Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9693)

xanti1906 06.09.2016 16:52

Fajnie, jakby ktoś z góry zainicjował oficjalną akcję. Tak, żeby miało ręce i nogi. Byłaby to mega akcja promocyjna + z pewnością wyczyszczenie magazynu = kasa.

bonawentura 07.09.2016 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xanti1906 (Post 1452957)
Fajnie, jakby ktoś z góry zainicjował oficjalną akcję. Tak, żeby miało ręce i nogi. Byłaby to mega akcja promocyjna + z pewnością wyczyszczenie magazynu = kasa.

Póki nie inicjują trzeba kupować coś z W.Ś. ! :) Panowie! Jedziemy do przodu! Kupujmy coś :) Trzeba wspierać Wisłę na bieżąco! Mam nadzieję, że też aktywnie udzielacie się we wspieraniu młodej Wisły, ale przez pamiątki też Wisłę wspieracie! :) dajemy czadu!!! Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazdaaaaa!!!!

Blaszczu16 07.09.2016 19:12

Tu nie chodzi o przechwalanie sie kto ile kupil i za ile ale o nakrecanie sie nawzajem. jak jest duzo osob ktore kupily cos i wrzucily potwierdzenie to innych moze to zmobilizowac to kupna. Takze kupowac i wrzucac skany Pany. Za miesiac kupie cos znowu.

kicur 07.09.2016 19:18

Na urodziny od kumpli dostałem kubek Wisły za 30 zł. Niestety paragonu mi nie dali ;)

bonawentura 07.09.2016 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1453026)
Tu nie chodzi o przechwalanie sie kto ile kupil i za ile ale o nakrecanie sie nawzajem. jak jest duzo osob ktore kupily cos i wrzucily potwierdzenie to innych moze to zmobilizowac to kupna. Takze kupowac i wrzucac skany Pany. Za miesiac kupie cos znowu.

Ja również kupię pewnie coś przed Piastem, ale - Panowie i Panie - jeśli mieszkacie nieopodal Wisły pójdźcie prosze do sklepu i weźcie - cokolwiek, za marne 10 zł ;) budujmy Wisłę od nowa :) i właśnie Błaszczu16 trafił w sedno sprawy... tutaj chodzi o mobilizację, motywację. Wielu pewnie się nie odzywa i widzi - niech ich trochę sumienie pogryzie i w końcu kupią. O to tu chodzi. A nie o przechwalanie się.
Kicur - spoko - taki drobny wydatek, wyjątkowo, możemy doliczyć - by nie stał się jednak stałą praktyką, więc zastrzegam, że innych takich wpisów zaliczać nie będziemy ;)
RAZEM 3.108 zł!!! :)

Blaszczu16 07.09.2016 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1453027)
Na urodziny od kumpli dostałem kubek Wisły za 30 zł. Niestety paragonu mi nie dali ;)

Ale zdjecie kubka mozesz chyba wstawic, nie?

bonawentura 17.09.2016 09:52

Moi drodzy ! Dzisiaj chcę widzieć tutaj kwotę co najmniej 4 tysiące! Sam dziś zrobię zakupy i je wrzucę na forum :)

suikoden 17.09.2016 11:26

4000 tysiące na taki okres działanie tej aukcji mało

kolarz90 17.09.2016 21:41

1 Załącznik(ów)
W zeszłym miesiącu zakupiłem koszulke meczową czerwoną, w sumie można doliczyć 259 zl. Czekam aż pojawi się znowu biała i też kupie

bonawentura 19.09.2016 20:41

Dzięki za wrzucenie zdjęcia. Dorzucamy kwotę 259 zł do ogólnej zebranej kwoty. Ja - jak obiecałem - byłem na stadionie i kupiłem kolejną rzecz - czapkę za 35 zł :) na potwierdzenie wrzucam jej zdjęcie
http://s2.ifotos.pl/mini/144237246_ahaewha.jpg

A zatem, razem zebraliśmy już 3.402 zł!!! :) dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupów dotychczas i czekamy na więcej!!!

Prezydentowa 21.09.2016 22:33

Są jakieś wieści mówiącec o tym, kiedy pojawią się białe meczówki w sklepie? Wstrzymuję się z zakupem, bo czekam, ale trochę to już trwa...

szprotson 21.09.2016 22:46

jak chcesz biala meczowke na dzis to licytuj tą dla chłopakow bo jakby nie było spotkała ich tragedia

wiesniak842 21.09.2016 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1453989)
Są jakieś wieści mówiącec o tym, kiedy pojawią się białe meczówki w sklepie? Wstrzymuję się z zakupem, bo czekam, ale trochę to już trwa...

Od dzisiaj sa do kupienia w R22.

ABGwislakABG 22.09.2016 05:47

I z tego co widzę czysta bez sponsora. Poleci zamówienie :D

wiesniak842 22.09.2016 06:17

A no. W oficjalnym sklepie tez sa juz czyste.

bonawentura 23.10.2016 19:50

Byłem ostatnio na stadionie i kupiłem szalik - kolejne 35 złotych wsparcia/pewnie do budżetu mniej, ale zawsze warto i w ten sposób wspierać/.

http://s2.ifotos.pl/mini/IMG201610_arqaesq.jpg

Razem zebrało się już 4.437 zł.

pekaczech 23.10.2016 20:11

2 Załącznik(ów)
Jak chcesz dodaj jeszcze parę złotych ;)

bonawentura 29.10.2016 20:47

Karnetu nie doliczamy, ale koszulkę - jak najbardziej.
Razem mamy już 4.696 zł :)

mitmichael 06.11.2016 22:08

Masz bonawentura, dopisz sobie 259zł, btw. biała meczowka zajebista

http://up.programosy.pl/foto/dsc_0951.jpg

szczepans21 07.11.2016 18:29

Kita był.. ciekawe jest o co poszło w Nantes..

Ciekawe byłoby gdyby temat wrócił.

Ejdzbiol 08.11.2016 07:29

A ja myślę że dość już zmian właścicieli, nowa ekipa (co dziwne, bo się się nie spodziewałem) ogarnia temat, dajmy im pracować. Poza tym, jest jakiś powód dla którego Kitę atakują na trybunach wlasni kibice.

bonawentura 08.06.2017 18:04

Razem mamy już 4.955 zł !!! :)
Odświeżam temat, bo Wisła nadal ma problemy finansowe i w czasie przerwy wakacyjnej nie możemy o niej zapominać. Więc kupujmy, co się da. Myślę, że warto zmienić formę zbiórki i doliczać także karnety oraz wszelkie inne droższe bilety na stadion.
Dodatkowo - zastanawiam się nad prenumeratą "R22". Ktoś może już zaprenumerował?
Pozdrawiam serdecznie,
b.

jonaf 09.06.2017 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1472227)
Razem mamy już 4.955 zł !!! :)
Odświeżam temat, bo Wisła nadal ma problemy finansowe i w czasie przerwy wakacyjnej nie możemy o niej zapominać. Więc kupujmy, co się da. Myślę, że warto zmienić formę zbiórki i doliczać także karnety oraz wszelkie inne droższe bilety na stadion.
Dodatkowo - zastanawiam się nad prenumeratą "R22". Ktoś może już zaprenumerował?
Pozdrawiam serdecznie,
b.

prenumerata zgłoszona przez maila. w odpowiedzi informacja, że 14.06.2017 dostanę więcej informacji nt. możliwości dokonania zapłaty ;)

bonawentura 15.06.2017 09:46

@jonaf - I co, dowiedziałeś się coś może? bo ja sam z chęcią wykupię tę prenumeratę. Zastanawiam się również nad karnetem, bo teraz będzie go można nabyć na raty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl