![]() |
Żeby gawiedź była zadowolona wystarczy grać na miarę potencjału, a nie bardzo dużo poniżej.
A pretensje do Błaszczykowskich to efekt tego że dział sportowy za który odpowiadają to obraz nędzy i rozpaczy. Mimo coraz lepszej ogólnej sytuacji klubu. |
Tak to już wiemy od dość dawna, nie sprawdzili się ludzie, których zatrudnili, ale gawiedź nazwała takie tłumaczenie:
Cytat:
tłumaczeniem korporacyjnym, więc co dalej? Krzyżowanie, kamieniowanie? Wylot? Kogo chcecie? Framat odkupuje udziały i pokazuje wraz z markusem jak to się robi, czy TS ? |
To już kolejni którzy się nie sprawdzili. Więc może to nie wina jedynie zatrudnianych, a warunków które zatrudnionym stwarzają zatrudniający. Mówię głównie o klimacie braku wymagań, oczekiwań, celu. A za taki klimat głaskania się po fiutach bez względu na sportowe wyniki odpowiadają właśnie Błaszczykowscy. Bo niby kto?
Mówiąc kolejni mam na myśli. Stolarczyka, Skowronka, Hyballe. Odkąd jakiś desperat wykoncypował, że skoro mamy długi to nie można oczekiwać wyników sportowych, staczamy się z każdym rokiem coraz bardziej mimo, że długi coraz mniejsze. Błaszczykowscy nie potrafią na to zareagować, albo reagują przeciwskutecznie. |
Ja nie wiem czy atmosfera jest w klimacie głaskania się po fiutach... nie mam pojęcia czy tak jest, czy to jest przyczyną i tego się raczej nie dowiemy. Wiem, że Janicki u nas był równo jechany, a radzi sobie lepiej w Górniku niż nasza defensywa, wiem, że Abramowicz i Carlos nie grają takiej padaki jak u nas za Skowronka czy Hyballi.. Dlaczego wszystko nie zagrało tak jak powinno skoro teoretycznie wyglądało nieźle i 98% forum przed sezonem brałoby w ciemno takie plany?
|
Cytat:
|
|
Ktoś mi napisał, że ...._wielki po mnie jedzie w postach.
Niech się nie przejmuje - mam go w ignorowanych, na nic więcej nie zasługuje. Jedź chłopie dalej, daj upust frustracji |
moim zdaniem nikogo nie powinno sie ignorować
a Lucjusz jest bardzo emocjonalny, ale nie najbystrzejszy , jego próba sprowadzenia sytuacji do absurdu budzi politowanie tak Lucjusz: Kuba z Dawidem zarzadaja klubem CHUJOWO i jakieś żałosne ataki na Framata i innych ludzi którzy oceniają sytuacje bez klapek na oczach tego nie zmienią dodatkowo chciałbym przeprosić Roberta Sermaka za moje poprzednie posty , tutaj faktycznie dałem upust frustracji, bo panowie nie oszukujmy sie sytuacja JEST frustrująca |
Cytat:
Szybko przyswoiłeś narracje panująca w klubie - "ja się dałem tylko nabrać, ale patrzcie co robią inni" ;) https://pbs.twimg.com/media/D8sklI-W...g&name=900x900 https://pbs.twimg.com/media/D8sklI_X...pg&name=medium https://pbs.twimg.com/media/D8sklG5X...pg&name=medium Wycofuje - Dukata nie broniłeś i przepraszam za oskarżenie. Cała reszta średnio brzmi jak "dałem się nabrać" ;) |
I co w związku z tym? Czy ja gdziekolwiek zaprzeczałem wypowiadanym wtedy słowom? Jak widzisz tweetów nie kasowałem, bo nie mam zamiaru niczego ukrywać. A tym Twoim ostatnim zdaniem, to co sugerujesz, że miałem coś wspólnego z okradaniem klubu? Żałosne...
|
Mnie od początku śmieszyła narracja, że sociosy to nowa inicjatywa, która wokół Wisły wytworzyła się jesienią 2018 r., a wcześniej nic nie wiedzieli, nic nie słyszeli, nikogo nie znali. Po prostu jakby ich nigdy nie było. Tak nagle powstali i bardzo szybko stali się bardzo ważnym graczem, który od początku bardzo mocno wspierał trio przy jednoczesnym wspieraniu TS-u i na zastosowaniu grubej kreski wobec lat 2016-18 - jakby Sarapaty i reszty nigdy nie było (to oczywiście tyczy się przede wszystkim Jakuba i ogólnie trio).
A jedynym złym był Cupiał, oczywiście do spółki z Bednarzem. Niestety, obrońcy Sarapaty i jej ekipy, to dzisiaj główny zaciąg obrońców braci Błaszczykowskich. A potem się dziwimy, czemu Wisła nie walczy o MP, a na dwie kolejki przed końcem jest w strefie spadkowej i to przy powiększonej Ekstraklasie i przy obecności Łęcznej, Stali, Warty i Niecieczy. |
Cytat:
Tylko jest różnica między hasłem "Misiek nie ma zarzutów, więc jest czysty", a "dałem się nabrać Sarapacie". Robisz idiotę albo z siebie albo z wszystkich dookoła. Żeby nie było - trzymam z całych sił kciuki za Socios. |
Z nikogo idioty nie robię - jest różnica, bo to dwa różne tematy.
|
Cytat:
Dlatego mówię o odpowiedzialności rządzących, brak reakcji na skandaliczną postawę na boisku, niech wspomnę 0:5 ze Śląskiem to właśnie głaskanie się po fiutach, więc nie ma żadnych wątpliwości że taki właśnie klimat panował przez ponad pół sezonu. |
Cytat:
Prosta sprawa: nikt nie będzie wykładał kawy na ławę i zdradzał tajemnic handlowych bo kilkunastu frustratów forumowych tupie nózkami. Przypomniały mi się słowa Kasperczaka: "krytyk i eunuch z jednej są parafii, każdy wie jak, ale żaden nie potrafi". Wy właśnie wszystko wiecie, ale uja umiecie zrobić - tak widze tą sytuację i to właśnie przedstawiłem. Zapisac się do socios to olaboga, ale pierd i pouczać innych to pierwsi. Żadnych jak dotąd konkretów nie przeczytałem i na 101% nie przeczytam. Odnośnie bystrości to proponuję przejrzeć co było pisane w pierwszych meczach, jak również zobaczyć sobie moje wpisy z okresu przygotowawczego :) Rozwiń myśle o próbie sprowadzenia sytuacji do absurdu bo jestem jej ciekaw. To samo myślałem i twierdziłem już dawno co wam serek napisał w jednym zdaniu, a wy pieprzycie o korpo gadce. Nic nie ma z waszego pierd prócz tworzenia ujowej atmosfery wokół klubu i siania zamętu, przypominam, że piłka w grze. Ulzycie sobie z framatem i koalikiem po ostatniej kolejce. Cytat:
Jakby zareagowali tak jak Cupiał po blamazu 0:5 to pisalibyście, że mało pro bo działają pod wpływem emocji... Zrobili inaczej, na przekór obowiązującym trendom, zostawili trenera, dali wsparcie i czekali na odmianę sytuacji wraz z czasem, który miał działać na korzyść trenera. Zwolniliby Gule to Śląsku to byłby płacz, że super trener ino czasu mu nie dali :D Takie pierd.. to błędne koło. |
No toż właśnie o to chodzi, że reakcją nie może być zmiana trenera. Nie chodzi o Hyballe tylko o fakt że dyscyplina zawsze wywoła opór materii przyzwyczajonej do opierdalania. I władze muszą wybrać czy słuchamy płaczów i narzekań czy chwytamy się za jaja i pracujemy żeby być coraz lepsi. Po 0:5 powinni pogonić leserów przez kolejny tydzień aż do porzygania. Dać w ....ę czy jak to kto inaczej nazywa, a nie zwalniać trenera. A u nas żadnej reakcji. Czy wygrana czy wtopa cały czas plaża. I niech mi nikt nie płacze że zadupcanie na treningu po takiej wtopie to zamordyzm który tylko zaszkodzi, co może zaszkodzić po 0:5. Trzeba wywołać odruch Pawłowa. Leseriada przez 90 min na meczu to zapierdalanie przez kolejny tydzień na treningu. Gwarantuję że szybko zaczęliby się starać. Innego wyjścia nie ma bo kontrakty mają takie że czy się stoi czy się leży kasa wpływa.
To jest główne zadanie pionu sportowego. Nie wyniki. Tylko wytworzenie w klubie kultury pracy, obowiązku maksymalnego zaangażowania, zespołowej ambicji. Wyniki są tego wszystkiego pochodną. A jak tego nie ma, to można sobie zmieniać trenerów, sprowadzać kopaczy, niby dobrych, a g z tego wszystkiego będzie. Ostatnie trzy lata tego dowodzą. Potem zdziwiony właściciel zastanawia się jak to możliwe, że piłkarze mają w dupie walkę na boisku. Przecież piłkarz to taki przyjemny zawód... ps. I jak zagrał ten nieopierzony Grucha w derbach po "skandalicznym" tekście Hyballi? Miał dwa złe zagrania czy nie miał? Oczywiście dla przyzwyczajonych do głaskania się po fiutach to nie do pojęcia, że w ten sposób można motywować. Wariata Hyballę zastąpił miękiszon Gula i co zostało z Gruch Szota i Starzyńskiego? |
No to pogonili lesera grającego na alibi Aschrafa El. M. :) Brak chwytania za jaja to za mało, problem jest obszerniejszy. Bez jakości nawet jazda na dupie nie pomoże.
|
Czego dowodem Radomiak na 6 miejscu. Ci to mają jakość...
|
Cytat:
|
Cytat:
Zatrudnienie trenera lepiej przemilczeć. Zatrudnili trenera, który nadaje się być może do prowadzenia czołowych ekip w lidze, a próbował aplikować tiki-takę do ekipy złożonej z inwalidów piłkarskich. W pionie "sportowym" nie mamy aktualnie ani jednej osoby, która ma pojęcie o skautingu. Jak widać po ostatnich ruchach (zatrudnienie Brożka), w klubie uznano, że fajnie jest jak jest i nikt kto ma pojęcie o skautingu nie jest potrzebny bo na co to komu i po co to potrzebne żeby ktoś kompetentny był skautem, jak możemy mieć pełno skautów nie mających pojęcia o tym, co robią. DO tego jeszcze Kuba decydujący kto będzie trenerem a kogo zwolnić i w jaki sposób (vide: sposób zatrudnienia Skowronka, sposób zwolnienia Hyballi). Zarządzanie Wisłą to kompromitacja, a Jażdżyński i Królewski nie są winni, bo oni się aspektem sportowym nie zajmują. |
Zarzucać gościowi który co nieco liznął zachodniej piłki na wysokim poziomie leserstwo to naprawdę wyższy poziom absurdu.Z pewnością Kuba po doświadczeniach w Dortmundzie Wolfsburgu czy Fiorentinie stwierdził że praca na treningach jest przereklamowana...no ludzie czy wy się słyszycie?
|
No to jest w tym właśnie najbardziej zabawne, zasuwający w Niemczech Kuba nie wie, że tylko ciężka praca prowadzi do sukcesu ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Pół roku był trener który za opierdalanie się na boisku winę brał ba siebie. Gdzie był właściciel? |
Obrażony Kuba poinformował szatnię, że od dzisiaj się opierdalamy i gramy przeciwko trenerowi - możesz wierzyć w taki przebieg zdarzeń, przecież Ci nie zabronię :)
|
Cytat:
Nie chce mi się teraz szukać tego posta. Potraktowałem to jako szerzenie pesymizmu, a okazuje się z perspektywy czasu, że kolega miał chyba lepsze rozeznanie w szatni niż Ty. Można było majątek wygrać. ;) |
Trzeba było stawiać, skoro miał takie rozeznanie ;)
|
Cytat:
Byłbym milionerem. Było jedno "ale" Wtedy nie wierzyłem, że właściciel Wisły i jej symbol może wyżej stawiać swoje ego niż dobro Wisły. |
Nie stawia, ale ja Cię przecież nie przekonam, więc pora kończyć dyskusję :)
|
Tego nie możesz wiedzieć na 100%
Za czasów Sarapaty też było takie myślenie że właścicielom bardziej zależy na Wiśle niż na własnych interesach. To nie porównywanie tych dwóch sytuacji, a zwracanie uwagi że możemy się mylić w ocenie intencji innych. Oraz że nie liczą się słowa czy deklaracje ale fakty |
Serek.
Po czynach ich poznacie. Czyny sa takie: sprzedano najlepszego strzelca i lidera srodka pola za ponad 5 melonkow. Za te pieniadze sprowadzono Fazlagicia za pol melonka, o ktorym pisalem od samego poczatku, ze to nei bedzie zawodnik na tu i teraz do pierwszego skladu. Skoro ja to wiedzialem, to nie wiedzial tego zarzad i Kuba, ktory cale zycie gra w pilke? Serio? Dalej czyny. 20 mln zl przepalono w piecu, bo odnotowano, ze nie pojda te pieniadze na splate dlugow w sposob nadprogramowy o co ja akurat apelowalem, aby tak sie stalo. Pozyskano dopiero rzutem na tasme Poletanovicia, ktory ratuje srodek pola. Nie sprowadzono napastnika, wiedzac ze mamy Ondraska, ktory mial byc 3 napastnikiem na parenascie minut w meczu i Klimenta, ktory pasuje tutaj jak krowa do woza. Sprowadzono wielu pomocnikow - Gio, Manu, Fernandez - bo ten ostatni nie jest napastnikiem tylko solidna 10. Mimo to bramkostrzelna. Takie sa Serek czyny. Tyle, ze transfery out byly w styczniu, a transfery in w marcu :-) Klub jest dobrem wszystkich, bez wzgledu na to kto jest wlascicielem. Chcialbym zeby klub sie rozliczyl z tych 5 mln euro. Wiemy o 0,5 mln euro na Fazlagicia. Fajnie jakby podano koszty pozostalych transferow (sumarycznie prowizje+pensje do konca sezonu). Okaze sie, ze tam nadal sa 2,5-3mln euro w kasie. Serio nie bylo nigdzie, w zadnym klubie, napastnika, ktory nie gra zbyt duzo, a tej gry potrzebuje i klub go chce wypozyczyc? W calej jebanej Europie? |
Przepraszam, ale czy Ty w ogóle wiesz czego tyczy dyskusja?
Cytat:
Fakty są również takie, że Wasz niemiecki profesjonalista został wypieprzony z kolejnych klubów, w których pracę podjął po przygodzie z Wisłą i do dzisiaj milczy odnośnie powodów rozstania się z naszym klubem. Ciekawe, kto się tam na biedaka obraził ;) |
Cytat:
Podziwiam ludzi wdających się w dyskusję z ta amebą...:-/ |
Cytat:
Już Ci mówiłem że to nie jest kwestia wiary tylko zrozumienia. Do jajeczka średnia Hyballi to 1,63 na mecz, po jajeczku 0,2 na mecz. Możne oczywiście opowiadać bajki o zajechaniu tylko dlaczego nagle poczuli się zajechani jak Błaszczykowski pogniewał się z trenerem. To są wszystko fakty. Smutne fakty które teraz odbijają się czkawką. Cytat:
A co do niemieckiego profesjonalisty. To, że nie komentuje kulisów jego pobytu w Krakowie akurat bardzo dobrze o nim świadczy. |
Dobra, pass. Miłego dnia :)
Edit. Dyskusja była jedynie o Kubie, nie o pozostałych właścicielach. Doceniam wkład każdego z nich. |
Dyskusja jest o tym dlaczego jesteśmy w takiej dupie sportowej. Dużo głębiej niż trzy lata temu. I tłumaczenia, że to dlatego, że transfery nie wyszły zadowolą, ale nie wyjaśniają dlaczego nie wyszły. Ja uważam że żaden transfer nie mógł wyjść. Gdyby Ashraf pograł u nas dłużej byłoby jak z Żukowem. Dyskusja jest o tym dlaczego tak się dzieje.
Daj przykład jednego zawodnika który jest lepszy niż w chwili kiedy przychodził. |
Obawiam sie, ze po ewentualnym spadku zadnej refleksji na gorze nie bedzie..
|
Cytat:
Ja myślę, że właśnie jego ego mu nie pozwoli oddać sterów nikomu, kto się zna na piłce. Nie wiem, kiedy się ockniesz - prawdopodobnie jak będziemy grać derby w Wieczystą. |
Cytat:
Dlaczego tacy zawodnicy są zatrudniani? Bo nie mamy pionu sportowego, który jest w stanie weryfikować te piłkarskie odpady. |
Cytat:
Czy mamy zamiar stworzyć pion sportowy? Nie, bo wolimy zatrudniać kumpli bez kwalifikacji (Głowa, teraz Brożek, Kmiecik etc) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl