![]() |
http://img222.imageshack.us/img222/4729/wgkx4.jpg
Skoro już jesteśmy w tych klimatach to ja poproszę o zdjęcie seksownej laski w wojskowym mundurze, ale nie z JAG-a. |
http://www.redakcjawojskowa.pl/gazet.../kobiety/2.jpg
mundur jest, nie wiem czy wojskowy a jezeli chodzi zeby byla seksowna... ktoras jest:D ja poprosze TWOJE zdjecie:D |
|
1 Załącznik(ów)
Fotkę komety poproszę
|
|
|
http://rzecz-niepospolita.pl/image/kaczynski3.JPG :D hahaha
poprosze twoim zdaniem zdjecie najlepszej naszej oprawy :) |
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19437/wisla_...r_com_470.jpeg
Wyborową:D poproszę ;] |
1 Załącznik(ów)
|
http://foto.m.onet.pl/_m/d88688ed65e...c4,14,19,0.jpg
Ja proszę zdjęcie serialowej Marzenki, w serialu Stacyjka, czyli Sochy. Lecz jako Marzenka! |
DrewniaQ pierwszy, sorki...
|
2 Załącznik(ów)
Zdjęcie kapusty kiszonej prosił bym :)
|
1 Załącznik(ów)
To ja poproszę 100 calowy telewizor
|
http://www.sklep-polski.co.uk/photo/m_52508.jpg
żeby nie było - jest i TV... http://www.odigo.pl/wp-content/uploa...li_lcd_tft.jpg to może Red Bull? :-) |
|
Masz w moim podpisie :)
Ja proszę fotkę żony Pawła Brożka. |
http://img.interia.pl/sport/nimg/Sna...ny_2475163.jpg
Zdjęcie jakiejś starej komórki, tzw "cegły" :) |
http://img164.imageshack.us/img164/4...kia6150ms4.jpg
Dla mnie Wiślacy na Santiago Bernabeu |
http://www.bitline.pl/cqmbo/img/sq9iau/santiago.jpg
Tylko takie zdjęcie znalazłem. Dla mnie kibice Wisełki na stadionie Nancy. |
Chciałem Wiślaków a nie Małyszomana :D
@ sory za offtop. |
|
http://www.zgodzinski.com/wiki/panor...w-Panorama.jpg
Zakrwawiony Jacek Wiśniewski, ewentualnie robiący pompki. :) |
|
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19336/nba_ws...kg1032957.jpeg
a ja prosze o schabowego z mlodymi ziemnaczkami i kapusta :) :P |
|
może tu przyjmiemy że profesor jest w kajdankach ;-) (bez napinki)
http://img.interia.pl/sport/nimg/Jan...ak_2488207.jpg lub tutaj: http://www.dziennik.krakow.pl/var/ht...ipiak12tif.jpg jak tak to proszę o fotkę szalika Wisły z Uniwersytetu Ekoonomicznego w Krakowie :-); jak nie to usuniemy post :p |
|
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...o-Sporting.jpg
Nike Mercurial Velocci sorry za taką fotkę ale na szybkości lepszej nie znajde :p |
http://www.jellydeal.co.uk/prod_stor...-veloci-fg.jpg
Proszę najlepszą oprawa wyjazdową Wisły z zeszłego sezonu. Twoim zdaniem. |
2 Załącznik(ów)
drinka z parasolką
Żeby nie było - jest oprawa |
|
|
1 Załącznik(ów)
wybuch atomowy please:D
|
|
http://polakduzy.files.wordpress.com...oja-grande.jpg
Ja poprosze fote Wiślackiego pociągu w drodze na jakiś wyjazd. |
|
a masz :P
http://img.interia.pl/sport/nimg/Bog...da_1644671.jpg lub trochę dosłowniej: http://pu.i.wp.pl/?k=MjgyNjUwNzEsNjcwMDY2&f=377yu.jpg dla mnie fotka jakiegoś gadżetu Radia ESKA :-) |
Masz nawet kilka :)
http://img144.imageshack.us/img144/9286/eskaco2.jpg Ja tym razem chce zdjęcie Generała Bema. |
1 Załącznik(ów)
McRoyal :)
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl