Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w mediach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2620)

K_2 01.09.2008 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 596680)
Ale z tego co wiem, wiosenne Derby nie odbędą się na R22...

Jak dla mnie granie meczy na innym boisku niz na Reymonta , jest idiotyczne. Wiem ze ejst remont trybuny , ale granie gdzie indziej to niemal pewna utrata Mistrzostwa Polski (wiadomo doping,atmosfera)

reperandt 01.09.2008 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 596687)
Jak dla mnie granie meczy na innym boisku niz na Reymonta , jest idiotyczne. Wiem ze ejst remont trybuny , ale granie gdzie indziej to niemal pewna utrata Mistrzostwa Polski (wiadomo doping,atmosfera)

Czy ja wiem. Zależy gdzie zagramy, wiadomo że inny stadion to nie to samo co R22 ale jak zagramy w Tarnowie to myśle publika dopisze (nasza publika). Z resztą jeśli dobrze poradzimy sobie na jesień to nie powinniśmy stracić aż tyle punktów na innym niż nasz stadionie...

Wracając do tematu, to wczorajsza Szybka Piłka była na pewno lepsza niż wczesniejsze. Poprawili się ale czasu nadal za mało - ale to ograniczenie zapisane w umowie między TVP a Canalem+.

WISŁAZWE 01.09.2008 17:06

może i sie podnieśli w komentowaniu. Ale dalej im sie zdarzają błędy kto dokładnie oglądał to zauważył jak podawali wyniki że zamiast herbu Gksu Bełchatów był herb Ruchu i podobna sytuacja była z tabelą na ostatnim miejscu był Górnik Zabrze a obok znów herb Ruchu :) taki mały szczegół. Zaskoczył mnie jeszcze ten gość Błoński on mówi że poziom derbów był niski.Jak dla niego derby stały na niskim poziomie to chyba oglądaliśmy inne spotkanie.Przynajmniej tak mi się wydaje.

K_2 01.09.2008 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 596884)
może i sie podnieśli w komentowaniu. Ale dalej im sie zdarzają błędy kto dokładnie oglądał to zauważył jak podawali wyniki że zamiast herbu Gksu Bełchatów był herb Ruchu i podobna sytuacja była z tabelą na ostatnim miejscu był Górnik Zabrze a obok znów herb Ruchu :) taki mały szczegół. Zaskoczył mnie jeszcze ten gość Błoński on mówi że poziom derbów był niski.Jak dla niego derby stały na niskim poziomie to chyba oglądaliśmy inne spotkanie.Przynajmniej tak mi się wydaje.

Masz racje ,program byl caly w miare dobrze prowadzony ,rzeczywiscie na koncu byly bledy z herbami ,ale i tak ten program jest lepszy od OE TVN,choc tez bez rewelacji ,bo formula programu raczej zgrana czyli prowadzacy ,jacys eksperci i "Wielki Sedzia" ktory ma uwagi do sedziwoania.
co do Blonskiego i innych znawcow-dziennikarzy to mam takie wrazenie ,ze oprocz ogromnej wiedzy o futbolu (typu ze moga ci podac kto strzelil gola w 1995 roku w meczu Legii z Gornikiem naprzyklad) to pierd*la 3 po 3

WISŁAZWE 01.09.2008 17:18

lepszy jest od Orange Ekstraklasy ponieważ nie ma przerw.Warto zauważyć że program trwa ok 1 h a program TVNu był dłuższy ponieważ ok 20 minut to reklamy i dlatego się tak wydaje że jest krótko,z czasem na pewno się przyzwyczaimy.Przynajmniej nie słychać już o tym jak Legia gra w co Legii jest nie tak a dlaczego Legia wygrała tylko 3-0 a po co trener Urban robił 2 zmiany. Bo tak było w OE pół programu poświęcone Legii :) a tu wszyscy sprawiedliwie i o Wiśle powiedzą o Lechu i innych klubach.Są wywiady z trenerami zawodnikami.Szkoda tylko że te skróty są troszkę za krótkie.Ten gość co analizuje błędy sędziów mówi o czymś czego w ogóle nie było w skrócie to chyba taki większy minus tego programu.

Bóg Trybun (objawion) 01.09.2008 17:30

Zero niespodzianki w tej "szybkiej" - dwójka kumatych puentuje na lewo i prawo, iwański robi za poetę, a wyłysiały i wyczesany robią za znawców - statystyków. Choć wolałbym ich w roli statystów.

Program jedzie po wierzchu, bo to w końcu publiczna, najwięcej do wykazania ma Szostek i pewnie dlatego w zeszłotygodniowym programie ogłaszał wszem i wobec, że Bełchatowianom należał się karny za faul Pawełka na Costlym, by w niespełna 2 dni później, na łamach "Piłki Nożnej", chwalić sędziego za niepodyktowanie jedenastki w tej samej sytuacji(!)

Szybka piłka: wolę sie bawić w justiny i inne sopcasty niż przesiedzieć pół godziny i oglądać slapstikową komedyjkę made by TVP.

marooc 01.09.2008 19:12

podłaczam sie z prosba o zamieszczenie ligi+

Wojtas 02.09.2008 14:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 596886)
Masz racje ,program byl caly w miare dobrze prowadzony ,rzeczywiscie na koncu byly bledy z herbami ,ale i tak ten program jest lepszy od OE TVN,choc tez bez rewelacji ,bo formula programu raczej zgrana czyli prowadzacy ,jacys eksperci i "Wielki Sedzia" ktory ma uwagi do sedziwoania.
co do Blonskiego i innych znawcow-dziennikarzy to mam takie wrazenie ,ze oprocz ogromnej wiedzy o futbolu (typu ze moga ci podac kto strzelil gola w 1995 roku w meczu Legii z Gornikiem naprzyklad) to pierd*la 3 po 3



Dla mnie duzo lepszym efektem byla by redukcja tych "znafcuf" futbolu w studio.

1 prowadzacy
1ekspert
1 sedzia
to by wystarczylo

po co tam reszta chyba zeby wzajemnie sie przekrzykiwac ,robic zamieszanie. i jak Patryra z Iwanskim wzajemnie sie do siebie usmiechac....

A jak juz ida na ilosc to niech jescze zrobia Ławe Przysiaglych tak z 10 osob za sedzia w studio ,i to oni beda wydawac wyroki czy byl ten karny czy nie.:D

lord damien 07.09.2008 11:24

cóż, ten program ma to co najważniejsze- skróty, krótkie omówienie meczu i to starczy. chociarz nie ma co porównymać do ligi+. tam panuje tak fajna, miła atmosfera i aż chce sie to oglądać

lukiskor 07.09.2008 15:39

Cafe Futbol
07.09.2008 || AVI i RMVB

Gospodarzem niedzielnego magazynu "Cafe Futbol" jest Mateusz Borek. Przy porannej kawie w Hotelu Hilton rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Program pokazywany jest na żywo na antenie kanału Polsat Sport o godz. 11.00.

Stałymi ekspertami są redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" Roman Kołtoń oraz srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Barcelonie Wojciech Kowalczyk. W każdym programie zobaczymy wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najbardziej atrakcyjne gole, zapowiedzi najważniejszych wydarzeń oraz stały felieton Bożydara Iwanowa.


Dzisiejszy odcinek w calosci poswiecony polskiej Reprezentacji (dyskusja nad powolaniami Leo na mecze eliminacyjne, analiza meczu ze Słowenia - sklad, taktyka lub w zasadzie jej brak ;) - nasze szanse z San Marino, wywiad z Arturem Wichniarkiem (w trakcie ktorego oglasza oficjalnie rezygnacje z gry w kadrze Leo), bramki z wczorajszych spotkan eliminacyjnych, a takze wiele innych ciekawych felietonow :)

Wersja AVI - 703.35MB

RapidShare:
Kod:

http://rapidshare.com/files/143343967/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/143345042/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/143346243/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/143348632/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl_.part4.rar

SendSpace:
Kod:

PART1 - http://www.sendspace.pl/file/moQyAYKY/
PART2 - http://www.sendspace.pl/file/sTZFIFgt/
PART3 - http://www.sendspace.pl/file/8MzCxRjr/
PART4 - http://www.sendspace.pl/file/IdhsxMIN/

Wersja RMVB - 418MB

RapidShare:
Kod:

http://rapidshare.com/files/143360561/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl__RMVB.part1.rar
http://rapidshare.com/files/143361686/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl__RMVB.part2.rar
http://rapidshare.com/files/143361997/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl__RMVB.part3.rar

SendSpace:
Kod:

PART1 - http://www.sendspace.pl/file/EFuhlhGD/
PART2 - http://www.sendspace.pl/file/JUpOH1XZ/
PART3 - http://www.sendspace.pl/file/Lqi0xe8e/

Nagranie & Upload: www.Sport-Video.pl

Maciuś 07.09.2008 16:29

Kiedys ogladalem ten program bo byl fajny, ale po ostatnich Mistrzostwach Europy zmienilem zdanie o Borku i Kołtunie, towarzystwo wzajemnej adoracji i sensacje rodem z Faktu i SE.

w0lno. 07.09.2008 17:09

Pierwszy raz oglądałem ten program. Wrażenia... pozytywne :)

Nie wie ktoś, n/t jakich lig itd. będą wypowiadać się w następnych odcinkach!?

Mrsnh 07.09.2008 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 599773)
Pierwszy raz oglądałem ten program. Wrażenia... pozytywne :)

Nie wie ktoś, n/t jakich lig itd. będą wypowiadać się w następnych odcinkach!?

o polskiej. Ewentualnie o Polakach grajacych za granica, moze o meczach pucharowych Wisły i Lecha. Zazwyczaj tak to wygladalo:)


Maciuś - nie lubisz ich, bo nie wlaza w dupe Beenhakkerowi?

luki 07.09.2008 21:35

Fajny program, a co do Borka i Kołtonia to nic do nich nie mam, ba uważam, że to jest najlepsza para komentatorów w Polsce.
Jeszcze jakby co to jutro o 20:35 o ile dobrze pamietam na TVP Sport jest magazyn piłkarski 4-4-2. Prowadzi go Szpakowski, eksperci (a przynajmniej tak było w poprzednim programie) Engel i Szczepłek.

djjamajczyk 14.09.2008 18:12

czy jest dziś szybka piłka w tvp ??

w0lno. 14.09.2008 18:15

Jest o 22:40. Już sobie wyobrażam sobie tą podnietę redaktorków... Założę się, że dzisiaj nie raz usłyszymy, że Lech będzie mistrzem :D

Ps. Cafe futbol - nie wiem jak Wam, ale mi podoba się ten program :)

Mrsnh 14.09.2008 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez w0lno. (Post 602657)
Jest o 22:40. Już sobie wyobrażam sobie tą podnietę redaktorków... Założę się, że dzisiaj nie raz usłyszymy, że Lech będzie mistrzem :D

Ps. Cafe futbol - nie wiem jak Wam, ale mi podoba się ten program :)


Cafe jest bdb programem. Obok ligi+ najlepszy na rynku. Dzisiaj niestety zapomnialem obejrzec, wiec mam pytanie do tych co ogladali. Czy bylo cos na temat: Borek=Beenhakker ?

jezeli chodzi o dzisiejsze programy (liga+e, szybka pilka) to sobie odpuszcze, nie mam sily na to..

Elendil 14.09.2008 20:09

ja też zdecydowanie nie będę szybkiej piłki oglądał...

WISŁAZWE 15.09.2008 13:39

Co do wczorajszego magazynu ,,Szybka Piłka '' dziwi mnie że podczas skrótu meczu nie pokazano jak dla Mnie spornych sytuacji między innymi ręki zawodnika Lecha w polu karnym. A pan Szostek też sie nie popisał uznając tylko jeden błąd sędziego Małka gdzie nie podyktował rzutu karnego dla Lecha.Trochę mnie to zdziwiło naprawdę...

Adasss 15.09.2008 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 603152)
Co do wczorajszego magazynu ,,Szybka Piłka '' dziwi mnie że podczas skrótu meczu nie pokazano jak dla Mnie spornych sytuacji między innymi ręki zawodnika Lecha w polu karnym. A pan Szostek też sie nie popisał uznając tylko jeden błąd sędziego Małka gdzie nie podyktował rzutu karnego dla Lecha.Trochę mnie to zdziwiło naprawdę...

O jakiej "ręce" piłkarza Lecha piszesz? Bo jak chodzi o tą sytuację z 2 połowy w której Zieńczuk ostro protestował to akurat tą sytuację zdążyłem obejrzeć po powrocie do domu. I komentatorzy zachodzili w głowę o co Markowi chodziło, bo piłka nie znalazła się nawet w pobliżu ręki Arboledy. Być może chodziło mu o to, że załapanie piłki przez Kotorowskiego należało potraktować jak złapanie podania od obrońcy? Tak więc tej sytuacji nie pokazano bo nikt (łącznie ze mną) po obejrzeniu powtórek nie ma pojęcia o co chodziło "Zieniowi".

kubanczyk 15.09.2008 18:52

Zienczukw tej sytuacji powinien strzelic nie do obrony pod poprzeczke a nie plakac do sedziego ze byla reka. ktorej oczywiscie nie bylo, a ni tez zadne podanie do bramkarza od obroncy. ale tak to jest brak umiejetnosci proboje tlumaczyc sie oszustwem. Zienczuk, Lobodzinski zawsze maja najwiecej pretensji do sedziego.

kohprzem'68 15.09.2008 19:28

Przed magazynem L+E na zakończenie podsumowania meczu Wisła - Lech Laskowski ktory coraz bardziej upodabnia się brakiem fryzury do Wieszczyckiego , zaliczył jedna z wielu słownych omyłek stwierdzając że "na Reymonta Legia wygrała z Wisłą" to takie normalne w jego wykonaniu .

rafalek 23.09.2008 19:10

Jak oglądałem niedzielną Szybką Piłkę i po meczu Wisły gada Zieliński, to mi normalnie żal dupe ściskał. "Postanowili rzucić się na Wisłę, na Wisłę, która nie potrafi ograć ostatniej drużyny z premiership..."
Normalnie, jak to usłyszałem, to chciałem wyje*** telewizor przez okno. Jestem pewny, żę ta "Ostatnia drużyna" z powodzeniem walczyła by o mistrza w naszej zapyziałej lidze.

ja_ka_ 24.09.2008 10:09

Najlepsze było to jak ciągle powtarzali, ze Wisła miała ciężką przeprawę i ile to Jaga nie miał sytuacji a w materiale filmowych był pokazany jeden i toi niecelny strzał Jagi...

kohprzem'68 24.09.2008 14:54

Z niedzielnego wydania L+ e wynika że tylko Legia ,Polonia i Lech grają dobrą pilke w kraju nawet krytyka w studio J. Urbana i dokonan jego podopiecznych Losersów była na wesoło . No i oczywiscie kometator Kazik W . w trakcie meczu jakoś dziwnie doszukiwał się szans Jagi na pokonanie Wisełki , a tu taki zawód go spotkał . Wgląda na to że jak Biala Gwiazda zacznie zowu wygrywać to liga straci na atrakcyjności tak sie boją kolejnej dominacji osczędzaja na ilości kamer i niektorych powtorek ze spornych sytuacji nie nadążaja pokazywać , szczególnie tych z udziałem Wisły .

4fan_player 24.09.2008 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 607427)
Z niedzielnego wydania L+ e wynika że tylko Legia ,Polonia i Lech grają dobrą pilke w kraju nawet krytyka w studio J Urbana i dokonan jego podopiecznych Losersów była na wesoło . No i oczywiscie kometator Kazik W . w trakcie meczu jakoś dziwnie doszukiwał się szans Jagi na pokonanie W

a ja już mam wyjebane to wszystko co oni mówią w tych całych programach.. wam radze tak samo postąpić. Najważniejszy żeby Wisła wygrywała :)

grzesiek632 27.09.2008 19:49

wiecie moze czy bedzie mozna gdzis oglądnąc lige+ w necie??

Nehiar 27.09.2008 20:42

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota z tego wynika że będzie

Miglanc90 27.09.2008 21:09

Co do ligi + to według mnie jest obiektywna i profesjonalna. Co prawda Laskowskiemu " gol " po bramce Wisły ciężko przechodzi przez gardło ale i tak troche wydaje mi sie poprawił sie w tym wzgledzie. Na Kazka ile sie nakląłem to cięzko opisać ale teraz też widze więcej obiektywizmu. No i jak była liga + extra z Lewandowskim nie dało sie jej oglądać bo wydawało się ze zaraz zaczna go po dupie całować ale generalnie według mnie canal + bardzo dobrze pokazuje polska lige a że tam nie pokazali jakiś szczegółów na meczu z Jaga to chyba nie powod do tragedii zwłaszcza jak posłucha sie np komentarza Szpakowskiego.<br>

lord damien 28.09.2008 15:58

no, ja zawsze uważałem, że Laskowski nawet Wislę lubi. Zawsze komentuje jej mecze nigdy nie miałem do niego zastrzerzeń

Iskander 28.09.2008 21:39

Najgorszy jest Wieszczu- zero obiektywizmu, Rosłoń też nie za dobrze. Reszta jest w porządku. BTW wie ktoś co to za muzyka leci, gdy pokazują bramki z całej kolejki w lidze plus ekstra?

Ciastek1 29.09.2008 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miglanc90 (Post 608572)
Co do ligi + to według mnie jest obiektywna i profesjonalna. Co prawda Laskowskiemu " gol " po bramce Wisły ciężko przechodzi przez gardło ale i tak troche wydaje mi sie poprawił sie w tym wzgledzie..<br>

od kiedy Laskowskiego ciężko przechodzi przez gradl"gol" gdy strzela Wisła?? przecież to kibic Wisły , chyba pomyliłeś komentatorów bo zawsze gdy Wisła strzela on o mało nie dostaje orgazmu

sorel 29.09.2008 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 609089)
od kiedy Laskowskiego ciężko przechodzi przez gradl"gol" gdy strzela Wisła?? przecież to kibic Wisły , chyba pomyliłeś komentatorów bo zawsze gdy Wisła strzela on o mało nie dostaje orgazmu

:shock:
Laskowski to kibic Widzewa. Pamietam pare meczow Widzew-Wisla i jego "komentarze".

matti123 29.09.2008 12:33

Po poprzednim sezonie nie mogłem się doczekać nowego magazynu w tvp. W Tvn często byli stronniczy i mówli za mało o ważnych meczach. Gdy oglądam Szybką piłkę jestem zniesmaczony, poprostu mi nie dobrze jest jak to oglądam. Beznadziejne skróty. Wisła miała kilka kapitalnych akcji i strzałów oni pokazali bramki, Legia grała beznadziejnie a pokazali kilka akcji wogóle nie godnych uwagi. Sktóty są okrojone i opatrzone beznadziejnym komentarzem, a do tego zamiast piłki pokazują jakieś reakcje trenerów, śmiesznego kibica itp. W studio jeszcze gorzej. Prowadzący i goście za dużo mówią nie na temat: jakieś hasełka, przysłowia a nic rzeczowej rozmowy. Jak ciekawie i interesująco mówią Szczęsny i ten z Wyborczej to pseudodziennikarze z Polski i Rzeczypospolitej są żałośni- nie znają się na temacie z ligi widzieli chyba tylko te skróty i mówic dużo nie mówią nic konkretnego. Sędziemu wybierają nie zawsze właściwe kawałki, choć sam pomysł jest jedynym plusem. No i ten karykaturalny konkurs na koniec. Bramki jeszcze da się przeżyć ale kiks to już przesada. Wiecej czasu to zajmuje niż taki skrót meczu Wisełki i rozmowa o nim. Krew zalewa jak prowadząc wstają i idą wygłaszając statystyki. Magazynie Orange Ekstraklasy wróć...

Jeśli ktoś może to bardzo proszę o Cafe Futbol z Polsatu i Magazyn z Canal+, a szczególnie ten drugi.
Z góry stokrotne dzięki

ToTylkoJa 29.09.2008 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matti123 (Post 609216)
Po poprzednim sezonie nie mogłem się doczekać nowego magazynu w tvp. W Tvn często byli stronniczy i mówli za mało o ważnych meczach. Gdy oglądam Szybką piłkę jestem zniesmaczony, poprostu mi nie dobrze jest jak to oglądam. Beznadziejne skróty. Wisła miała kilka kapitalnych akcji i strzałów oni pokazali bramki, Legia grała beznadziejnie a pokazali kilka akcji wogóle nie godnych uwagi. Sktóty są okrojone i opatrzone beznadziejnym komentarzem, a do tego zamiast piłki pokazują jakieś reakcje trenerów, śmiesznego kibica itp. W studio jeszcze gorzej. Prowadzący i goście za dużo mówią nie na temat: jakieś hasełka, przysłowia a nic rzeczowej rozmowy. Jak ciekawie i interesująco mówią Szczęsny i ten z Wyborczej to pseudodziennikarze z Polski i Rzeczypospolitej są żałośni- nie znają się na temacie z ligi widzieli chyba tylko te skróty i mówic dużo nie mówią nic konkretnego. Sędziemu wybierają nie zawsze właściwe kawałki, choć sam pomysł jest jedynym plusem. No i ten karykaturalny konkurs na koniec. Bramki jeszcze da się przeżyć ale kiks to już przesada. Wiecej czasu to zajmuje niż taki skrót meczu Wisełki i rozmowa o nim. Krew zalewa jak prowadząc wstają i idą wygłaszając statystyki. Magazynie Orange Ekstraklasy wróć...

Jeśli ktoś może to bardzo proszę o Cafe Futbol z Polsatu i Magazyn z Canal+, a szczególnie ten drugi.
Z góry stokrotne dzięki

na jakiej podstawie osądzasz, że Legia grała beznadziejnie? Stwierdziłeś tak po obejrzeniu skrótów w Szybkiej piłce? Litości. Sam stwierdzasz, że skróty są okrojone. Myślisz, że pokazali wszystkie sytuacje bramkowe z meczu (L)?

Miglanc90 29.09.2008 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 609089)
od kiedy Laskowskiego ciężko przechodzi przez gradl"gol" gdy strzela Wisła?? przecież to kibic Wisły , chyba pomyliłeś komentatorów bo zawsze gdy Wisła strzela on o mało nie dostaje orgazmu

Oni tam wszyscy się podobnie nazywają:p ale uwierz mi że się nie pomyliłem. Co prawda to moja subiektywna ocena ale Laskowskiego kojarzę dobrze i na pewno nie jest kibicem Wisły. A tak na prawdę to profesjonalizm nakazuje mu być niczyim kibicem tylko komentatorem i generalnie tak jak napisałem wychodzi mu to coraz lepiej. Ale to tylko moje zdanie:p

RFR 29.09.2008 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Iskander (Post 609045)
BTW wie ktoś co to za muzyka leci, gdy pokazują bramki z całej kolejki w lidze plus ekstra?

To jest naprawdę pyszne:

Ministry Of Sound - Chilled 1991-2008 - cd1 - 14. The Karminsky Experience Inc - Exploration

Gdy posłuchasz tych składanek zrozumiesz, czemu goście z Canal + (zresztą nie tylko oni ;-) ) często z nich korzystają.

piter116 29.09.2008 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RFR (Post 609474)
To jest naprawdę pyszne:

Ministry Of Sound - Chilled 1991-2008 - cd1 - 14. The Karminsky Experience Inc - Exploration

Gdy posłuchasz tych składanek zrozumiesz, czemu goście z Canal + (zresztą nie tylko oni ;-) ) często z nich korzystają.

A jak się nazywa kawałek puszczany podczas liczb kolejki?

Podziękował:)

Miglanc90 29.09.2008 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 609485)
A jak się nazywa kawałek puszczany podczas liczb kolejki?

Rob Dougan - Clubbed to death

matti123 29.09.2008 22:44

Oglądałem 1 połowę Legi i 15 min drugiej. Piast stał w miejscu, pozatym to nie tylko moja opinia że tak grali.

Ktoś wie co za magazyn leci na sopcast w niedziele wieczorem w zmiennych godzinach?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl