Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Śląsk Wrocław, 9 marca, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9929)

KOMINEK 11.03.2018 10:02

Ciekawa analiza warto przeczytać
http://www.sport.pl/pilka/56,65039,2...#Z_BoxSportImg

szorstki 11.03.2018 10:56

Kiko Ramirez jest trenerem wybitnym. WYBITNYM. Siła jego wizji trenerskiej, tej nienachalnej taktyki, łamaniem piłkarskich zasad i zaskoczenie przeciwnika zagraniami z IV ligi andaluzyjskiej. Do tego wzmocnione wystawianiem składu jakiego nikt inny by nie zaryzykował... Tak, Kiko odcisnął silne piętno na Wiśle. Myślę, że jeszcze ze dwa lata będziemy oglądać te elementy Kiko-tactico.
Na razie Joan nie znalazł sposobu na zmianę i pełnymi garściami czerpie z dziedzictwa Kiko. Na szczęście nie znalazł też jeszcze sposobu na popsucie Carlitosa.
Lopez - WKS 3:1

pepe72 11.03.2018 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1496140)

Dobre. Miejmy nadzieję, że na Legię trener wyciągnie podobne wnioski.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szorstki (Post 1496147)
Kiko Ramirez jest trenerem wybitnym. WYBITNYM. Siła jego wizji trenerskiej, tej ...

Piłeś - nie pisz

ciacho 11.03.2018 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1496149)
Dobre. Miejmy nadzieję, że na Legię trener wyciągnie podobne wnioski.



Piłeś - nie pisz

Nie łapiesz ironii - nie odpisuj.

ashkeczup 11.03.2018 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TonyWiślak (Post 1496107)
Eberk z większością się zgadzam,ale



Jak dla mnie to Arsenić zagrał w przeciętnie w tym meczu patrząć na to,że nie przypilnował Taravosva przy bramce z rożnego a w 1 minuty odbił piłkę tak niefortunnie ,że mogliśmy stracić bramkę.

Taka poza tym to uważam ,że Tomek Cywka powinien mieć zakaz strzelania z dystansu.Te jego strzały to już któryś raz z rzędu to tragedia.

Cieszą trzy punkty i teraz liczę na dobry mecz naszych z mniejszym ciśnieniem.

Nie dziwie się, że Arsenić nie przypilnował Tarasovsa, skoro krył go Brlek.

mitmichael 11.03.2018 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1496140)

Powinni to przetlumaczyc na hiszpanski i przekazac Carillo

szprotson 11.03.2018 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1496155)
Nie dziwie się, że Arsenić nie przypilnował Tarasovsa, skoro krył go Brlek.

a ze Brleka pilkarsko nie wyszedl na mecz, to gol w dupe :)

A Zoran zagral kolejne bardzo dobre zawody i wyrasta na ten moment na naszego najlepszego obronce.

wiesniak842 11.03.2018 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1496170)
a ze Brleka pilkarsko nie wyszedl na mecz, to gol w dupe :)

A Zoran zagral kolejne bardzo dobre zawody i wyrasta na ten moment na naszego najlepszego obronce.

Niestety. Niestety dlatego, ze jest slaby a mowa o nim w kategoriach naszego najlepszego obroncy. Glowa, Wasyl mlodsi nie beda, Gonzaleza to chyba pod uwage tez juz brac nie mozna, Velez nie lepszy od Arsenicia. Bieda. Jedyne co za nim przemawia to wiek i mozliwosc rozwoju.

piotek 11.03.2018 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1496172)
Niestety. Niestety dlatego, ze jest slaby a mowa o nim w kategoriach naszego najlepszego obroncy. Glowa, Wasyl mlodsi nie beda, Gonzaleza to chyba pod uwage tez juz brac nie mozna, Velez nie lepszy od Arsenicia. Bieda. Jedyne co za nim przemawia to wiek i mozliwosc rozwoju.

Możesz podeprzeć tezę jakimiś konkretnymi argumentami, dlaczego jest słabym obrońcą?

wiesniak842 11.03.2018 18:15

Oczywiscie!!! W ustawianiu sie ma 11, zwinnosci 9, kryciu 12, tak samo w grze glowa. Bylbym zapomnial. Do tego sila tylko 10, vide bramka Tarasovsa. Nara czesc.

szprotson 11.03.2018 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1496172)
Niestety. Niestety dlatego, ze jest slaby a mowa o nim w kategoriach naszego najlepszego obroncy. Glowa, Wasyl mlodsi nie beda, Gonzaleza to chyba pod uwage tez juz brac nie mozna, Velez nie lepszy od Arsenicia. Bieda. Jedyne [b]co za nim przemawia to wiek i mozliwosc rozwoju.[bb]

To jest i tak w choooy.
Za wiekszoscia nie przemawia nic :D

FraMat 11.03.2018 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1496176)
Oczywiscie!!! W ustawianiu sie ma 11, zwinnosci 9, kryciu 12, tak samo w grze glowa. Bylbym zapomnial. Do tego sila tylko 10, vide bramka Tarasovsa. Nara czesc.

Ma 11 czego w ustawianiu?
Ma czego 9 w zwinności i kryciu 12? To jakaś twoja prywatna tabelka?

Chodzi pewnie o FMa?
:>

Zoran ma dopiero 24 lata i w wielu sytuacjach już nam ratował tyłek

piotek 11.03.2018 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1496176)
Oczywiscie!!! W ustawianiu sie ma 11, zwinnosci 9, kryciu 12, tak samo w grze glowa. Bylbym zapomnial. Do tego sila tylko 10, vide bramka Tarasovsa. Nara czesc.

Czemu ja się ciągle łudzę, że można od niektórych dostać poważną odpowiedź...

Kłaniam się.

xanti1906 11.03.2018 19:10

Niedawno Głowa mówił bardzo pozytywnie o Arseniciu. Jest wysoki, szybki, dość zwinny, wszechstronny i myślę, że coś na nim zarobimy.

wiesniak842 11.03.2018 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1496180)
Czemu ja się ciągle łudzę, że można od niektórych dostać poważną odpowiedź...

Kłaniam się.

Wlasnie dlatego odpowiedzialem nienormalnie;) Nic personalnego, tylko, ze zaraz zaczęłaby sie walka na argumenty z pokemonami. Rowniez sie klaniam.

LucjuszWielki 11.03.2018 20:06

Poważnie jest ktos kto twierdzi, że Boguski wyskakiwał do pojedynków główkowych?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl