![]() |
Cytat:
|
Zwycięstwa nie dowieźli,ale remis też nie jest taki zły. Zawsze to 4 pkt straty Manchesteru do Chelsea,a nie 6 :)
|
Noooo wreszcie na wyspach szaleństwo:D Kto oglądał dzisiejsze derby Manchesteru wie o czy piszę. Kibice ze skrajnych sektorów cały mecz na stojąco (a wiadomo czym to grozi w Anglii), latające szkoło itp. Butelka w głowie gracza City niczym nóż w głowie Baggio;) I jeszcze wynik jak dla mnie miód malina. Żeby nie było mało to bramka w doliczonym czasie dająca awans Man Utd. Na prawdę super się to oglądało.
|
http://redlog.pl/2010/01/26/kiedy-me...bryku-cantony/ troszkę obok tematu ale warto przeczytac. Żałuję że nie obejrzałem tych derbów postaram się obejżec powtórkę, może wstanie nadzieja że wróci normalnośc ;]
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
To są kibice? TO JEST HOŁOTA. Mam nadzieję ze u nas wkrótce będzie taki spokój, jak np na meczach w Hiszpanii. Daj Bóg. |
Chłopie chyba źle odebrałeś mojego posta. Nie wiem co twoja poukładana głowa wymyśliła... ale wyobraź sobie że nie chodziło mi o latające przedmioty tylko atmosferę która nie przypominała wyspiarskiego stylu. Nie wiem czy zauważyłeś taki mały znaczek;) przy zacytowanym zdaniu. Nie będę tłumaczył bo twoja poukładana głowa pewnie sama do tego dojdzie. A co do cytatu że szaleństwo na wyspach to chyba masz jednak Ty źle poukładane w głowie. Chodzi ci o to że stali czy że darli morde? Co cię tak oburzyło jak byś mógł wytłumaczyć?
|
Jaka piękna bramka Almuni :D
Pirat - byłeś na jakimś meczu w Hiszpanii? |
Man Utd - mistrz gry z kontry.:)
|
Kanonierzy bez armat - i tyle w temacie. Dziwię się bardzo Wengerowi, że w zimowym okienku transferowym nie pozyskał żadnego napastnika. Co z tego, że średniakom ładują po 3-4 bramki i mają ich najwięcej strzelonych w całej Premiership, skoro gdy przychodzi mecz z Chelsea czy Man U właśnie kompletnie zawodzi wykończenie akcji?
Vermaelen i gol na 1:3. |
Cytat:
A jak tak czasem patrzę na Rooney'a na boisku, to zastanawiam się czy on ma płuca?:shock: |
Cytat:
|
A za tydzień jak Chelsea <3 stuknie na Stamford Bridge Arsenal, to Arsenal mistrza ma z głowy. ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
W meczu Chelsea z Arsenalem najlepszy byłby remis :P ed: @kosa, to akurat niestety dosyć częste zjawisko w Anglii,że ja drużyna przegrywa, to kibice wychodzą wcześniej ;/ |
Cytat:
Jak Wisła przegrywała z Lechem w Krakowie 1:4 to krzyczeliśmy jak głupi i tak:) a Arsenal atakował dzisiaj, walki nie można im odmówić, strzelili bramke, mogli strzelić nawet drugą, a kibice wychodzili powoli od 70min. Irytować ich jedynie mogła postawa Almunii. :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie wiem czy było już pisane ale po raz pierwszy w historii TV, mecz MU-Arsenal był transmitowany w 3D. Według telewidzów jest to rewolucja w pokazywaniu meczów i najprawdopodobniej jest to przyszłość transmisji telewizyjnych.
P.S. Zazdroszczę tym co widzieli. :foch: |
Cytat:
|
Cisza taka a jakże ciekawe rzeczy dzieją się nad Tamizą.
Po pierwsze. Kto by przewidział,że MU polegnie z Evertonem?Diabełki nic specjalnego nie grały, to samo zresztą Everton ale szczęście sprzyjało jednak tym drugim. MU sprawiało wrażenie zespołu,który jest pewny tego,że prędzej czy później dopadnie Everton i zgarnie 3 pkt. Kunktatorstwo widać się nie opłaciło. W ogóle mecz był taki sobie. Szczęście,że zaraz po meczu w Liverpoolu był pojedynek CHFC,i każdy mógł zobaczyć jak wygląda dojrzała gra,zespołu pewnego swojej wartości. Atakował Wolverhampton, znaczy atakował:),coś tam konstruował, a CHFC w sumie ograniczała się do destrukcji,mądrej destrukcji. Kontrolowali przebieg meczu całkowicie. Wygrana CHFC zasłużona. Kolejka ta wybitnie pokazała,że mimo wszytko CHFC ma największy potencjał taktyczny w lidze. Jak stary Lis walczyli z Wilkami. Nie ma szans,aby ktoś ich dogonił i próbował zgarnąć im mistrzostwo. Są drużyną kompletną. Na dziś najlepsza ekipa w Anglii. Sensacją będzie jak nie zdobędą mistrzostwa. Całkowitym rozczarowaniem była dla mnie mecz City z Liverpoolem. Do tragicznej gry tych ostatnich jestem przyzwyczajony,nigdy mi się nie podobali. Raz im się udało w LM i jadą na kicie do dziś dnia. A są zwyczajnie przeciętni. Do tego ten ich Torres nijak się nie ma do Rooneya,a co dopiero do Anelki i Droghby. No ale oni na nim opierają swoją wyjątkowość:). Ale Liverpool jaki jest każdy widzi. Natomiast City....ich w ogóle nie ma. Napisać,że grają bezbarwnie to za dużo napisać. Zaro ładu i składu w ich wykonaniu. Zżymałem się,że jak zatrudnią dobrego trenera to przynajmniej będą grać poukładaną grę. Ha,ileż się pomyliłem. Grają większe dno niż za poprzednika. Żeby było śmieszniej, Mancini wpuszcza na ostatnie minuty Bellamego:) i nie wiem kogo chciał tym ruchem postraszyć,no chyba ,że niegrzeczne dzieci,aby rodzice mieli kim je straszyć. Myślałem,że Włoch ogarnie to wszystko z lepszym skutkiem, a żadnej poprawy w żadnym elemencie gry MC nie widzę. Jedyne co mnie zastanawia czy pozwolą Manciniemu na ściąganie takiego szrotu jak Bellamy. Bo skoro zespół jest poukładany jak za poprzednika to i pewnie transfery będą podobne:). W sumie szkoda mi arabskich szejków. Wszytko wygląda na to,że kasę utopią i nic nie ugrają. |
Niektórzy przewidzieli porażkę MNU:-)
W temacie o bukmacherce tak typowałem: http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=6340 |
Cytat:
No fakt. Smutne to ale rzeczywiście wystarczy powstrzymać Rooneya aby pograć z MU. Świadczy to tylko o ich dryfowaniu ku przeciętności. |
Cytat:
Rzeczywiście w tej chwili Chelsea jest głównym faworytem do zdobycia mistrzostwa. Mają najbardziej wyrównany skład i najwięcej indywidualności w zespole. Nie porównywałbym w tym momencie Torresa do Rooneya czy Anelki .Hiszpan powrócił do zespołu po kontuzji kolana - wszedł dopiero w drugiej połowie .Gdy był zdrowy i w formie -miał taki sam -duży wpływ na swój zespół jak Ronney czy Drogba. Dałbym jeszcze czas Manciniemu - obecna drużyna to zespół stworzony przez Hugesa - ale zgadzam się że wielkie transfey nie przekładają się na gre drużyny MC. Duży progres formy zanotował Tottenham po objęciu go przez Redknapa. Zdecydowanie postawił w ataku na Defoe i Croucha i to się opłaciło. A co do Liverpoolu - to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie w tym sezonie .Ostatnie transfery to totalna porażka Degen czy Kyrgiakos (:shock: ) , Maxi ( jeszcze jeszcze) -ale juz 20 mln za Aquilaniego to szczyt wszystkiego! Czas Beniteza już chyba się skończył . |
Cytat:
United zeby cos ugrac musza poprawic obrone,inaczej beda przegrywac jak z Tofkami i tyle :) Sam Rooney zmienil sie od czasow odejscia Christiano,troche "wydoroslal" no i gra bardziej dla druzyny. jesli mialbym typowac Mistrza to chyba jednak Chelsea jesli ich jakis kryzys nie dopadnie,no i Arsenal chcilabym zeby cos zamieszal ale od 4 lat probuja i nic... |
Ma ktos moze linka do SOPCASTA do POLSKIEJ transmisji meczu Chelsea - ManC ?
Na meczyli.pl i soccer-live.pl nie ma |
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba kolejna urwana noga w Arsenalu... Tym razem Ramsey
|
Ja .......ę, strasznie to wyglądało.
Czy nie ma bata na jebanych drewniaków nie potrafiących robić nic innego poza polowaniem na nogi rywala? Pewno dostanie bana na 3 mecze po czym znowu kogoś połamie. |
Te zamieszanie wokół Terrego sie robi już chory, mogliby sobie ludzie odpuścić sprawy prywatne. Transmisji z Chelsea - Man City się słuchać nie dało, sami komentatorzy się śmiali ze to jest transmisja piłkarsko obyczajowa.
http://www.youtube.com/watch?v=AdOrSKstyMU żenada jak podczas meczu Arsenalu realizator pokazał Eduardo po tym wślizgu to chyba mu się małe deja vu zrobiło sądząc po minie.. |
JA .......e, ale to wyglądało :/ Ramsey ma pół roku z głowy i to jak dobrze pojdzie. Oby wrócił jeszcez do piłki...
Widać, ze Shawcross czy jak on sie nazywa wiedział co zrobił. Schodził z boiska płacząc.. |
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=OaFo5BlBNmk&translated=1 :-/ |
Jest zdjęcie na Onecie, ale ****a lepiej na to nie patrzeć. Obie kości poniżej kolana.
Wydaje mi się, że to mniej groźne niż u Eduardo swego czasu. Lepiej leczyć złamane kości niż kolano czy kostkę... Tak czy siak przejebana sprawa. |
Akurat ci co ogladają Premiership dość często wiedza, że Showcross to bardzo dobry obronca, grajacy w angielskiej młodzieżówce, a nie drewniak. Nie gra też nigdy brutalnie... i nikt chyba nie powie, że miał zamiar w tej sytuacji połamać Ramseyowi nogę...
|
Akurat tutaj to nie ma watpliwosci ze to byl faul nieumyslny. Showcross chcial po prostu zaatakowac pilke a trafil niestety noge. Fatalna kontuzja i szkoda pilkarza. Widac bylo w tym momencie gdy sedzia pokazal mu czerwona kartke ze do konca Showcross nie ogarnial co sie stalo, byl w tak wielkim szoku, dopiero gdy do niego dotarlo co sie stalo rozplakal sie.
Oby Ramsey wrocil do pelnej sprawnosci... |
Nie zgadzam się. To, co Terry zrobił to s@$%syństwo bez precedensu. Od takiego piłkarza można wymagać minimum przyzwoitości - skoro był idolem dla setek tysięcy młodych chłopaków.
Dlatego uważam, że trzeba go zgnoić na maxa, bo powód jest. I cieszę się, że w tym pojedynku z Bridgem dał ciała i zawalił bramkę. Szczególnie, że Terry specjalnie nie widział problemu w całej tej sprawie. Dla mnie ten facet jest dokładnie tym samym, co Ziobro dla Leszka Millera. |
Oczywiste jest że to co zrobił to s@$%synśtwo bez precedensu, lecz nie podoba mi się mieszanie w takie sprawy prywatne mediów. W ostatnim czasie oglądając Premiership to po meczu zazwyczaj główne informacje jakie do mnie docierają to: piłkarz X rozbił nowe Lamborghini Balboni odwożąc z dyskoteki aktorkę porno, inny że kupił dom za 5 mln funtów a jego sąsiadem jest Jeremy Clarkson, ostatnio jakaś afera z Ashleyem Colem była, chodziło bodajże o to że zdradza żonę( to już cała historia była opisana, bo się okazało że ją zdradza nie wieczorami po treningach tylko podczas .. zgrupowań. Romek się wpienił, Cole grzywny dostał tyle ile nie zarobie przez całe życie).
Wiadomo że Terry się nie popisał tym, ale prawda jest taka że nas to w ogóle nie powinno interesować. Niesamowite, jak piłkarze z Anglii, ich życie prywatne jest wystawiane na publikę. A co do zaistniałej sytuacji, wydaję mi się że Bridge nawet dla świętego spokoju powinien tą rękę podać mu żeby nie ciągnąć dłużej tego tematu. Przecież teraz przed każdym meczem będzie stał angol z tą kamerą zwróconą na wyciągniętą rękę Terrego. Żeby nie było że go bronie, nie podoba mi się sytuacja z kadry, Bridge dobrowolnie z niej rezygnuje, żeby nie było podziałów itp. Wiadomo było że jak któryś będzie musiał odpaść to on, bo John jest filarem Anglii. Ale on również powinien ponieść większą karę niż sama utrata opaski kapitana. PS. U nas afera była jak Rybus z desperadosem siedział, a co by się działo jakby np. Choto zabawił się z kobietą powiedzmy Łobodzińskiego. |
Taka ciekawostka.
Zestawienie klubów Premiership według % długich podań podczas meczu Arsenal 9 Chelsea 11 MU 11 Fulham 13 Liverpool 14 ... Sunderland 19 Hull City 19 Blackburn 19 Bolton 21 Stoke 21 Generalnie można przyjąć, że niższy procent oznacza wyższe umiejętności techniczne zawodników danego zespołu. Orientuje się ktoś jak wyglądają te statystyki w polskiej lidze, ile % ma Wisła?? |
o co chodzi z tymi zółto-zielonymi szalikami kibiców MU - czyzby cos zwiazanego z konfliktem z właścicielem
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl