![]() |
Pisałem w temacie ale bez skutku wiec może tutaj pomoże. Typer generalka, mamy już nowy sezon!
Proszę o przyklejenie: http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4684 Zamiast: http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=3283 |
|
czy mógłby ktoś się zająć pyrą jizzz'em? Nie przeszkadzają mi kibice innych klubów, ale ten tylko nas obraża i nie wiem, jak się utrzymał bez bana od maja.
|
Czy byłby ktoś tak miły i zajrzał do tematu "Nasze Zgody"? Bardzo proszę ...
|
Temat oczyszczony, nie cytujecie debilnych postów !
|
Cytat:
|
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4742
Monitorujcie ten temat, bo pytania o oprawę i ciągłe przypominanie o rzeczach oczywistych w co drugim poście jak koszulka i szalik, sprawia, że z tematu informacyjnego robi się burdel. |
Dalczego mam nieaktywna opcje : "Zacytowac wiadomosc w odpowiedzi?"
Nie wiem czy od zawsze czy od jakiegos czasu. Chcialem ostatnio zacytowac "przedmowce" i wtedy to odkrylem. |
|
chcialem tylko zapytac czy rasistowskie hasla na tym forum czyli na stronie Wisły, naszego klubu, są ok?
czy modowie popierają przesłanie płynące z podpisu użytkownika wisl@k_TS http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=28174 ?? |
Cytat:
|
Cytat:
goreje serduszko młodziutkiego lewaka z pięknym podpisem - wiesz chociaż dziecię co oznacza ten przyjazny gest w Twoim podpisie? |
Cytat:
PS. Czy Twoj avatar nie jest znieważeniem flagi narodowej? |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
mam pytanie jak dodac do swojego profilu zdjecie albo jakis obrazek????
|
tu.
i po lewej "Edytuj emblemat". |
drugi polityczny sie robi
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=4746&page=2 |
Cytat:
|
zbanować rafalka/kądzikowskiego (wielokonto)
|
Mam pytanie czy kibic Legii musi mieć nick prowokacyjny wobec kibiców Wisły"Aniołek_Wisła"?
Pomijam fakt że napisał Wisła z małej litery w temacie o meczu z Bełchatowem!!!! Niech ma nick Aniołek_Legia a nie prowokuje niepotrzebnie! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Aniołek już dożywotnie śpi :-)
|
pytanko do modow czemu i dlaczego ktos zaingerowal i usunal filmik z powitania C. Rice przez PremieraRP, z tematu smieszne filmiki i zdjecia, wiem ze to bylo raczej malo smieszne, bardziej zalosne to co pokazal pan prezydent (pff!). Panowie nie robcie siary i totalitaryzmu na forum. komentarze owszem moze i nie byly za bardzo stosowne, ale niestety pokazuja caly urok pierwszego pokurcza RP.
tylko bez banow prosze, bo sie jeszcze obraze.:foch: |
Może pora zamknąć temat o meczu z GKSem kibicowsko. Co raz większy bałagan sie tam robi.
|
Czy jest szanasa na otworzenie tematu w dziale Armia Białej Gwiazdy ,,Kumatszym być"?
|
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...152#post592152 post #72 (post niejakiego wiarusa (czy cos w tym stylu))
Zbanować zakompleksionego idiote! E: Dzięki! |
Dlaczego niektore artykuly na glownej mozna komentowac, a niektore nie jak na przyklad oswiadczenie Futbol.pl
|
prawdopodobnie ta funkcja zostala zablokowana przez administratora strony w obawie przed komentarzami ze strony docielkiwych kibicow - spiskowcow - zwal jak chcial...
|
Da radę wyczyścić temat o rankingu? Jakieś pokemony zadają w kółko te same pytania w rodzaju '"na kogo możemy trafić"?
Witek i jeszcze kilku chłopaków odwalają tam dobrą robotę i szkoda byłoby taki temat spieprzyć. |
Cytat:
Do Eustachego nic nie mam, sam lubię jego posty. Co do insynuowania mi kierowania się osobistymi pobudkami - żenujące... Na koniec - wątpię, żebyśmy mieli podobne punkty odniesienia, dla mnie okres transferowy nie jest najważniejszą częścią sezonu. Dalszą dyskusję(do której szczerze zniechęcam)proponuję prowadzić ze mną na privie, gdyż w przeciwnym przypadku zostanie ona usunięta, aby nie zaśmiecać tematu. EDIT: To nie jest pokój do dyskusji z modami, tylko do zadawania pytań, zgłaszania problemów etc. Problem zgłosiłeś, dostałeś odpowiedź, jeżeli czujesz się nieusatysfakcjonowany - załóż inny temat. |
Jest temat o Lidze Mistrzów i jest o Europejskich Pucharach... może ten 2 'przekwalifikować' na temat o PUEFA?
|
Pozdrawiam delikwenta,ktory zbanowal uzytownika Pablo84 za napisanie nazwy zydowskiego klubiku zza blon z malej litery.Pogratulowac dzialania.Ale tez wspolczuc nieudanych wakacji.
|
Temat Ranking krajowy, Ranking klubowy do zamknięcia i oczyszczenia. Nie dość, że ten temat nie jest o losowaniu pucharu UEFA w tym sezonie, to jeszcze kilku "ekspertów" zaczęło tam szerzyć własne, alternatywne wersje rzeczywistości, przeważnie nie mając bladego pojęcia o czym piszą.
Edit- z tym zamykaniem, to chodziło mi tylko o tymczasowe kilkugodzinne zamknięcie. |
Nie zamykać! Ograniczyć innych i dać dostęp Witkowi
|
Cytat:
Widać jakiś admin nie zrozumiał sensu tematu (nie przeczytał 1 posta). Ale dalej wierze w innych, bo tam pożyteczny a zrobił się tam burdel. Jak coś na ochotnika go wyczyszcze :) |
Temat: Wisła w pucharach. Robi się zamieszanie i błagalne okrzyki: Levski, lub też przeczucia.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl