![]() |
co za burak Majchrowski podczas przemówienia dzwoniła mu komórka !..ale wstyd.
|
no ale ponoc stadion MA BYC!!! na czerwiec 2010;] tak powiedzial Jacuś.pozyjemy zobaczymy
|
moglo byc tak ze chcieli wypromowac inne miasta w Polsce a nie tylko Krakow ktory jest sam w sobie miastem turystycznym,mysle ze i tak wielu kibicow z zagranicy przyjedzie zwiedzac Kraków i Malopolske.Ucierpi natomiast czas budowy stadionu
|
Cytat:
|
Ta decyzja to dla mnie zwykłe polityczne chamstwo. Który polityk popierał "swoje" miasto, a który miał to gdzieś - zobaczyliśmy jak na tacy.
I teraz pytanie za 100 punktów: czy to znaczy, że nie ma już "miast rezerwowych" (w razie gdyby ktoś nie zdążył)? Bo dla Wisełki ma to wielkie znaczenie - przecież mogą nie burzyć za miesiąc tryb. A_B, tylko spokojnie dokończyć C, i dopiero wtedy zburzyć A_B, aby zbudować nowe. Czy wtedy "emigracja" Wisełki na obcy stadion byłaby konieczna? Euro w Krakowie poszło się paść. Oby nie było finansowych zagrożeń dla większości głównych inwestycji. |
KRAKÓW I CHORZÓW zostały skreslone z listy
|
Cytat:
|
Cytat:
p.s Na szczeście Dzrzewiecki powiedział żę finansowanie stadionów Chorzowie i Krakowie bedzie nadal i bedą skończone.....zobaczymy czy rząd się nie zmieni |
Tylko co do pojemności stadionu, oczywiście być może miało to wpływ na to kto zorganizuje Euro ale trzeba też patrzeć przyszłościowo. Euro to 2-3 mecze a co później nie sztuką jest wybudować stadion na 60 tys. tylko później go utrzymać.
|
Cytat:
|
Jesli nie zakloci to naszej budowy, to kilka pozytywow z tej decyzji mozna napewno znalezc :)
Zreszta nie oszukujmy sie. Gro euroturystow zaparkuje w Krakowie na piwie : ) PS. Bylem przekonany ze Wroclaw wypierdziela. Bo Chorzow to od poczatku byly jaja. |
Cytat:
Jak zwykle wyszła moja nawność. Liczyłem na profesjonalność UEFA... Tak czy inaczej Kraków i tak pozostanie perłą Polski i poradzi sobie spokojnie bez Euro2012! |
Cytat:
Ręce opadają, a strata EURO 2012 jest dla miasta naprawdę przeogromna jeśli chodzi o infrastrukturę, inwestycje i zarobki. |
Na kamerze internetowej widać, że żurawia już składają i kończą budowę.
Oczywiście czarny humor. :( UEFA nie podjęła tej decyzji autonomicznie, jak to próbowali niektórzy wciskać, tylko poparła ona pierwszą decyzję Polski 4+2. :( |
Co Wy za głupoty gadacie...
Przecież to EURO nie trwa nawet MIESIĄC!!! Nawet jakby Kraków dostał euro to by nie organizował finału, półfinału tylko jakiś mecz kogoś tam w fazie grupowej.. Nie na 2 mecze w fazie grupowej EURO budują stadion w Krakowie tylko przede wszystkim dla Wisły na dziesiątki lat. Budowa na pewno nie stanie w miejscu. co do tych wybrańców, pisałem że na 100% odpadniemy, ale nie ze względu na złe przygotowanie bo tym bijemy wszystkich na łeb, tylko przez polityczne puzzle.. euro euro i jeszcze nie wrócę z wypoczynku na plaży a już będzie po euro.. |
wyglada na to ze AUTOSTRADA -Kraków-Lwów to jedynie FIKCJA,nie ma nią zadnych szans
|
Chętnie wysłuchałbym co teraz do powiedzenia mają Ziobro, Wasserman, Gowin, Graś, Klich i Fedorowicz.
|
No właśnie, przeciez można nie burzyć A i B teraz, tylko dopiero po zbudowaniu C i wtedy może byłaby możliwość pozostania na R22.
A tak ogólnie, to sprawa była z góry przegrana, bo przecież była podpisana umowa, a UEFA raczej nie porwałaby się na jej zmienianie. Zresztą jak nasz stadion może konkurować z tymi, które powstają w Gdańsku czy Wrocławiu, bez względu na jakim są etapie. A całe te rankingi były tylko po to, żeby dopingować reszte do działania, tak sądzę. PS. A Angole i tak wpadną na browara do Krakowa:D |
Wszystko rozstrzygnie się w tym roku jak zaczną burzenie A i B to będzie ok - jeśli wstrzymają to będzie sygnał że możemy grać przez wiele lat na przepięknym stadionie
|
Cytat:
|
Teraz przynajmniej wiem na kogo na pewno nie zagłosuje w kolejnych wyborach... Mam nadzieje że Majchrowski dotrzyma słowa i skończy stadion.
|
Cytat:
|
Cytat:
Majchrowski już raz zapowiadał ze stadion ma być gotowy na 100lecie Wisły pamiętacie? teraz może być podobnie i wcale się nie zdziwie jak stwierdzi że przecież trybuna A/B swietnie się komponuje i wystarczy ją tylko odpicować... Trudno było minęło teraz już tylko nadzieja żeby coś Jacuś nie wymyślił że nagle pieniążków nie ma,bo to nie miał być stadion...budowa dworca pkp podziemnego w tym roku,terminal w balicach,parkingi podziemne,przebudowa wielu arterii,nowe tramwaje... |
UEFA to też mafia...
|
Cytat:
wiecie rozumiecie Gdańsk Tusku Kaczory... :rotfl: wygrały wirtualne stadiony i wirtualne Mistrzostwa :rotfl: |
Decyzje zapadły nie rok nie 2 ,ale 3 lata temu!!Podziękujcie szanownej pani minister Jakubiak .
|
Cytat:
ano tyle, że miasto, które wybrało sobie za przeproszeniem, p. Majchrowskiego 2 razy z rzędu na kadencje NIE ZASŁUGUJE NA NIC DOBREGO i bardzo dobrze się stało... Miasta wybrał PZPN - a że tam komuszydła dobrze znają nastroje krakowskie i od 20 lat dostajemy po d***e to szukały byle pretekstu, żeby nas odstrzelić. O dziwo pretekst dostarczył im, ich kumpel z przeszłośćią Majchorwski Jacek - kacyk PZPRu ze swoją osławioną czerwoną świtą w postaci pojemności stadionu. Uważam, iż Krakowowi to niedostanie euro się należało tak jak psu miska strawy Obywatele Krakowa od dłuższego czasu pracują na to, żeby wytykać ich palcami |
Ale z tego co pamietam to umowy juz zostaly podpisane z wykonawca, wiec zerwanie bedzie sie wiazalo z wysokimi karami.
Ewentualnie opuzni sie wykonczenie stadionu a trybuny powstana |
Cytat:
Platini powiedział wyraźnie, Polska przedstawiła kandydaturę 4 miast + 2 rezerwowych i tego się UEFA trzymała. I za rządów PO i za rządów PiSu mieliśmy jako miasto wpływowych polityków. I co z tego? Wielkie gówno. Poznań potrafił lobbować, Gdańsk też.. ba.. nawet Chorzów coś tam organizował. A my? |
ta decyzja to kompromitacja UEFy i pollskiego rządu.
zadne miasto oprócz Warszawy nie ma do nas podejscia w żadnej kategorii oprócz stadionu. Tyle, ze juz nie raz mecze odbywały sie na gorszysz stadionach wiec nie jest to żaden argument :) |
A Majchrowski swoje dalej że czeka na uzasadnienie decyzji UEFY i że nie rozumie takiej a nie innej decyzji , a my jako miasto przegralismy już na początku dzięki ekipie prezydenta miasta Krakowa tak sie angażowali i takie efekty teraz mamy po za tym podziękujmy lokalnym politykom .
|
Kraków nie jest gotowy na przeprowadzenie EURO.
|
Cytat:
patrząc twoim tokiem rozumowania to Poznań też nie powinnien sie załapac bo przecież jest Chorzów ktory ma/ma mieć wiecej miejsc niz dopiero budowane stadiony.... trzeba być slepym zeby nie zauważyć ze w naszym kraju dalej rządzą powiązania i układy..... hehe zobaczycie autostrady,albo wogole albo takie jak rozpadający sie stadion w Poznaniu....zresztą Arena mistrzostw europy 2012:D parodia |
Cytat:
A z wykończeniem stadionu to dopiero może być lipa, ile już czekamy na normalne kible i wejścia na D? |
Cytat:
Tak szczerze powiedz w czym są lepsze poza większym lobby w pzpn? |
Cytat:
|
No to młodzi Krakowianie wzięli właśnie teraz szybką, przyspieszoną lekcję co to jest polityka i jak wygrywa ona nad rzeczową argumentacją i dokonaniami które o wyborze Krakowa zdecydować powinny ( zaawansowanie budowy, atrakcyjność miasta, infrastruktura hotelowa, polączenia lotnicze, A4, osiagnięcia sportowe, zabytki ). Lobby polityczne w osobach Tuska i Schetyny pochodzących z Trójmiasta i Wrocławia umiało tak wpłynąć na miodowych ludków z PZPN ( może obietnicą zastopowania dalszych transferów do prokuratury we Wrocławiu ?) ,że ci skutecznie przeforsowali te miasta we władzach UEFA. I choć Gdańsk i Wrocław to nasze zgody to nie sposób ukryć że taki wybór to dla nas bardzo gorzka pigułka. Niestety ale nalezy poważnie się obawiać jak teraz odbywać się będzie rozbudowa naszego stadionu. Macherzy polityczniy stojący przy korycie na pewno rzucą teraz hasła " wszystkie środki na Gdańsk i Wrocław" i środki z budżetu centralnego jak i unijne na Kraków nagle zaczną wyparowywać gdzieindziej. Tu jest Polska - tu rządzi nie realizm a kumoterstwo!
|
No to będą mistrzostwa, ale chyba w FIFIE albo PESie bo póki co stadiony są wirtualne...
|
Cytat:
Nie siejcie już teorii spiskowych, miasta zostały wybrane 3 lata temu przez minister Jakubiak, a teraz tylko potwierdzono ich wybór. Każdy w Krakowie łudził się, że jednak UEFA uzna, że zasługujemy bezdyskusyjnie na organizację turnieju, ale niestety, oni tylko potwierdzili propozycję polskich polityków. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl