Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Gdzie trening Wisły? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1735)

leszekpw 02.11.2010 09:37

kuxwa zebrać się w 20 chłopa iść na trening i sobie porozmawiać z naszymi pseudopiłkarzykami że takiej gry więcej nie zdzierżymy i nie ma możliwości innego wyniku z cracovią jak wygrana..... ale to trzeba do tego kibiców z jajami a u nas smiem twierdzić coraz mniej takich

LanceTS 02.11.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1002923)
kuxwa zebrać się w 20 chłopa iść na trening i sobie porozmawiać z naszymi pseudopiłkarzykami że takiej gry więcej nie zdzierżymy i nie ma możliwości innego wyniku z cracovią jak wygrana..... ale to trzeba do tego kibiców z jajami a u nas smiem twierdzić coraz mniej takich

Chcesz wymusić na naszych pilkarzach umiejetności? Bo tych im brakuje. Ambicja? Śmiem twierdzić, że w ostatnich meczach im jej nie brakło.

Alexxik13 02.11.2010 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1003156)
Chcesz wymusić na naszych pilkarzach umiejetności? Bo tych im brakuje. Ambicja? Śmiem twierdzić, że w ostatnich meczach im jej nie brakło.

ja też myśle, że ambicji im nie brakuje. zakończmy ten temat bo to nie jest miejsce na tego typu rozmowy :-)

canarinhos 14.11.2010 22:08

Witam, wie ktos moze o której jutro trenuja nasi piłkarze?

pierdek18 16.01.2011 11:39

wie ktoś o której w poniedziałek zaczynają Nasi piłkarze?

Marcin_fan 16.01.2011 11:44

podbijam kolege powyżej

pierdek18 16.01.2011 11:51

a co też się chcesz wybrać zobaczyć na własne oczy?

Marcin_fan 16.01.2011 12:07

jak nie bede mial zajec to chętnie podbije ;]

pierdek18 16.01.2011 12:08

tylko trzeba wiedzieć o której mniej wiecej .... i tak na poczatek będą biegac po P. Jordana raczej

Marcin_fan 16.01.2011 12:12

to pobiegamy z nimi ;D a poważnie to czekam aż ktoś odpisze co do godziny tego 1-ego treningu.. Napisałem do redakcji z pytaniem o trening.. jak odpiszą to dam znac

Biuro Prasowe 16.01.2011 12:39

Pierwszy trening zaczyna się o 12:00. W planie siłownia i bieganie w Parku Jordana

pierdek18 16.01.2011 12:41

o wielkie dzięki!! to się napewno wybiorę pod stadion!!

Ivory1906 17.01.2011 10:53

a nie wiecie czy juz od 12 beda biegac w parku Jordana czy o 12 silownia a potem biegi...?

KoPer 17.01.2011 11:37

najpierw siłownia a potem bieganie

Kamson 20.01.2011 08:15

O której dziś trening?

Damianek_ABG 07.02.2011 10:55

Wie ktoś jak w tym tygodniu są treningi ??

Zlatan93 01.04.2011 08:51

Wie ktoś o której i gdzie jutro trenują?

wilis 20.05.2011 14:14

wie ktos jak Wisla ma treningi w przyszlym tyg. i o ktorej?
prosze na priv.

maradona1906 26.05.2011 21:53

Trening
 
mam pytanie kiedy i o której jest trening Wisełki oczywiscie druzyny pierwszej przed meczem z polonia warszawa prosze o szybką odpowiedz

visa 26.05.2011 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maradona1906 (Post 1100672)
mam pytanie kiedy i o której jest trening Wisełki oczywiscie druzyny pierwszej przed meczem z polonia warszawa prosze o szybką odpowiedz

[email protected]

Aniołek_Wisła 28.05.2011 18:36

witam. Wie ktoś gdzie dokładnie jest to rozdanie medali w warszawie . bo bym sie wybrał .. słyszalem ze gdzies w józefowie ...

matti123 08.06.2011 10:51

Czy ktoś wie o której i gdzie odbędzie się 1 trening w sobotę?

KoPer 08.06.2011 10:53

Boisko boczne, badania od rana prowadzone będą grupkami po paru zawodników

Mati16 15.06.2011 14:04

Czy wie ktoś o ktorej mniej więcej zawodnicy Wisły wrócą ze zgrupowania z Zakopanego na R22 ? Prosze o szybką odp.

Żmijka 15.06.2011 19:40

Wyjazd po obiedzie, obiad ok. 13 zazwyczaj no to policz drogę z Zako. Przed 17 powinni być.

EDIT: widze wlasnie, ze zle mi sie napisalo, przed 16 mialo byc.

Marcin_fan 15.06.2011 19:55

Jak sie uprą to nawet na ok 15.30 mogą być w Krakowie...

Mati16 16.06.2011 19:32

Z tego co wiem to jutro ma być o 10 : 30 trening wisły na R22 . czy to jest na 100 % . ?

Marcin_fan 16.06.2011 19:50

podbijam Matiego. Jak cos wiecie to napiszcie..

Mati16 16.06.2011 19:56

a wybierasz się ? ;)

Donki 16.06.2011 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mati16 (Post 1111877)
a wybierasz się ? ;)

A lubisz kebaby ?
Ja pierdziele :pobity:

LanceTS 16.06.2011 20:09

Na fb napisali:
"Biała Gwiazda już w Krakowie. Na razie piłkarze mogą odpocząć, ale jutro o 10:30 czeka ich już kolejny trening. Ciekawe, co tym razem wymyśli trener Maaskant? :)"
Więc zakladam, że to prawda.

Mati16 - Wisła!

sportnh 17.06.2011 18:25

Na ktorym boisku (gdzie to jest) jest ten trening jutro o 10:30? mozna go ogladac? ktos wie?.

Mati16 19.06.2011 07:18

Nie wiecie czy w poniedzialek tj. 20 (jutro) Wisła odbędzie trening na boisku bocznym i o której godzinie?

faraway 03.07.2011 10:19

O 10.30. A jak jest na głównym to nie można wejść co nie?

Kibicka 03.07.2011 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez faraway (Post 1120375)
O 10.30. A jak jest na głównym to nie można wejść co nie?

Nie można, a wiesz,że będzie na głównym? :/

faraway 03.07.2011 15:22

Nie wiem właśnie. Napisali mi tylko o której... więc pozostaje tylko mieć nadzieję, że na bocznym i że przestanie padać chociaż na trening...

canarinhos 03.07.2011 15:35

Jutro maja przechodzic badania to pewnie beda na bocznym.

Bąbel 03.07.2011 15:40

wcześniej badania były na głównym, to nie ma pewności, że będą na bocznym.

art 03.07.2011 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bąbel (Post 1120506)
wcześniej badania były na głównym, to nie ma pewności, że będą na bocznym.

A wiadomo gdzie jest relacja z treningu dzisiejszego i jest info:

Dalsza część zajęć odbyła się na boisku głównym ze względu na... zły stan murawy boiska bocznego. Trener Maaskant zadecydował o przeniesieniu zajęć w bardziej komfortowe i bezpieczniejsze dla samych zawodników miejsce.

faraway 03.07.2011 16:33

Czyli raczej nie ma się co jutro wybierać...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl