![]() |
Cytat:
na upartego w ten sposób to bym napisał że Boguski od 4 lat jest kontuzjowany :P przynajmniej tak określiłbym jego grę |
Cytat:
|
Cytat:
Fajnie, że wracają do kadry. Z uwagi na kartki niedługo mogą być potrzebni. |
Cytat:
w ten czas niech młodzi w formie zapełniają luki . Czekam na debiut Kuczaka w lidze.. |
Ci dwaj to czasem wrócą i meczu nie zdążą zagrać, bo znowu kontuzjowani są. Takie szklanki z nich.
|
Po kilku dobrych meczach trafił się gorszy. Nie przegrany, ale zremisowany i ja się z tego cieszę. Jak dla mnie to celem na ten sezon powinna być grupa mistrzowska. Powiem szczerze, że nawet gdyby na zajebiście sprzyjała fortuna spotęgowana przez odpowiedni układ planet i szamańskie tańce i zajęli miejsce gwarantujące miejsce w pucharach lub wygrali PP to paradoksalnie to bardziej by nam zaszkodziło niż pomogło. Także trzeba się cieszyć z tego co jest czyli 1 pkt.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Na boku obrony jest mało zwrotny i słabo kryje 1 na1. Bez asekuracji nonstop ratuje się wślizgami. Objeżdżał go ten skośny jak chciał, łamał do boku i środka. W ofensywie Bury i tak rzadko kiedy daje szerokość. W meczu z Lechem bywały momenty, że zamiast rozpędzić się flanką wolał zejść do środka (co nie dziwi, nigdy nie miał jakiejś miażdżącej wrzutki). W środku, przed obrońcami, wiele z tych dylematów znika. Kilka minusów maleje a plusy, o których pisałem, nabierają większego dla drużyny znaczenia. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie. Pauza po 4 żółtej kartce - 1 mecz Pauza po 8 żółtej kartce - 1 mecz Pauza po 12 kartce - 2 spotkania. |
Cytat:
Twój sposób na "piłkę nożną" zresztą chętnie ostatnio podzielany przez ludzi na stanowiskach, ostatecznie w.......i naszą klubową piłkę w jeszcze większe gówno i powiększy dystans dzielący nas od europy. Podobnie jak fachowcy od sukcesów za pół ceny macie dobry grunt w postaci biedoty polskich klubów. Problem wynikająca tylko i wyłącznie z nieumiejętności generowania przychodów a nie rozrzutności czy przepłacanych piłkarzy. Jeśli to ma wyglądać tak jak z Pawłowskim to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Oddać najlepszego zawodnika za 300tys i jeszcze odbębnić sukces? Załamka. Okłamujesz się jeśli myslisz że taka droga jest dobra. Nie ma takiej jebanej możliwości w sytuacji gdzie każdego obiecującego zawodnika bez mrugniecia okiem szprzedamy za 500tys- 1ml. Byle frajer nam machnie banknotem przed nosem i po budowie mocnej druzyny , Już nie wspomnę o czymś więcej niż tylko rundy eliminacyjne w europejskich pucharach. Jaki jest cel twojego myślenia? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl