Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11035)

Patryko 17.09.2024 19:19

Oj długo się teraz Gogół ze Starzyńskim nie podniosą z ławki.

wolfy 17.09.2024 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1634809)
Oj długo się teraz Gogół ze Starzyńskim nie podniosą z ławki.

Starzyński nie powinien był w ogóle wyjść w pierwszym składzie. Kompromitująca decyzja Moskala.
Gogół - bardzo słabo.

Zmiany w pierwszej połowie mówią wszystko.

thechris 17.09.2024 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1634809)
Oj długo się teraz Gogół ze Starzyńskim nie podniosą z ławki.

A ja myślę, że mogą wejść już w niedzielę w Głogowie np. przy stanie 2:0 w okolicach 40 minuty...

Książę Palownik 17.09.2024 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1634809)
Oj długo się teraz Gogół ze Starzyńskim nie podniosą z ławki.

Kutwa z Dziedzicem już zacierają rączki na miejsce w składzie.

Trzeba chyba tego Letkiewicza dać w bramce (dziś Cziczkan i tak bezrobotny a to co puścił to musiało wpaść), bo to młodzieżowe drewno się do tartaku nadaje a nie w piłkę grać.

Patryko 17.09.2024 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1634813)
Kutwa z Dziedzicem już zacierają rączki na miejsce w składzie.

Trzeba chyba tego Letkiewicza dać w bramce (dziś Cziczkan i tak bezrobotny a to co puścił to musiało wpaść), bo to młodzieżowe drewno się do tartaku nadaje a nie w piłkę grać.

Kutwa z Dziedzicem to sobie mogą ewentualnie zacierać rączki na myśl o meczu rezerw, gdzie jest ich miejsce.

Dawać Letkiewicza i jedziemy pełnoprawnym składem w polu, nic nam innego nie zostało.

Stelio 17.09.2024 19:30

Jak kibice powtarzali przed koncem okna, że po kontuzji Colleya mamy lipę w obronie, to nie mieli racji bo mamy super defensywę i mega wzmocnienia. Jak kibice pol roku temu po kilku miesiacach widzieli, że z Rude druzyna sie nie rozwija, to nie mieli racji bo to super fachowiec co bedzie kiedys trenował Real Madryt i przyszedł na długoterminowy projekt z którego się zawinal po 5 miesiach. Jak za Sobola gralismy piach to kibice nawolujacy do zmian nie mieli racji, bo Sobol to świetny taktyk i ma super kontakt z drużyną, a przynajmniej mial dopoki nie podal sie do dymisji XD

Czy ktoś jest mi w stanie wskazać JEDNA, serio jedna jedyna strategiczna decyzję Krolewskiego ktore nie byla bledem?

Drozd 17.09.2024 19:35

Tu nie obrona leży tylko bramkarz to pozorant. To że do pierwszej bramki nie wyszedł to jeszcze można wybaczyć, ale drugą chłop mu strzela ze środka bramki z 3 metra. Gdzie on był? Na co czekał ? Kabaret...

Ten Letkiewicz słabszy nie będzie...

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 19:36

Wszyscy do wyjebania na cito, klub do rozwiązania.

thechris 17.09.2024 19:40

Alan Uryga: - "Nie możemy złapać serii."

No chyba jednak mogą.

bridgeburner 17.09.2024 19:52

7 mecz ligowy, 22 chłopów z pola , na profesjonalnych kontraktach zdołało przez ten czas strzelić 1 (słownie jednego) gola
Mijanka z Wieczysta zaczyna być realna możliwością

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 19:55

Macie ....a technika Sukienniciego :lol:

wolfy 17.09.2024 19:56

Chyba zaraz karny po pięknej ręce Sukiennickiego.

EDIT: jest.

Wspaniała zmiana Moskala - Sukiennicki na skrzydło. Nie będę płakał jak go zwolnią.

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 20:00

Ściągasz frajerów, grasz jak frajer. To takie proste. Blond czupryna i to by było na tyle, ekhm, pozytywów.

Patryko 17.09.2024 20:00

Wyglądają jak zbieranina z orlika :[ Brak wzmocnienia linii obrony położy się cieniem na jakiekolwiek szanse awansu w tym sezonie.

leszekpw 17.09.2024 20:03

Szanse awansu?? Dobre. Oni niech się obronią przed spadkiem.

bridgeburner 17.09.2024 20:03

Szansę awansu?
Żeby awansować bezpośrednio na 27 pozostałych meczów musielibyśmy wygrać 20
Z ostatnich 11 wygraliśmy 1

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 20:06

Pan Hartling się z tego śmieje

https://bi.im-g.pl/im/2f/2d/17/z24304687Q.jpg

wolfy 17.09.2024 20:15

Sukiennicki to kawał drewna.

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634834)
Sukiennicki to kawał drewna.

Prawdopodobnie przemęczony przez wysoką intensywność. Będzie mocne 3/10 od Gazety Krakowskiej.

Mixu 17.09.2024 20:20

Mam nadzieje że odpuścimy PP w tym sezonie bo czeka nas trudna walka o utrzymanie.

dynek.pl 17.09.2024 20:22

Była plaga czerwonych kartek - teraz mamy plagę rąk w polu karnym.
Dzisiaj przynajmniej nie marnowaliśmy sytuacji bo ich nie stwarzaliśmy więc nie ma niedosytu po tym w.......u.
Jesteśmy w dupie i w niedzielę dowiemy się czy zaczynamy się tam urządzać.

wolfy 17.09.2024 20:24

Jeszcze powinniśmy kończyć w dziesiątkę.

Patryko 17.09.2024 20:28

Uryga 3 żółte, Biedrzycki 3 żółte.

Wiecie co to oznacza? :>

pchelas 17.09.2024 20:28

Napisze to samo co na grupie Socios, ale tam ciągle spore grono ludzi nie widzi problemu.
To jest po prostu katastrofa. Nie mamy zespołu, nie mamy pieniędzy, nie mamy perspektywicznych juniorów w kadrze zespołu. Nie ma kibiców na meczach wyjazdowych. Nie ma współpracy z TSem. Najgorszy ligowy sezon w 118 letniej historii Wisły za nami, obecny jest jeszcze gorszy.
Jedyne co mamy, to brylowanie właściciela w social mediach i jego notoryczne wciskanie kitu kibicom (np. o przedstawieniu "strategii funkcjonowania organizacji w perspektywie 3 lat" po ligowym dramacie z zeszłego sezonu).

horalek 17.09.2024 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634841)
Jeszcze powinniśmy kończyć w dziesiątkę.

Jak oceniasz grę Carbo? Jest już legendą bo zdobył PP?

TIR_DO_SŁUBIC 17.09.2024 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1634842)
Uryga 3 żółte, Biedrzycki 3 żółte.

Wiecie co to oznacza? :>

(...) Będzie zabawa, będzie się działo (...)

Skawa Wadowice 17.09.2024 20:30

DRAMAT
Zaczynam powoli modlic sie ogloszenie upadlosci i zaczynanie od zera. Z roku na rok coraz gorzej. Od zera przynajmniej nie mielibysmy dlugow. A wiele zmierza do tego ze w koncu wyladujemy w tej 2 lidze. Moze lepiej by to wygladalo dla jakiegos inwestora.

sevenheaven 17.09.2024 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1634842)
Uryga 3 żółte, Biedrzycki 3 żółte.

Wiecie co to oznacza? :>

mam nadzieje, ze oboje sie wykartkuja, a Lasicki zlapie przeziebienie.. chce Krolewskiego zobaczyc na srodku obrony

Szneka 17.09.2024 20:32

Zero chęci, zero ambicji, zero woli walki, zero pomysłu. czemu zeszli Starzyński i Gogół jak jeszcze słabsi byli Carbo i Baena?
Carbo kolejny mecz na poziomie żenady. Co z Nim się dzieje?
Po dzisiejszym meczu autokar do Stronia Śląskiego lub Głuchołaz i zapierdala ć do soboty przy pomocy powodzianom. Może się QRWA nauczą SZACUNKU DO PRACY

Patryko 17.09.2024 20:35

HAHA

Oceny piłkarzy po meczu u Karcza gotowe 5 minut po spotkaniu :D

wolfy 17.09.2024 20:35

Wynik nie oddaje przebiegu meczu - ŁKS nas zmiażdżył. Umiejętnie budowany zespół z normalnym trenerem przejechał się po hobby football Moskala.

Dopiero przy 2-0 do Moskala dotarło że nie da się grać w 9-tkę z takim rywalem jak ŁKS. Więc wpuścił defensywnego pomocnika na skrzydło. Nie chce mi się tego nawet komentować, Sukiennicki zrobil karnego i drewnianym przyjęciem zepsuł chyba naszą jedyną setkę w tym meczu.

Tradycyjnie Rodado gra poza polem karnym bo wielki wizjoner Moskal nie przyzna się do błędu.

ŁKS grał - nie zgadniecie - szybkie piłki za plecy obrony. Tak jak we wszystkich pozostałych naszych meczach było to zabójczo groźne.

Z tej mąki nie będzie chleba.

Drozd 17.09.2024 20:37

Ciekawe czy nadszedł czas na ruganie, czy dalej głaskanie. Dwie zmiany na minutę przed przerwą powinny zacząć nowy etap.

leszekpw 17.09.2024 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1634769)
Przegramy. Z tym geniuszem trenerskim, ktory ustawia Rodado cofniętego.

To było więcej niz pewne. Tylko naiwniacy jak m.in framat, wierzyli w brak porażki.

wolfy 17.09.2024 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1634855)
Ciekawe czy nadszedł czas na ruganie, czy dalej głaskanie. Dwie zmiany na minutę przed przerwą powinny zacząć nowy etap.

Z czego jedna to defensywny pomocnik na skrzydło.
Bez jaj, ten człowiek myśli chyba że to są żarty.

Skawa Wadowice 17.09.2024 20:44

pytanie kiedy zaczniemy ratowac sezon?
W poprzednim dlugo trzymalismy Sobolewskiego.
Teraz na pewno bedziemy trzymac Moskala do zimy, az sam odejdzie jak Sobol.
Jarek sam od siebie go nie zwolni.
W zimie to juz zostanie nam spokojny byt o 12 miejsce. Bo w lidze znajda sie gorzej punktujace zespoly na pewno.
Generalnie dzisiaj zamykamy sezon, konczymy emocje. Szkoda sie denerwowac

wolfy 17.09.2024 20:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1634861)
pytanie kiedy zaczniemy ratowac sezon?
W poprzednim dlugo trzymalismy Sobolewskiego.
Teraz na pewno bedziemy trzymac Moskala do zimy, az sam odejdzie jak Sobol.
Jarek sam od siebie go nie zwolni.
W zimie to juz zostanie nam spokojny byt o 12 miejsce. Bo w lidze znajda sie gorzej punktujace zespoly na pewno.
Generalnie dzisiaj zamykamy sezon, konczymy emocje. Szkoda sie denerwowac

Ja bym nie był taki pewny że się utrzymamy...

AS82 17.09.2024 20:46

Czy są lepsi od rywala czy gorsi i tak ta drużyna zawsze dostaje oklep i to jest najgorsze, bo nie wiadomo w czym tkwi problem?

Drozd 17.09.2024 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1634860)
Z czego jedna to defensywny pomocnik na skrzydło.
Bez jaj, ten człowiek myśli chyba że to są żarty.

Sukiennicki jest drewniany, ale dynamiczny i chaotyczny, na skrzydle to czasami przynosi efekty :). Niestety jest też idiotą, przecież ta ręka była jeszcze bardziej debilna niż ręka Kissa. Grając tak frajersko w obronie i tak żenująco w ataku, strzelając jak Jaroch z wycofanej po ziemi piłki. Nie mamy czego szukać.

DysoN 17.09.2024 20:50

To jest smutne i zalosne. Juz sie nawet nie denerwuje ogladajac kolejny w........ Nawet szydera mi sie znudzila :|
Czy choć jeden zawodnik dzisiaj zagral dobrze?

MMTS 17.09.2024 20:50

Przecież oni wyglądali przez 80 min jakby nie wierzyli w to co grają.
Zostaje nam dać do bramki Letkiewicza i zagrać piłkarzami w polu beż eksperymentów z Piotrusiem, Blondynem czy innymi Kutwami

A Jarek to niech jednak .......nie ręką w stół i przy okazji siebie w łeb a nie "nie będę ich rugał". Zamiast glaskac się po jajach niech je wreszcie pokażą na boisku bo nic nie usprawiedliwia takiej impotencji w grze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl