Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

archi33 10.09.2008 23:17

1 Załącznik(ów)
Załącznik 822 Po ostatnich wtopach zawsze małe co nie co mile widziane ;-)

mckoval 11.09.2008 09:13

nie lubie Portugalii. Nie cierpię Duńczyków... wrrr :-0


to taki mój nastrój po wczorajszym meczu ;-)


(Portugalia - Dania 2:3)
Nani 42` ------- Bendtner 84`
Deco (p) 86`- Poulsen 90`
''''''''''''''''''''''''''''Jansen 90`

KRIS22 11.09.2008 09:32

Oto mój kupon na weekend :

Nr Nazwa zdarzenia Typ Kurs
25 Ruch Ch.-Cracovia 1 2.00
168 Widzew-Stal St. Wola 1 1.40
161 Zagłębie L.-Znicz Pr. (w Polkowicach) 1 1.46
930 Valenciennes-Grenoble 1 2.10
1132 Inter-Catania 1 1.25
1882 Basel-Luzern 1 1.22
1946 Rangers-Kilmarnock 1 1.25
1773 Standard Liege-Kortrijk 1 1.20

Termin ostatniego zdarzenia: 14.09.2008
Data i godzina zawarcia: 11.09.2008
10:32:06
Opłata/Stawka: 25.00 zł
Kurs: 19.64
Maks. wygrana: 441.90 zł

WiślakNH 12.09.2008 19:40

FC Brugge - Dender 1
St. Liege - Kortojk 1
Lyon - Nice 1
PSV - Sparta Rot. 1
Basel - Luzern 1
Inter M. - Catania 1

Mecze są na jutro,jeszcze nie złożyłem zakładu,więc jak ktoś ma jakieś uzasadnione wątpliwości to prosze o napisanie ich tutaj :)

archi33 13.09.2008 11:42

AS Roma - CFR Cluj
Typ - Typ: 1 1,25

Chelsea FC - Girondins Bordeaux
Typ - Typ: 1 1,30

FC Barcelona - Sporting Lissabon
Typ - Typ: 1 1,30

Real Madrid - Bate Borisov
Typ - Typ: 1 1,10

AC Milan - FC Zürich
Typ - Typ: 1 1,15

FC Sevilla - Red Bull Salzburg
Typ - Typ: 1 1,25

Newcastle United - Hull City
Typ - Typ: 1 1,60

Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Podwójna szansa - Typ: X2 1,24

Inter Mailand - Catania Calcio
Typ - Typ: 1 1,25

FC Barcelona - Racing de Santander
Typ - Typ: 1 1,30

Real Madrid - CD Numancia
Typ - Typ: 1 1,25

Ako 13,46
Stawka 50 zł
Wygrana 673,09

Moja propozycja wydaje się dosyc prawdopodobna,ale mimo wszystko prosze o opinie.

maTyS. 13.09.2008 12:45

chcę puscic dwa mecze Wisłe i jakis jeszcze za 100 złotych,i zastanawiam sie jaki moze cos poradzicie ?

WISŁAZWE 13.09.2008 13:29

a może być mecz HSV Hamburg- Bayer Leverkusen typ 1 kurs za ok 2

maTyS. 13.09.2008 13:31

postawie na Chelsea ze wygra z Man.City.

bo niemiecka liga jakas taka ciezka.

WiślakNH 13.09.2008 13:42

A ile chcesz wyciągnąć,bo ja zamiast Chelsea dałbym coś innego z mniejszym kursem ale teoretycznie pewniejszy.

WISŁAZWE 13.09.2008 13:43

może i masz rację Chelsea wygrała ostatnie 3 mecze z Manchesterem na wyjeździe. a kurs też w miarę dobry ok 1.9-1.95.

WiślakNH 13.09.2008 13:45

Ale Man City teraz może sprawić jakąś niespodziankę,wiadomo czemu :)

WISŁAZWE 13.09.2008 13:53

ja tam dziś zagrałem

Valenciennes-Grenoble 1 2.1
Hamburg SV-Bayer Leverkusen 1 2.0
Hertha Berlin-VFL Wolfsburg 1 2.3
Lyon-Nice 1 1.4

Ako. 13,52
Stawka 20 zł
Wygrana 243 zł
jak nie wejdzie to trudno raz wyrywasz raz przegrywasz :)

WISŁAZWE 13.09.2008 14:38

zaczyna się fantastycznie ;) HSV i Hertha już przegrywają....

archi33 13.09.2008 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maTyS. (Post 602036)
chcę puscic dwa mecze Wisłe i jakis jeszcze za 100 złotych,i zastanawiam sie jaki moze cos poradzicie ?

proponuje dołaczyc do tego mecz Barcelony,Realu i Interu.

Furbyy 13.09.2008 16:38

Real - Numancia 1
Koln - Bayern 02
Newcastle - Hull 1
Tottenham - Aston Villa 1

O.Lyon - Nice 1
PSV - Sparta 1
Ajax - Roda 1

kurs: 9,93

maTyS. 13.09.2008 20:16

i jak narazie super.Chelsea wygrała chociaż do 60 minuty miałem trochę nerwów !jeszcze tylko jutro Wisełka i 286 złotych do wyjęcia :) ..cii nie zapeszac.a miałem do tego jeszcze dołożyć remis Borusii z Schalke..ehh..swoja droga w sts-sie jest ta superoferta ktora polega na tym ze maja wieksze kursy meczu np.Man.city - Chelsea ale trzeba oprocz tego meczu puscic jeszcze dwa jakies inne,bylem lekko zdziwiony jak babka mi mowi ze musze dolozyc jeszcze jeden mecz :| popie rdo lilem i postawilem normalnie na Wisłe i Chelsea :)

WiślakNH 13.09.2008 20:26

Ludziska ma ktoś jakieś ciekawe mecze na jutro?Widzę,że słabo z dzisiejszymi , Club Brugge przegrywa i nie kwapi sie do strzelenia gola,chociaż Lyon wygrał 3:2 przegrywając 0:2 i strzelając bramkę po doliczonym czasie gry,więc może sie uda .

Garbaż1906 13.09.2008 20:33

coś na jutro za 20 zł z kursem 5 ?

rzep 13.09.2008 21:08

coś takeigo?

FC Carl Zeiss Jena v VfB Stuttgart (A) 2 kurs 3.8
Slavia Sofia - CSKA Sofia 2 kurs 2.00

WiślakNH 13.09.2008 21:22

?????
Real M. - Numancia 1
Groningen - Utrecht 1
Wisła Kr. - Lech P. 1
Stabaek - Stromsgodset 1
?????
Wisla Kr.-Lech P. (+2,5)
?????
Chyba zamiast postawić na Wisłę skuszę sie na powyżej 2,5 bramki.

maTyS. 14.09.2008 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 602097)
proponuje dołaczyc do tego mecz Barcelony,Realu i Interu.

bardzo dobrze ze nie dodałem do mojego kuponu Barcelony ! :D

3michal_04 14.09.2008 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 602254)
?????
Real M. - Numancia 1
Groningen - Utrecht 1
Wisła Kr. - Lech P. 1
Stabaek - Stromsgodset 1
?????
Wisla Kr.-Lech P. (+2,5)
?????
Chyba zamiast postawić na Wisłę skuszę sie na powyżej 2,5 bramki.


1. przykazanie gracza - NIE ZMIENIAJ TYPÓW !

WiślakNH 14.09.2008 09:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3michal_04 (Post 602349)
1. przykazanie gracza - NIE ZMIENIAJ TYPÓW !

W sumie to powiem tak : najczęściej wypisuje sobie typy jakie mi pasują,później robię selekcje i wybieram,dopisuje,skreślam po zobaczeniu wyników itd .
Więc tak na prawdę to nie będzie zmiana :-p chociaż sam jeszcze nie wiem czy lepiej postawić na Wisłę czy jednak,że padną chociaż 3 bramki...ja myślę,że to drugie jest pewniejsze,bo Lech coś strzeli.

gregoriustsw 14.09.2008 10:02

A co wy na takie kupony?

PSG-Nantes 1
Wisła-Lech 1
Widzew-Stalowa Wola 1
Górnik-Piast X
Stoke-Everton X2
Dolcan Ząbki- Tur Turek 1X

kurs 21,8

Bochum-Bielefeld 1
Ajax-Roda 1
Huelva-Espanyol X2
Hannover-M'gladbach 1
Getafe-Betis 1
Real M.-Numancia 1

kurs 18.31

someone_TSW 14.09.2008 10:21

Cos pewnego na dzisiaj zeby chociaz z 60 wyciagnac ?

Arkas 14.09.2008 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 602372)
Cos pewnego na dzisiaj zeby chociaz z 60 wyciagnac ?

Postaw na Wisełkę stóweczkę i będziesz miał ponad 60 na plusie:)

EDIT: osz w dupe mam nadzieje zes nie puszczal :P

WISŁAZWE 14.09.2008 11:33

ja tam na dziś zagrałem

Wisła-Lech 1 1.7
Widzew-Stal 1 1.4
PSG-Nantes 1 1.57
Ajax-Roda 1 1.35
Juventus-Udinese 1 1.5
Bolonga-Atlalanta 1 2.2

Kurs: 16.64
Stawka: 10 zł
Wygrana: 149,8

mam nadzieje że mi to dziś wejdzie bo wczoraj porażka :(

WiselkaMLP 14.09.2008 17:30

oj kolego z Zeslawic cos nie wchodzi :(:(

a ja na dzisiaj mam takie cos :

Jaroslaw - Perm 2.50 2 (weszlo)
PSG - Fc Nantes 1.57 1
Brann - Viking 2.00 1

stawka: 2zl kurs: 7.85 wygrana : 14.10

Fredrikstad - Rosenborg 2.50 1
Bazau - Brasov 2.15 2
Hajduk - Sibenik 1.25 1
Politehnica Iasi - Otetul G. 1.33 X2
Sport Recife - Fgueirense 1.55 1

stawka: 2zl kurs: 13.85 wygrana: 24.90

WISŁAZWE 14.09.2008 19:25

[quote=WiselkaMLP;602616]oj kolego z Zeslawic cos nie wchodzi :(:(

:) mówi się trudno. Ale ty też nie za bardzo :)

WiślakNH 14.09.2008 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 602254)
?????
Real M. - Numancia 1
Groningen - Utrecht 1
Wisła Kr. - Lech P. 1
Stabaek - Stromsgodset 1
?????
Wisla Kr.-Lech P. (+2,5)
?????
Chyba zamiast postawić na Wisłę skuszę sie na powyżej 2,5 bramki.

Zamiast Wisły postawiłem +2,5 i dzięki temu wszystko weszło.

rzep 14.09.2008 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 602244)
coś takeigo?

FC Carl Zeiss Jena v VfB Stuttgart (A) 2 kurs 3.8
Slavia Sofia - CSKA Sofia 2 kurs 2.00

0-6
1-2

:D

oby dzisiejszy pewniak psg nie dał plamy :) jutro coś gracie?

WiselkaMLP 14.09.2008 21:02

jutro to nie ma co za bardzo grac pojedyncze mecze z roznych lig :/ dzisiaj chaplem 12.80 na zakonczenie tygodnia czekamy na wtorek :D

Mamba 15.09.2008 10:08

Co myślicie o Tottenham Hotspur - Aston Villa?? Grałbym na X ale po ostatnich wzmocnieniach Tottenhamu + słaba pozycja w lidze chyba trzeba bedzie zagrac 1

LuKaS TSW 15.09.2008 10:48

a jak uwazacie dzisiejszy mecz Odense? bo tylko to mi zostalo ale po wczorajszym wystepie Zyliny boje sie tego strasznie.Co do Tottenhamu zagralem na 1 bo wreszcie musza cos wygrac.

WISŁAZWE 15.09.2008 14:08

macie coś na jutro jakieś typy , co jutro obstawić bo trzeba się odkuć w końcu :) jak nie teraz to kiedy :)

WiślakNH 15.09.2008 14:16

AS Roma - CFR Cluj 1
Chelsea - Bordeaux 1
Werder - Anothosis F. 1

APOEL Nikozja - Schalke 2
Nordsjaelland - Olympiakos 2

Panathinaikos - Inter M. 2

Mamba 15.09.2008 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakNH (Post 603181)
Werder - Anothosis F. 1

Az mnie kusi na X :p

WiślakNH 15.09.2008 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mamba (Post 603184)
Az mnie kusi na X :p

Czemu?:D
Ja mam zamiar postawić na 3 pierwsze mecze.:D

rzep 15.09.2008 16:59

rekreacyjnie

4z5

ska rostov 1 2.00 :)
enkopings 1 2.4 :)
helmond 1 1.75 :)
aston x2 1.6 :)

worcester 1 1.8 :foch:

WiselkaMLP 15.09.2008 17:26

Swansea - Derby 1
Wolves - Cr.Palace 1
America Natal - Ceara 1
Ponte Preta - Marilia 1

2zl kurs:11.03 wygrana 19.80

i na srode :

Argentinos J. - Boca Juniors 2
FC Amager - AB Kopenhaga 2
Koge - Viborg 2

2zl kurs: 5.03 wygrana: 9.00

PS: moze mi ktos na PW pokazac jak ma wygladac karteczka zeby postawic zaklad blokowy WIELKA PROSBA


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl