie, napawa optymizmem. Zagraliśmy naprawdę ciekawie (co podkreślał po meczu również Jabłoński) i gdyby nie niska skuteczność mecz skończyłby się pewnie z 5:1. Edit: aaaaa tak, kibice.... Rozmowy z Dawidem nie słyszałem, o Gubcu też nie bo stałem za bramką Pawełka ale "pozdrawianie" Wiśniewskiego było żenujące.... |
Musze wam powiedziec ze jak w drugiej polowie mialem okazje byc pod bramka w ktorej bronil Gubiec to myslalem ze on nerwicy dostanie po tym co do niego wykrzykiwali. Nawet sie odezwal i powiedzial "A idzcie w pole" tak bylo. Ogolnie Wisla zagrala przyzwoicie a sam Boguski mogl ustrzelic hattricka.
PS: przepraszam za bledy ort. ale klawiatura mi siadla :P |
Cytat:
|
a'propos meczzu z Liverpoolem
Będzie na żywo w angielskiej publicznej TV - Channel 5 http://www.mydigiguide.com/dgx/wbl.d...h=49&PID=23472 Football on Five (Sport)Time - 16:45 - 19:00 (2 hours and 15 minutes long)When - Saturday 19th July on fiveWisla Krakow v Liverpool. Live football action as Liverpool take on Wisla Krakow, the Polish champions, in a pre-season friendly. Presented by Colin Murray with commentary from Dave Woods. Kick-off is at 17.00. (Subtitles) |
Cytat:
zapowiada się bardzo dobry sprawdzian dla Wisły. |
Cytat:
Moi znajomi, kibice Liverpoolu mówią, że wystąpią rezerwy i mimo to pokonaja nas 9-0. Wczorajszy sparing Czerwonych to Lucerne 1-2 Liverpool. Zobaczcie jak reklamują mecz z nami na głównej stronie Liverpool FC http://www.liverpoolfc.tv/splash/est...on-wisla08.htm |
9:0 to będzie ale dla nas.
Wygląda na to, że nie wystąpi Torres, Xabi Alonso i być może Reina... jeszcze o kimś zapomniałem? |
zagra podtawowy skład, tyle że bez hiszpanów, czyli Itandje (gra tam jeszcze? w Lens, był jednym z najlepszych kiperów w Ligue 1) zamiast Reiny, Benayoun zamiast Xabiego i Woronin zamiast Torresa.
|
Cytat:
|
Podobno bilety na ten sobotni sparing kosztują stojace-20fr i siedzace 50fr.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mecz z FC Liverpool na kanale 5 w Szkocji na zywo leci transmisja :)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl