Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   sztab trenerski Kmiecik-Sobolewski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9728)

Pero 03.01.2017 16:17

Potwierdzenie tego o czym pisałem wczoraj:

https://twitter.com/MateuszMiga/stat...98092718948352

Personalia jak widać nadal nie znane. Wcale bym się nie zdziwił że Hiszpan to jakaś zasłona dymna. Ale szczerze to nie wykluczam już niczego.
Jest prawie tak samo tajemniczo jak w sprawie z Meresiem...

Valdi88 03.01.2017 16:27

Będzie to Hiszpan tak jak mówiłeś, także jak widać sprawa jest przesądzona.

Pero 03.01.2017 16:35

Jeżeli Hiszpan to jakiś kompletny ogórek. Nie wierzę, że nie wyciekłoby jakaś informacja z hotelu czy lotniska gdyby był to ktoś znany.
No chyba, że wszystkie rozmowy toczyły się poza Krakowem. Bo to że poza Reymonta i Myślenicami to na pewno.

krzaq12 03.01.2017 17:22

A może to rzeczywiście jest ktoś o innej narodoości, niż hiszpańska.
Może jest to coś w rodzaju myślenia życzeniowego-,,Bo jeśli Wisłą Kraków zarządza teraz Manuel Junco to zapewne sięgnie po Hiszpana"
Wszystkie media nagle zaczęły wypisywać newsy o nowym trenerze, nikt nie ma pojęcia jednak o kogo chodzi ale wszyscy są przekonani, że będzie nim hiszpański szkoleniowiec.

Albo wszystko jest profesjonalnie ukrywane, albo rzeczywiście jest to ktoś całkowicie anonimowy.

Grymas 03.01.2017 17:53

W Wiśle Kraków nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym. Nasze informacje potwierdził zarząd klubu z Reymonta, zwołując na czwartek konferencję prasową, na której zostanie zaprezentowany nowy trener. Według kilku źródeł będzie nim ściągnięty przez wiceprezesa Manuela Junco szkoleniowiec z Hiszpanii.

Źródło: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...acja,11651000/

Levis88 03.01.2017 18:14

Pamiętam jak ostatnio było wielkie show pt. "Jaki to trener...?" i Ted wyskoczył z kapelusza...Obawiam się, że tym razem będzie zawód na podobnym poziomie niestety.

brylant17 03.01.2017 18:31

José Mari Bakero i tyle w temacie :lol: śmiech przez łzy

El'kabat 03.01.2017 18:56

Raczej asa nie ma co się spodziewać, przy naszym budżecie. Oby nie jakiś wynalazek typu Bakero czy Kabanero...

Z drugiej strony dziwi taki ruch w naszej sytuacji finansowej, kiedy nie ma na nowych piłkarzy.

No chyba, że jest szykowana jakaś petarda.

kristos 03.01.2017 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1460388)
José Mari Bakero i tyle w temacie :lol: śmiech przez łzy

Pep Guardiola - śmiech szczęścia !

SMOKE 8541 03.01.2017 19:45

Ciekawe kto stoi za zatrudnieniem Hiszpana i kto będzie opłacał jego kontrakt ewentualnie odprawę Pomysł może podsunął następca Bednarza ale kto wyłożył kasę na trenera z Hiszpanii wątpliwe żeby Zarząd wyłożył kasę skoro sytuacja finansowa nie pozwala na transfery . Możliwe że Zarząd planuje prawdziwą petardę i kilka dni po prezentacji trenera Zarząd zaprezentuje inwestora/sponsora który wyląduje na koszulkach .Wtedy wszystko byłoby jasne skąd kasa na trenera z Hiszpanii

Patryko 03.01.2017 19:45

Przyjdzie jakiś nieznany typ z hiszpańskiej prowincji, który będzie myśleć, że nasi potrafią kopać prosto w piłkę.
I się zdziwi.
Oby tego typu akcje nie odbiły nam się I-ligową czkawką.

nesta 03.01.2017 20:01

Nie wiem skąd przeświadczenie, że ten trener będzie drogi. Gratuluje optymizmu.
Mysle, że nawet obecnie Wisła jest w stanie zapłacić podobnie lub więcej niz kluby II czy III ligi hiszpańskiej skąd zapewne będzie nowy
trener. Co nie znaczy, ze dużo. A wielu z nich chętnie wpisze sobie do cv 1 ligowy klub i pójdzie tam gdzie ma rodaka prezesa.

SMOKE 8541 03.01.2017 20:26

nesta małe sprostowanie możliwe że dojdzie jeszcze asystent albo inny trener ze sztabu nowego trenera Wisły jeśli jeszcze nowy trener Wisły będzie chciał postawić na swoich sprawdzonych piłkarzy i ściągnąć do Wisły plus koszty odprawy w razie niepowodzenia w lidze .Wtedy koszty nowego trenera utrzymania mogą trochę przerosnąć Zarząd a sponsora na koszulki który byłby dodatkowym zastrzykiem finansowym i ustabilizował choć trochę sytuacje finansową Wisły jak nie było tak nie ma.Warto mieć nadzieje że za zatrudnieniem nowego trenera stoi nowy sponsor / inwestor który w końcu zawita na koszulki i to może być ta petarda

Wiślak709 03.01.2017 20:29

Moim zdaniem włodarze powinni dać popracować spokojnie do końca rundy duetowi Kmiecik-Sobolewski. Oczywiście gdyby nie przydarzyła się kolejna katastrofa w stylu 7 porażek z rzędu i miejsca spadkowego, tylko oscylowanie w granicach lokat 7-11.
A w tym czasie ewentualnie szukać jakiegoś rozsądnego rozwiązania. Bez pośpiechu.

nesta 03.01.2017 20:37

Chyba wszystko już jasne..

Kiko Ramirez nowym trenerem

Marcinnno 03.01.2017 20:40

Dajcie spokój. Jeśli to prawda, że trener będzie miał tłumacza, to gratuluje.

Franeklowcabramek 03.01.2017 20:41

Dokładnie, coś więcej o tym Panu ktoś wie oprócz tego, że prowadził ostatnio drużynę z czwartej ligi hiszpańskiej?

TSWthedues 03.01.2017 20:45

https://es.wikipedia.org/wiki/Kiko_Ram%C3%ADrez

Tyle mówi wikipedia :)

WioReXXX 03.01.2017 20:47

https://www.youtube.com/watch?v=Bf9L...utu.be&t=1m30s

Reakcja naszego trenera na wiadomosc, ze w srodku obrony zostanie z Uryga i Zemlo ;)

Przybyszewski 03.01.2017 20:48

Moze to i jakis geniusz ale brak jakiegokolwiek jezyka dyskwalifikuje - powariowali.

Pero 03.01.2017 21:00

Szczerze powiedziawszy jak to pisałem:
Cytat:

Jeżeli Hiszpan to jakiś kompletny ogórek. Nie wierzę, że nie wyciekłoby jakaś informacja z hotelu czy lotniska gdyby był to ktoś znany.
To nie sądziłem że zafundują nam aż takiego ogórka....

Franeklowcabramek 03.01.2017 21:05

No ciekawe, będzie pozytywne zaskoczenie jak to wypali. I to jest też ten hit AP Wisły, że Goncalo Feio będzie jego tłumaczem? :D

Maciek17 03.01.2017 21:28

Powodzenia dla nowego trenera, mimo wszystko.
Oby to wszystko wyszło. Wiadomość o tym, że Goncalo Feio będzie przy trenerze sprawia wrażenie, że plan Manuela ma ręce i nogi. Oby warsztat rekompensował bariery językowe.
Bo czy pan Kiko Ramirez jest tylko hiszpańskojęzyczny?

SMOKE 8541 03.01.2017 21:57

Nieoficjalnie Kiko Ramirez nowym szkoleniowcem tłumaczem Goncalo Feio z AP Wisły

JrQ- 03.01.2017 22:24

Dwoma ostatnimi meczami Sobol się pogrzebał.
Zobaczymy, gorzej nie będzie ;)

szprotson 04.01.2017 10:43

jak nie bedzie?
Od pol roku w tym klubie wszystko idzie w kierunku "da sie gorzej"

zaczynamy od trenera z IV ligi, potem przyjda pilkarz z IV ligi a potem przyjdzie IV liga. Widac plan.

JrQ- 04.01.2017 12:04

Mam na mysli, że gorzej niz z Ruchem i Cracovią się zagrać nie da.

s1mone 14.12.2017 20:34

Gratulacje PANIE TRENERZE Sobolewski.

Karherop 14.12.2017 20:37

Tylko niech w końcu sobie wyrobi papiery, bo trener Kmiecik już powinien iść na zasłużona emeryturę.

JrQ- 14.12.2017 22:49

Papiery robi, ale to trwa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl