![]() |
No to miej pretensje do niego.
|
Winny może być tylko jeden
|
Hajdo na Reymonta ;) !
|
No wlasnie, moze Hajdo :-)
|
Czas na Sobola
|
Cytat:
|
Sobol chyba już czas na niego albo pokaże ze jest trenerem albo wiecznym asystentem
|
Jeśli mamy być postrzegani jako poważny klub, to kluczowym jest najpierw jak najszybciej rozwiązać sytuację odnośnie dyrektora sportowego.Bez sensu żeby Junco wybierał trenera pod swoją wizję drużyny,a nowy dyrektor sportowy potem był z tego rozliczany.Miał związane ręce co do strategii rozwoju,transferów itd. Moim zdaniem,jeśli klub tnie koszty i chce postawić na młodych zawodników z Polski,szansę powinien dostać ktoś utalentowany i ambitny. Z umiejętnością efektywnej pracy przy ograniczonych środkach finansowych.Znajomość rynku pierwszej i drugiej ligi dodatkowym atutem.Taki trener dla którego Wisła oznaczałaby progres w karierze: Radosław Sobolewski,Mariusz Jop,Adrian Stawski,Grzegorz Niciński,Mirosław Smyła,Tomasz Tułacz,Marcin Kaczmarek.
|
Cytat:
a Paszulewicz to chyba zart jakis, prawda? |
Stabilna i bezpieczna opcja hmmmm chyba trochę się zagalopowales. Gdyby to była stabilna i bezpieczna opcja to Sobol już by był trenerem i nikt nie szukałbyś innej kandydatury. Druga sprawa jest taka że Sobol choćby nie wiem jak zaklinać rzeczywistość nie ma żadnego warsztatu trenerskiego. Zastanówcie się co będzie w momencie jak Sobol sobie nie poradzi i we wrześniu lub w październiku będziemy w ogonie ekstraklasy? Wyrzuca legendę z klubu czy też znajdą ratownika a Sobola dalej na asystenta? To dopiero byłyby cyrki jakby Sobola zostawili na asystenta. Zarząd wie że powierzenie teraz Sobolowi stanowiska trenera może przynieść więcej szkody niż pożytku.Sobolewski oczywiście powinien zostać trenerem Wisły w momencie kiedy będzie w miarę ustabilizowany sklad, kiedy będą pieniądze na wypłaty, kiedy będzie jakiś budżet transferowy, kiedy zarząd zdecyduje się w jakim kierunku ma podążać klub. W takich okolicznościach będę pierwszy, który będzie się domagał aby Sobol został trenerem. W naszej dzisiajszej rzeczywistości z rozchrzaniona drużyna z brakiem kasy na wypłaty nie mówiąc o transferach z długami ciągnącymi się pod horyzont to może być za wiele dla niedoświadczonego trenera.
|
Albo da rade albo nie i tyle Moskal próbował i pożegnać go trza było legenda piłkarza nie równa się legndzie trenera i albo dostaje szanse albo nie
|
Znalazłem dość ciekawego trenera, jednak pewnie nikt nie bierze jego pod uwagę. Jak ktoś szuka zdolnego, polskiego trenera to kandydatura Tomasza Kaczmarka może być dość ciekawa. Przez ponad dwa lata asystent Boba Bradleya w reprezentacji Egiptu oraz w norweskim pierwszoligowcu Stabaek. Przez dwa lata samodzielnie trenował i to z dobrymi wynikami czwartoligowe kluby niemieckie. Posiada licencje uefa pro, zdobytą w Niemczech, poza tym preferuje ofensywny futbol. Jak na 33 lata dość spore doświadczenie, jednak jak już wspomniałem to tylko moja luźna propozycja.
|
Dosyć ciekawy gość ale ciężko go ocenić
|
@laysik
Cytat:
|
Kaczmarek ukończył tą samą szkołę trenerów co Nagelsmann i Tedesco, a także odbywał u nich staże. Jak dla mnie bardzo ciekawa kandydatura, ale zarząd pewnie już dawno ma swoją przygotowaną. Jednak czasami fajnie jest tak podywagować na tematy, na które nie mamy żadnego wpływu,
|
Cytat:
lepszego ?,plyniemy do 1 ligi,tam on wystarczy,choc trzeba bedzie wiecej biegać. |
To płyn, pomyslnych wiatrow.
|
Najrozsądniejsze wyjście z tej sytuacji, to przeprosić się z Kiko któremu i tak płacimy a za kasę którą mielibyśmy wydać na kolejnego trenera wysłać Radka I opłacić mu staż w jakimś topowym klubie europejskim. Bo z całym szacunkiem ale komu on asystował ??? Ja na miejscu Radka nie podjoł bym się prowadzenia Wisły. Zbyt wielkie ryzyko a w przypadku niepowodzenia mielibyśmy drugiego Kazka.
|
Kiko wątpię by się podjął ma płacone za leżenie
|
Ale kontrakt ma nie za leżenie tylko trenowanie. Jakby ( w co nie wierze) wezwali go to albo musiałby wrócić, albo rozwiązanie kontraktu z winy trenera
|
Musi to jedno, ale zangazowanie juz nie koniecznie może udawać ze trenuje np kazać biegać wokół boiska
|
Maciej Stolarczyk?
Ja juz nic nie pisze. Jak mawia klasyk: ide sobie .......nac whisky. |
Ze Stolarczykiem to raczej chodzi o posade dyrektora sportowego
|
To już Wolę kogoś z 1 ligi chyba nie upadamy tak nisko
|
Mam nadzieję że to tylko ironia bo w innym wypadku zarząd postradał zmysły
|
Stolarczyk ma opinię totalnego dyletanta jeśli chodzi o stanowisko dyrektora sporowego...
Co do trenera... I pomyśleć, że zastanawiałem się czy taki Sobol z Jopem będą ok. Teraz powitałbym ich z otwartymi ramionami. Nie wiem czy to już desperacja, bo Sobol się nie zgodził i właściwie to nikt nie chce się zgodzić, a przygotowania ruszyły? Czy żart? Bo szczerze mówiąc myślałem, że Stanowskiemu się nawet udała ironia na poszukiwania trenera w Wiśle z tym Stolarczykiem, a to prawda Oo |
Stolarczyk :lol: chyba kogoś pojebało grubo....
Temat trenera do rozwiązania na wczoraj, więc pewnie będą Sobol z Jopem. |
Sarapata w tarapatach....dzwonią gdzie się da...
|
Stolarczyk :lol: :lol: :lol:
Ma ktoś numer do tego dilera co daje towar naszemu zarządowi? Kuerwa, to już chyba nie są dopalacze :lol: :lol: ŻENADA! |
Tak na chłodno plusy Stolarczyka jako trenera :
- - - - Co się w naszej Wiśle odpierdala?! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl