Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Ricken 30.06.2008 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 559125)
Gratuluje chlopakom z płaszowa :D:D:D
Do waszego napisu valerenga i tibilisi proponuje dopisac sobie soligorsk, w koncu macie sie czym pochwalic i bedziecie miec o czym pisac po plotach morach itp...

W Borku lepszy powstał:D
Także gratuluje sąsiadce i życzę dalszych sukcesów:rotfl:

1q2 30.06.2008 16:16

Nigdy nie ciesza mnie porazki pl druzyn w pucharach , oprocz jedynego wyjatku a ten wyjatek gral wlasnie wczoraj;)
Jednak by w pelni rozkoszowac sie tym wynikiem ,trzeba przejsc 2 runde el LM.
Oby nie Beitar, oby nie IFK - jedyne zyczenie co do losowania.

Bronex 30.06.2008 16:23

Jak się patrzy na takie obrazki jak te z meczów Szachtiora z cracovią to aż wstyd ,że takie drużyny nas reprezentują w pucharach. Niedługo to przed wyjazdem do Kazachstanu polskich "profesjonałów" będziemy nerwowo obgryzać paznokcie i modlić się o remis. Ale piach. Mam nadzieję ,że Wisła coś pogra w tym roku bo jakoś nie specjalnie chce mi się wierzyć ,że ktokolwiek poza naszym klubem podejdzie do pucharów poważnie. Lech ,Legia - po II rundzie wstępnej pucharu UEFA będą już mieli "pokazywanie i osiąganie czegoś w Europie" za sobą.

7 kotów 30.06.2008 21:13

A sie qrva nagrali w tej Europie, ze klekajcie narody :lol:

_ukoL 30.06.2008 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 559322)
Gadacie głupoty . Gdyby w Intertoto grały drużyny, które na to zasłużyły to kompromitacji by nie było. Cracovia ... 7 czy 8 drużyna OE zagrała w tym pucharze tylko dlatego , że drużyny przed nią mają problemy w korupcją :)

Śmiem twierdzić, że wcale lepiej by nie było. :lol:
Dramat ta Nasza piłka ale Wisła się wyłamie - oby, oby, optymizm dobra cecha ale zgubna. :P

Coach 30.06.2008 21:47

Wojtek - jeśli nasi nowi gracze (potencjalni) faktycznie są na tyle klasowi , że nie musimy ich testować to jestem spokojny, że powalczmy o LM i w PUEFA , ale coś mi mówi , że to tylko dmuchanie w balon (który może pęknąć z hukiem)przed sezonem

gooro33 30.06.2008 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ricken (Post 559331)
W Borku lepszy powstał:D
Także gratuluje sąsiadce i życzę dalszych sukcesów:rotfl:

Chetnie rzuce na to okiem a gdzie przy petli ??? :)

WILU TS 30.06.2008 22:24

Koło media markt przedni oj przedni :D

Piotruś 01.07.2008 08:25

Cracovia przeszła do historii futbolu. Białoruskiego. :D

nce 01.07.2008 09:58

Przy 2 i 3 bramce nadal bronił Cabaj. Według 90minut.pl otrzymał czerwoną kartkę już przy stanie 3-0.

Ricken 01.07.2008 10:20

gooro33 delektuj się póki jest:D

WILU TS takie info tylko na priv!!
FANATYCY /\ WISŁY BRAVO SZACHTIOR:rotfl:

@lek 01.07.2008 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yaro1984 (Post 559238)
No coz,doszlo do kompromitacji.Macie prawo sie smiac bo taka gra nie zasluguje na nic innego.Mamy sygnal w jakim miejscu znajduje sie polska liga.To juz niestety mniejszy powod do smiechu.Poprostu zenada...

Przyznam że moja pierwsza reakcja na Wasz "wyczyn" to oczywiście śmiech ale po chwili przychodzi zimna kalkulacja - uciekają nam pkt w rankingu, jesteśmy w dupie:-/

Pierwsza tak trudna lekcja dla Filipiaka, czyżby jego filozofia jest zbyt słaba? Na polską ligę wystarczy, ale na Europę to już nie można filozofować ale trzeba portfel otworzyc...

karmel1906 01.07.2008 11:25

najlepszy komentarz z linka na yt
"tragedia; słabiutko zaczęliśmy start w pucharach w tym roku"
to sa jeszcze jakies aspiracje do gry w pucharach na lata kolejne??:shock:

i juz nie bedzie mozna im zaspiewac "ty k..wo stara czy gralas kiedys w pucharach...".. niestety.

a tak na powaznie, to z jednej strony i smieszno i straszno- obraz jak daleko za murzynami jestesmy w kwestii pilki kopanej na arenie miedzynarodowej....

wislak_olkusz 01.07.2008 11:26

no to mamy BEITAR na początek

putinm 01.07.2008 11:26

Derby!!! ;)))

okti6 01.07.2008 11:35

ciężki mecz jechać do egzotycznego kraju no no ale dobrze że rewanż mamy u siebie no i derby też w sumie:D

szarkoz 01.07.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 559718)
najlepszy komentarz z linka na yt
"tragedia; słabiutko zaczęliśmy start w pucharach w tym roku"
to sa jeszcze jakies aspiracje do gry w pucharach na lata kolejne??:shock:

Chodziło chyba o start polskich drużyn w tym roku.

Gordian 01.07.2008 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 559751)
Derby!!! ;)))


Derby ???

Rozwiń wypowiedź bo jej nie łapę

Chorynatrzykolory 01.07.2008 11:40

Wie ktoś coś na temat tego Beitaru ? Dobry piłkarsko ? Jak kibicowsko ?

Marszałek 01.07.2008 11:42

Derby dobrze mówi, bo co to za różnica Cracovia czy oni.

Jest to jeden z zespołów, którego się obawiałem. Solidny zespół ligowy,prezentujący poziom zbliżony do naszego.

K_2 01.07.2008 12:01

Jak przegramy z nimi to zdajsie nawet w UEFA nie zagramy ,tak wiec moze byc krotka pilka.

WILU TS 01.07.2008 12:04

Cóż wylosowaliśmy jak zwykle najgorzej jak się dało...ale bądźmy dobrej myśli,ja jestem,to będą takie nasze kolejne Derby ;) ale pod względem kibicowskim będzie słabo....(na wyjeździe)

Mario Nh 01.07.2008 12:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 559806)
Wie ktoś coś na temat tego Beitaru ? Dobry piłkarsko ? Jak kibicowsko ?

kibice:
http://pl.youtube.com/watch?v=Xy8zUx...eature=related

piłkarze:
http://pl.youtube.com/watch?v=nszzFb...eature=related

Tak jak ktoś wyżej pisał... przegrany odpada z europejskich pucharów.

krasny 01.07.2008 12:07

Moglbym poprosic o wyniki losowania w Pucharze Uefa? Musze jechac do miasta i nie bede mial gdzie sprawdzic.

Prosilbym o smsa na 503 021 683
Z gory dzieki!!!

kaelowiec 01.07.2008 12:09

czy losowanie do puefa tez jest jaka relacja ?

Gucio25 01.07.2008 12:12

www.uefa.com, podobnie jak poprzednie, okienko do losowania na głównej jest.

Ricken 01.07.2008 12:16

kaelowiec działa Ci??
losowanie dopiero za kwadrans

Marszałek 01.07.2008 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 559866)
Jak przegramy z nimi to zdajsie nawet w UEFA nie zagramy ,tak wiec moze byc krotka pilka.

Raczej napewno nie zagramy wtedy w PUEFA.

K_2 01.07.2008 12:31

Nie wiem czy to prawda ale ten Beitar kupil ponoc Sebastina Abreu ,pamietam ze kilka sezonow temu gral w Deportivo La Coruna

Gucio25 01.07.2008 12:36

kupił i to za 2,5 mln euro, podobno, ale to jest już 37-letni Abreu, zresztą on razem z Boatengiem meczu nie wygrają, spokojnie. trzeba przyznać, że wyglądają na przyzwoity zespół, ale stać nas na spokojne zwycięstwo.

zaraz losowanie Uefy i patrząc na potencjalnych przeciwników Legii i Lecha, to śmiech na sali troszkę. takie potęgi jak Tobol (pamiętamy) czy WIT Georgia (też), nie do przejścia. ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl