![]() |
Cytat:
Także gratuluje sąsiadce i życzę dalszych sukcesów:rotfl: |
Nigdy nie ciesza mnie porazki pl druzyn w pucharach , oprocz jedynego wyjatku a ten wyjatek gral wlasnie wczoraj;)
Jednak by w pelni rozkoszowac sie tym wynikiem ,trzeba przejsc 2 runde el LM. Oby nie Beitar, oby nie IFK - jedyne zyczenie co do losowania. |
Jak się patrzy na takie obrazki jak te z meczów Szachtiora z cracovią to aż wstyd ,że takie drużyny nas reprezentują w pucharach. Niedługo to przed wyjazdem do Kazachstanu polskich "profesjonałów" będziemy nerwowo obgryzać paznokcie i modlić się o remis. Ale piach. Mam nadzieję ,że Wisła coś pogra w tym roku bo jakoś nie specjalnie chce mi się wierzyć ,że ktokolwiek poza naszym klubem podejdzie do pucharów poważnie. Lech ,Legia - po II rundzie wstępnej pucharu UEFA będą już mieli "pokazywanie i osiąganie czegoś w Europie" za sobą.
|
A sie qrva nagrali w tej Europie, ze klekajcie narody :lol:
|
Cytat:
Dramat ta Nasza piłka ale Wisła się wyłamie - oby, oby, optymizm dobra cecha ale zgubna. :P |
Wojtek - jeśli nasi nowi gracze (potencjalni) faktycznie są na tyle klasowi , że nie musimy ich testować to jestem spokojny, że powalczmy o LM i w PUEFA , ale coś mi mówi , że to tylko dmuchanie w balon (który może pęknąć z hukiem)przed sezonem
|
Cytat:
|
Koło media markt przedni oj przedni :D
|
Cracovia przeszła do historii futbolu. Białoruskiego. :D
|
Przy 2 i 3 bramce nadal bronił Cabaj. Według 90minut.pl otrzymał czerwoną kartkę już przy stanie 3-0.
|
gooro33 delektuj się póki jest:D
WILU TS takie info tylko na priv!! FANATYCY /\ WISŁY BRAVO SZACHTIOR:rotfl: |
Cytat:
Pierwsza tak trudna lekcja dla Filipiaka, czyżby jego filozofia jest zbyt słaba? Na polską ligę wystarczy, ale na Europę to już nie można filozofować ale trzeba portfel otworzyc... |
najlepszy komentarz z linka na yt
"tragedia; słabiutko zaczęliśmy start w pucharach w tym roku" to sa jeszcze jakies aspiracje do gry w pucharach na lata kolejne??:shock: i juz nie bedzie mozna im zaspiewac "ty k..wo stara czy gralas kiedys w pucharach...".. niestety. a tak na powaznie, to z jednej strony i smieszno i straszno- obraz jak daleko za murzynami jestesmy w kwestii pilki kopanej na arenie miedzynarodowej.... |
no to mamy BEITAR na początek
|
Derby!!! ;)))
|
ciężki mecz jechać do egzotycznego kraju no no ale dobrze że rewanż mamy u siebie no i derby też w sumie:D
|
Cytat:
|
Cytat:
Derby ??? Rozwiń wypowiedź bo jej nie łapę |
Wie ktoś coś na temat tego Beitaru ? Dobry piłkarsko ? Jak kibicowsko ?
|
Derby dobrze mówi, bo co to za różnica Cracovia czy oni.
Jest to jeden z zespołów, którego się obawiałem. Solidny zespół ligowy,prezentujący poziom zbliżony do naszego. |
Jak przegramy z nimi to zdajsie nawet w UEFA nie zagramy ,tak wiec moze byc krotka pilka.
|
Cóż wylosowaliśmy jak zwykle najgorzej jak się dało...ale bądźmy dobrej myśli,ja jestem,to będą takie nasze kolejne Derby ;) ale pod względem kibicowskim będzie słabo....(na wyjeździe)
|
Cytat:
http://pl.youtube.com/watch?v=Xy8zUx...eature=related piłkarze: http://pl.youtube.com/watch?v=nszzFb...eature=related Tak jak ktoś wyżej pisał... przegrany odpada z europejskich pucharów. |
Moglbym poprosic o wyniki losowania w Pucharze Uefa? Musze jechac do miasta i nie bede mial gdzie sprawdzic.
Prosilbym o smsa na 503 021 683 Z gory dzieki!!! |
czy losowanie do puefa tez jest jaka relacja ?
|
www.uefa.com, podobnie jak poprzednie, okienko do losowania na głównej jest.
|
kaelowiec działa Ci??
losowanie dopiero za kwadrans |
Cytat:
|
Nie wiem czy to prawda ale ten Beitar kupil ponoc Sebastina Abreu ,pamietam ze kilka sezonow temu gral w Deportivo La Coruna
|
kupił i to za 2,5 mln euro, podobno, ale to jest już 37-letni Abreu, zresztą on razem z Boatengiem meczu nie wygrają, spokojnie. trzeba przyznać, że wyglądają na przyzwoity zespół, ale stać nas na spokojne zwycięstwo.
zaraz losowanie Uefy i patrząc na potencjalnych przeciwników Legii i Lecha, to śmiech na sali troszkę. takie potęgi jak Tobol (pamiętamy) czy WIT Georgia (też), nie do przejścia. ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl