![]() |
26 maja beda wyemitowane jeszcze dwa odcinki. Ma to byc wprowadzenie do pelnometrazowego filmu. Akcja toczyc sie bedzie pomiedzy ostatnimi scenami serialu, a "4 lata pozniej".
Co do zakonczenia to dla mnie dosc szokujace. Na koniec musieli jeszcze TO dowalic... ehh. Szkoda ze sie skonczyl, po Loscie najlepszy serial ever. |
Cytat:
|
Zainteresował się ktoś serialem Breaking Bad?
http://media.movieweb.com/news/03.20...eaking-bad.jpg Dla nie zdecydowanych polecam ten artykuł: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,...az_strach.html |
W USA gorący okres. Do historii przeszły takie seriale:
Terminator My Name Is Earl The Unit Samantha Who? Medium Więcej na ShowTV.pl |
Cytat:
|
Tak zakończenie PB genialne jak dla mnie :)
To jak będzie z tymi dodatkowymi odcinkami?Piszą że chyba 26 będą jeszcze 2 dodatkowe, to prawda? |
Nie wie ktoś czy będą nowe odcinki "świry" dawniej chodziły na TVP1??
|
Dobrze ze skończyli z serialem Prison Break. Zakończenie bardzo ciekawe, o niebo lepsze niż cały 2 czy 3 sezon. Ogólnie serial oceniam pozytywnie, ale i tak pierwszy sezon był najlepszy, no i zakończenie.
|
Cytat:
|
czy moze ktos zapodac linki do ``trawki`` (weeds) od poczatku ?slyszalem ze dobry serial a nie mam skad go sciagnac....interesuje mnie 1 sezon do nie wiem ktory tam jest aktualnie ;)dzieki ...
p.s. Jesli bylo gdzies itp to sorki ale jestem swiezak;) |
Cytat:
peb.pl |
Jak dla mnie Prison Break byl najlepszym serialem:). Bardzo mi imponowala kreacja aktorska takiego geniusza jakim byl Scofield. 4 Sezon chyba byl najlepszym sezonem calego serialu, bardzo duzo sie dzialo, nie byl tak przewidywalny jak poprzednie dwa sezony. Koncowka zas to prawdziwy majstersztyk. Nie moge sie doczekac tego ostatniego odcinka.
|
``mic`` dzieki wielkie;)
|
w pytę, że 4 sezon uważacie za najlepszy z wszystkich serii PB, jak przez 2 pierwsze sezony uważałem ten serial rzeczywiście za jeden z lepszych w TV...tak od 3 straszna obniżka formy...a ostatni sezon to już nakręcony na siłę żeby zamknąć to jako tako
co do gry aktorów to oglądając to czułem się jakbym oglądał niskobudżetowe produkcje amerykańskie, jedynie z całego sezonu na plus te dwa ostatnie odcinki bo jak cała seria była chujowa to końcówką nadrobili trochę o!takie moje zdanie |
Jeśli są tu fani, jednocześnie horrorów i serialowego terminatora to wam powiem że aktor który gra Johna Connora będzie grał jedną z głównych ról w remake'u "Koszmaru z ulicy Wiązów"
|
Ogladal ktos Prison Break: Proof of Innocence ? Jest to wersja komorkowa, akcja podobno rozgrywa sie rownolegle do "oryginalu". Warto?
Linki http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=75209 |
ja nie moge juz prisona.
Kazdy jest czyjąś rodzina, kazdy chce panowac nad swiatem i kazdy moze zmartchwywstac Lost koncowka lepsza, niz prison ktorego dało sie ogladac do ....2 sezonu? Jak ktoś sie nudzi polecam Lie to me i Mentalist Ktos ogladał Breaking Bed ? Tak wiecej niz 2 odc ? |
kiedy mozna sie spodziewac nowych odcinkow CSI i CSI:Miami ?
nie moge znalesc na stronie konkretnej daty |
Cytat:
|
nie siedzę w temacie, ale mam pytanie... co się stało, że w ostatnim czasie tak rzadko dodawane są napisy do seriali? Chodzi mi konkretnie o 3 serię Tudorów i Robin Hooda.
Zawsze szło to w miarę regularnie, a teraz dramat |
http://i43.tinypic.com/2gvof3t.jpg
Weeds S04 DVDRip XviD-PHASE Kod:
http://rapidshare.com/files/240533005/weeds.s04e01.part1.rar Kod:
Release Name: Weeds.S03.DVDRip.XviD-REWARD Weeds.S05E01.HDTV.XviD-aAF Kod:
http://rapidshare.com/files/242547451/Weeds.S05E01.HDTV.XviD-aAF.part1.rar |
polecam...
weeds-ogladnalem 1 sezone z lektorem-calkiem wciaga-jesli lubicie cos innego dr house-tez polecam;)
|
http://www.filmweb.pl/f479106/Wyspa+Harpera,2009 oglądał ktoś?Wciąga?
|
Potrzebuje jakiegoś nowego serialu bo sie wszystko pokończyło lub są przerwy miedzysezonowe i zostało mi tylko Weeds.
I w zwiazku z tym pytanie: Czy jest jakis serial który ma dopiero 1 sezon i jest naprawde wciągający. Ewentualnei jakis co ma 2 sezony dopiero. Bo w reszcie raczej bede zorientowany. |
Cytat:
Co do nowości, to podobno (bo jeszcze nie miałem okazji obejrzeć) bardzo dobry jest nowy serial Showtime - Nurse Jackie. Wszelkie recenzje jakie czytałem są bardzo pozytywne. |
Cytat:
http://www.imdb.com/title/tt1124373/ |
Cytat:
By to fjut.... Terminatora oglądałem i mi sie dosyć podobał, leciał co niedziela o 22:00 na AXN, teraz sie skończył, liczyłem na dlasze odcinki ale jak go zdjeli w USA to lipa spraszna... Powinni tego zabronić :D cżłowiek sie wciągnie, spodoba mu sie i nagle zdejmują. :D |
Cytat:
Swietny. Szkoda ze sezon miał tylko 13 odcinków. Ktoś jeszcze coś poleca z nowości? Albo ogólnie komediowy jakiś? |
Znalazłem coś nowego
http://www.sho.com/site/beta/image-b...O_Carousel.jpg opis z filmweb.pl: http://www.filmweb.pl/f485787/Nurse+Jackie,2009 Nurse Jackie opowiada o tytułowej pielęgniarce uzależnionej od narkotyków, która pracuje w jednym ze szpitali w Nowym Jorku. Jackie jest niepraktykującą katoliczką, niestroniącą od Vicodinu i Adderallu, która na codzień rządzi szpitalem według własnych zasad. Salowa, w swojej pracy, spotyka się z nieznośnymi pacjentami i nierozważnymi lekarzami. Cały serial został zrealizowany w stylu czarnej komedii. Nurse.Jackie.S01E01.PREAiR.WEBRiP.XViD-P2P Kod:
http://rapidshare.com/files/238552876/hio-nj.101.pre.p2p.part1.rarDopasowane napisy txt. pl. Video - 624x352, XviD; Audio - MP3 VBR txt. pl. Kod:
http://rapidshare.com/files/245178584/Nu.Jac.S01E01.jar.part1.rarDopasowane napisy txt. pl. Video - 624x352, XviD; Audio - MP3 VBR txt. pl. Kod:
http://rapidshare.com/files/245179051/Nu.Jac.S01E02.jar.part1.rarDopasowane napisy txt. pl. | 200 MB. Kod:
http://rapidshare.com/files/246202476/Nu.se.Ja.01.03.jar.part1.rarKod:
http://hotfile.com/dl/7431871/6732bc0/aaf-n-104.part1.rar.html |
Oglądam Nurse Jackie i po 2 odcinkach mogę spokojnie polecić..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl