![]() |
Potwierdzenie tego o czym pisałem wczoraj:
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...98092718948352 Personalia jak widać nadal nie znane. Wcale bym się nie zdziwił że Hiszpan to jakaś zasłona dymna. Ale szczerze to nie wykluczam już niczego. Jest prawie tak samo tajemniczo jak w sprawie z Meresiem... |
Będzie to Hiszpan tak jak mówiłeś, także jak widać sprawa jest przesądzona.
|
Jeżeli Hiszpan to jakiś kompletny ogórek. Nie wierzę, że nie wyciekłoby jakaś informacja z hotelu czy lotniska gdyby był to ktoś znany.
No chyba, że wszystkie rozmowy toczyły się poza Krakowem. Bo to że poza Reymonta i Myślenicami to na pewno. |
A może to rzeczywiście jest ktoś o innej narodoości, niż hiszpańska.
Może jest to coś w rodzaju myślenia życzeniowego-,,Bo jeśli Wisłą Kraków zarządza teraz Manuel Junco to zapewne sięgnie po Hiszpana" Wszystkie media nagle zaczęły wypisywać newsy o nowym trenerze, nikt nie ma pojęcia jednak o kogo chodzi ale wszyscy są przekonani, że będzie nim hiszpański szkoleniowiec. Albo wszystko jest profesjonalnie ukrywane, albo rzeczywiście jest to ktoś całkowicie anonimowy. |
W Wiśle Kraków nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym. Nasze informacje potwierdził zarząd klubu z Reymonta, zwołując na czwartek konferencję prasową, na której zostanie zaprezentowany nowy trener. Według kilku źródeł będzie nim ściągnięty przez wiceprezesa Manuela Junco szkoleniowiec z Hiszpanii.
Źródło: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...acja,11651000/ |
Pamiętam jak ostatnio było wielkie show pt. "Jaki to trener...?" i Ted wyskoczył z kapelusza...Obawiam się, że tym razem będzie zawód na podobnym poziomie niestety.
|
José Mari Bakero i tyle w temacie :lol: śmiech przez łzy
|
Raczej asa nie ma co się spodziewać, przy naszym budżecie. Oby nie jakiś wynalazek typu Bakero czy Kabanero...
Z drugiej strony dziwi taki ruch w naszej sytuacji finansowej, kiedy nie ma na nowych piłkarzy. No chyba, że jest szykowana jakaś petarda. |
Cytat:
|
Ciekawe kto stoi za zatrudnieniem Hiszpana i kto będzie opłacał jego kontrakt ewentualnie odprawę Pomysł może podsunął następca Bednarza ale kto wyłożył kasę na trenera z Hiszpanii wątpliwe żeby Zarząd wyłożył kasę skoro sytuacja finansowa nie pozwala na transfery . Możliwe że Zarząd planuje prawdziwą petardę i kilka dni po prezentacji trenera Zarząd zaprezentuje inwestora/sponsora który wyląduje na koszulkach .Wtedy wszystko byłoby jasne skąd kasa na trenera z Hiszpanii
|
Przyjdzie jakiś nieznany typ z hiszpańskiej prowincji, który będzie myśleć, że nasi potrafią kopać prosto w piłkę.
I się zdziwi. Oby tego typu akcje nie odbiły nam się I-ligową czkawką. |
Nie wiem skąd przeświadczenie, że ten trener będzie drogi. Gratuluje optymizmu.
Mysle, że nawet obecnie Wisła jest w stanie zapłacić podobnie lub więcej niz kluby II czy III ligi hiszpańskiej skąd zapewne będzie nowy trener. Co nie znaczy, ze dużo. A wielu z nich chętnie wpisze sobie do cv 1 ligowy klub i pójdzie tam gdzie ma rodaka prezesa. |
nesta małe sprostowanie możliwe że dojdzie jeszcze asystent albo inny trener ze sztabu nowego trenera Wisły jeśli jeszcze nowy trener Wisły będzie chciał postawić na swoich sprawdzonych piłkarzy i ściągnąć do Wisły plus koszty odprawy w razie niepowodzenia w lidze .Wtedy koszty nowego trenera utrzymania mogą trochę przerosnąć Zarząd a sponsora na koszulki który byłby dodatkowym zastrzykiem finansowym i ustabilizował choć trochę sytuacje finansową Wisły jak nie było tak nie ma.Warto mieć nadzieje że za zatrudnieniem nowego trenera stoi nowy sponsor / inwestor który w końcu zawita na koszulki i to może być ta petarda
|
Moim zdaniem włodarze powinni dać popracować spokojnie do końca rundy duetowi Kmiecik-Sobolewski. Oczywiście gdyby nie przydarzyła się kolejna katastrofa w stylu 7 porażek z rzędu i miejsca spadkowego, tylko oscylowanie w granicach lokat 7-11.
A w tym czasie ewentualnie szukać jakiegoś rozsądnego rozwiązania. Bez pośpiechu. |
Chyba wszystko już jasne..
Kiko Ramirez nowym trenerem |
Dajcie spokój. Jeśli to prawda, że trener będzie miał tłumacza, to gratuluje.
|
Dokładnie, coś więcej o tym Panu ktoś wie oprócz tego, że prowadził ostatnio drużynę z czwartej ligi hiszpańskiej?
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=Bf9L...utu.be&t=1m30s
Reakcja naszego trenera na wiadomosc, ze w srodku obrony zostanie z Uryga i Zemlo ;) |
Moze to i jakis geniusz ale brak jakiegokolwiek jezyka dyskwalifikuje - powariowali.
|
Szczerze powiedziawszy jak to pisałem:
Cytat:
|
No ciekawe, będzie pozytywne zaskoczenie jak to wypali. I to jest też ten hit AP Wisły, że Goncalo Feio będzie jego tłumaczem? :D
|
Powodzenia dla nowego trenera, mimo wszystko.
Oby to wszystko wyszło. Wiadomość o tym, że Goncalo Feio będzie przy trenerze sprawia wrażenie, że plan Manuela ma ręce i nogi. Oby warsztat rekompensował bariery językowe. Bo czy pan Kiko Ramirez jest tylko hiszpańskojęzyczny? |
Nieoficjalnie Kiko Ramirez nowym szkoleniowcem tłumaczem Goncalo Feio z AP Wisły
|
Dwoma ostatnimi meczami Sobol się pogrzebał.
Zobaczymy, gorzej nie będzie ;) |
jak nie bedzie?
Od pol roku w tym klubie wszystko idzie w kierunku "da sie gorzej" zaczynamy od trenera z IV ligi, potem przyjda pilkarz z IV ligi a potem przyjdzie IV liga. Widac plan. |
Mam na mysli, że gorzej niz z Ruchem i Cracovią się zagrać nie da.
|
Gratulacje PANIE TRENERZE Sobolewski.
|
Tylko niech w końcu sobie wyrobi papiery, bo trener Kmiecik już powinien iść na zasłużona emeryturę.
|
Papiery robi, ale to trwa.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl