Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=157)

samsung_08 12.07.2010 17:39

ZKSUniaTarnów1928 - nie wiem czy o to Ci chodziło, ale masz tutaj druk na Politechnikę Krakowską który... zresztą przeczytaj sam. Powodzenia!

http://www.pk.edu.pl/rekrutacja/imag...%202010%20.doc

UniaTarnówZKS1928 12.07.2010 17:41

Może głupie pytanie ale gdzie w sieci na PK można się zorientować ile brakło poza tym że "nieprzyjęty" ;] ?

EDIT: Dzięki Samsung za informację.

samsung_08 12.07.2010 17:45

Byłem dziś na politechnice osobiście i jest tam wielka tablica z peselami, liczbami pkt i progami. Chyba tylko tam to można zobaczyć a w necie tego nie znalazłem. Poza tym, jak ktoś wybiera się złożyć papiery to na budownictwie pn-pt od 11 do 13.

zawszewiernyts 12.07.2010 18:36

Mnie UJ troche zmiótł.. nic licze na UEk albo UP :D

BiałaGwiazda 12.07.2010 20:42

JEE!:)Dostałem się na Zarządzanie w sektorze publicznym na UJ :) Jedyne co mnei martwi to fakt,że będe miał trochę daleko z mojego prawdopodobnego mieszkania na Instytut-będe jeździł z północnego Krakowa na południowy,no ale cóż,najwyżej będe wcześniej wstawał:P

UniaTarnówZKS1928 12.07.2010 22:05

Strasznie skoczyły progi na PK w tym roku. Znajomy z 132 jest dopiero na rezerwowej na budownictwie na IŚ. Ja liczyłem z 144 na budownictwo na IL a nawet mnie nie ma na rezerwie i ledwo się na IŚ załapałem. Ciekawe.

samsung_08 12.07.2010 22:24

Progi na budownictwo PK / IL to 156 w tym roku czyli o jeden pkt z majcy rozszerzonej więcej niż przed rokiem

UniaTarnówZKS1928 12.07.2010 23:35

Tu jest 150;) http://www.pk.edu.pl/rekrutacja/inde...178&Itemid=234

A na IŚ podniosło się o jakieś 20 pkt.

samsung_08 13.07.2010 11:22

Teraz można się dostać jak ma się 78%. Rok temu 76%. Wyniku 150 nie da się uzyskać można mieć 148 albo 152 i od 152 właśnie przyjmowali rok temu

zawszewiernyts 13.07.2010 11:28

Ciekawy jestem czy na kierunki niematematyczne spadną progi na takich uczelniach jak np. UEk .. Nadzieja umiera ostatnia.

grzechu1991 13.07.2010 22:56

nie orientuje się ktoś może jaki był próg na uek na zarządzanie? bede bardzo wdzięczny za info!

Svartis 13.07.2010 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 933988)
nie orientuje się ktoś może jaki był próg na uek na zarządzanie? bede bardzo wdzięczny za info!

Moja dziewczyna miala 123 i sie dostala wiec pewnie w tych okolicach, a ty jaki miales wynik bo sam mysle o II rekrutacji?

igortsw 13.07.2010 23:24

Ja mam 117 i już mi napisali że sie dostałem.

grzechu1991 13.07.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Svartis (Post 933994)
Moja dziewczyna miala 123 i sie dostala wiec pewnie w tych okolicach, a ty jaki miales wynik bo sam mysle o II rekrutacji?

Nie nie ja sie nie staram, chodzi o koleżankę. Dzięki wielkie za info!

vabanq 14.07.2010 00:20

ja mam 118 i tez sie dostalem ;D zarzadzanie uek;)

Kaltenn 14.07.2010 01:22

http://uekwww.uek.krakow.pl/pl/eduka...i-stopnia.html
zakladka - statystyka.

grzechu1991 14.07.2010 10:47

Dzięki, a nie wiecie może jeszcze czy zaoczne studia na uj na wydziale prawa mają zajęcia z dziennymi? czy to są inne terminy?

crazykaro 14.07.2010 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 934124)
Dzięki, a nie wiecie może jeszcze czy zaoczne studia na uj na wydziale prawa mają zajęcia z dziennymi? czy to są inne terminy?

Z tego co widzę u znajomej to ludzie z zaocznych chodzą na dzienne więc jest straszny tłok

Gucio25 14.07.2010 11:01

ma ktoś informację, ile wyniósł próg punktowy na zarządzanie na UJ? obojętnie które, najlepiej oba.

grzechu1991 14.07.2010 11:08

Jeżeli przyjmowali wg. limitów to:
zarządzanie
Specjalność zarządzanie firmą, zarządzanie personelem, zarządzanie międzynarodowe 77,50, w sektorze publicznym 65, aczkolwiek mogly byc nizsze !

Pawel.Busko 14.07.2010 11:15

Kurcze dzis o 15 moment prawdy dla kandydatow na AGH;) W poprzednich latach okolo ktorej umieszczano wyniki w \\sieci\\?

matheo91 14.07.2010 11:45

Wie może ktoś na których kierunkach na poszczególnych uczelniach zostały wolne miejsca? I drugie pytanie jeśli nie rejestrowałem się np na PK to mogę ubiegać się o wolne miejsca na tej uczelni?

martin_6 14.07.2010 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 934152)
Kurcze dzis o 15 moment prawdy dla kandydatow na AGH;) W poprzednich latach okolo ktorej umieszczano wyniki w \\sieci\\?

Wyniki będą chyba od razu, ale obawiam się, że o 15 to ty się nie wepchniesz na serwer :) Ja tak wieczorkiem zajrzę.

piter116 14.07.2010 12:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 934152)
Kurcze dzis o 15 moment prawdy dla kandydatow na AGH;) W poprzednich latach okolo ktorej umieszczano wyniki w \\sieci\\?

Rok temu wyniki podali bodajże o 16. Ja dopchałem się na serwer koło 20 :P

Svartis 14.07.2010 12:15

Jeżeli nie rejestrowalem sie w pierwszje rekrutacji na UJ a mam zamiar to zrobic w drugiej to istnieje taka mozliwosc jeszcze? I czy bede rekrutowany na takich samych warunkach jak Ci ktorzy skladali papiery juuz na pierwsza rekrutacje?

Sakro 14.07.2010 12:22

Nie można.

matheo91 14.07.2010 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sakro (Post 934203)
Nie można.

Czy tak jest tylko na UJ czy na innych uczelniach również?

ok dzięki za info

Sakro 14.07.2010 13:47

Jak jest na innych nie wiem.

trial 14.07.2010 13:53

Strona AGH już niedostępna.

Pawel.Busko 14.07.2010 13:56

haha serwery już padły;) Pozostało tylko modlić się, żeby progi nie podskoczyły o 120 pkt;) Bracia Wiślacy życze powodzenia Wam, no i sobie;)

trial 14.07.2010 14:09

Zakwalifikowany:D Kierunek: Mechatronika.

3żyk 14.07.2010 14:48

Cytat:

Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Informatyka Stosowana 957.00 zakwalifikowany
Wreszcie spokój :)

murray 14.07.2010 14:50

Ja zakwalifikowany na Informatykę zwykłą :D
Kamień z serca :)

3żyk 14.07.2010 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 934311)
Ja zakwalifikowany na Informatykę zwykłą :D
Kamień z serca :)

Ja się do końca zastanawiałem właśnie nad tymi dwoma. Programy bardzo podobne, progi też i w sumie nie wiedziałem gdzie iść. W końcu wybrałem IS licząc na trochę mniej teorii i więcej praktyki. Czas pokaże jak będzie :)

trial 14.07.2010 15:42

Będzie wiadomo jakie progi były na poszczególne kierunki? I kiedy będzie druga rekrutacja?

martin_6 14.07.2010 15:49

Ech, a ja się nie mogę wcisnąć :/

Cytat:

Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Informatyka Stosowana 957.00 zakwalifikowany
904, ciekawe, czy wystarczy :)

pozdi91 14.07.2010 15:52

AGH: Zakwalifikowany, kierunek: TiR.

*Ma ktoś link do statystyk 1 i 2 rekrutacji na UEKu w zeszłym roku?

sndr podziękował

murray 14.07.2010 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 934345)
904, ciekawe, czy wystarczy :)

Powinno Ci wystarczyć, bo widziałem na forum Miasteczka Studenckiego, że ktoś miał 880 pkt i dostał się na IS.
Powodzenia :)

Svartis 14.07.2010 16:02

Progi duzo wyzsze niz w ub roku, przynajmniej na moim przykładzie
Jak teraz bedzie wygladac druga rekrutacja na aghu?

Dostalem sie na inzynierie materialowa na wydziale metali niezelaznych. Mialem to niestety na ostatniej pozycji
Może ktoś cos o tym kierunku powiedziec? Warto w ogole zaczynać? bo chyba czeka mnie druga rekrutacja :/

sndr 14.07.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 934346)
AGH: Zakwalifikowany, kierunek: TiR.

*Ma ktoś link do statystyk 1 i 2 rekrutacji na UEKu w zeszłym roku?


http://nowa.uek.krakow.pl/files/comm...na_miejsce.doc

Proszę bardzo


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl