Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

Estovic 08.09.2008 13:02

http://img222.imageshack.us/img222/4729/wgkx4.jpg

Skoro już jesteśmy w tych klimatach to ja poproszę o zdjęcie seksownej laski w wojskowym mundurze, ale nie z JAG-a.

hudinho 08.09.2008 13:11

http://www.redakcjawojskowa.pl/gazet.../kobiety/2.jpg
mundur jest, nie wiem czy wojskowy a jezeli chodzi zeby byla seksowna... ktoras jest:D
ja poprosze TWOJE zdjecie:D

WzT 08.09.2008 14:32

http://img385.imageshack.us/img385/1459/fotfb6.jpg

Zdjęcie kabiny jakiegoś samolotu.

iiYama 08.09.2008 14:54

1 Załącznik(ów)
Fotkę komety poproszę

WzT 08.09.2008 14:57

http://gallery.astronet.pl/images/05219.jpg

Ja chcę tym razem księdza na motorze...

kuba181819 08.09.2008 15:02

http://www.rajdkatynski.net/grafika/jasnagora1.jpg



Ja poprosze o zdjecie kaczki:-)

Haidar 08.09.2008 15:15

http://rzecz-niepospolita.pl/image/kaczynski3.JPG :D hahaha

poprosze twoim zdaniem zdjecie najlepszej naszej oprawy :)

Nowohucianin^^ 08.09.2008 15:17

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19437/wisla_...r_com_470.jpeg
Wyborową:D poproszę ;]

TSman 08.09.2008 15:26

1 Załącznik(ów)
Załącznik 814

ja poprosze żółto zielonego ptaka

DrewniaQ 08.09.2008 15:30

http://foto.m.onet.pl/_m/d88688ed65e...c4,14,19,0.jpg

Ja proszę zdjęcie serialowej Marzenki, w serialu Stacyjka, czyli Sochy.
Lecz jako Marzenka!

Haidar 08.09.2008 15:30

DrewniaQ pierwszy, sorki...

iiYama 08.09.2008 15:31

2 Załącznik(ów)
Zdjęcie kapusty kiszonej prosił bym :)

rafalek 08.09.2008 15:42

1 Załącznik(ów)
To ja poproszę 100 calowy telewizor

mckoval 08.09.2008 15:42

http://www.sklep-polski.co.uk/photo/m_52508.jpg


żeby nie było - jest i TV...
http://www.odigo.pl/wp-content/uploa...li_lcd_tft.jpg
to może Red Bull? :-)

kms 08.09.2008 16:01

http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/046/4625.jpg

zdjecie jakiejs starej flagi Wisły.

WzT 08.09.2008 16:19

Masz w moim podpisie :)

Ja proszę fotkę żony Pawła Brożka.

piter116 08.09.2008 16:22

http://img.interia.pl/sport/nimg/Sna...ny_2475163.jpg
Zdjęcie jakiejś starej komórki, tzw "cegły" :)

rafiABG 08.09.2008 16:27

http://img164.imageshack.us/img164/4...kia6150ms4.jpg
Dla mnie Wiślacy na Santiago Bernabeu

piter116 08.09.2008 16:45

http://www.bitline.pl/cqmbo/img/sq9iau/santiago.jpg
Tylko takie zdjęcie znalazłem. Dla mnie kibice Wisełki na stadionie Nancy.

rafiABG 08.09.2008 16:46

Chciałem Wiślaków a nie Małyszomana :D
@ sory za offtop.

MackoTSW_(konto_usuniete) 08.09.2008 20:14

Sekunda w google
http://img294.imageshack.us/img294/5884/26ee0.jpg


Panorama Krakowa.

piter116 08.09.2008 20:20

http://www.zgodzinski.com/wiki/panor...w-Panorama.jpg
Zakrwawiony Jacek Wiśniewski, ewentualnie robiący pompki. :)

zloto 08.09.2008 20:37

http://lh3.ggpht.com/_DfhdzSf8lfM/R0...g/GIL_2692.JPG



Ja chce jakas unikalna fotke wsadu z NBA:-D

DominoForza 08.09.2008 20:59

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19336/nba_ws...kg1032957.jpeg
a ja prosze o schabowego z mlodymi ziemnaczkami i kapusta :) :P

PauL 08.09.2008 21:08

http://www.foodlink.pl/pics/przepisy...e_schabowy.jpg

Poproszę o profesora Filipiaka w kajdankach.

mckoval 09.09.2008 22:04

może tu przyjmiemy że profesor jest w kajdankach ;-) (bez napinki)

http://img.interia.pl/sport/nimg/Jan...ak_2488207.jpg

lub tutaj:
http://www.dziennik.krakow.pl/var/ht...ipiak12tif.jpg

jak tak to proszę o fotkę szalika Wisły z Uniwersytetu Ekoonomicznego w Krakowie :-); jak nie to usuniemy post :p

MackoTSW_(konto_usuniete) 10.09.2008 19:48

http://www.wislakrakow.com/forum/att...7&d=1205864637

Oprawę kibiców FC Porto.

Coach 10.09.2008 20:31

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...o-Sporting.jpg
Nike Mercurial Velocci
sorry za taką fotkę ale na szybkości lepszej nie znajde :p

Estovic 10.09.2008 20:36

http://www.jellydeal.co.uk/prod_stor...-veloci-fg.jpg

Proszę najlepszą oprawa wyjazdową Wisły z zeszłego sezonu. Twoim zdaniem.

rafalek 10.09.2008 20:37

2 Załącznik(ów)
drinka z parasolką

Żeby nie było - jest oprawa

michu-k 10.09.2008 20:40

http://www.ujb.pl/site/news/data/upimages/122ma15.jpg


Drink z parasolką

Ciekawy kaktus.

MackoTSW_(konto_usuniete) 10.09.2008 20:49

http://www.ghidmures.ro/album/albums...002/kaktus.jpg


Ładną kobietę.

rafalek 10.09.2008 21:03

1 Załącznik(ów)
wybuch atomowy please:D

SiLenT 10.09.2008 21:14

http://zapodaj.net/images/95273034.jpg

A ja poproszę o zdjęcie kaczora albo dwóch :)

rafiABG 10.09.2008 21:14

http://polakduzy.files.wordpress.com...oja-grande.jpg

Ja poprosze fote Wiślackiego pociągu w drodze na jakiś wyjazd.

WzT 11.09.2008 09:04

http://img158.imageshack.us/img158/9122/specim7.jpg

Cupiał na stadionie Wisły :)

mckoval 11.09.2008 09:10

a masz :P

http://img.interia.pl/sport/nimg/Bog...da_1644671.jpg

lub trochę dosłowniej:

http://pu.i.wp.pl/?k=MjgyNjUwNzEsNjcwMDY2&f=377yu.jpg

dla mnie fotka jakiegoś gadżetu Radia ESKA :-)

WzT 11.09.2008 09:22

Masz nawet kilka :)

http://img144.imageshack.us/img144/9286/eskaco2.jpg

Ja tym razem chce zdjęcie Generała Bema.

puzzy 11.09.2008 09:48

1 Załącznik(ów)
McRoyal :)

Krzyma 11.09.2008 09:59

http://image.hotdog.hu/_data/members...es/mcroyal.JPG

Ładna kobieta na meczu Wisły


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl