Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

Zwitter 11.09.2015 15:45

Powiem szczerze że jestem mega pozytywnie zaskoczony efektami zbiórki jak do tej pory, oby tak dalej.

Łukasz - pomysł z biletami dla dzieciaków z domu dziecka rewelacyjny. Sam zasponsoruje bo 10 nie mogę być na meczu.

Franeklowcabramek 11.09.2015 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1413899)
Dzięki Tobie już co najmniej 60 dzieci będzie się cieszyło przy R22 10.10.2015 o 15:30 ;)

To nie dzięki mnie tylko Wam, pomysł to tylko połowa sukcesu drugą połową jest jego realizacja. Chciałbym aby nie tylko dzieci z Krakowa miały możliwość pójścia na mecz. Jest przecież też Tarnów, Rzeszów, Mielec tam też mogą być młodzi "Wiślacy".

Sevi 11.09.2015 16:21

Kim jest Pan z rozbieganym wzrokiem na filmiku promocyjnym akcji?

Ja już wpłaciłem kasę :)

saklak1906 11.09.2015 16:33

Bede sedzia technicznym
2 bilety dla dzieciakow z domu dziecka
Syn bedzie w eskorcie
A co niech sie dzieje

Fajnym pomyslem bylo by miec osobiste zdiecie z pilkarzami w wyjsciowej 11.
Kolega jest fanem Realu Madryt jak byl na stadionie w sklepie robili zdiecie i wklejali glowe w photoshopie za 15 euro.
Wyglada swietnie jak stoi z Ronaldo i Casillisem

WISŁAZWE 11.09.2015 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sevi (Post 1413908)
Kim jest Pan z rozbieganym wzrokiem na filmiku promocyjnym akcji?

Ja już wpłaciłem kasę :)

Paweł Kękuś.

Dariook 11.09.2015 16:45

Idziemy jak burza. Jeszcze tylko kolacja z Pawłem Brożkiem !

Franeklowcabramek 11.09.2015 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1413912)
Bede sedzia technicznym
2 bilety dla dzieciakow z domu dziecka
Syn bedzie w eskorcie
A co niech sie dzieje

Fajnym pomyslem bylo by miec osobiste zdiecie z pilkarzami w wyjsciowej 11.
Kolega jest fanem Realu Madryt jak byl na stadionie w sklepie robili zdiecie i wklejali glowe w photoshopie za 15 euro.
Wyglada swietnie jak stoi z Ronaldo i Casillisem

Potwierdzam. Jak byłem w Madrycie to na koniec Tour Bernabeu można było sobie zrobić zdjęcie z piłkarzem albo z Pucharem Ligi Mistrzów. Sam nawet oba sobie zrobiłem. Wisła ma na pewno replikę pucharu za mistrzostwo Polski więc fajnie jakby kibice mogli robić sobie zdjęcia z trofeum ;)

WISŁAZWE 11.09.2015 16:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1413915)
Idziemy jak burza. Jeszcze tylko kolacja z Pawłem Brożkiem !

Ja zaproponowałem akurat kolację z Kazimierzem Moskalem i wybranym zawodnikiem oraz opaskę kapitańską Arkadiusza Głowackiego z tego meczu, liczę że przygotują jakąś wyjątkową co znacznie podniesie atrakcyjność takiej nagrody.

domin_czyzyny 11.09.2015 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1413912)
Bede sedzia technicznym
2 bilety dla dzieciakow z domu dziecka
Syn bedzie w eskorcie
A co niech sie dzieje

Fajnym pomyslem bylo by miec osobiste zdiecie z pilkarzami w wyjsciowej 11.
Kolega jest fanem Realu Madryt jak byl na stadionie w sklepie robili zdiecie i wklejali glowe w photoshopie za 15 euro.
Wyglada swietnie jak stoi z Ronaldo i Casillisem

gratulacje, ale niezbyt elegancko się chwalić ;-) Świetna akcja. Już mamy ponad 100 tysięcy złotych. Narazie mało biletów poszło, ale mam nadzieje, że z czasem się to ruszy.

JEDREK76 11.09.2015 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1413917)
Ja zaproponowałem akurat kolację z Kazimierzem Moskalem i wybranym zawodnikiem oraz opaskę kapitańską Arkadiusza Głowackiego z tego meczu, liczę że przygotują jakąś wyjątkową co znacznie podniesie atrakcyjność takiej nagrody.

Coś mi się wydaje, że takie akcje/nagrody (jak Twoja propozycja, czy moja sugestia o udziale w meczu) zostawiają na później... na dobicie:lol:. Przynajmniej taką mam nadzieję, że tak interesujących i (co tu ukrywać) dających szansę na spory zarobek nagród nie przeoczą.

art 11.09.2015 17:20

Kolacja z Głową w jego restauracji :D

63.5 Kg 11.09.2015 17:27

Tez proponowałem:
Pilki z autogrami.
Koszulki z meczu wszystkich naszych piłkarzy i piłkarzy druzyny gwiazd.
Obiad lub kolacje z druzyna bądź z wybranymi piłkarzami/członkami zespołu.
Zwiedzanie całego stadion.
Gwizdek sędziego z meczu.

R33 11.09.2015 17:32

Ew. jakieś rzeczy typu kawałki siatki z bramek, chorągiewki z rożnych itp. Co do ról to np. udział jako spiker.

!!IRIVER!! 11.09.2015 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1413924)
Kolacja z Głową w jego restauracji :D

Która jest restauracja Głowy?

Gwizdek z meczu, opaska kapitańska - rewelacja :) oby szybko wcielili je w życie.
Skoro był/jest rzut monetą to może i ta moneta.
W ogóle jak jesteśmy przy monecie - PAMIĄTKOWA MONETA NA 110-LECIE WISŁY KRAKÓW musi być. :) najlepiej w różnych nominałach, żeby każdy mógł sobie taką nabyć, a kolekcjonerów chetnych wydać jakieś horrendalne kwoty nie brakuje :) .

Kac 11.09.2015 17:37

kierwa dajcie więcej koszulek z autografami bo już nie ma, a nie zdążyłem kupić...

co za problem dać piłkarzom do podpisu kolejne 100 sztuk - 30 minut roboty dla nich.

Kotwajca 11.09.2015 17:43

Możliwości na nagrody jest wiele:
1. Spiker wyczytujący składy
2. Osoba obsługująca telebim w 1 i 2 połowie
3. Obejrzenie meczu w loży z v-ce prezesem
4. Asystent trenera na 1 i 2 połowę
5. Kierownik drużyny na 1 i 2 połowę
6. Mecz na ławce rezerwowych podczas 1 i 2 połowy
7. Imię, nazwisko i zdjęcie na bandach reklamowych
8. Udział w konferencji prasowej przed i po meczu
9. Przeprowadzenie konferencji prasowej jako rzecznik prasowy
10. Żółta i czerwona kartka z meczu
11. Rozmowa motywacyjna z piłkarzami w przerwie meczu
12. Przeprowadzenie wywiadu z piłkarzami po meczu

jonaf 11.09.2015 17:47

Moje propozycje:
Rękawice bramkarzy z meczu Gwiazd [4 bramkarzy - 4 pary]
Opaski Kapitańskie obu drużyn
Wyczytanie strzelca bramki w trakcie meczu
Wyczytanie składu Wisły
Wyczytanie składu Giwazd
Wyczytanie zmiany w trakcie meczu
Wyczytanie frekwencji w dzień meczu
Ogłoszenie kwoty, którą uzbieraliśmy w trakcie meczu
Składka na napoje dla DD będących na meczu [teraz dopeiro zrozumiałęm, że propozycja nieco nie dobra w tym kontekście, że pieniadze nie pójdą do klubu, a głównie o to chodzi]

Wszystkie przekazane do fans4clubs

Edit:
Przeprowadzenie wywiadu w przerwie meczu z jednym wybranym piłkarzem [2-3 pytania], który będzie umieszczony na oficjalnej stronie po meczu

art 11.09.2015 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1413932)
Która jest restauracja Głowy?

Gwizdek z meczu, opaska kapitańska - rewelacja :) oby szybko wcielili je w życie.
Skoro był/jest rzut monetą to może i ta moneta.
W ogóle jak jesteśmy przy monecie - PAMIĄTKOWA MONETA NA 110-LECIE WISŁY KRAKÓW musi być. :) najlepiej w różnych nominałach, żeby każdy mógł sobie taką nabyć, a kolekcjonerów chetnych wydać jakieś horrendalne kwoty nie brakuje :) .


bon appetit na Kazimierzu

jonaf 11.09.2015 18:02

Ciekawe czy znalazłby się jakiś wariat, który zapłaciłby za użycie szpreja z pianką na boisku przed wykonaniem rzutu wolnego :D

gooro33 11.09.2015 18:06

Powinniśmy wysyłać maile i atakować Calan Plus żeby poruszyli temat naszej akcji podczas Ligi Extra Plus oraz podczas transmisji naszego meczu.
Na pewno pare słów w TV pomoże akcji.
https://www.facebook.com/CANALplussport?fref=nf
https://www.facebook.com/Liga-Extra-...6546/timeline/

Karherop 11.09.2015 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1413923)
Coś mi się wydaje, że takie akcje/nagrody (jak Twoja propozycja, czy moja sugestia o udziale w meczu) zostawiają na później... na dobicie:lol:. Przynajmniej taką mam nadzieję, że tak interesujących i (co tu ukrywać) dających szansę na spory zarobek nagród nie przeoczą.

A ja sądzę, że póki co klub jest zaskoczony reakcją kibiców na akcje. Pozytywnie zaskoczony. Pieniędzy potrzebujemy jak wody, więc nie powinni zwlekać z nagrodami. Po prostu grzechem byłoby nie wykorzystać takiego potencjału. W 3 dni akcji zebraliśmy prawie 110 tysięcy. Realne staje się nie tylko zebranie 740 tysięcy w 30 dni, ale i dobicie do miliona. Wszystko w naszych rękach. :alleluja:

jonaf 11.09.2015 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gooro33 (Post 1413938)
Powinniśmy wysyłać maile i atakować Calan Plus żeby poruszyli temat naszej akcji podczas Ligi Extra Plus oraz podczas transmisji naszego meczu.
Na pewno pare słów w TV pomoże akcji.
https://www.facebook.com/CANALplussport?fref=nf
https://www.facebook.com/Liga-Extra-...6546/timeline/

na TT maltretujcie Smokowskiego, Rosłonia i oficjalny kanał CanalSport+ .

Kamson 11.09.2015 18:26

Nowe nagrody do kupienia na liście! Klub błyskawicznie reaguje na nasze propozycje :)

arti 11.09.2015 18:27

bycie "sędzią" bramkowym
meczowe spodenki i getry piłkarzy (na nich też mogłyby być nazwiska albo okolicznościowe nadruki)
oglądanie meczu w loży BC (ciekawe czy BC będzie na meczu?)

R33 11.09.2015 18:32

Występ w meczu w pierwszej i drugiej połowie od 40 i 85 min. też dali.

jonaf 11.09.2015 18:34

Nie wiem czy wiecie, ale można kupić bronienie karnych w wykonaniu Brożka czy Moskala!

Do tego odgwizdanie startu meczu.

Są i rękawice oraz koszulak Prezesa :)

Rozegranie meczu. ho ho! Super Super Wisło! Dzięki też F4C

Franeklowcabramek 11.09.2015 18:34

Ale się akcja fajnie rozwinęła. Nowe nagrody są wspaniałe. 5 minut zagrać z Szymkiem w pomocy, Arkiem w obronie czy Frankiem w ataku. Mistrzostwo świata :)

jonaf 11.09.2015 18:41

Występ w 2 połowie już wykupiony. 31% pierwszego celu za nami. Uda się!

JEDREK76 11.09.2015 18:41

Grubo wycenili po 10 tysiaków. Mnie nie stać niestety, ale kogo stać niech się nie zastanawia. Można spełnić marzenie swojego życia i wejść w koszulce z BG na sercu na Estadio im. Henryka Reymana, usłyszeć spikera wyczytującego Twoje nazwisko, przybić piątkę ze schodzącym Wiślakiem, poczuć TEN DOPING z murawy boiska... coś pięknego!!!

Dariook 11.09.2015 18:42

Występ w 2 połowie za 11 koła poszedł. Szacun.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl