![]() |
Przy wszystkich wyliczeniach i apetytach na 6 pkt w najbliższych dwóch meczach uwzględnijcie że jesteśmy z PZPN-em na wojennej ścieżce po tym jak nie chcieliśmy puścić Judasza do jakiegoś tam klubiku :)
W meczu na styku ktoś znowu może nie zauważyć że piłka wyszła metr za linię albo umknie uwadze komuś metrowy spalony... |
A ja mam takie przeczucie, ze przejebiemy z Ruchem/Zagłębiem, a wszystkie inne mecze ułożą się pod nas....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Fajna rozpiska ze sport.pl
Wariant optymistyczny Dwie wygrane. Wtedy do awansu potrzebne jest: * Termalica może zdobyć co najwyżej cztery punkty, * Lechia i Jagiellonia muszą raz przegrać, lub * Ruch musi dwa razy przegrać, Lechia raz. Wariant prawdopodobny Wisła zdobywa cztery punkty i: * Ruch jest poza zasięgiem, * Termalica musi raz przegrać, * Lechia i Jagiellonia mogą zdobyć tylko punkt, * Podbeskidzie i Korona nie mogą dwa razy wygrać. Wariant realistyczny Wisła zdobywa trzy punkty, a wtedy: * Ruch jest poza zasięgiem, * Termalica może co najwyżej dwa razy zremisować, * Lechia i Jagiellonia muszą dwa razy przegrać, * Korona może zdobyć cztery punkty, a Podbeskidzie tylko trzy. |
Pamiętajmy proszę o jednej, bardzo ważnej kwestii. Nawet jak nie uda się awansować do 8ki, co umówmy się w obliczu całego sezonu będzie extra, niespodziewaną nagrodą, to bardzo ważna gra będzie toczyć się we wszystkich meczach drugiej 8ki.
I nie mam na myśli oczywistego powodu jakim jest walka o utrzymanie. W tych meczach można wygrać coś więcej - zapał Cupiała do mocniejszego zainwestowania w Wisłe w przyszłym sezonie. Jak zobaczy, że praca Wdowczyka ma ręcę i nogi, że pomagając mu np. poprzez wykupienie Wolskiego i dokupienie nowych zawodników, można o coś powalczyć w nowym sezonie, to z pewnością się na to zdecyduje. A pokazac to można wyraźnie wygrywając dolną grupę i pokazując serce i jakość w każdym meczu. Dlatego jest w 100% o co walczyć niezależnie gdzie się znajdziemy. |
Jest jeszcze jedna sprawa - finansowa tzn. im wyższe miejsce w lidze tym większa premia od c+. Nie chce nawet pisać ile byśmy stracili w razie spadku bo tego nawet w koszmarach nie widzę.
|
Popieram.Jesli nawet zostaniemy w grupie spadkowej to wiadomo,kazdy mecz to bedzie walka na noze.A to pomoze zbudowac silny zespol,ale nie tylko jako zawodnicy ale tez pd katem psychologii.Kazy bedzie walczył za Wisłe.
Nalezy sie liczyc z brakim awansu ,......ale walka trwa dalej .........,moze narodzi sie w ten sposob nowy duch druzyny,moze BC cos pojmie,moze w koncu zawodnicy beda dawali z siebie 100% bo mam wrazenie ze w przeciagu 2-3 sezonow bylo z tym róznie. Krótko mówiac:od gry w grupie spadkowej korona nam z glowy nie spadnie ,a moze narodzi sie cos dobrego,i wyjdzie nam to i na plus. |
Ile meczy zawieszenia dostaje sie za bezpośrednia czerwoną? Pytam konkretnie o tarasovsa... Bo jak jeszcze madarę do rezerw przesuneli, to kto im na stoperze będzie grał w tych dwóch meczach do końca rundy?
|
Akcja ratunkowa, pewnie jeden
|
Jeden, chyba, ze komisja ligi uzna inaczej, w co jednak watpie bo to nie byl faul jakos przesadnie brutalny tylko taktyczny.
|
Cytat:
|
Bury na stoperze ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tutaj dobry tekst na stronie SKWK o szansach na awans:
http://skwk.pl/pilkanozna/6-ekstrakl...strzowska.html |
po 29 kolejce możemy być już w pierwszej 8-ce a napewno bardzo do niej się zbliżyć.
1)Musimy wygrać z Ruchem 2)Termalica-Korona X lub 2 3)Legia-Lechia 1 sportowo fajnie kibicowsko ehhh ;// 4)Jagielonia-Bielsko 2 |
Cytat:
|
Cytat:
2.Sobota 50%(raczej siądzie) 3.Niedziela 75%(punkt którego najbardziej się obawiam,a wobec którego niespełnienia pozostałe tracą sens) 4.Poniedziałek 100%(raczej nie siądzie,ale może w nastepnej kolejce... ) |
Cytat:
1.wielka niewiadoma, niby Wisła mocno od początku zaatakuje, a Ruch pewnie zagra na mega defensywie do czasu aż się wybiegamy i pewnie pod koniec jesli będzie 0:0 bardziej zaatakują 2. Korona prowadzi 0:1 3.Nie ma szans że Legia wygra więcej niż 1 bramką, jesli w ogóle wygra, podejrzewam dziś panowie Mila i Peszko zjedzą trawę po braku powołań na reprę.. zaś połowa skłądu Legii była na kadrach co trochę też powinno wpłynąć 4.Jaga wymęczy wygraną |
Lechia dzisiaj wygra i .... bombki strzeli :)
|
Cytat:
|
Nawet jak wygra to jeszcze nic straconego.
|
Statystyka, statystyką ale patrząc na to co wyprawiają Lech, Żydki i Pogoń, to aż żal nie wejść do tej górnej ósemki ))
|
Powiem wam ze jak widzę ta ligę,gre innych zespołow ,itd to trzeba byc naprawe udanym zeby byc tak nisko w tabeli.
Ta liga jest tak słaba ,ze nie dziw ze ktos kto kopnie prosto piłkę stad wyjeżdza.No ale wg Canal+ poziom ligi wzrasta.... |
Bo wzrasta. Dziś wykładając nawet tyle forsy co Legia na ten moment, ciężko ją zdominować. Inaczej sprawa się miała 10 lat temu.
|
Wynik meczu Legii i Lechii to wielka niewiadoma. Legia mogła wygrywać wyżej, ale Lechia też mogła strzelić kilka bramek.
No i 1-1. A teraz Legia w 10tke... |
Cytat:
|
Cytat:
Przykladem Wojciechowski, ktory sklonowal dzialania Cupiala, pompowal miliony, a wyzej niz 6 miejsce nie podskoczyl. To, ze wykladasz iles razy wieksza forse na pilke to jest SKUTEK, nie przyczyna trendow. Przepatrz panie kolego jacy pilkarze i za ile ida do klubow british premier league. Z jakimi umiejetnosciami. Awans z grupy LE to juz nie jest niesamowity wyczyn jak z sezonu z Schalke czy Parma. Zgadza sie. Tyle, ze przy tamtejszej drabince rownie dobrze moglismy jebnac polfinal, a gdyby nie 2 najgorszy w historii Wisly bramkarz i boisko w tragicznym stanie (o ironio, Polak znow niemadry po szkodzie - 1974 sie klania) smiem twierdzic, ze moglismy wowczas naprawde namieszac. Owczesna Wisla rok rocznie przy dzialajacej reformie Platiniego gralaby co najmniej w fazie grupowej LM. Najwieksze sukcesy odnosilismy w latach 70 i 80 gdzie trzymalismy najlepszych w lidze (tak, znam realia). W tym 3 zespoly swiata, byly szanse na MS nawet (jakby nie blad Kazka Gorskiego) i gdyby po srebrze na IO go nie wyjebali i wstawili Jacka "hehehe" Gmocha, ktory w '78 zjebal najlepsza reprezentacje w historii. Poziom ligi nie wzrasta, bo jeden klub sie wydostal z dlugow wewnetrznych z iti (nie jak my z tf) i wprowadza abecadlo organizacyjne w lidze. To JEGO poziom wzrosl, nie ligi. Poznan sie wyratowal licencja Amiki. My (nie)stety nie jestesmy stolica. Stolica ze wzgledu na wieksza ilosc forsy zawsze ma latwiej. Albo regiony autonomiczne (Barcelona), najbogatsze landy (Monachium), okregi przemyslowe (Manchestery, Donieck czy Dniepropietrowsk). Sprawdz w LM geolokalizacje klubow. Zgadza sie? Przede wszystkim wlasciciel ogarniety. Albo ogarnieci. Co jak co, ale (namiastke) profesjonalizmu widac jedynie w Warszawie i niestety po 2 stronie Błoń. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl