![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawe jakie korzyści ma banda płaczków bezustannie przypieprzająca się do Królewskiego :rotfl: Stadko biadolących szuka konfliktu, "żartuje z trenera", jednym słowem sieje ferment. Bo nie jest ważna Wisła, nie są ważne wyniki, ważne żeby pozbyć się Królewskiego, a torpedowanie spokojnej pracy Moskala to jedna z metod. |
Cytat:
Ja mam nadzieję, że będzie prowadził drużynę tak dobrze, że będzie tym trenerem 5 lat, ale jeśli dobrze pamiętam, to Królewski na kilka tygodni przed odejściem Rude mówił, że kolejny sezon gramy z Rude. Nie doszukuję się konfliktu. Mówię o odczuciach na podstawie wywiadu z Moskalem, konferencji z Moskalem i Królewskim oraz kolejnych doniesień. Obym się mylił. |
Cytat:
Tak czy inaczej spekulujesz, naprawde nie wiem czemu ma to służyć w tym momencie, kadra jest dziurawa, gra co 3 dni nie pomaga do tego byl brak czasu na zgranie, wyglada ze fizycznie jestesmy zajechani, my potrzebujemy z miesiaca na wprowadzenie zawodnikow i jakotaka gre ktora mozna oceniać. Moskal ma u mnie kredyt zaufania jak kazdy trener ktory podejmuje sie misij w Wisle. |
Cytat:
Ja coś czuję, że Twoim celem jest psuć atmosferę swoimi odczuciami. Nie jesteś ani pierwszy ani ostatni :). |
Widzę, że Drozd, to nie dość, że lekarz, to jeszcze psycholog.
@Chomik. No tak, spekuluję, dlatego napisałem o odczuciach. Służy to rozmowie o drużynie i klubie., jak i całe forum. Ściślej, wyrażeniu obaw. Z Moskala się bardzo ucieszyłem, bo dla mnie jest to gwarant minimum rozeznania w tym, jak się robi awanse i prowadzi drużynę. Dlatego chciałbym, żeby Królewski go trochę po/wysłuchał. |
Ja sobie tylko spekuluję. Tobie wolno, a mnie nie ?
|
Jesteś wolnym drozdem, Droździe.
|
Cytat:
|
Cytat:
Przecież nikt nie mówi o konflikcie tylko o tym, że to nie jest trener, którego wybrałby Królewski gdyby miał pełną swobodę (czytaj dużo czasu, brak presji środowiska itp.). I to nawet nie jest żadna tajemnica. I po prostu ciężej budować jeśli wizje się rozjeżdżają. |
Jest już 4ty trener i nie zmienia się nic , totalne frajerstwo i oddawanie punktów , myślę ,że Kazek jest w tym "lepszy" nawet od Rude
|
PMŚ, haha, tyle w temacie.
|
lesiu nie mów z pełnymi ustami
|
Cytat:
|
Niestety piłka nożna to sport zespołowy, jedno kretyńskie zagranie jednego czy drugiego często niweczy pracę wszystkich.
Po tym co pokazaliśmy w pierwszej połowie z takim osłabieniem kadrowym jestem dobrej myśli. |
Cytat:
|
aah ten Kaziu, to juz nawet nie jest Kaziu "remis" Moskal ;(
|
Cytat:
|
No Kazek ma wyniki pierwsza klasa.
|
Lepsze niż końcówka zeszłej rundy...
|
Cytat:
|
Cytat:
10siec znakow |
Zatrudniono trenerskiego geniusza to i wyniki są super.
|
Cytat:
|
Ciesze się że jest Moskal przynajmniej z tego powodu, że to pierwszy w moim mniemaniu poważny trener od czasu Dariusza Wdowczyka, i w związku z tym obrońcom patologii w klubie nie będzie już łatwo zwalać na trenera jak w przypadku różnych początkujących adeptów pokroju Sobola czy Skowronka, zagranicznych oszołomów etc.
Jest człowiek który z niejednego pieca chleb jadł, kilka awansów zrobił, bagienko Wiślackie zna, a dalej generalnie lipa. generalnie stara przyśpiewka "Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz", jeszcze nigdy nie była tak aktualna |
Problem z Moskalem polega na tym, że jako legenda raczej tego układu nie roz.......i. Jedynym, który walił prawda w oczy był Hyballa, całkowicie z poza środowiska, świr, i on w tym burdelu mógł dokonać cudu, tzn chodzić gorące głowy liczących się po jajach Wiślaków z krwi i kości.
Moskal zapewne powie trochę swojego zdania i to tyle. Zawinie się jak już będzie źle z wynikami albo z brakiem porozumienia z Zaskroncem i spółka. Drugi problem jest taki, że z Moskalem nie będzie wyników bo połączenie Moskala, Zaskrońca z AI na czele, nie brzmi jak przepis na sukces. Moskal to kolejny trener źle dobrany bo jeśli chcemy iść w wizje AI to by się chociaż przydał trener, który też takie cos popiera i będzie pisał z zachwytu w jakim procesie bierze udział. Tutaj ta wizja budowy rozleciała się jeszcze zanim zaczęła się tworzyć. Kazek swoje, Zaskroniec swoje a żeby było ciekawiej to życie swoje i już połowa naszej żelaznej 11 połamana więc albo Kazek dostanie transfery kolejne takie jakie chce albo AI mu znajdzie, no chyba że ani jedno ani drugie i niech sobie radzi :D |
Cytat:
A druga sprawa - nie wiem czy ktoś zwraca uwagę co się dzieje w Niecieczy z Broszem, którego pewnie mogliśmy mieć w zimie na ławce. Oczywiście to dopiero 3 kolejki, ale start zacny.. |
Moskal czy nie Moskal, nie ma to większego znaczenia, bo trener nie jest problemem Wisły. Problemem jest degrengolada, którą tu widać od lat, wieczny chaos, brak jakiejkolwiek długofalowej polityki sportowej, porządnej bazy treningowej itp. Tu potrzeba wypalić ogniem do ziemi to całe towarzystwo wzajemnej adoracji i sprowadzić kompetentnych ludzi na każde stanowisko, jakościowych transferów, a nie paralityków i szrot. Dopóki się to nie zdarzy to każdy trener będzie kończył tak samo. A w obecnym układzie właścicielskim się to nie zdarzy, bo raz że nie ma woli ku temu, a dwa, że nie ma kasy na to.
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście, że tak - wierze w to, ze Moskal to dwie półki wyżej niż Sobol i myślę, że ogarnie, jednak wyniki ma nie do pozazdroszczenia... |
Cytat:
Tak tylko wrzucę, tabela 1 ligi po 11 kolejkach ubiegłego sezonu: 1. Odra 24 pkt - 2. Łęczna 21 pkt 3. Miedź 19 pkt 4. GKS Tychy 19 pkt 5. Wisła 17 pkt 6. Arka Gdynia 17 pkt 7.Motor 16 pkt awans po barażach 8 .Wisła Płock 16 pkt 9. Lechia 16 pkt awans bezpośredni 10 Bruk bet 16 pkt 11. Gieksa 15 pkt awans bezpośredni Choć zdaję sobie sprawę że ubiegły sezon mógł być jedną wielką anomalia. |
Trener
Gromy lecą na trenera Kazimierza Moskala
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...ierza-moskala/ niestety tak to wyglądało budowanie kadry...Trener Moskal na pierwszym treningu zastał pięciu bramkarzy i jednego napastnika |
Gromy to powinny poleceieć na prezesa i byłego teenerea do spólki z dyrektorem. 5 bramkarzy z czego Biegański do zwolnienia, Stępak kontuzja.
|
Gromy to lecą na trenera ze strony prezesa znowu, bo właśnie wrzucił wykres, że przed czerwoną kartką Wisła nie potrafiła zrobić groźnej akcji xd To tak a propos tej zdrowej relacji..
Trochę to wygląda jakby prezes chciał teraz pokazać wszystkim "chcieliście to macie". Przez 5 lat wpisów w tym tonie nie było wcześniej.. |
powiedzmy sobie szczerze, że pan "prezesowłaściciel" to .... jakich mało
i pod jego światłym przywództwem będziemy się tylko sp... lać coraz niżej najnowszy kamyczek do ogródeczka prezesika to zatrudnienie jebniętego Węgra o przedłużeniu wiecznie kontuzjowanego Łasickiego i tego, że w tym momencie w klubie jest dwóch (DWÓCH!!) środkowych obrońców (przy czym jeden to oldboy) to już nawet szkoda gadać tak że :alleluja: II liga czeka panie Królewski |
biorąc pod uwagę, jak wygląda sytuacja między Królewskim a Moskalem, zdziwię się, jeśli chłop będzie tu jeszcze na wiosnę. A kto wie, może i do listopada nie wytrzyma.
Nie, żeby ktokolwiek lepszy tu przyszedł. Ogólnie stoimy nad przepaścią i mam takie wrażenie, że w tym sezonie zrobimy ten krok naprzód, wprost w przepaść. |
Mam podobne wrażenie, że zmierza to do jakiejś kulminacji od pewnego czasu. I albo pozytywnej, bo ktoś się zlituje i przejmie ten klub albo negatywnej i to wszystko jebnie ze spadkiem do II ligi włącznie.
|
Cytat:
Wpis po meczu Prezesa też delikatnie wskazuje, że przecież po czerwonej kartce też można było wygrać i że nie takie drużyny mają kontuzje i grają młodymi, więc tej porażki nie ma co usprawiedliwiać. Szkoda tylko ze argumenty o kartce i konieczności dalszych uzupełnień padły chyba ze strony Trenera. Osobiście odnoszę wrażenie, że mamy troche sytuację o której piszesz, tylko naprawdę zdziwiłoby mnie to, że Prezes mógłby poświęcić Klub, żeby tylko postawić na swoim. Mam nadzieję, żę takie niuanse to żadna teoria spiskowa, tylko czysty przypadek. Aż strach gdyby przypadkiem to nie było. |
Wisełko nasza 2 liga nas zaprasza!!!! Auu!!!!
*prezes królewski dancing in the background* |
Moja całkowicie prywatna opinia jest taka że Moskal ma jakiś warsztat, wiedzę i zamiast go zwalniać po paru miesiącach.
Jak dla mnie, dopóki nie będzie jakiegoś mega bałaganu, to bym go zostawił niezależnie od wyników i dać mu szansę zbudować skład na przyszły sezon. Bo kto za niego przyjdzie? Jakiś kolejny no-name? Ilu my już trenerów mamy na utrzymaniu? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl