Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Narzędzia fanatyka" (czapki, rękawiczki i inne gadżety ) - Wiślacki Świat, Fanatyk (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1964)

dublin1992 11.01.2011 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartosz (Post 1034410)




jak dla mni kozak tylko ciekawe jaka cena

nero 11.02.2011 19:42

Czy można płacić w WŚ kartą?

Natalia148 11.02.2011 19:52

Tak można ;)

nero 11.02.2011 20:18

a od jakiej kwoty :) ?

aNouc 13.03.2011 13:25

Poduchy
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo...ugo_na_Wawelu/
http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowosci/Poduszka_flagi/
podkładka pod mysz http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo..._pod_mysz_R22/
i coś dla kierowców http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo...troj_na_szybe/

aNouc 16.03.2011 15:59

Plakaty z kolekcji „Walczymy o mistrzostwo” w sprzedaży!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_w_sprzedazy/

h3po4 16.03.2011 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 1065523)
Plakaty z kolekcji „Walczymy o mistrzostwo” w sprzedaży!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_w_sprzedazy/


Wiadomo jakie wymiary plakatów ?

didzej132 16.03.2011 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 1065563)
Wiadomo jakie wymiary plakatów ?

70x100cm
10 znaków

Arkas 17.03.2011 10:22

Taki plakat można nabyć tylko z nowymi piłkarzami czy są może też ze starymi grajkami albo z większą grupką (tak jak jest na bilbordach) ?

Robert_wislak 17.03.2011 10:26

A nie ma w sprzedaży plakatów o formacie takim jak na słupach reklamowych? Bo chcieliśmy zrobić ściepe i na osiedlu powiesić

didzej132 18.03.2011 14:45

A propo plakatów to na oficjalnej pisało że się po 10 zł a na stronie sklepu internetowego piszą że po 20 zł http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowosci/2/ , to po ile wreszcze są te plakaty ?

EDIT : Plakaty można kupić również w oficjalnym sklepie internetowym. Cena w sprzedaży internetowej wynosi 20 zł. Więcej informacji można znaleźć na www.sklep.wisla.krakow.pl. sorki moje nie do patrzenie .

aNouc 18.03.2011 15:15

I nic się w tej kwestii nie zmieniło. Jeśli kupujesz na miejscu (Wiślacki Świat, Strefa Kibica) to 10zł a przez internet 20 bo plakaty wsuwane będą w specjalne tuby, które chronią je przed jakimiś zniszczeniami podczas podróży.

Wojtator 05.04.2011 14:31

orientuje sie ktoś czy można kupić pościel z Wiślackim motywem? najlepiej priv

didzej132 07.04.2011 14:56

Wie ktoś czy tą koszulkę można kupić w fanatyku lub WŚ ??
http://allegro.pl/koszulka-damska-wi...515995550.html

Natalia148 07.04.2011 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1073830)
Wie ktoś czy tą koszulkę można kupić w fanatyku lub WŚ ??
http://allegro.pl/koszulka-damska-wi...515995550.html

Można jedynie kupić w sklepie we Wrocławiu bądź na allegro.

Paty3ak 07.04.2011 18:14

Wie ktoś czy w Fanatyku są dostępne końcówki do farby? :)

tomek6693 08.04.2011 22:53

wie ktoś może czy koszulka z rekinem z wyjazdu do bytomia ( http://www........./gallery/supporters/812/IMG_3816.JPG ) trafi do sprzedaży ogólnodostępnej? a jeśli tak to gdzie będzie dostępna ?

Bartoch3tsw 09.04.2011 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek6693 (Post 1074406)
wie ktoś może czy koszulka z rekinem z wyjazdu do bytomia ( http://www........./gallery/supporters/812/IMG_3816.JPG ) trafi do sprzedaży ogólnodostępnej? a jeśli tak to gdzie będzie dostępna ?

nie trafi o sprzedaży

Paty3ak 09.04.2011 18:41

Byłem w Fanatyku i jednak są końcówki do farby. Jakby to kogoś interesowało :D

Dr.Joint 09.04.2011 18:45

Wie ktoś gdzie jest sklep w KrK z racami?

mateusz7 09.04.2011 19:03

Czy można gdzieś w krakowie kupić koszulki Lechii albo Śląska? Wiem że wszystko jest na necie, ale ja tam wole sobie przymierzyć :)

Paty3ak 09.04.2011 20:37

na pewno na Reymonta w WŚ i Fanatyku. Jest stoisko w Carrefour na Czyżynach, i w M1 :) Więcej miejsc nie znam:)

pawel1906 09.04.2011 20:46

na Czyżynach Już nie ma stoiska Wisły

Paty3ak 09.04.2011 21:23

Ooo... Tego nie wiedziałem. Dzięki za info. Tak więc pozostaje Reymonta i M1 :)

aNouc 16.04.2011 13:18

Wiślackie pufy w kształcie piłek już w internecie
XXL http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowosci/Pufa_01_Pl/
XL http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo...ka_rozmiar_XL/
L http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo...lka_rozmiar_L/

śródMieściak 17.05.2011 22:35

Kiedy beda koszulki mistrzowskie w WS ?

kangurekm 18.05.2011 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez śródMieściak (Post 1095501)
Kiedy beda koszulki mistrzowskie w WS ?

Dzisiaj pytałem - mają być na dniach , niestety , cena-69 pln`ów :/

ŁukaszTS 19.05.2011 20:15

A nie wiecie kiedy można spodziewać się koszulek wydawanych przez SKWK? Zapewne będą tańsze.

didzej132 20.05.2011 19:16

Są już tańsze

http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...624032507.html

SiD1894 23.05.2011 09:20

Czy są już te koszulki w Wiślackim Świecie do kupienia?

mercury 23.05.2011 12:52

byłem koło 12-00 i jeszcze nie było ale podobno miały być dzisiaj dostarczone więc może już są

Wislak2221 24.05.2011 14:18

Bedzie mozna kupic koszulki Mistrz Polski przed meczem??

Mila 25.05.2011 06:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 1096611)

Kwestia gustu ale moim zdaniem "orginalne" duzo lepiej wygladaja i warto dopłacić :)
Pozatym cena wg mnie jest ok... zwykle treningowe bluzki kosztuja 2 razy tyle

thebo4 25.05.2011 08:41

Nie wiecie gdzie w Krakowie można kupic race?

pawel1906 25.05.2011 08:52

polecam race z Firebis a w Krakowie w śmieszku na przewozie albo może zapytaj na tomexie w sklepie z zabawkami przed sylwestrem mieli tam jakieś race

Mila 25.05.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ŁukaszTS (Post 1096240)
A nie wiecie kiedy można spodziewać się koszulek wydawanych przez SKWK? Zapewne będą tańsze.

Pojawiły sie tańsze zamienniki... wygladaja tak samo jak orginaly nie maja ofc znaczka adidas herb Wisły jest troche większy i w miejscu gdzie na orginalnej jest liczba 13 widnieje rok 2011 cena 40zl :)

SiD1894 25.05.2011 17:25

Gdzie można kupić taką koszulkę?

mercury 25.05.2011 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SiD1894 (Post 1099613)
Gdzie można kupić taką koszulkę?

widziałem dzisiaj w Wiślackim Świecie i na allegro też na forum ktoś podrzucał, ale polecam dopłacić te 30zł więcej i kupić oryginał ;)

Arkas 28.05.2011 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mila (Post 1099327)
Kwestia gustu ale moim zdaniem "orginalne" duzo lepiej wygladaja i warto dopłacić :)
Pozatym cena wg mnie jest ok... zwykle treningowe bluzki kosztuja 2 razy tyle

Raczej. Oryginalne ładniejsze. A wogóle te koszulki :
http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...637835792.html
to moim zdaniem taki troche odpust, ale to może kwestia gustu.

ŁukaszTS 28.05.2011 23:32

Myśle, że SKWK wypuści w czerwcu swoje koszulki, tak jak to zawsze bywa i w takie trykoty bedzie ubrana wiekszość ABG


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl