Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Łęczna, 22 lutego, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9581)

Fugiel 24.02.2016 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1430352)
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater

To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?

art 24.02.2016 08:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1430352)
Zobaczcie sobie jak ten pajac Uryga odpuszcza krycie w polu karnym

https://www.facebook.com/ligabedziec...type=2&theater

Co mecz to samo... Żeby tam jeszcze jakiś zwód był czy mocna przepychanka z trzymaniem za koszulki, nic.

Idealnie widać jak kryje Głowa czy nawet ten krytykowany w obronie Jovic, a jak Uryga. Podziwiam Głowe, że nie rozszarpał go na strzępy moment po bramce, na trybunach połowa wychodziła z siebie.

Pan Jotka 24.02.2016 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1430365)
To nie jest pierwszy raz, tak samo bylo z Slaskiem, tak samo bylo z Lechem w Krakowie (choc wtedy bramka nie padla) Gosc notorycznie odpuszcza krycie. Ja wiem, ze jest wychowankiem.Czy naprawde wszyscy trenerzy widza w nim taki potencjał, ktorego ja nie widze ?

Po pierwsze to nie ma kim grać, a po drugie to jednak bym nie twierdził, ze Uryga si enie nadaje, bo Nalepa też miał się nie nadawać, a gra w liderze ligi węgierskiej i reprezentacji U21...

PiVoSH92 24.02.2016 12:47

W U21 to nie ten Nalepa. Uryga to poziom I ligi max, podobnie jak przeciętniak z ligi węgierskiej nadaje się u nas na I ligę, a w takim właśnie miejscu jest tam Nalepa.

daka.kodaka 24.02.2016 13:31

Nalepa w przeciwienistwie do urygi miał wiekszy potencja

Revolver 24.02.2016 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daka.kodaka (Post 1430418)
Nalepa w przeciwienistwie do urygi miał wiekszy potencja

Uważam, że Ty też możesz mieć większy potencjał niż pokazują to Twoje posty, ale obyś nie okazał się Urygą tego forum.

siemstein 24.02.2016 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1430419)
Uważam, że Ty też możesz mieć większy potencjał niż pokazują to Twoje posty, ale obyś nie okazał się Urygą tego forum.

:lol:to było dobre


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl