Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Smudzie? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9435)

heoij 09.03.2015 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1393258)
Wie ktoś może ile w Wiśle zarabiali taki: Smuda, Skorża, Petrescu, Kasperczak, Maaskant, Probierz?

Smuda zarabiał 60 tysięcy złotych miesięcznie.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marlowe (Post 1393341)
Nie wiem czy chciałby w obecnej sytuacji iść do Wisełki,w Bielsku ma status gwiazdy .

Ojrzyński zarabia w Bielsku 16 tysięcy złotych także gdyby zaproponowano mu chociaż połowę z tego co miał Smuda pewnie by się skusił :-)


Marzeniem byłby powrót Dana, ale realnie patrząc to będzie chyba Urban ....

Gwiaździsty 09.03.2015 21:15

Interia podała, ze Smuda zarabiał 65 tys./m

aNouc 09.03.2015 21:24

Ja pie... to chyba jakiś żart, nie wydałby na niego 10 tyś.


Fortuna.. i jeszcze mu coś nie pasowało. Powariował.

BiałaGwiazda 09.03.2015 21:38

Czyli albo Broniszewski albo Czesiu Michniewicz. W odwodzie jesczcze Marek Motyka i Jan Urban. Wygląda optymistycznie.


Ja mimo wszystko chciałbym Wójcika. Tu trzeba motywacji : "jedziemy z frajerami".

radek2323 09.03.2015 21:38

Petrescu mial ostatnio propozycje z Nottingam Forest ale ja odzucil bo byla tylko na 3 miesiace Dan to juz nie ta polka .... Chociaz w wywiadzie dla PS z 2012r powiedzial ze chcialby jeszcze kiedys wrocic do Wisly ;)

Paweł 09.03.2015 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BiałaGwiazda (Post 1393386)
Czyli albo Broniszewski albo Czesiu Michniewicz. W odwodzie jesczcze Marek Motyka i Jan Urban. Wygląda optymistycznie.


Ja mimo wszystko chciałbym Wójcika. Tu trzeba motywacji : "jedziemy z frajerami".

Chyba mylisz motywację z chamstwem.

szczepans21 09.03.2015 21:46

Na odstresowanie :)
https://www.youtube.com/watch?v=KMIZCA648EI

Brozinho_23 09.03.2015 21:47

http://oi61.tinypic.com/sdd0fa.jpg

tommiyacht 09.03.2015 21:50

@szczepans21

made my day !!

KOMINEK 09.03.2015 21:51

no to do jutra do 10:30 trzeba zgadywać kto

Może lepiej to cytujcie a nie Forum Wisły
Już we wtorek poznamy nazwisko następcy Franciszka Smudy. Na godzinę 10:30 została zwołana konferencja prasowa, podczas której przedstawiony zostanie nowy szkoleniowiec "Białej Gwiazdy".



wislakrakow.com
(redakcja)

qqq_b 09.03.2015 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1393387)
Petrescu mial ostatnio propozycje z Nottingam Forest ale ja odzucil bo byla tylko na 3 miesiace Dan to juz nie ta polka .... Chociaz w wywiadzie dla PS z 2012r powiedzial ze chcialby jeszcze kiedys wrocic do Wisly ;)

Ale Cupiał nie chciałby. On woli kolesiostwo na każdym kroku. Poza tym gwiazdeczki typu Brożek czy Boguski od razu poleciałyby do niego na skargę, że muszą "tyle" trenować. Piz*deczeczki-kopacze...Wstyd na nich patrzeć. Powinno im się zabrać 80% pensji jaką mają za hańbienie klubu.

marcin19876 09.03.2015 21:55

Ludzie nie oszukujmy się, w Polsce teraz oprócz młodego Marcina Dorny, nie ma trener, który byłby wstanie coś z Wisły teraz zrobić. Jutro przyjdzie jakiś gorszy od Smudy, zagramy o utrzymanie a w lipcu bedzie kolejny nowy trener....

qqq_b 09.03.2015 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1393396)
Ludzie nie oszukujmy się, w Polsce teraz oprócz młodego Marcina Dorny, nie ma trener, który byłby wstanie coś z Wisły teraz zrobić. Jutro przyjdzie jakiś gorszy od Smudy, zagramy o utrzymanie a w lipcu bedzie kolejny nowy trener....

To po jakiego grzyba wyrzucają Smudę skoro zamieniają go na kolejnego "Smudę"? I tak do usranej śmierci będą robić, co? Czy jest w tym klubie jakakolwiek WIZJA???

DJ Hazel 09.03.2015 22:01

Jeśli już Frania zwolnili to mam nadzieje,że Gaszyński wie co robi i na jego miejsce szykuje jakieś znane nazwisko...nie wybaczę jeśli będzie to ktoś pokroju Kulawika z całym szacunkiem. Osobiście chciałbym Ojrzyńskiego.

fialo 09.03.2015 22:01

Jutro 10.30 czyli albo tymczasowy, albo działanie na szybko bez przemyślenia.

Módlmy się żeby nie był to żaden wynalazek w stylu Zielińskiego czy Henia Kasperczaka.

BlueBerry 09.03.2015 22:04

Szalenie jestem ciekaw wyboru trenera przez Zarząd. Kamień milowy w tym sezonie, który w pewnym stopniu pokaże dokąd zmierza Wisła pod rządami Prezesa Gaszyńskiego.

PiVoSH92 09.03.2015 22:05

Albo było już zaplanowane i Smuda miał polecieć tak czy siak i tylko szukano pretekstu.

Brozinho_23 09.03.2015 22:07

Będzie transmisja z konferencji? Np. na Wisla.tv ?

radek2323 09.03.2015 22:12

Jeśli ktoś zagwarantowałby panu w Polsce taką swobodę i pensję jak w Kubaniu...

DAN PETRESCU: W Polsce nikt mi nie da takiej pensji, a właściciele klubów mnie nie znają. Tylko właściciel Wisły mógłby mi jeszcze raz zaufać. Możemy porozmawiać o powrocie do Polski, kiedy skończy mi się kontrakt w Kubaniu. Dziś jestem szczęśliwy. Wtedy też byłem, kibice Wisły byli niesamowici... Po zwolnieniu z Wisły byłem w bardzo złej kondycji psychicznej. W Krakowie dałem z siebie naprawdę wszystko i nigdy w życiu nie spodziewałbym się, że tak skończę. Potrzebowałem czasu, żeby wyleczyć te rany.

szczepans21 09.03.2015 22:14

Spodziewajcie się Bracia i Siostry Kazia Moskala a nie Dana Petrescu ;)

El'kabat 09.03.2015 22:18

Nie .......cie,że działanie bez przemyślenia itp. W klubie od dłuższego czasu już podobno były jakieś pertraktacje,na wypadek gdyby dalej Smuda tak dobrze sobie radził...

Patrząc na filmik skwk to można mniemać,że będzie to Kazik :)

Druga opcja to możliwe,że Urban dał szybszą odpowiedź.

Elendil 09.03.2015 22:18

yup, Kaziu Moskal. Zobaczymy, co pokaże, ja trzymam kciuki.

aNouc 09.03.2015 22:18

http://historiawisly.pl/wiki/index.p...zimierz_Moskal

radek2323 09.03.2015 22:20

Nikt sie Dana nie spodziewa a szkoda znajac nasze mozliwosci finansowe organizacyjne to wyladujemy z jakims Czesiem...

Patryko 09.03.2015 22:34

Żal byłoby Kazia ponownie wrzucać na minę. Wszystko zależy od oczekiwań, jakie postawi ewentualnie przed nim zarząd (mam nadzieję, że je ostatnio trochę zweryfikowali).

czechu 09.03.2015 22:39

Kaziu nowym (starym) trenerem :D Tak Baweł twierdzi

Stelio 09.03.2015 22:47

Jeśli to naprawdę Moskal to czeka nas ostra walka o utrzymanie... A już miałem nadzieję, że zarząd przeprowadzi jakiś przemyślany ruch, natomiast otrzymujemy kolejne załatanie dziury. Co osiągnął Moskal? Absolutnie nic ani w Wiśle ani w Termalice ani w gks katowice... 3 lata temu wyleciał za słabe wyniki, ale problem jest taki, że nigdy nie miał dobrych.. To już równie dobrze mogą Kulawika zatrudnić, bez różnicy...

sportnh 09.03.2015 22:47

kto to Baweł? jakis prorok?

czechu 09.03.2015 22:53

potwierdził odejście bEDNARZA, porażke z zawiszą, odejście Smudy, konferencje z nowym trenerem

dynek.pl 09.03.2015 22:53

Moskal spoko tylko po .... było go zwalniać w tym 2012 ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl