Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

Jazon 12.02.2010 17:12

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri.../Dach_i_szyby/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9882183557.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri.../Dach_i_szyby/

LukL 13.02.2010 19:54

21 zdjęć z soboty na stadionwisly.info

http://www.stadionwisly.info/files/gallery/228/3.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/4219/ruch.jpg

LukL 18.02.2010 16:39

http://stadionwisly.info/fotorelacje...sla_krakow.jpg

więcej zdjęć na stadionwisly.info

zloty1906 22.02.2010 12:49

Zdięcia z oficjalnej

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ecia_z_budowy/

LukL 23.02.2010 19:05

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

więcej zdjęć na stadionwisly.info

Kajtek 24.02.2010 20:41

Nowe fotki z oficjalnej:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._prefabrykaty/

rabbit466 26.02.2010 12:08

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...r_zamontowany/

KoPer 26.02.2010 13:12

Mini galeria z dzisiaj:
http://tsw.com.pl/galeria/album/2602...am-Koprowski-2

KoPer 26.02.2010 17:32

krótki filmik: http://tsw.com.pl/video/film/Montaz-oswietlenia-2

LukL 28.02.2010 20:16

Pierwszy maszt oświetleniowy widziany z różnych stron:


http://www.stadionwisly.info/fotorel...dion_wisly.jpg

Wicked 02.03.2010 15:08

Fotorelacja z oficjalnej ;-)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_R22/35592/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5375676730.jpg


Kordel_Walker 05.03.2010 14:18

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...snie_w_oczach/

LukL 05.03.2010 23:18

5.03.2010
21 zdjęć (trybuna zachodnia):
http://stadionwisly.info/files/gallery/235/18.jpg

11 zdjęć:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Jazon 07.03.2010 18:31

Kolejna fotorelacja z 11.pl:
http://www.11.pl/aktualnosci/kask_na..._czesc_cxxxvi/


http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12679756455945.jpg

http://www.11.pl/aktualnosci/kask_na..._czesc_cxxxvi/

LukL 09.03.2010 15:52

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

więcej zdjęć na stadionwisly.info

KaRaSTSW 09.03.2010 19:31

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._idzie_w_gore/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1378684040.jpg

Jazon 09.03.2010 21:15

Tych zdjęć chyba tutaj nie było. Niektóre ujęcia rewelacyjne, polecam:

http://picasaweb.google.com/11243297...at=directlink#


http://lh6.ggpht.com/_xFR7IkswRrc/S5...0/DSC00015.JPG


(znalezione na SSC, autor nieznany)

smutny 11.03.2010 12:59

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...te_tempo_prac/

rafalek 16.03.2010 00:09

http://tsw.com.pl/galeria/album/1503...al-Kadziolka-7

Porcja dzisiejszych fotek

Wicked 16.03.2010 14:18

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...wie_ukonczony/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7447074112.jpg

Jonasz 18.03.2010 09:33

romantycznie i pięknie przy zachodzącym słońcu... http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2010-03-15

PiotrG 18.03.2010 13:15

Las prefabrykatów
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg
http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-03-18

SpoXsteR 19.03.2010 15:21

Prace przy wiosennej pogodzie

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0074986004.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...nnej_pogodzie/

LukL 19.03.2010 16:33

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

LukL 19.03.2010 21:38

30 zdjęć z trybuny wschodniej:
http://stadionwisly.info/files/gallery/240/6.jpg

rabbit466 22.03.2010 23:14

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-03-22

rabbit466 22.03.2010 23:14

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...y_z_trybuny_E/

SpoXsteR 24.03.2010 13:19

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...h_wejsciowych/

rafalek 26.03.2010 11:52

http://tsw.com.pl/galeria/album/2603...m-Koprowski-11

Nowa porcja fotek

SlawekS 26.03.2010 14:48

Nowe fotki z oficjalnej

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...y_golym_okiem/

LukL 26.03.2010 17:45

szersze spojrzenie na trybunę główną :
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

mikereg 26.03.2010 19:59

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...y_golym_okiem/

LukL 27.03.2010 22:35

Sobota na budowie
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

SlawekS 29.03.2010 16:10

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...j_i_naroznika/

LukL 30.03.2010 15:55

Widok z kopca na stadion:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Jazon 30.03.2010 16:59

http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=463

http://galeria.wislakrakow.com/20100...l/DSCF2042.jpg

http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=463

SpoXsteR 01.04.2010 12:08

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ze_na_budowie/


http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1191859661.jpg


http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ze_na_budowie/

tomasz_19 07.04.2010 10:47

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...tarasu_na_R22/

Jazon 08.04.2010 17:15

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-04-07

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-04-07

SpoXsteR 09.04.2010 18:32

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...era_ksztaltow/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8328292088.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...era_ksztaltow/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl