![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Wracając do tematu, to wczorajsza Szybka Piłka była na pewno lepsza niż wczesniejsze. Poprawili się ale czasu nadal za mało - ale to ograniczenie zapisane w umowie między TVP a Canalem+. |
może i sie podnieśli w komentowaniu. Ale dalej im sie zdarzają błędy kto dokładnie oglądał to zauważył jak podawali wyniki że zamiast herbu Gksu Bełchatów był herb Ruchu i podobna sytuacja była z tabelą na ostatnim miejscu był Górnik Zabrze a obok znów herb Ruchu :) taki mały szczegół. Zaskoczył mnie jeszcze ten gość Błoński on mówi że poziom derbów był niski.Jak dla niego derby stały na niskim poziomie to chyba oglądaliśmy inne spotkanie.Przynajmniej tak mi się wydaje.
|
Cytat:
co do Blonskiego i innych znawcow-dziennikarzy to mam takie wrazenie ,ze oprocz ogromnej wiedzy o futbolu (typu ze moga ci podac kto strzelil gola w 1995 roku w meczu Legii z Gornikiem naprzyklad) to pierd*la 3 po 3 |
lepszy jest od Orange Ekstraklasy ponieważ nie ma przerw.Warto zauważyć że program trwa ok 1 h a program TVNu był dłuższy ponieważ ok 20 minut to reklamy i dlatego się tak wydaje że jest krótko,z czasem na pewno się przyzwyczaimy.Przynajmniej nie słychać już o tym jak Legia gra w co Legii jest nie tak a dlaczego Legia wygrała tylko 3-0 a po co trener Urban robił 2 zmiany. Bo tak było w OE pół programu poświęcone Legii :) a tu wszyscy sprawiedliwie i o Wiśle powiedzą o Lechu i innych klubach.Są wywiady z trenerami zawodnikami.Szkoda tylko że te skróty są troszkę za krótkie.Ten gość co analizuje błędy sędziów mówi o czymś czego w ogóle nie było w skrócie to chyba taki większy minus tego programu.
|
Zero niespodzianki w tej "szybkiej" - dwójka kumatych puentuje na lewo i prawo, iwański robi za poetę, a wyłysiały i wyczesany robią za znawców - statystyków. Choć wolałbym ich w roli statystów.
Program jedzie po wierzchu, bo to w końcu publiczna, najwięcej do wykazania ma Szostek i pewnie dlatego w zeszłotygodniowym programie ogłaszał wszem i wobec, że Bełchatowianom należał się karny za faul Pawełka na Costlym, by w niespełna 2 dni później, na łamach "Piłki Nożnej", chwalić sędziego za niepodyktowanie jedenastki w tej samej sytuacji(!) Szybka piłka: wolę sie bawić w justiny i inne sopcasty niż przesiedzieć pół godziny i oglądać slapstikową komedyjkę made by TVP. |
podłaczam sie z prosba o zamieszczenie ligi+
|
Cytat:
Dla mnie duzo lepszym efektem byla by redukcja tych "znafcuf" futbolu w studio. 1 prowadzacy 1ekspert 1 sedzia to by wystarczylo po co tam reszta chyba zeby wzajemnie sie przekrzykiwac ,robic zamieszanie. i jak Patryra z Iwanskim wzajemnie sie do siebie usmiechac.... A jak juz ida na ilosc to niech jescze zrobia Ławe Przysiaglych tak z 10 osob za sedzia w studio ,i to oni beda wydawac wyroki czy byl ten karny czy nie.:D |
cóż, ten program ma to co najważniejsze- skróty, krótkie omówienie meczu i to starczy. chociarz nie ma co porównymać do ligi+. tam panuje tak fajna, miła atmosfera i aż chce sie to oglądać
|
Cafe Futbol 07.09.2008 || AVI i RMVB Gospodarzem niedzielnego magazynu "Cafe Futbol" jest Mateusz Borek. Przy porannej kawie w Hotelu Hilton rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy związane z piłką nożną. Program pokazywany jest na żywo na antenie kanału Polsat Sport o godz. 11.00. Stałymi ekspertami są redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego" Roman Kołtoń oraz srebrny medalista igrzysk olimpijskich w Barcelonie Wojciech Kowalczyk. W każdym programie zobaczymy wywiady z gwiazdami futbolu, sondy wśród kibiców, przegląd piłkarskich wydarzeń tygodnia, najbardziej atrakcyjne gole, zapowiedzi najważniejszych wydarzeń oraz stały felieton Bożydara Iwanowa. Dzisiejszy odcinek w calosci poswiecony polskiej Reprezentacji (dyskusja nad powolaniami Leo na mecze eliminacyjne, analiza meczu ze Słowenia - sklad, taktyka lub w zasadzie jej brak ;) - nasze szanse z San Marino, wywiad z Arturem Wichniarkiem (w trakcie ktorego oglasza oficjalnie rezygnacje z gry w kadrze Leo), bramki z wczorajszych spotkan eliminacyjnych, a takze wiele innych ciekawych felietonow :) Wersja AVI - 703.35MB RapidShare: Kod:
http://rapidshare.com/files/143343967/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl_.part1.rarKod:
PART1 - http://www.sendspace.pl/file/moQyAYKY/RapidShare: Kod:
http://rapidshare.com/files/143360561/Cafe_Futbol_07.09__Sport-Video.pl__RMVB.part1.rarKod:
PART1 - http://www.sendspace.pl/file/EFuhlhGD/ |
Kiedys ogladalem ten program bo byl fajny, ale po ostatnich Mistrzostwach Europy zmienilem zdanie o Borku i Kołtunie, towarzystwo wzajemnej adoracji i sensacje rodem z Faktu i SE.
|
Pierwszy raz oglądałem ten program. Wrażenia... pozytywne :)
Nie wie ktoś, n/t jakich lig itd. będą wypowiadać się w następnych odcinkach!? |
Cytat:
Maciuś - nie lubisz ich, bo nie wlaza w dupe Beenhakkerowi? |
Fajny program, a co do Borka i Kołtonia to nic do nich nie mam, ba uważam, że to jest najlepsza para komentatorów w Polsce.
Jeszcze jakby co to jutro o 20:35 o ile dobrze pamietam na TVP Sport jest magazyn piłkarski 4-4-2. Prowadzi go Szpakowski, eksperci (a przynajmniej tak było w poprzednim programie) Engel i Szczepłek. |
czy jest dziś szybka piłka w tvp ??
|
Jest o 22:40. Już sobie wyobrażam sobie tą podnietę redaktorków... Założę się, że dzisiaj nie raz usłyszymy, że Lech będzie mistrzem :D
Ps. Cafe futbol - nie wiem jak Wam, ale mi podoba się ten program :) |
Cytat:
Cafe jest bdb programem. Obok ligi+ najlepszy na rynku. Dzisiaj niestety zapomnialem obejrzec, wiec mam pytanie do tych co ogladali. Czy bylo cos na temat: Borek=Beenhakker ? jezeli chodzi o dzisiejsze programy (liga+e, szybka pilka) to sobie odpuszcze, nie mam sily na to.. |
ja też zdecydowanie nie będę szybkiej piłki oglądał...
|
Co do wczorajszego magazynu ,,Szybka Piłka '' dziwi mnie że podczas skrótu meczu nie pokazano jak dla Mnie spornych sytuacji między innymi ręki zawodnika Lecha w polu karnym. A pan Szostek też sie nie popisał uznając tylko jeden błąd sędziego Małka gdzie nie podyktował rzutu karnego dla Lecha.Trochę mnie to zdziwiło naprawdę...
|
Cytat:
|
Zienczukw tej sytuacji powinien strzelic nie do obrony pod poprzeczke a nie plakac do sedziego ze byla reka. ktorej oczywiscie nie bylo, a ni tez zadne podanie do bramkarza od obroncy. ale tak to jest brak umiejetnosci proboje tlumaczyc sie oszustwem. Zienczuk, Lobodzinski zawsze maja najwiecej pretensji do sedziego.
|
Przed magazynem L+E na zakończenie podsumowania meczu Wisła - Lech Laskowski ktory coraz bardziej upodabnia się brakiem fryzury do Wieszczyckiego , zaliczył jedna z wielu słownych omyłek stwierdzając że "na Reymonta Legia wygrała z Wisłą" to takie normalne w jego wykonaniu .
|
Jak oglądałem niedzielną Szybką Piłkę i po meczu Wisły gada Zieliński, to mi normalnie żal dupe ściskał. "Postanowili rzucić się na Wisłę, na Wisłę, która nie potrafi ograć ostatniej drużyny z premiership..."
Normalnie, jak to usłyszałem, to chciałem wyje*** telewizor przez okno. Jestem pewny, żę ta "Ostatnia drużyna" z powodzeniem walczyła by o mistrza w naszej zapyziałej lidze. |
Najlepsze było to jak ciągle powtarzali, ze Wisła miała ciężką przeprawę i ile to Jaga nie miał sytuacji a w materiale filmowych był pokazany jeden i toi niecelny strzał Jagi...
|
Z niedzielnego wydania L+ e wynika że tylko Legia ,Polonia i Lech grają dobrą pilke w kraju nawet krytyka w studio J. Urbana i dokonan jego podopiecznych Losersów była na wesoło . No i oczywiscie kometator Kazik W . w trakcie meczu jakoś dziwnie doszukiwał się szans Jagi na pokonanie Wisełki , a tu taki zawód go spotkał . Wgląda na to że jak Biala Gwiazda zacznie zowu wygrywać to liga straci na atrakcyjności tak sie boją kolejnej dominacji osczędzaja na ilości kamer i niektorych powtorek ze spornych sytuacji nie nadążaja pokazywać , szczególnie tych z udziałem Wisły .
|
Cytat:
|
wiecie moze czy bedzie mozna gdzis oglądnąc lige+ w necie??
|
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota z tego wynika że będzie
|
Co do ligi + to według mnie jest obiektywna i profesjonalna. Co prawda Laskowskiemu " gol " po bramce Wisły ciężko przechodzi przez gardło ale i tak troche wydaje mi sie poprawił sie w tym wzgledzie. Na Kazka ile sie nakląłem to cięzko opisać ale teraz też widze więcej obiektywizmu. No i jak była liga + extra z Lewandowskim nie dało sie jej oglądać bo wydawało się ze zaraz zaczna go po dupie całować ale generalnie według mnie canal + bardzo dobrze pokazuje polska lige a że tam nie pokazali jakiś szczegółów na meczu z Jaga to chyba nie powod do tragedii zwłaszcza jak posłucha sie np komentarza Szpakowskiego.<br>
|
no, ja zawsze uważałem, że Laskowski nawet Wislę lubi. Zawsze komentuje jej mecze nigdy nie miałem do niego zastrzerzeń
|
Najgorszy jest Wieszczu- zero obiektywizmu, Rosłoń też nie za dobrze. Reszta jest w porządku. BTW wie ktoś co to za muzyka leci, gdy pokazują bramki z całej kolejki w lidze plus ekstra?
|
Cytat:
|
Cytat:
Laskowski to kibic Widzewa. Pamietam pare meczow Widzew-Wisla i jego "komentarze". |
Po poprzednim sezonie nie mogłem się doczekać nowego magazynu w tvp. W Tvn często byli stronniczy i mówli za mało o ważnych meczach. Gdy oglądam Szybką piłkę jestem zniesmaczony, poprostu mi nie dobrze jest jak to oglądam. Beznadziejne skróty. Wisła miała kilka kapitalnych akcji i strzałów oni pokazali bramki, Legia grała beznadziejnie a pokazali kilka akcji wogóle nie godnych uwagi. Sktóty są okrojone i opatrzone beznadziejnym komentarzem, a do tego zamiast piłki pokazują jakieś reakcje trenerów, śmiesznego kibica itp. W studio jeszcze gorzej. Prowadzący i goście za dużo mówią nie na temat: jakieś hasełka, przysłowia a nic rzeczowej rozmowy. Jak ciekawie i interesująco mówią Szczęsny i ten z Wyborczej to pseudodziennikarze z Polski i Rzeczypospolitej są żałośni- nie znają się na temacie z ligi widzieli chyba tylko te skróty i mówic dużo nie mówią nic konkretnego. Sędziemu wybierają nie zawsze właściwe kawałki, choć sam pomysł jest jedynym plusem. No i ten karykaturalny konkurs na koniec. Bramki jeszcze da się przeżyć ale kiks to już przesada. Wiecej czasu to zajmuje niż taki skrót meczu Wisełki i rozmowa o nim. Krew zalewa jak prowadząc wstają i idą wygłaszając statystyki. Magazynie Orange Ekstraklasy wróć...
Jeśli ktoś może to bardzo proszę o Cafe Futbol z Polsatu i Magazyn z Canal+, a szczególnie ten drugi. Z góry stokrotne dzięki |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ministry Of Sound - Chilled 1991-2008 - cd1 - 14. The Karminsky Experience Inc - Exploration Gdy posłuchasz tych składanek zrozumiesz, czemu goście z Canal + (zresztą nie tylko oni ;-) ) często z nich korzystają. |
Cytat:
Podziękował:) |
Cytat:
|
Oglądałem 1 połowę Legi i 15 min drugiej. Piast stał w miejscu, pozatym to nie tylko moja opinia że tak grali.
Ktoś wie co za magazyn leci na sopcast w niedziele wieczorem w zmiennych godzinach? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl