Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IV Kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 9 sierpnia, niedziela godz. 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9505)

filemon 10.08.2015 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1410441)
Zazwyczaj do karnych deleguje się piłkarzy, którzy wydają się najlepsi technicznie, więc osobiście spodziewałem się właśnie Crivellaro lub Mączyńskiego.

Nie no, zazwyczaj deleguje się tych, którzy po prostu robią to najpewniej. U nas długo robił to Cleber przecież.

0 22 10.08.2015 08:33

Na mnie Wisła zrobiła bardzo dobre wrażenie. Przede wszystkim do tego meczu raczej obśmiewałem "trenera" Moskala, tymczasem mam wrażenie, że Wisła nie wymiata w lidze dlatego, że ma słabych wykonawców, a nie dlatego, że nie ma trenera. Bardzo dobrze byliście poukładani. 77 najlepszy na boisku. Mogliście nawet wygrać. I wreszcie macie bramkarza poważnego.

Przybyszewski 10.08.2015 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yoda79 (Post 1410436)
Furman to prostak i kmiot, myslałem, że kompromitacja we Francji czegoś go nauczyła.
Machał tymi łapami przy prawie każdej decyzji nie po myśli Legii. PRzygłup.

Mnie sie najbardziej chcialo smiac jak chlop gada ze sie Wisle z przodu przyfarcilo a jakies 5 minut wczesniej strzelil bramke po 2 rykoszetach :) a jego galacticos potrafili zrobic akcje tylko ze spalonego.

Swoja droga skandal z tymi spalonymi, dobrze ze nic z tego nie wpadlo ale jak mozna na taki mecz wystawiac takiego matola jak Stefanski.

filemon 10.08.2015 09:10

Popovič to wszedł chyba z misją wytłumaczenia Guilherme kosami, że już nie pogra :-)

63.5 Kg 10.08.2015 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1410447)
Popovič to wszedł chyba z misją wytłumaczenia Guilherme kosami, że już nie pogra :-)

Co do tego całego Guilherme to tak mnie w....iaja takie placzki, zmienić zawod a nie plakac...

Babba 10.08.2015 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1410445)
Przede wszystkim do tego meczu raczej obśmiewałem "trenera" Moskala, tymczasem mam wrażenie, że Wisła nie wymiata w lidze dlatego, że ma słabych wykonawców, a nie dlatego, że nie ma trenera.

Moskal odkąd objął Wisłę nie zasłużył sobie na obśmiewanie. Odżył przy nim Guerrier..Sarki(choć wypadł z gry już w debiucie Kazia),Wisła gra ładną piłkę..i tylko przez głupotę/roztrzepanie kopaczy nie znalazła się w pucharach.

dynek.pl 10.08.2015 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Merkury (Post 1410400)
A co do napastnika, na którego nas nie stać, jak to się dzieje że w Ruchu w takim razie wylądował Stępiński ! normalnie krezusi.

Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.

szprotson 10.08.2015 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1410438)
Jak czytam wypowiedzi Berga po meczy to stwierdzam ze większego pojeba ciężko znaleźć...
Okazuje się ze zostali oszukani,pilka się toczy,sedzia zagaduje Kucharczyka a Donald wskakuje zawodnikowi na plecy...
....a jakas masakra...
..

panie.
Oni dostali 3 razy w dupe z Lechem a Berg cały czas usilnie tłumaczy ze byli w tych spotkaniach lepsi.
Maaskant podobnie odpływał czasem, ale chociaż lubił pojeździć na rowerze.

tofik 10.08.2015 13:07

Mecz mógł się skończyć różnie, remis nie krzywdzi żadnej ze stron. Natomiast gra wydaje się całkiem niezła, oby było tylko lepiej.

bebeto 10.08.2015 14:52

Fifa wprowadziła nowe zasady czy założenia ???? To niby sędzia powinien poprosić wieśniaka Kucharczyka żeby się ustawił łaskawie na pozycje a nie dyskutował ???? (piłka może toczyła się 3/h - nic by to nie zmieniło gdyby stała - bramka prawidłowa) Donald na nikim się nie kładł tylko wyprzedził obrońce. Rzeźniczak dwie żółte dwa karne jedna czerwona . Sędzia się obsrał i postanowił nie widzieć drugiej ewidentnej ręki.

silver03 10.08.2015 15:23

Legia po raz kolejny skrzywdzona w meczu :((

szprotson 10.08.2015 15:29

oj bebeto jeśli już jesteś tak szczegółowy to piłka musi być zagrana z pozycji stojącej więc nawet 1/h może byc a winna być powtórka. Niemniej jednak ja nie widziałem by piłka była w ruchu.
A Dolald oczywiście że się położył :) Po tym jak wykonał bezsprzecznie czysty wyskok do piłki, Warszawa niech wyostrzy wzrok i spojrzy jak ułożone ręce ma Donald (idalnie przy ciele, nie ma ani pchnięcia łokciem ani odbicia się ręką od pleców).Ciało Donalda chce dotknąć piłke nie Brozia, a to ze Broź stoi i myśli sobie o czymś to nie jest wina mudżina.Zupełnie inaczej niż Rzeżniczak który chowa ręce ale całym ciałem chce tę piłke zatrzymać...
Więc tak oto Donald spadł na Brozia bo takie są prawa fizyki. Wyskoczył nad niego a nie obok niego wiec musiał spaść na niego a nie obok niego bo ciężko w locie jeszcze zmieniać kierunek upadku szczegolnie ze wazy się 70kg i leci z wysokości 1.5 metra :)

Adenalix 10.08.2015 16:16

Co Wy w ogóle rozkminiacie? Prawidłową bramkę dla Wisły? Szczekanie Legii bo sędzia tym razem nie pomógł a zawsze pomagał? Dajcie spokój...

Wisła mnie rozczarowała w tym sensie, że pomimo dobrej gry nie udało się wygrać, a w końcówce zostali zepchnięci do mocnej defensywy. Wtedy każdy z oglądających u nas mecz chciał dowiezienia remisu. Ta Wisła musi się jeszcze sporo nauczyć w grze pod presją przede wszystkim psychiczną.

Nie przekonuje mnie Popović. Potrzebuje bardzo dużo czasu żeby wejść w mecz, dla mnie to piłkarz-mina. Nie wiadomo co mu odpier... i czy da super piłkę czy stratę. Boguś pomimo karnego uważam dobry mecz zagrał, Boban dał dwie piłki na konrtę, ale poza tym fajny mecz. Rysiu najlepszy, niepewny Bury, Uryga chociaż harował jak wół był słabszy od 19-letniego Makowskiego. Ja bym zaryzykował i zaczął kolejny mecz z Jankesem w ataku.

Pomimo niezłych wyników na początku sezonu (ale w sumie trzy remisy, które punktowo niewiele dają) nie uważam, aby teraz było z górki bo przeciwnicy będa słabsi. Każdy mecz łącznie z Termaliką będzie ciężki, bo my nie mamy drużyny żeby dominować. W naszej lidze mamy głównie zespoły z piłkarzami silnymi, wybieganymi, grającymi siłowo. Piłkarsko mamy niezłą drużynę, ale trochę się pomieszało jeśli chodzi o potencjał sportowy. Popatrzcie jak gra Piast, Korona, Pogoń, Lechia ma lepszą kadrę, ale nie ma co na siłę analizować kto jest jaki na papierze. Trzeba do każdego meczu mieć pomysł jak ograć przeciwnika, a mam nadzieję, że nasi nie uwierzą, że są potężną Wisłą i nie trzeba spinać się na Lechię czy Piast. Niekomfortowe jest to, że trudno tak naprawdę spozycjonować Wisłę w tym sezonie na tle innych drużyn. O mecz z Legią na początku się bałem, a po meczu byłem lekko rozczarowany. Ważny jest początek sezonu i jeszcze kilka najbliższych spotkań, bo one zdefiniują o co będziemy się bić w tym sezonie. Trudno to będzie później odwrócić, więc punktujmy!

TS&ZKS 10.08.2015 16:43

3 remisy nic nie dają? W 4 meczach zrobiliśmy 6 pkt. W tym 3 z MIESTRZEM POLSKI, 1 Z V-CE MISTRZEM i 1 na derbach w kauflandzie. To jest słaby wynik? Twoje 3 zdanie od końca mowi wszystko. Apetyt rośnie w iare jedzenia. Przed meczem 80% brała remis w ciemno. Był remis to źle bo można było wygrać. Pewnie gdyby wygrali 2-1 to też źle bo mogło być 3-1 itd. Mieliśmy najtrudniejszy początek sezonu, -1 pkt na starcie, a jestsmy w srodku tabeli. Formą Wiślacy przewyższali jak na razie przeciwników, nie licząc kiczowatego meczu z górnikiem. Ja jestem zadowolony. Utrzymując tą forme nie będzie łatwiej. Będzie duzoo łatwiej. Jak dla mnie legia, lech, cracovia(szał, szok, niedowierzanie :D ) sa obecnie na wyższym poziomie piłkarskim niż zagłębie, kostki brukowe, korona, piast itp. itd.

regan 10.08.2015 16:53

Te pułapki ofsajdowe wczoraj to było mistrzostwo świata, do tego trzeba doliczyć 3 nieodgwizdanie to nam daje w sumie 9 razy. Przypomniał mi się mecz z Schalke, tam chyba 12 razy chłopaki lapali szkopów. Można powiedzieć, że gdyby nie te 3 błędy sędziego to Legia nie istniałaby jeśli chodzi o sytuacje.

PhantomRanger 10.08.2015 16:54

W tym meczu znowu próbowano nas przekręcić, co można już uznać za normę. Na nasze szczęście tym razem tych prezentów nie wykorzystali.

Karherop 10.08.2015 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1410455)
Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.

Ja głównie pamiętam wyklinanie Stępińskiego po jego partaczeniu setek, czyli dochodzi do słynnej śpiewki

Stępiński ma zostać - źle
Stępiński odchodzi - źle

Chłopaczek pokazał się u nas dobrze w może 3 meczach (tyle zapamiętałem, a widziałem wszystkie). W większości wyglądał bardzo, bardzo blado. Weryfikacja jakim jest kozakiem przyjdzie zresztą już w czwartek w starciu z nami.

arti 10.08.2015 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1410455)
Wlasnie ja tez tego nie kumam, szczegolnie, ze wzieli go definitywnie na 3 lata. Przydalby sie - bylby odciazeniem dla Brozka, a moze przy nim by sie rozwinal.

No coż - pewnie my mieliśmy do wydania równe zero, a Norymberga była zdeterminowana żeby definitywnie zamknąć projekt pt Stępiński więc oferta ogrywania słabo wg nich rokującego grajka za oszczędzenie kawałka pensji nie była dla nich interesująca.

Wojtas 10.08.2015 23:17

No Bergo to wyrasta mi na bajkopisarza cos jak Liczka albo Engel :)

Wszytskich wini dookola ,a powien spojrzec na siebie

Fajnie ze pokazlaismy wczoraj kawalek dobrej piłki,momentami te klepy byly zajebiste:)

No i fajnie ze z Donalda tai troche dziki ogier,rywal ni h*uja nie wie co on na tym boisku zrobi,i to jest jego najmocniejsza bron.A gosc wczoraj najlepszy na boisku z wszytskich pilkarzy .:)

Lukasz 11.08.2015 07:47

Nie wiem czy było wiec wklejam, SE:
http://sport.se.pl/pilka-nozna/ekstr...sy_659487.html

Cytat:

MINUSY
Wisła topiona przez sędziów (Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:1)
Teoria spiskowa dziejów. Legia z Wisłą gra w dwunastu. Dosłownie. I nie chodzi tutaj o wsparcie pubiczności, a o sędziów. Panowie z gwizdkiem w ostatnich spotkaniach obu ekip trzymają poziom. Mylą się konsekwentnie, ale tylko na korzyść jednej drużyny. Legioniści od czterech meczów z "Białą Gwiazdą" regularnie mogą liczyć na pomoc panów z gwizdkiem.
A to spalony Orlando Sa - akurat niezauważony - a to ręka Michała Żyry - znowu niezauważona - a to jeszcze zbyt szerokie bary Jakuba Rzeźniczaka w "szesnastce" - jak w niedzielę, oczywiście, to zaskoczenie, niezauważone. Wiślacy w Warszawie mogą się poczuć jak w radomskim MPK. Regularnie ktoś ich okrada.
A potem dziwią się w stolicy, że "cała Polska widziała". No widziała, co inni mają poradzić. Telewizory wyłączyć? Antenę przestawić?
Aż zaskoczony jestem takim jasnym postawieniem sprawy.

Kocur 11.08.2015 09:22

Bo to już jest tak nachalne że nawet warszawscy dziennikarze są zniesmaczeni.

Nieważne czy klub w tym pomaga czy sędziowie sami od siebie dodają co nieco bo sami są ze stolicy ale mnie to gówno obchodzi. Powinna być zdecydowana reakcja wydziału sędziowskiego pzpn ale przecież Boniek - Wawa - ... co ja piszę ...

ArturBarlinek 11.08.2015 09:47

Ufam w bezstronność sędziów i wierzę, że to po prostu pech, ale rzeczywiście, trochę tego za dużo... :help:

filemon 11.08.2015 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1410448)
Co do tego całego Guilherme to tak mnie w....iaja takie placzki, zmienić zawod a nie plakac...

Spokojnie, teraz przyjezdza Makuszewski, to jeszcze wyższy poziom (mimo całej sympatii do Lechii) :-)

bódyń 11.08.2015 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1410549)
Spokojnie, teraz przyjezdza Makuszewski, to jeszcze wyższy poziom (mimo całej sympatii do Lechii) :-)

No i Mila. Bedzie konkurs kto bardziej bedzie plakal

63.5 Kg 11.08.2015 15:49

Faktycznie Mila i Makuszewski to gorna polka...

Drozd 11.08.2015 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1410491)
W tym meczu znowu próbowano nas przekręcić, co można już uznać za normę. Na nasze szczęście tym razem tych prezentów nie wykorzystali.

Dlatego nie rozumiem braku reakcji klubu na zawodzenie Berga, wystarczy wspomnieć o spalonych... Bo nas kręcą, a propaganda niesie, że nam pomagają.

Vinci 12.08.2015 19:03

Berg znalazł się w specyficznym miejscu swojej pracy z Legią, po pierwszych 10 miesiącach w stolicy wydawało się, że powstała drużyna na miarę LM. I pewnie, by tak było gdyby blondi nie pomyliła grajków w protokole. Teraz powoli wydawało się, że drużyna łapie polot, po upokorzeniu od Lecha (drugie w superpucharze). Przyjeżdża Wisłą, na której media w sumie ciągle stawiają krzyżyk i pokazuje, że bliżej im do Krakowa niż do piłkarskiego raju :)

Coś musiał powiedzieć :) Na ręce patrzą mu bardziej, niż na początku pracy.

s1mone 12.08.2015 23:10

Przydałby się temat meczowy na Lechię ;)

Pasowałoby zacząć coś więcej wygrywać, bo remisując większość meczy, nawet przy fajnej grze to my w tej lidze nie nawojujemy.

KOMINEK 13.08.2015 09:00

Dziś PP jutro na pewno będzie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl