![]() |
Meresiński zagrał va banque i wyszedł mu strzał życia.
Liczę, że Patryk Vega zrobi o tym film. Będziemy o tej akcji opowiadać dzieciom. W szeregu z opowieściami o Wiśle grającej w Ekstraklasie. Powiedziałbym, że ostatni gasi światło, ale czuję że nawet żarówki już nie będzie. |
panowie trzeba ustalić godzinę spotkania jutro pod stadionem! ja nie mam bladego pojęcia o której wiadomix będzie! Musimy w to wciągnać SKWK. Oni maja wszystkie te możliwości jakich mu nie mamy (o co chodzi wiadomo).
HALO jest tiu ktoś z SKWK? |
12? 13? 14? chyba dłużej niż do 16 wiadomix nie pracuje? Czy on w ogóle będzie jutro w Klubie?
|
Myślę, że JM już dawno nie ma w Krakowie....
|
to może szanowne SKWK wypowie się w temacie i już dzisiaj wyda kolejne oświadczenie co do działań związanych z ratowaniem Wisły, zwoła manifę pod stadionem. Świetna okazja dla "niektórych" by odkupić choć częściowo swoje winy z dawnych lat...
|
Może lepiej w sobote,jutro skontaktowac sie z SKWK ,zebrac ludzi. JM i tak juz pewnie w Krakowie nie ma.
|
chyba masz rację... trzeba to przygotować. Może międzyczasie SKWK tez coś zrobi... ....a jak nigdy liczę na nich!
|
JM obiecal ludziom z SKWK miejsce w zarządzie, to oni siedzą cicho ; )
|
No właśnie... absurd
|
nic tylko to "miejsce w zarządzie" w kółko.
Nawet jeśli takie obietnice były, to miało to miejsce kilka dni po przejęciu klubu, kiedy jeszcze żadnych trupów nie było (poza tym, że nie wiadomo kim Meresiński jest i skąd ma kasę). Teraz sytuacja jest zgoła inna, więc SKWK i TS ostatnie o czym myślą, to jakieś miejsca w zarządzie, skoro zaraz nie będzie żadnego zarządu, a już na pewno nie w ekstraklasie. Też jestem za podejściem pod stadion w sobotę |
Smutne trochę, że kiedyś bez internetu więcej ludzi skrzykneloby się pod stadion niż dzisiaj, gdzie mamy o wiele większe możliwości :/
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać. Ja już nic więcej nie piszę, bo jak pisałem, że SKWK rozmawia z Jakubem M. mimo wszystko, to "prawdziwi" wyśmiali mnie od razu. Mam jedynie nadzieję, że rozmawiali z nim w kontekście wywalenia tego pasożyta z klubu. |
Czy ktoś może wziąć na siebie próbę kontaktu z SKWK? Ludzie przecież tu na tym forum są setki takich podobno co zawsze mają kontakty wszędzie , więc co? Nagle wszyscy pochowali się w norę? Ja .......ę co za naród!!!
RUSZCIE DUPY!!! |
Jeśli nie ma miejsc w zarządzie S.A. to SKWK jest prowadzenie Wisły od IV ligi. Kasa się liczy.
|
I co ....a dalej czekamy na rozwoj wydarzen? Czy ruszy ktos ....a dupe i zorganizujemy to?! Ja chocbym chcial sam tego nie ogarne ludzie ....a do roboty bo zaraz bedzie za pozno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Pytanie ilu jest kibiców Wisły. Po tym forum widać że dużo pierdzielenia a mało konkretów.
A ja spróbuję być konkretny. Proste założenie - 50tys kibiców wpłaca co miesiąc 10zł. Kwota dla każdego śmieszna a w skali roku jest to 6mln zł. Czyli bardzo dobry sponsor. Potrzebujemy: 1. programisty webowego - który stworzy stronkę z rejestracją gdzie każdy kto chce wesprzeć Wisłę będzie podawał swoje dane. Na stronce będzie info że rejestrując się zobowiązuje się do wpłaty jednorazowej 50zł i późniejszych comiesięcznych wpłat 10zł. 2. prawnika/prawników którzy ujmą tą zrzutkę w ramy prawne. Zabezpieczą przekazywanie środków do klubu na określone cele (np. pensje lub opłaty za stadion) tak żeby kasa nie trafiała do kieszeni właściciela. 3. Managera który to ogarnie biegając po urzędach i bankach. Założy jakiś twór prawny, konta bankowe itp. 4. W zamian za to wpłacający kibice dostaną pewne możliwości wpływania na politykę klubu. Można to bardzo łatwo zrobić poprzez stronkę o której pisałem wcześniej. Na początek oczywiście trzeba określić ilu jest chętnych, akcja na fb, petycja. Nie wiem, cokolwiek. Byle by mieć nawet szacunkową liczbę możliwych 'ofiarodawców'. Mając ta liczbę można stawiać kolejne kroki, o których wspomniałem wcześniej. Ja zrobiłbym to za pomocą https://www.change.org/ - do wstępnego zliczenia chętnych wystarczy. Od razu zaznaczę nie myślę o wspieraniu JM, raczej o firmach które chciały by wesprzeć Wisłę, ale mają obawy. Konkretna deklaracja ze strony kibiców może znacząco ułatwić decyzję wejścia w Klub. A w razie największego nieszczęścia będą środki na funkcjonowanie klubu. |
dobra dość pierd...lenia bo szkoda czasu. Osoby, które mają jakieś pomysły, chęci proszę o kontakt: [email protected]
|
Cytat:
mail brzmi: [email protected] :D więc mamy dwa maile, i nikogo kto chce działać. |
podstawowa sprawa to musi być ktoś, kto tym wszystkim zarządza! Ktoś kto nie boi się odpowiedzialności. Reszta to są już tylko środki do osiągnięcia celu o których można rozmawiać. ja mogę się z daną osobą spotkać i pogadać, mogę coś pomóc na ile będę mógł. Nie wiem co z tego wyjdzie ale od czegoś trzeba zacząć. Założenie spółki zoo to 300 za krs chyba + notariusz ok. 500. Adres to może być na początek wirtualne biuro - 100 zł/mies. Prezes i Zarząd pracują za free. Na wpis do KRS-u czeka się miesiąc. Międzyczasie można próbować rozmawiać z kimś poważnym, jakimś inwestorem np. o tym że jak nam się uda ustalić warunki odkupu Wisły to ta osoba wykupi udziały w "naszej" spółce i tym samym "my" jego pieniędzmi odkupimy S.A. Równolegle [pozyskujemy kasę od kibiców i prowadzimy PR. Takie rozwiązanie pozwoli potencjalnemu inwestorowi zostać do samego końca anonimowym. Wtedy też trzeba międzyczasie dorwać wiadomixa, "ustalić" warunki okupu, modlić się by w tym czasie Wisła S.A. nie straciła licencji, chłopaki jakoś grały itp. W ciągu 3 miesięcy sprawa powinna się rozwiązać, przy założeniu, ze znajdziemy inwestora.
|
Cytat:
|
Zrobiłem coś takiego może dzięki temu coś ruszy.
https://www.change.org/p/wis%C5%82a-...h-kibic%C3%B3w Zobaczymy ilu nas jest. |
Na początku trzeba zmusić szkodnika do odejścia. Rzuciłem luźny pomysł na shoutboxie już. Może pomysł jest głupi i infantylny, ale skoro nie ma innych.
Otóż dla tak pustych i zakochanych w sobie ludzi typu wiadomix bardzo ważne są media społecznościowe, co zresztą widać było wcześniej jego aktywnością na facebooku. Może by tak po prostu zaczął mocną nagonkę w internecie? Jakieś memy, hashtagi itd. Przecież ten koleś a już na pewno jego nastoletnia dziewczyna internet traktuje jako miejsce do lansu i pokazywania swojego zajebistego życia za ukradzione pieniądze. Przypomnę tylko akcję bednarz_wypierdalaj i memy jakie się pojawiały m.in. z karcherem :D Wiem, że to głupie, ale do tej akcji nie trzeba przynajmniej odchodzić od klawiatury, a wiele osób tutaj lubi sobie tylko popisać a nie działać ;) |
Cytat:
Może jest tu ktoś kto jest prawnikiem, księgowym itp. i ma trochę czasu? Ja jestem zwykłym pracownikiem działu sprzedaży, mieszkam 100 km od Krakowa - ok, mogę się tym zająć, ale tego nie można spieprzyć. Natomiast DEKLARUJĘ wszelką pomoc i że każde jakieś moje oszczędności trafią na to konto. Tak mi dopomóż Bóg. |
Cytat:
Ty myślisz, że "zwykły księgowy" jest w stanie ogarnąć twór jakim jest Klub Sportowy? Tu trzeba jakiejs korpo, która zna się na obrabianiu Sportowych Spółek Akcyjnych. Kontrakty zawodników nieco różnią się od zwykłych umów o pracę. Owszem, Klub to swego rodzaju biznes, ale wpływy za uczestnictwo w lidze czy od sponsorów to trochę inny rodzaj przychodu niż zwykłą płatnosć od kontrahenta - trzeba wiedzieć co i jak ugryźć. i wiele wiele innych czynników. Praca na cały etat dla paru osób, a nie dorywcze po godzinach. |
Cytat:
Pisałem skrótami myślowymi, mam nadzieję ze jasno... |
Potrzebne jest wsparcie SKWK, owszem ostatnio wiele złego dzieje się także w ich szeregach, nowe zgody itp.
Prawda jest jednak taka, że razem z SKWK do walki może stanąć także TS. W ich szeregach mamy kilku działaczy, prawników, osoby znające poważnych przedsiębiorców. Jeśli chcemy wygrać, to tylko przy wsparciu ze strony Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Protest przed stadionem, petycja......... Nie wiem co byłoby najlepsze w tym momencie..... |
Cytat:
|
Dodam tylko że SKWK organizując taki protest ponownie mogłoby przekonać do siebie podzielonych kibiców, bo wiadomo nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl