![]() |
Cytat:
jak dla mni kozak tylko ciekawe jaka cena |
Czy można płacić w WŚ kartą?
|
Tak można ;)
|
a od jakiej kwoty :) ?
|
|
Plakaty z kolekcji „Walczymy o mistrzostwo” w sprzedaży!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...o_w_sprzedazy/ |
Cytat:
Wiadomo jakie wymiary plakatów ? |
Cytat:
10 znaków |
Taki plakat można nabyć tylko z nowymi piłkarzami czy są może też ze starymi grajkami albo z większą grupką (tak jak jest na bilbordach) ?
|
A nie ma w sprzedaży plakatów o formacie takim jak na słupach reklamowych? Bo chcieliśmy zrobić ściepe i na osiedlu powiesić
|
A propo plakatów to na oficjalnej pisało że się po 10 zł a na stronie sklepu internetowego piszą że po 20 zł http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowosci/2/ , to po ile wreszcze są te plakaty ?
EDIT : Plakaty można kupić również w oficjalnym sklepie internetowym. Cena w sprzedaży internetowej wynosi 20 zł. Więcej informacji można znaleźć na www.sklep.wisla.krakow.pl. sorki moje nie do patrzenie . |
I nic się w tej kwestii nie zmieniło. Jeśli kupujesz na miejscu (Wiślacki Świat, Strefa Kibica) to 10zł a przez internet 20 bo plakaty wsuwane będą w specjalne tuby, które chronią je przed jakimiś zniszczeniami podczas podróży.
|
orientuje sie ktoś czy można kupić pościel z Wiślackim motywem? najlepiej priv
|
Wie ktoś czy tą koszulkę można kupić w fanatyku lub WŚ ??
http://allegro.pl/koszulka-damska-wi...515995550.html |
Cytat:
|
Wie ktoś czy w Fanatyku są dostępne końcówki do farby? :)
|
wie ktoś może czy koszulka z rekinem z wyjazdu do bytomia ( http://www........./gallery/supporters/812/IMG_3816.JPG ) trafi do sprzedaży ogólnodostępnej? a jeśli tak to gdzie będzie dostępna ?
|
Cytat:
|
Byłem w Fanatyku i jednak są końcówki do farby. Jakby to kogoś interesowało :D
|
Wie ktoś gdzie jest sklep w KrK z racami?
|
Czy można gdzieś w krakowie kupić koszulki Lechii albo Śląska? Wiem że wszystko jest na necie, ale ja tam wole sobie przymierzyć :)
|
na pewno na Reymonta w WŚ i Fanatyku. Jest stoisko w Carrefour na Czyżynach, i w M1 :) Więcej miejsc nie znam:)
|
na Czyżynach Już nie ma stoiska Wisły
|
Ooo... Tego nie wiedziałem. Dzięki za info. Tak więc pozostaje Reymonta i M1 :)
|
Wiślackie pufy w kształcie piłek już w internecie
XXL http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowosci/Pufa_01_Pl/ XL http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo...ka_rozmiar_XL/ L http://sklep.wisla.krakow.pl/pl/nowo...lka_rozmiar_L/ |
Kiedy beda koszulki mistrzowskie w WS ?
|
Cytat:
|
A nie wiecie kiedy można spodziewać się koszulek wydawanych przez SKWK? Zapewne będą tańsze.
|
|
Czy są już te koszulki w Wiślackim Świecie do kupienia?
|
byłem koło 12-00 i jeszcze nie było ale podobno miały być dzisiaj dostarczone więc może już są
|
Bedzie mozna kupic koszulki Mistrz Polski przed meczem??
|
Cytat:
Pozatym cena wg mnie jest ok... zwykle treningowe bluzki kosztuja 2 razy tyle |
Nie wiecie gdzie w Krakowie można kupic race?
|
polecam race z Firebis a w Krakowie w śmieszku na przewozie albo może zapytaj na tomexie w sklepie z zabawkami przed sylwestrem mieli tam jakieś race
|
Cytat:
|
Gdzie można kupić taką koszulkę?
|
Cytat:
|
Cytat:
http://allegro.pl/t-shirt-wisla-krak...637835792.html to moim zdaniem taki troche odpust, ale to może kwestia gustu. |
Myśle, że SKWK wypuści w czerwcu swoje koszulki, tak jak to zawsze bywa i w takie trykoty bedzie ubrana wiekszość ABG
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl