Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

MaLk 26.07.2017 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1475888)
A ja czekam na kubek, koszulke i strój dla dziecka... tak więc spoko, mały wyrośnie jak to przyjdzie......

Ja też, ale na szczęście w razie czego za 2-3 lata będzie jak znalazł dla młodszej pociechy ;)

Arkadiusz.Czerepach 26.07.2017 19:58

na szczęście przyjdą nabogatsze niemce przyjaciele samego właściciela Redbulla , a najpewniej to on sam we własnej osobie poprzez swojego słupa LOOSERA , i wyślą priorytetem poleconym, nie to co ci oszuści szarakany Dukat z Sarapatą***


***IRONIA ! (disclaimer na potrzeby 85% forum)

17wojownik 27.07.2017 09:28

Podbijam, ja też nadal czekam (koszulki dla dzieci). Dość pomału to idzie...

mitmichael 27.07.2017 21:48

Fans4Club w sprawie nagród za udział w akcji #12bohater:
"Z tego co wiemy od klubu do poniedziałku zostanie wysłane wszystko, może nawet jutro."


to z facebooka, ja takiej wiadomosci nie dostalem, byc moze ktos zadal to pytanie na fans4club, mam nadzieje, ze to prawda bo ilez mozna czekac

Coglin 29.07.2017 18:57

Dostałem koszulkę.

Bardzo fajna.

Szkoda, że rozmiar za mała.

Ktoś zjebał rozmiarówkę!

Jestem pewny, że zamówiłem dobry rozmiar, bo była tabela. Niestety to co było w tabeli, ma się nijak do tego co przyszło.

Masakra.

Giuly 31.07.2017 09:58

U mnie to samo. Zamówiłęm rozmiar XXL, a dostałęm kosuzlkę dla dziecka :P Przynajmniej można powiesić na ścianie dla ozdoby :)

jova 31.07.2017 12:25

Wszystkie rodzaje koszulek dochodzą ze złymi rozmiarami, czy tylko jeden konkretny wzór? Na twitterze kilka osób mówiło, że doszły za małe t-shirty i akurat w ich przypadku chodziło o te koszulki z dużym napisem "Wisła" z boku.

mitmichael 31.07.2017 12:30

Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca :D

Coglin 31.07.2017 12:46

Moja koszulka to właśnie ta z napisem Wisła z boku.

Rozmiar L, na metce tak pisze, ale jak ubiorę wygląda jak z młodszego, mniejszego brata.

El'kabat 31.07.2017 13:05

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

ArturBarlinek 31.07.2017 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1478774)
Ciekawe ile w tym co podalem wyzej jest prawdy, ze do poniedzialku wysla wszystkie nagrody. Co do koszulek to dla mnie L , M czy S nie ma znaczenia (zamowilem L), gorzej jak przyjdzie dziecieca :D

to oddasz mi i będę mieć dwie :haha:

ja też zamówiłem "Wisła" jak tylko przyjdzie do Barlinka to dam znać jak wygląda rozmiarówka :)

mitmichael 31.07.2017 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ArturBarlinek (Post 1478777)
to oddasz mi i będę mieć dwie :haha:

ja też zamówiłem "Wisła" jak tylko przyjdzie do Barlinka to dam znać jak wygląda rozmiarówka :)

Tobie dziecieca akurat idealnie by pasowala :P

Fugiel 04.08.2017 14:56

Kubek doszedl :)

Hah ale koperta oznaczona odrecznym pismem dlugopisem: Wisla Pany .... hehhe

badyll1906 07.08.2017 07:54

W końcu i ja doczekałem się na swoją paczkę. Szkoda tylko, że jedna koszulka w paczce jest włożona luzem(sic!) i pobrudziła się przez tą kartkę z podziękowaniem - kartka nie wiem czy się rozkleiła czy posmarowana klejem przykleiła się do koszulki delikatnie ją niszcząc. Co do tej kartki to mogliby chociaż poprawnie napisać nazwisko pani prezes. Żeby nie było, to druga koszulka i kubek dobrze zapakowane, jednak wyglądem odbiegają od tego co miało być, zwłaszcza kubek.

PS. na koszulce miały być autografy całej drużyny, a jest ich 9-10, bo jeden jest z jednej strony ale taki niewyraźny jakby to było odbite od czegoś, ogólnie zamiast ucieszyć się, że po pół roku(?) otrzymuję fajne rzeczy to jestem zawiedziony.

mitmichael 07.08.2017 07:57

Jak mi przyjdzie pilka z polowa autografow lub czysta to ja tak wykopie, ze doleci do Krakowa do klubu :rotfl: A tak na powaznie to nie jest smieszne, czlowiek czeka pol roku na nagrody a oni mu wysylaja albo w takim stanie jak badyll1906 dostal albo przysylaja wymiary za male czy tez dziecinne dla starszych osob. Wielka bura za ta akcje, poprzednia byla lepsza jedyne co to klub kase zarobil ale odbiorca nie wystawi w takim wypadku pozytywnej opinii

Kocur 07.08.2017 08:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez badyll1906 (Post 1479290)
Szkoda tylko, że jedna koszulka w paczce jest włożona luzem(sic!) i pobrudziła się przez tą kartkę z podziękowaniem - kartka nie wiem czy się rozkleiła czy posmarowana klejem przykleiła się do koszulki delikatnie ją niszcząc. Co do tej kartki to mogliby chociaż poprawnie napisać nazwisko pani prezes. Żeby nie było, to druga koszulka i kubek dobrze zapakowane, jednak wyglądem odbiegają od tego co miało być, zwłaszcza kubek.


Ja między innymi dostałem rozbity kubek ... Nie otwarłem wszystkich paczek przy kurierze co mi się zdarzyło chyba pierwszy raz w życiu i od razu niespodzianka ...

A że mi ręce opadły już dawno temu to nawet nie drążę tematu.

ArturBarlinek 07.08.2017 16:53

Paczka dotarła i koszulka jest mega fajna! Mam tę "Wisła". Rozmiar taki jak zamówiony

LucjuszWielki 07.08.2017 19:25

Jakiś absurd... ale to norma u mnie, zawsze wybiorę lewe brami na autostradzie, gdzie ktoś sie wysypie i będzie pol godziny drobnych szukał, kolejka w kasach to zawsze ktoś ma problem z wbiciem kodu kreskowego gdzie obok kasa przeszła już 3 razy.,,...

ehhh są jakieś osoby, które jeszcze czekają ?

jova 07.08.2017 19:32

Tak, jeszcze nas trochę zostało.

hawaiisurfer 08.08.2017 14:06

Też cały czas czekam.

wislakrakow124 08.08.2017 15:30

Zona dawno dostala a moje z Chin chyba idzie ale jak mistrza zdobeda to moga wcale nie wysylac:)

Błaszczu_WIŚLAK 09.08.2017 09:07

Ja czekam na koszulkę meczową. Mają szczęście, że w tym roku nowej nie pokazali bo już bym się niemiłosiernie w....ił :)

Garret 11.08.2017 12:04

Ok, dostałem wszystko w jednej paczce. Trochę się przeraziłem, gdy okazało się, że kubek został wysłany w kopercie bąbelkowej, a nie w paczce, ale dotarł cały. :)

Koszulka rozmiarowo dobra, ale ona jest z autografami, więc i tak miała wylądować w antyramie na ścianie. Jedyny problem to że nie ma wszystkich autografów (jest dwanaście) i kompletnie nie jestem w stanie rozszyfrować kto jest kim poza J. Bartkowskim i (chyba) R. Boguskim. :D

Szalik jest okej. Najważniejsze, że wszystko dotarło.

swiety37 11.08.2017 12:25

Szczęściarze... ja ciągle czekam :/

mitmichael 11.08.2017 12:49

Z Pozdrowieniami dla wiktorpiekarski znany teraz jako napoleon :D
http://s2.ifotos.pl/img/viber-ima_qhharea.jpg

LucjuszWielki 11.08.2017 23:09

OK dzisiaj przyszła kopera... Wymientolone kartki , ale ok fajna koszulka...

Yoshi 25.08.2017 19:41

W końcu dzisiaj przyszła koperta ze zdjęciem i autografem Arka.
Niestety dołączona ramka nie pasuje do wymiaru zdjęcia...
Ale samo zdjęcie super ;-)

Genio 25.08.2017 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1479805)
Z Pozdrowieniami dla wiktorpiekarski znany teraz jako napoleon :D
http://s2.ifotos.pl/img/viber-ima_qhharea.jpg

pytanie, pile dostales nową czy meczową?

mitmichael 25.08.2017 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 1481114)
pytanie, pile dostales nową czy meczową?

Nową

10 znakow

Genio 26.08.2017 01:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1481124)
Nową

10 znakow

i jeszcze napisz ze autografow masz wiecej niz 6?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl