![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
I dla niepotrafiących czytać ze zrozumirniem. Nikt tu nie płacze po Śląsku!! Tu chodzi o kurerwskich volksdeutchów z Chorzowa i żydzew Łódź. |
Znamienne jest to ze o jedności najwięcej mówią Ci, którzy najbardziej Wiślaków dzielą a swoimi decyzjami i działaniami podział ten ciągle pogłębiają. Ta wymarzona przez "kumatych" (cudzysłów specjalnie bo mam co do niej szczere wątpliwości) jedność to po prostu bezmyślne podporządkowanie. O tym nie może być mowy bo wiarygodność kumatych w oczach ogółu obecnie jest szczątkowa jeśli w ógole jakakolowiek.
|
Moim zdaniem to sie wszystko sprowadza do wiarygodnosci.
Nie tak dawno byly oprawy o wpadaniu sobie w ramiona a teraz nagle "Cala Polska j*ie Slaska". Wczoraj najwiekszy przyjaciel a dzisiaj najwiekszy wrog - czy jest tego jakies uzasadnienie ? Nawet jak sie rozchodzilo z Jagielonia to bylo wiadomo ze Jaga-Lechia nie po drodze i trzeba cos wybrac - ale nawet wtedy szlo to lagodnie. Z 2 strony Ruch - totalnie z dupy staje sie nagle naszym przyjacielem a jeszcze niedawno jedna z wiekszych napinek - jakie tego uzasadnienie ? Wszyscy sa skolowani. A najlepsi sa Ci co zaspiewaja cala Wisla zawsze razem a potem przejda do piknikow silowo zmuszac do spiewania HKS. A jak sie nie podoba to nie jestes prawdziwy Wislak i wypier*alaj (bo wiadomo ze taki czynnik ma monopol na definicje Wislaka). A potem placz ze 8 tysiecy na stadionie. Ja rozumiem ze wakacje jeszcze i wszystko ale jak czytam ze jak ktos nie lata po osiedlach zeby dostac po gymbie to juz wogole nie ma sie co odzywac to apeluje do adminow zeby obowiazkowo uzytkownicy wpisywali wiek - zablokuje sobie gimbaze i bedzie spokoj. Ja wiem ze w pewnym wieku to imponuje (tez tak mialem) ale wyjdzmy poza przedszkolne pojmowanie tego co dobre dla Wisly. |
Oprawa "Wpadamy sobie w ramiona.." dotyczyła Lechii, nikt się na Lechię nie napina.
|
Cytat:
A co do Lechii to poczekaj na mecz - bo o ile dobrze rozumiem to Lechia tez nas kopnela przez HKS. |
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Cytat:
Zabłysnąłeś. Wisła nie śpiewała. Chyba, że ludzi nie rozróżniasz. Zresztą, jedna próba dość nie udana i nic więcej. |
Śląsk jest prowokatorem bo nie gwizdał na naszym hymnie, nie wziął motoru i wywiesił transparent pozdrawiający prawdziwych Wiślaków...Pachołki... Słabi z was propagandziści. Śmieszne. Meczu nie komentuję bo do dziś mam kaca...
|
Cytat:
Wszyscy tak piszecie, że pieprzyć byłe zgody itp itd. Walić też nowe, dopingujmy tylko WISŁĘ. Przesiadłem się po prawie 20 latach z C teraz na sektor D, mnóstwo ludzi zrobiło to samo. Jeśli chodzi o ruch... 2 miesiące temu szarpaliśmy się z nimi przez płot a teraz mamy z nimi siedzieć ramie w ramie? Co do samego meczu, szkoda qrwa strzępić ryja. Oby się chłopaki obudziły przez te 2 tygodnie |
Cytat:
Nie ma dobrych intencji ten,kto mąci wodę. ,to tak do Slaska . |
A ja przed sezonem pisałem, że Wdowczyk to trener co to ogarnie. Wstyd się przyznać.
|
Cytat:
|
Może niektórzy są za młodzi i już.nie pamiętają czasów, jak się wysiadało ze 139 z barwami pod kurtka, bo icki czekały na przystankach....
|
Cytat:
|
Pewnie trochę też działań policji, ale nie da się odmówić WSH, że pokonali zdecydowanie dominującą, w tamtych czasasach sąsiadkę.
|
Cytat:
|
Cytat:
Namawiam do wierności zasadom Bóg, Honor i Ojczyzna (każdy we własnym sumieniu musi sobie odpowiedzieć czy chce być wierny tym zasadom), co wyklucza akceptację dla volksdeutchów z Chorzowa. Namawiam też do kupowania biletów i karnetów. Wisła to coś więcej niż Miśki i dilerzy z WSH i PF. TYLKO WISŁA! Cytat:
|
Ruch to patriotyczny klub narodowowyzwoleńczy z Hajduków Wielkich. Volsdojczów szukaj na hitlerowskim stadionie olimpijskim w Breslau.
WRWE i tyle w temacie lamusy. |
Cytat:
Ruch "w tym czasie" siedzial przy polskim hymnie, a także wywieszał flagi nawołujace do separacji Śląska od Polski. |
Cytat:
Problem kibicowski na Wiśle leży gdzie indziej. |
Myślę że dość. Kto miał się wypowiedzieć wypowiedział się kto miał zmienić zdanie zmienił a kto trwa przy swoim już tam zostanie. Bez względu jakie kto ma zdanie potrzebni są teraz wszyscy. Nie obrażaj się na Wisłę i na tych co według Ciebie ją niszczą. My wszyscy mam zadanie do wykonania jeśli go nie wykonamy nie będzie na kogo i na co narzekać.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl