![]() |
1 Załącznik(ów)
Załącznik 822 Po ostatnich wtopach zawsze małe co nie co mile widziane ;-)
|
nie lubie Portugalii. Nie cierpię Duńczyków... wrrr :-0
to taki mój nastrój po wczorajszym meczu ;-) (Portugalia - Dania 2:3) Nani 42` ------- Bendtner 84` Deco (p) 86`- Poulsen 90` ''''''''''''''''''''''''''''Jansen 90` |
Oto mój kupon na weekend :
Nr Nazwa zdarzenia Typ Kurs 25 Ruch Ch.-Cracovia 1 2.00 168 Widzew-Stal St. Wola 1 1.40 161 Zagłębie L.-Znicz Pr. (w Polkowicach) 1 1.46 930 Valenciennes-Grenoble 1 2.10 1132 Inter-Catania 1 1.25 1882 Basel-Luzern 1 1.22 1946 Rangers-Kilmarnock 1 1.25 1773 Standard Liege-Kortrijk 1 1.20 Termin ostatniego zdarzenia: 14.09.2008 Data i godzina zawarcia: 11.09.2008 10:32:06 Opłata/Stawka: 25.00 zł Kurs: 19.64 Maks. wygrana: 441.90 zł |
FC Brugge - Dender 1
St. Liege - Kortojk 1 Lyon - Nice 1 PSV - Sparta Rot. 1 Basel - Luzern 1 Inter M. - Catania 1 Mecze są na jutro,jeszcze nie złożyłem zakładu,więc jak ktoś ma jakieś uzasadnione wątpliwości to prosze o napisanie ich tutaj :) |
AS Roma - CFR Cluj
Typ - Typ: 1 1,25 Chelsea FC - Girondins Bordeaux Typ - Typ: 1 1,30 FC Barcelona - Sporting Lissabon Typ - Typ: 1 1,30 Real Madrid - Bate Borisov Typ - Typ: 1 1,10 AC Milan - FC Zürich Typ - Typ: 1 1,15 FC Sevilla - Red Bull Salzburg Typ - Typ: 1 1,25 Newcastle United - Hull City Typ - Typ: 1 1,60 Polonia Bytom - Polonia Warszawa Podwójna szansa - Typ: X2 1,24 Inter Mailand - Catania Calcio Typ - Typ: 1 1,25 FC Barcelona - Racing de Santander Typ - Typ: 1 1,30 Real Madrid - CD Numancia Typ - Typ: 1 1,25 Ako 13,46 Stawka 50 zł Wygrana 673,09 Moja propozycja wydaje się dosyc prawdopodobna,ale mimo wszystko prosze o opinie. |
chcę puscic dwa mecze Wisłe i jakis jeszcze za 100 złotych,i zastanawiam sie jaki moze cos poradzicie ?
|
a może być mecz HSV Hamburg- Bayer Leverkusen typ 1 kurs za ok 2
|
postawie na Chelsea ze wygra z Man.City.
bo niemiecka liga jakas taka ciezka. |
A ile chcesz wyciągnąć,bo ja zamiast Chelsea dałbym coś innego z mniejszym kursem ale teoretycznie pewniejszy.
|
może i masz rację Chelsea wygrała ostatnie 3 mecze z Manchesterem na wyjeździe. a kurs też w miarę dobry ok 1.9-1.95.
|
Ale Man City teraz może sprawić jakąś niespodziankę,wiadomo czemu :)
|
ja tam dziś zagrałem
Valenciennes-Grenoble 1 2.1 Hamburg SV-Bayer Leverkusen 1 2.0 Hertha Berlin-VFL Wolfsburg 1 2.3 Lyon-Nice 1 1.4 Ako. 13,52 Stawka 20 zł Wygrana 243 zł jak nie wejdzie to trudno raz wyrywasz raz przegrywasz :) |
zaczyna się fantastycznie ;) HSV i Hertha już przegrywają....
|
Cytat:
|
Real - Numancia 1
Koln - Bayern 02 Newcastle - Hull 1 Tottenham - Aston Villa 1 O.Lyon - Nice 1 PSV - Sparta 1 Ajax - Roda 1 kurs: 9,93 |
i jak narazie super.Chelsea wygrała chociaż do 60 minuty miałem trochę nerwów !jeszcze tylko jutro Wisełka i 286 złotych do wyjęcia :) ..cii nie zapeszac.a miałem do tego jeszcze dołożyć remis Borusii z Schalke..ehh..swoja droga w sts-sie jest ta superoferta ktora polega na tym ze maja wieksze kursy meczu np.Man.city - Chelsea ale trzeba oprocz tego meczu puscic jeszcze dwa jakies inne,bylem lekko zdziwiony jak babka mi mowi ze musze dolozyc jeszcze jeden mecz :| popie rdo lilem i postawilem normalnie na Wisłe i Chelsea :)
|
Ludziska ma ktoś jakieś ciekawe mecze na jutro?Widzę,że słabo z dzisiejszymi , Club Brugge przegrywa i nie kwapi sie do strzelenia gola,chociaż Lyon wygrał 3:2 przegrywając 0:2 i strzelając bramkę po doliczonym czasie gry,więc może sie uda .
|
coś na jutro za 20 zł z kursem 5 ?
|
coś takeigo?
FC Carl Zeiss Jena v VfB Stuttgart (A) 2 kurs 3.8 Slavia Sofia - CSKA Sofia 2 kurs 2.00 |
?????
Real M. - Numancia 1 Groningen - Utrecht 1 Wisła Kr. - Lech P. 1 Stabaek - Stromsgodset 1 ????? Wisla Kr.-Lech P. (+2,5) ????? Chyba zamiast postawić na Wisłę skuszę sie na powyżej 2,5 bramki. |
Cytat:
|
Cytat:
1. przykazanie gracza - NIE ZMIENIAJ TYPÓW ! |
Cytat:
Więc tak na prawdę to nie będzie zmiana :-p chociaż sam jeszcze nie wiem czy lepiej postawić na Wisłę czy jednak,że padną chociaż 3 bramki...ja myślę,że to drugie jest pewniejsze,bo Lech coś strzeli. |
A co wy na takie kupony?
PSG-Nantes 1 Wisła-Lech 1 Widzew-Stalowa Wola 1 Górnik-Piast X Stoke-Everton X2 Dolcan Ząbki- Tur Turek 1X kurs 21,8 Bochum-Bielefeld 1 Ajax-Roda 1 Huelva-Espanyol X2 Hannover-M'gladbach 1 Getafe-Betis 1 Real M.-Numancia 1 kurs 18.31 |
Cos pewnego na dzisiaj zeby chociaz z 60 wyciagnac ?
|
Cytat:
EDIT: osz w dupe mam nadzieje zes nie puszczal :P |
ja tam na dziś zagrałem
Wisła-Lech 1 1.7 Widzew-Stal 1 1.4 PSG-Nantes 1 1.57 Ajax-Roda 1 1.35 Juventus-Udinese 1 1.5 Bolonga-Atlalanta 1 2.2 Kurs: 16.64 Stawka: 10 zł Wygrana: 149,8 mam nadzieje że mi to dziś wejdzie bo wczoraj porażka :( |
oj kolego z Zeslawic cos nie wchodzi :(:(
a ja na dzisiaj mam takie cos : Jaroslaw - Perm 2.50 2 (weszlo) PSG - Fc Nantes 1.57 1 Brann - Viking 2.00 1 stawka: 2zl kurs: 7.85 wygrana : 14.10 Fredrikstad - Rosenborg 2.50 1 Bazau - Brasov 2.15 2 Hajduk - Sibenik 1.25 1 Politehnica Iasi - Otetul G. 1.33 X2 Sport Recife - Fgueirense 1.55 1 stawka: 2zl kurs: 13.85 wygrana: 24.90 |
[quote=WiselkaMLP;602616]oj kolego z Zeslawic cos nie wchodzi :(:(
:) mówi się trudno. Ale ty też nie za bardzo :) |
Cytat:
|
Cytat:
1-2 :D oby dzisiejszy pewniak psg nie dał plamy :) jutro coś gracie? |
jutro to nie ma co za bardzo grac pojedyncze mecze z roznych lig :/ dzisiaj chaplem 12.80 na zakonczenie tygodnia czekamy na wtorek :D
|
Co myślicie o Tottenham Hotspur - Aston Villa?? Grałbym na X ale po ostatnich wzmocnieniach Tottenhamu + słaba pozycja w lidze chyba trzeba bedzie zagrac 1
|
a jak uwazacie dzisiejszy mecz Odense? bo tylko to mi zostalo ale po wczorajszym wystepie Zyliny boje sie tego strasznie.Co do Tottenhamu zagralem na 1 bo wreszcie musza cos wygrac.
|
macie coś na jutro jakieś typy , co jutro obstawić bo trzeba się odkuć w końcu :) jak nie teraz to kiedy :)
|
AS Roma - CFR Cluj 1
Chelsea - Bordeaux 1 Werder - Anothosis F. 1 APOEL Nikozja - Schalke 2 Nordsjaelland - Olympiakos 2 Panathinaikos - Inter M. 2 |
Cytat:
|
Cytat:
Ja mam zamiar postawić na 3 pierwsze mecze.:D |
rekreacyjnie
4z5 ska rostov 1 2.00 :) enkopings 1 2.4 :) helmond 1 1.75 :) aston x2 1.6 :) worcester 1 1.8 :foch: |
Swansea - Derby 1
Wolves - Cr.Palace 1 America Natal - Ceara 1 Ponte Preta - Marilia 1 2zl kurs:11.03 wygrana 19.80 i na srode : Argentinos J. - Boca Juniors 2 FC Amager - AB Kopenhaga 2 Koge - Viborg 2 2zl kurs: 5.03 wygrana: 9.00 PS: moze mi ktos na PW pokazac jak ma wygladac karteczka zeby postawic zaklad blokowy WIELKA PROSBA |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl