![]() |
To nie tak, wszystkie są równe tylko Wisła wiecznie poszkodowana, biedna, gnębiona i ogólnie powinno się ją głaskać za samą nazwę ;)
Temat się robi uszczypliwy... nie za bardzo tutaj pasuje ;) Nasi młodzi nie tacy młodzi... No ale cóż, starzy jeszcze też nie są. Zobaczymy czy coś więcej niż pojedynczy wystrzał potrafią zaprezentować. O wiele bardziej podoba mi się Pawłowski...kręci obrońcami ostro. |
Tak pozostawiając na boku klub z Warszawy (bo naprawdę nie tylko on jest w ekstraklasie), to chcę wrócić jeszcze do porazki beniaminka - Zawiszy - z Widzewem.
Pewne, że to jeszcze o niczym nie przesądz, ale... Pokazuje to chyba jak awans do ekstraklasy odbył się nie na zasadzie kto lepszy, ale kto chciał. Kto nie chciał, choć pewnie byłby lepszy - został w pierwszej lidze. Trochę chora ta nasza piłka. |
Takie wyrokowanie po 1 meczu zalatuje mi bardziej przekrętem sportowym niż forum czołowego klubu ekstraklapy. Po 3-5 meczach można mieć jakiekolwiek podstawy do pierwszych ocen i bazę do prorokowania.
|
Oglądałem wczorajsze mecze w naszej Ekstraklasie. Z pierwszego meczu zapamiętam dwie rzeczy: ładne bramki i doliczony czas gry - gdzie chyba wydarzyło się więcej niż przez większość spotkania, każdy mógł przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść.
Dało się zauważyć, że w obu zespołach nie ma napastników ( tak są takie kluby oprócz Wisły :) ) W drugim meczu do bramki dla Widzewa, Zawisza nie wyglądał na beniaminka, ładnie sobie pogrywał lecz trzeba pamiętać, że zagrał z Widzewem, który też formą na początku sezonu nie imponuje mając nawet problem z zestawieniem linii obrony. Widzew wygrał bo.. miał dwie sytuację i je wykorzystał. Zawisza płaci frycowe. Podsumowując, oba wczorajsze mecze rozczarowały. |
Górnik w formie z jesieni. Zasłużona wygra 2-1 na wyjeździe z Podbeskidziem. Gdyby piłkarze Górnika mieli lepiej nastawione celowniki powinni wygrać z 5-1. Oddali ponad 20 strzałów na bramkę Podbeskidzia.
Tak jak pisałem po meczu Wisły. Górnik już nie musi bronić się rekami i nogami przed pucharami tak jak na wiosnę i może wygrywać. Powinni spokojnie być w pierwszej 8. Podbeskidzie straszyło 3 wieżowcami w polu karnym... i zdobyło bramkę po faulu na bramkarzu. |
Dalej ktoś wierzy w cudowną grę Podbeskidzia i Bełchatowa na wiosnę? Brakiem Demjana wszystko teraz wytłumaczą? Czesio cudotwórca, teraz ma rundę prawdy
|
W tamtym sezonie liczylem na spadek Podbeskidzia m in przez tych debili co tak jape dra caly mecz... jak na meczach A klasy:)
|
Cytat:
|
Cytat:
:) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Lamentujcie i płaczcie dalej jak kibice pewnego klubu, którzy są wiecznie pokrzywdzeni i pognębieni. |
Cytat:
|
Cytat:
Zyj sobie dalej w swoim politycznie poprawnym swiecie obiektywnych mediow,ale niekoniecznie musisz nas uszczesliwiac swoimi przemysleniami na ten temat,przy okazji obrazajac innych uzytkownikow.Jak chcesz sie pucowac do warszawiakow to rob to lepiej na ich forum.Albo jeszcze lepiej na stronie twego idola Zakolenki. |
Jak dla mnie Legia będzie znów mistrzem , po prostu maja za silny skład na reszte ligi. Co prawda Lech,Śląsk czy Górnik też graja niezle , ale te druzyny w przeciwenstwie do Legii pogubią punkty z niżej notowanymi ekipami.
|
Cytat:
Do "merytorycznych" przykladow organizacji w Wisle ,ktore raczyles przytoczyc nie bede sie odnosil bo szkoda pradu.Wielu przede mna usilowalo pewne tematy wytlumaczyc ale jak zwykle-grochem o sciane.Wazne jest to co wyczytacie w weszlo. O realnej sytuacji w klubie gowno za przeproszeniem wiem a ty i tobie podobni ,sadzac z tego co piszecie ,wiecie jeszcze mniej niz ja a mimo to kazdy klapie dziobem na lewo i na prawo,podpierajac sie autorytetami typu Zakolenko . |
Cytat:
|
prawda jest taka ze jakbyśmy mieli wyniki i nazwiska zaspokajające WAS płaczków, to nikt by nie zwracał uwagi na przypierdalanie się do Smudy, ba, większosc pewnie by go broniła.
E: http://www.weszlo.com/news/7250 a pemiteacie na weszlo historię z CM711 :> |
Cytat:
ad1. Brazylijczyka maja ogladac Kapka i Bednarz.To chyba normalne ,ze dyr. sportowy i prezes klubu chca zobaczyc anonimowego dla nich goscia zanim podpisza z nim kontrakt.Jak od strzala podpisali z Burdenskim to byl placz,ze zatrudnili zawodnika po protekcji.Teraz chca delikwenta obejrzec z bliska -to narzekania ,ze beda testowac.Zdecyduj sie. ad2.Franek nie jest mistrzem Kultury Zywego Slowa-to fakt.Przypominam wszelako ,ze pracuje w Wisle jako trener a nie jako rzecznik prasowy.Mielismy juz kiedys "zlotoustego" trenera.Nawet ksiazki pisal.Jak do tej pory Smuda z Wisla osiagnal wiecej niz "Was". ad3.Rozumiem ,ze zeby sie nie osmieszyc mial zdobyc mistrzostwo europy ? Z Wawrzyniakiem... Za to jego nastepca ,wielbiony przez lud Waldek King,rozpierdala wszystkich i wszystko nie osmieszajac sie ?Jak mowia-tak krawiec kraje jak mu materii staje. ad4,5,6.W sytuacji kiedy kasa pusta,trzeba szukac.Czasami swiadomie ,czasami po omacku.Czasami cos znajdziesz na smietniku (np.Sarki) innym razem za.......isz kula w plot (kulawy murzyn od Sundaya).Wazne zeby w tej trudnej sytuacji nie zatrudnic kosztownego ogora czy innego kaleki.Jak na razie ,w mojej opinii, nie bylo jakiejs spektakularnej wpadki.Ostoja sprawia wrazenie ogarnietego grajka a Burdenski zarabia grosze.Pozostale ogory juz wrocily do domu. Aha jescze jedno.Jezeli myslisz ,ze cala afera z rumunem to efekt dziennikarskiego sledztwa anonimowego uzytkownika forum ,to gratuluje naiwnosci.Temat ma drugie dno ale to nie czas ni miejsce zeby o tym dyskutowac. ad7.Rozumiem ,ze doskonale znasz zagmatwane okolicznosci negocjacji z P.Brozkiem ? Powtarzam jeszcze raz z powodu dramatycznego braku kasy dzialamy teraz w warunkach wojny.Ba,rzeklbym nawet wojny partyzanckiej i dlatego nie oczekuj skoordynowanych i zaplanowanych dzialan.Z pusta kiesa nawet Florentino na spolke z Hoennesem nie poradza. Pisalem juz w innym temacie.Na R22 nie jest trudno trafic.Przy odrobinie szczescia spotkasz tam pol-debili i nieudacznikow o ktorych piszesz.Bedziesz wtedy mogl osobiscie,twarza w twarz bez anonimowosci ,ktora daje Ci internet,uraczyc ich wymyslnymi inwektywami.Wez ze soba klawiature na wypadek gdybys musial odparowac ciosy Franka.Ten podobno perfekcyjnie opanowal technike ataku bidonem. |
Cytat:
Dziwie się, że macie takie krytyczne zdanie o tym portalu, a zarazem jakoś treści artykułów na nim znacie, więc co nabijacie wejścia Stanowskiemu? Ja się pucuje do Warszawiaków? Skończ pierd,olić. Jak Warszawiak ma rację to mu ją przyznaję a jak liczy sobie dodatkowe tytuły to mu jej nie przyznaję. |
Piast ograł zdemoralizowanych milionerów z Lubina. Podobno może być nowy trener. Dla mnie Hapal to jakaś pomyłka. Owszem wyszło mu kiedyś z Żyliną ale w Lubinie nic, kompletnie nic nie osiągnął. A za zeszły sezon mogę mu dac tytuł ogóra sezonu na ławce trenerskiej. Żaden zespół z tak wysokim budżetem jak Zagłębie i z takim zaciągiem drogich stranierosów w zeszłym sezonie nie upadł tak nisko jak oni. Ten sezon znowu zaczęli od 2 porażek.
|
Cytat:
W Lubinie Hapal kompletnie nic nie osiągnął? Ciekawe historie piszesz. |
Cytat:
Cel minimum mieli puchary, a byli niżej od nas... |
Nasprowadzał chłop ziomków i skończyło się prawdopodobnie hapalowanie.
Nie ogarniam jak z takimi możliwościami finansowymi tak można dawać ciała. Początek miał tragiczny, później coś tam pokazał ale i tak skończy marnie. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie naciągaj faktów na siłę. Po tym 9 miejscu, które wcale nie uznano za sukces w 2012 roku w Lubinie Hapal bronił się że musiał rozpoznać zespół. Rozpoznał i w następnym sezonie zajął o jedno miejsce wyżej - czyli 8. Przy stałym jednym z najwyższych budżetów w lidze. Gdzie tu sukces? Jakby chłop Bełchatów utrzymał, ale milionerów? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Parchatovia zremisowała we Wronkach 1-1... będzie święto w supermarkecie.
Cytat:
BTW Mnóstwo piosenek o nas. Zawsze tak w Poznaniu w meczu z parchami dużo śpiewają o nas? |
Cytat:
Nasilenie spowodowane wiadomym incydentem podczas meczu Amika - Wisła. Podniecenie sięgnęło zenitu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl