![]() |
Oj długo się teraz Gogół ze Starzyńskim nie podniosą z ławki.
|
Cytat:
Gogół - bardzo słabo. Zmiany w pierwszej połowie mówią wszystko. |
Cytat:
|
Cytat:
Trzeba chyba tego Letkiewicza dać w bramce (dziś Cziczkan i tak bezrobotny a to co puścił to musiało wpaść), bo to młodzieżowe drewno się do tartaku nadaje a nie w piłkę grać. |
Cytat:
Dawać Letkiewicza i jedziemy pełnoprawnym składem w polu, nic nam innego nie zostało. |
Jak kibice powtarzali przed koncem okna, że po kontuzji Colleya mamy lipę w obronie, to nie mieli racji bo mamy super defensywę i mega wzmocnienia. Jak kibice pol roku temu po kilku miesiacach widzieli, że z Rude druzyna sie nie rozwija, to nie mieli racji bo to super fachowiec co bedzie kiedys trenował Real Madryt i przyszedł na długoterminowy projekt z którego się zawinal po 5 miesiach. Jak za Sobola gralismy piach to kibice nawolujacy do zmian nie mieli racji, bo Sobol to świetny taktyk i ma super kontakt z drużyną, a przynajmniej mial dopoki nie podal sie do dymisji XD
Czy ktoś jest mi w stanie wskazać JEDNA, serio jedna jedyna strategiczna decyzję Krolewskiego ktore nie byla bledem? |
Tu nie obrona leży tylko bramkarz to pozorant. To że do pierwszej bramki nie wyszedł to jeszcze można wybaczyć, ale drugą chłop mu strzela ze środka bramki z 3 metra. Gdzie on był? Na co czekał ? Kabaret...
Ten Letkiewicz słabszy nie będzie... |
Wszyscy do wyjebania na cito, klub do rozwiązania.
|
Alan Uryga: - "Nie możemy złapać serii."
No chyba jednak mogą. |
7 mecz ligowy, 22 chłopów z pola , na profesjonalnych kontraktach zdołało przez ten czas strzelić 1 (słownie jednego) gola
Mijanka z Wieczysta zaczyna być realna możliwością |
Macie ....a technika Sukienniciego :lol:
|
Chyba zaraz karny po pięknej ręce Sukiennickiego.
EDIT: jest. Wspaniała zmiana Moskala - Sukiennicki na skrzydło. Nie będę płakał jak go zwolnią. |
Ściągasz frajerów, grasz jak frajer. To takie proste. Blond czupryna i to by było na tyle, ekhm, pozytywów.
|
Wyglądają jak zbieranina z orlika :[ Brak wzmocnienia linii obrony położy się cieniem na jakiekolwiek szanse awansu w tym sezonie.
|
Szanse awansu?? Dobre. Oni niech się obronią przed spadkiem.
|
Szansę awansu?
Żeby awansować bezpośrednio na 27 pozostałych meczów musielibyśmy wygrać 20 Z ostatnich 11 wygraliśmy 1 |
|
Sukiennicki to kawał drewna.
|
Cytat:
|
Mam nadzieje że odpuścimy PP w tym sezonie bo czeka nas trudna walka o utrzymanie.
|
Była plaga czerwonych kartek - teraz mamy plagę rąk w polu karnym.
Dzisiaj przynajmniej nie marnowaliśmy sytuacji bo ich nie stwarzaliśmy więc nie ma niedosytu po tym w.......u. Jesteśmy w dupie i w niedzielę dowiemy się czy zaczynamy się tam urządzać. |
Jeszcze powinniśmy kończyć w dziesiątkę.
|
Uryga 3 żółte, Biedrzycki 3 żółte.
Wiecie co to oznacza? :> |
Napisze to samo co na grupie Socios, ale tam ciągle spore grono ludzi nie widzi problemu.
To jest po prostu katastrofa. Nie mamy zespołu, nie mamy pieniędzy, nie mamy perspektywicznych juniorów w kadrze zespołu. Nie ma kibiców na meczach wyjazdowych. Nie ma współpracy z TSem. Najgorszy ligowy sezon w 118 letniej historii Wisły za nami, obecny jest jeszcze gorszy. Jedyne co mamy, to brylowanie właściciela w social mediach i jego notoryczne wciskanie kitu kibicom (np. o przedstawieniu "strategii funkcjonowania organizacji w perspektywie 3 lat" po ligowym dramacie z zeszłego sezonu). |
Cytat:
|
Cytat:
|
DRAMAT
Zaczynam powoli modlic sie ogloszenie upadlosci i zaczynanie od zera. Z roku na rok coraz gorzej. Od zera przynajmniej nie mielibysmy dlugow. A wiele zmierza do tego ze w koncu wyladujemy w tej 2 lidze. Moze lepiej by to wygladalo dla jakiegos inwestora. |
Cytat:
|
Zero chęci, zero ambicji, zero woli walki, zero pomysłu. czemu zeszli Starzyński i Gogół jak jeszcze słabsi byli Carbo i Baena?
Carbo kolejny mecz na poziomie żenady. Co z Nim się dzieje? Po dzisiejszym meczu autokar do Stronia Śląskiego lub Głuchołaz i zapierdala ć do soboty przy pomocy powodzianom. Może się QRWA nauczą SZACUNKU DO PRACY |
HAHA
Oceny piłkarzy po meczu u Karcza gotowe 5 minut po spotkaniu :D |
Wynik nie oddaje przebiegu meczu - ŁKS nas zmiażdżył. Umiejętnie budowany zespół z normalnym trenerem przejechał się po hobby football Moskala.
Dopiero przy 2-0 do Moskala dotarło że nie da się grać w 9-tkę z takim rywalem jak ŁKS. Więc wpuścił defensywnego pomocnika na skrzydło. Nie chce mi się tego nawet komentować, Sukiennicki zrobil karnego i drewnianym przyjęciem zepsuł chyba naszą jedyną setkę w tym meczu. Tradycyjnie Rodado gra poza polem karnym bo wielki wizjoner Moskal nie przyzna się do błędu. ŁKS grał - nie zgadniecie - szybkie piłki za plecy obrony. Tak jak we wszystkich pozostałych naszych meczach było to zabójczo groźne. Z tej mąki nie będzie chleba. |
Ciekawe czy nadszedł czas na ruganie, czy dalej głaskanie. Dwie zmiany na minutę przed przerwą powinny zacząć nowy etap.
|
Cytat:
|
Cytat:
Bez jaj, ten człowiek myśli chyba że to są żarty. |
pytanie kiedy zaczniemy ratowac sezon?
W poprzednim dlugo trzymalismy Sobolewskiego. Teraz na pewno bedziemy trzymac Moskala do zimy, az sam odejdzie jak Sobol. Jarek sam od siebie go nie zwolni. W zimie to juz zostanie nam spokojny byt o 12 miejsce. Bo w lidze znajda sie gorzej punktujace zespoly na pewno. Generalnie dzisiaj zamykamy sezon, konczymy emocje. Szkoda sie denerwowac |
Cytat:
|
Czy są lepsi od rywala czy gorsi i tak ta drużyna zawsze dostaje oklep i to jest najgorsze, bo nie wiadomo w czym tkwi problem?
|
Cytat:
|
To jest smutne i zalosne. Juz sie nawet nie denerwuje ogladajac kolejny w........ Nawet szydera mi sie znudzila :|
Czy choć jeden zawodnik dzisiaj zagral dobrze? |
Przecież oni wyglądali przez 80 min jakby nie wierzyli w to co grają.
Zostaje nam dać do bramki Letkiewicza i zagrać piłkarzami w polu beż eksperymentów z Piotrusiem, Blondynem czy innymi Kutwami A Jarek to niech jednak .......nie ręką w stół i przy okazji siebie w łeb a nie "nie będę ich rugał". Zamiast glaskac się po jajach niech je wreszcie pokażą na boisku bo nic nie usprawiedliwia takiej impotencji w grze. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl