![]() |
Cytat:
"Na początku nie wyglądało to dobrze, nie tak jak chcieliśmy. Były pewne założenia, których nie udało się zrealizować". Na pewno nie wymyślił tego trener. Dzidy były przejawem bezradności, jak to bywa zazwyczaj. Tak samo jak bezsensowne dośrodkowania w pole karne. Cywka doskonale wiedział, jak powinny wyglądać, ale nie był w stanie tego zrealizować, co przyznał w przerwie meczu. |
Cytat:
Angulo zaś pewnie nie istniałby do 60 minuty, jak Carlitos. A potem, trudno powiedzieć, ponieważ pasy nie zostawiały tyle wolnego miejsca ile Wisła czy Legia Górnikowi, co jest nie bez znaczenia. |
Dużo osób pisze tutaj o szczęściu, farcie Ramireza. Ja tutaj żadnego szczęścia nie widzę a już na pewno nie jest to tylko szczęście. Jesteśmy przede wszystkim świetnie przygotowani kondycyjnie i jak dotąd w każdym meczu koło 75-80 minuty zaczynamy dominować. W meczu z Cracovią było to najbardziej widoczne, może też dlatego, że grali w 10, ale bez jaj, oni od 70 minuty nie mogli wyjść z połowy. Takiej dominacji i stłamszenia przeciwnika nie było chyba od czasów Skorży. Oczywiście każdy by chciał aby tak to wyglądało przez caly mecz, ale jest to zwyczajnie niemożliwe. Cracovia zagrała bardzo mocną I połowę i zapłaciła za to cenę w końcówce.
Tak jak nie było przypadku w tym, że tracilismy bramki w końcówkach za Moskala (nie zapomnę nigdy jak przy wyniku 2-1 dla nas daliśmy się skontrować w 94 minucie) tak i nie ma przypadku teraz. Generalnie z taką grą, nawet jeśli nie jest ona widowiskowa, będziemy bardzo regularnie punktowali. Nie wyobrażam sobie za Kiko serii 4 czy 5 porażek. Bo u niego na przypadki nie ma miejsca. |
Cytat:
Całkowicie nietrafiona decyzja o wystawieniu Llioncha od 1 minuty. To nie mialo prawa funkcjonowac i nie funkcjonowało. Sam byłem w szoku ze go wystawil. Jak mozna wystawic dwoch gosci na derby ktorzy obok siebie nigdy nie grali i do tego jeden po kontuzji? Efekt widzielismy. Na szczescie wszedl Halilović i w końcu zaczelismy grać przez srodek kombinacyjnie a nie dzida na skrzydlo. Mam nadzieje ze ten chlopak w nastepnym meczu zagra od poczatku obok Valeza i Brleka mimo tego ze jeszcze jest nieokrzesany i błędy mu sie zdarzą. W tym meczu wyszlismy za bardzo defensywnie. Nie wiem po co. U siebie sie atakuje a nie broni |
Dla mnie ten mecz wyglądał jak wyglądał, bo Kiko nie trafił z założeniami/taktyką. Velez i Llonch nie dawali nam przewagi w środku pola, a wręcz dublowali swoje pozycje (takie odnosiłem wrażenie), Carlitos sam na szpicy był niszczony, nie jest to typ Brożka który przyjmie, rozepcha się, przytrzyma i spokojnie dogra. Lopez chce piłki na dobieg, na drybling, kiwkę. Taktyka mocno przestrzelona i ciężko naprostować taką słabą grę po przerwie. Wejście Brożka było b.dobrym impulsem, od razu przód inaczej wyglądał, składniej. Jak było później każdy wie.
Bartosz bardzo słabe zawody według mnie. |
Cytat:
....to nie płaczcie później jak kara będzie adekwatna. Jak tylko nas stać na takie wydatki,to why not |
Cytat:
|
Cytat:
Wprowadzenie Lloncha było jedynym sensownym rozwiązaniem w sytuacji, gdy alternatywą jest Boguski, Halilović, Wojtkowski czy Ze Manuel (który kilka dni wcześniej wysiadł z samolotu). |
Cytat:
|
Cytat:
Taktyka była dobra. Zawiedli piłkarze. Zostali nakryci czapką w środku pola. Obawiam się, że z Boguskim, Wojtkowskim lub Haliloviciem mogłoby to wyglądać jeszcze gorzej. Osobną kwestią jest Carlitos sam na szpicy. Warto zwrócić uwagę, że to akurat sytuacja wymuszona, gdyż Paweł Brożek jest jednym z najsłabszych zawodników w tym sezonie, a Ondraska nie było w składzie. Nie wiem czy widziałeś mecz pucharowy, ale Paweł nie był w stanie wykonać żadnej rzeczy, o którą go posądzasz. |
Cytat:
W sytuacji w której to my musimy kreować grę a nie czekać głęboko schowani nie możemy tak grać a już na pewno nie gdy tracimy bramkę. Optymalny skład w takich meczach to 4-4-2 z Llonchem/Velezem/Albancem i Brlkiem + Carlitos z Brożkiem/Ondraszkiem. Jeśli trójka pomocników w środku to Carlitos musi być przesunięty na skrzydło. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Oprawa słaba. Nie dlatego, że "skandal, mowa nienawiści, bla bla bla", ale dlatego, że...słaba. Mało efektowna. Ponadto zdecydowanie wolałam, kiedy oprawy (i doping) było o WIŚLE. Z tego słynęliśmy, w kontraście do sąsiadki, która z powodu bólu dupy i kompleksów koncentrowała się na nas. Od jakiegoś czasu dorównujemy im poziomem. Ale trzeba odrobiny inteligencji, żeby wpaść na to, że bardziej się "pociśnie" przeciwnikowi, olewając go sikiem prostym i pokazując, że jest niewarty zainteresowania.
|
Cytat:
Od tej drogi już nie ma odwrotu i pewnie przynosi ona jakieś efekty na osiedlach... |
Cytat:
Boguski może grać również na środku, ale lepiej, żeby tego nie robił, bo jest obecnie cieniem siebie samego. Ogólnie moja wypowiedź miała na celu wskazanie, że Kiko wystawił 2 defensywnych wyłącznie dlatego, że nie ma sensownej alternatywy wśród graczy ofensywnych. Przynajmniej w tym momencie. Dziwi mnie, że tak szybko wyparłeś mecz z Wisłą Płock przed tygodniem. Graliśmy tam w bardziej ofensywnym ustawieniu. I co? A Cracovia, czego by nie mówić, zawiesiła poprzeczkę o wiele wyżej. |
Cytat:
(Gola straciliśmy właśnie przez pressing parchów i ich szybki odbiór) btw Oprawa typowa derbowa - takie były i są po obu stronach więc niech tu niektórzy nie płaczą. Parchy to nasz wróg a nie tylko rywal boiskowy. |
Cytat:
|
kiedyś już olaliśmy żydów,mieliśmy ich całkowicie w dupie, traktowalismy jako nic nie znaczący klubik a efekty tego odbijają nam się czkawką do dziś
|
Cytat:
|
jeśli chodzi o oprawe to bez rewelacji, ale tez ostatnimi czasy żadnej rewelacji u nas nie ma i poziomem lecimy w dół zamiast w górę. to tylko i wyłącznie moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgodzić.
ZAWSZE NAD WAMI!!! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
https://footballski.fr/wp-content/up...6-1140x760.jpg Ewentualnie parafraza słów Reymana, że Probierz i spółka nie są godni podania ręki. |
Cytat:
|
Kiko Time - ten tytul mnie rozwalil :rotfl: ale rzeczywiscie grac do konca potrafimy chociaz nie wiadomo co by sie stalo gdyby nie czerwona kartka dla rywala ale to juz ich problem a nie nasz
|
Ciężko oglądało się ten mecz(oprócz ostatnich 15 minut) ale najważniejsze jest zwycięstwo w tym istotnym meczu dla kibiców. Takie zwycięstwa w ostatnich minutach dają więcej radości niż gładkie 5:0. Z tabelą i punktami poczekajmy jeszcze parę kolejek, bo na razie to początek sezonu, zobaczymy jak będzie dalej.
Jeśli chodzi o oprawę(średnia wizualnie, na poprzednich derbach lepsza) to powinna być pokazana po hymnie, dało by to wiele lepszy efekt przy żywiołowej przyśpiewce, ale to ostatnio na Wiśle nie wychodzi, doping jak zwykle kiepski przy takim potencjale. Zero kreatywności gniazdowego, nie radzi sobie z prowadzeniem dopingu. |
Psy szczekaja karawana jedzie dalej!
z racji ze ten mecz mial wartosc ponad pikarska, to wartosci pilkarskiej nie oceniajmy. Jakiś idiota napisal ze tak walsnie taktycznie mial wygladac ten mecz...domniemuje ze dalej go dopki trzymaja. Jakby nie czerwona kartka pestki to moglobyc prze chujowo dzisiaj. Dobrze ze ten malolat nam pomogl, Pestka - piąteczka!5! Obyś częściej Nam pomagał p.s. wczoraj nam bylo ciezko grac bo kazdy oddech Wislaka skutkowal tym ze zyd juz lezal na ziemi i plakał. Dlatego skonczyli jak ostatnie ....y! Ave Wisla! |
|
To z wczoraj?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl