![]() |
Cytat:
|
na szczęście przyjdą nabogatsze niemce przyjaciele samego właściciela Redbulla , a najpewniej to on sam we własnej osobie poprzez swojego słupa LOOSERA , i wyślą priorytetem poleconym, nie to co ci oszuści szarakany Dukat z Sarapatą***
***IRONIA ! (disclaimer na potrzeby 85% forum) |
Podbijam, ja też nadal czekam (koszulki dla dzieci). Dość pomału to idzie...
|
Fans4Club w sprawie nagród za udział w akcji #12bohater:
"Z tego co wiemy od klubu do poniedziałku zostanie wysłane wszystko, może nawet jutro." to z facebooka, ja takiej wiadomosci nie dostalem, byc moze ktos zadal to pytanie na fans4club, mam nadzieje, ze to prawda bo ilez mozna czekac |
Dostałem koszulkę.
Bardzo fajna. Szkoda, że rozmiar za mała. Ktoś zjebał rozmiarówkę! Jestem pewny, że zamówiłem dobry rozmiar, bo była tabela. Niestety to co było w tabeli, ma się nijak do tego co przyszło. Masakra. |
U mnie to samo. Zamówiłęm rozmiar XXL, a dostałęm kosuzlkę dla dziecka :P Przynajmniej można powiesić na ścianie dla ozdoby :)
|
Wszystkie rodzaje koszulek dochodzą ze złymi rozmiarami, czy tylko jeden konkretny wzór? Na twitterze kilka osób mówiło, że doszły za małe t-shirty i akurat w ich przypadku chodziło o te koszulki z dużym napisem "Wisła" z boku.
|
Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca :D
|
Moja koszulka to właśnie ta z napisem Wisła z boku.
Rozmiar L, na metce tak pisze, ale jak ubiorę wygląda jak z młodszego, mniejszego brata. |
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
|
Cytat:
ja też zamówiłem "Wisła" jak tylko przyjdzie do Barlinka to dam znać jak wygląda rozmiarówka :) |
Cytat:
|
Kubek doszedl :)
Hah ale koperta oznaczona odrecznym pismem dlugopisem: Wisla Pany .... hehhe |
W końcu i ja doczekałem się na swoją paczkę. Szkoda tylko, że jedna koszulka w paczce jest włożona luzem(sic!) i pobrudziła się przez tą kartkę z podziękowaniem - kartka nie wiem czy się rozkleiła czy posmarowana klejem przykleiła się do koszulki delikatnie ją niszcząc. Co do tej kartki to mogliby chociaż poprawnie napisać nazwisko pani prezes. Żeby nie było, to druga koszulka i kubek dobrze zapakowane, jednak wyglądem odbiegają od tego co miało być, zwłaszcza kubek.
PS. na koszulce miały być autografy całej drużyny, a jest ich 9-10, bo jeden jest z jednej strony ale taki niewyraźny jakby to było odbite od czegoś, ogólnie zamiast ucieszyć się, że po pół roku(?) otrzymuję fajne rzeczy to jestem zawiedziony. |
Jak mi przyjdzie pilka z polowa autografow lub czysta to ja tak wykopie, ze doleci do Krakowa do klubu :rotfl: A tak na powaznie to nie jest smieszne, czlowiek czeka pol roku na nagrody a oni mu wysylaja albo w takim stanie jak badyll1906 dostal albo przysylaja wymiary za male czy tez dziecinne dla starszych osob. Wielka bura za ta akcje, poprzednia byla lepsza jedyne co to klub kase zarobil ale odbiorca nie wystawi w takim wypadku pozytywnej opinii
|
Cytat:
Ja między innymi dostałem rozbity kubek ... Nie otwarłem wszystkich paczek przy kurierze co mi się zdarzyło chyba pierwszy raz w życiu i od razu niespodzianka ... A że mi ręce opadły już dawno temu to nawet nie drążę tematu. |
Paczka dotarła i koszulka jest mega fajna! Mam tę "Wisła". Rozmiar taki jak zamówiony
|
Jakiś absurd... ale to norma u mnie, zawsze wybiorę lewe brami na autostradzie, gdzie ktoś sie wysypie i będzie pol godziny drobnych szukał, kolejka w kasach to zawsze ktoś ma problem z wbiciem kodu kreskowego gdzie obok kasa przeszła już 3 razy.,,...
ehhh są jakieś osoby, które jeszcze czekają ? |
Tak, jeszcze nas trochę zostało.
|
Też cały czas czekam.
|
Zona dawno dostala a moje z Chin chyba idzie ale jak mistrza zdobeda to moga wcale nie wysylac:)
|
Ja czekam na koszulkę meczową. Mają szczęście, że w tym roku nowej nie pokazali bo już bym się niemiłosiernie w....ił :)
|
Ok, dostałem wszystko w jednej paczce. Trochę się przeraziłem, gdy okazało się, że kubek został wysłany w kopercie bąbelkowej, a nie w paczce, ale dotarł cały. :)
Koszulka rozmiarowo dobra, ale ona jest z autografami, więc i tak miała wylądować w antyramie na ścianie. Jedyny problem to że nie ma wszystkich autografów (jest dwanaście) i kompletnie nie jestem w stanie rozszyfrować kto jest kim poza J. Bartkowskim i (chyba) R. Boguskim. :D Szalik jest okej. Najważniejsze, że wszystko dotarło. |
Szczęściarze... ja ciągle czekam :/
|
Z Pozdrowieniami dla wiktorpiekarski znany teraz jako napoleon :D
http://s2.ifotos.pl/img/viber-ima_qhharea.jpg |
OK dzisiaj przyszła kopera... Wymientolone kartki , ale ok fajna koszulka...
|
W końcu dzisiaj przyszła koperta ze zdjęciem i autografem Arka.
Niestety dołączona ramka nie pasuje do wymiaru zdjęcia... Ale samo zdjęcie super ;-) |
Cytat:
|
Cytat:
10 znakow |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl