Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

kreseq 27.07.2013 16:20

To nie tak, wszystkie są równe tylko Wisła wiecznie poszkodowana, biedna, gnębiona i ogólnie powinno się ją głaskać za samą nazwę ;)
Temat się robi uszczypliwy... nie za bardzo tutaj pasuje ;)

Nasi młodzi nie tacy młodzi... No ale cóż, starzy jeszcze też nie są. Zobaczymy czy coś więcej niż pojedynczy wystrzał potrafią zaprezentować.
O wiele bardziej podoba mi się Pawłowski...kręci obrońcami ostro.

FraMat 27.07.2013 16:29

Tak pozostawiając na boku klub z Warszawy (bo naprawdę nie tylko on jest w ekstraklasie), to chcę wrócić jeszcze do porazki beniaminka - Zawiszy - z Widzewem.
Pewne, że to jeszcze o niczym nie przesądz, ale...
Pokazuje to chyba jak awans do ekstraklasy odbył się nie na zasadzie kto lepszy, ale kto chciał.
Kto nie chciał, choć pewnie byłby lepszy - został w pierwszej lidze.
Trochę chora ta nasza piłka.

WiślakMyślenice 27.07.2013 16:34

Takie wyrokowanie po 1 meczu zalatuje mi bardziej przekrętem sportowym niż forum czołowego klubu ekstraklapy. Po 3-5 meczach można mieć jakiekolwiek podstawy do pierwszych ocen i bazę do prorokowania.

WISŁAZWE 27.07.2013 16:38

Oglądałem wczorajsze mecze w naszej Ekstraklasie. Z pierwszego meczu zapamiętam dwie rzeczy: ładne bramki i doliczony czas gry - gdzie chyba wydarzyło się więcej niż przez większość spotkania, każdy mógł przechylić szalę zwycięstwa na własną korzyść.

Dało się zauważyć, że w obu zespołach nie ma napastników ( tak są takie kluby oprócz Wisły :) )


W drugim meczu do bramki dla Widzewa, Zawisza nie wyglądał na beniaminka, ładnie sobie pogrywał lecz trzeba pamiętać, że zagrał z Widzewem, który też formą na początku sezonu nie imponuje mając nawet problem z zestawieniem linii obrony. Widzew wygrał bo.. miał dwie sytuację i je wykorzystał. Zawisza płaci frycowe.

Podsumowując, oba wczorajsze mecze rozczarowały.

Ogryzek 27.07.2013 18:57

Górnik w formie z jesieni. Zasłużona wygra 2-1 na wyjeździe z Podbeskidziem. Gdyby piłkarze Górnika mieli lepiej nastawione celowniki powinni wygrać z 5-1. Oddali ponad 20 strzałów na bramkę Podbeskidzia.

Tak jak pisałem po meczu Wisły. Górnik już nie musi bronić się rekami i nogami przed pucharami tak jak na wiosnę i może wygrywać. Powinni spokojnie być w pierwszej 8.

Podbeskidzie straszyło 3 wieżowcami w polu karnym... i zdobyło bramkę po faulu na bramkarzu.

jaro1985r 27.07.2013 19:03

Dalej ktoś wierzy w cudowną grę Podbeskidzia i Bełchatowa na wiosnę? Brakiem Demjana wszystko teraz wytłumaczą? Czesio cudotwórca, teraz ma rundę prawdy

shaggy 27.07.2013 19:38

W tamtym sezonie liczylem na spadek Podbeskidzia m in przez tych debili co tak jape dra caly mecz... jak na meczach A klasy:)

Karamazow 27.07.2013 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1324738)
To nie tak, wszystkie są równe tylko Wisła wiecznie poszkodowana, biedna, gnębiona i ogólnie powinno się ją głaskać za samą nazwę ;)
Temat się robi uszczypliwy... nie za bardzo tutaj pasuje ;)

Nasi młodzi nie tacy młodzi... No ale cóż, starzy jeszcze też nie są. Zobaczymy czy coś więcej niż pojedynczy wystrzał potrafią zaprezentować.
O wiele bardziej podoba mi się Pawłowski...kręci obrońcami ostro.

Dyskusja z pierdo-lamentowcami z naszego forum jest bezzasadna, bowiem ślepo każdą krytykę poczynań naszego klubu odbierają jako atak na klub i nie ma znaczenia czy to jest zasadne czy nie, ale atak na Wisłę jest najczęściej spiskiem pro-legijnych mediów(głównie weszło, które ma za zadanie szokować i atakować Wisłę) które swoimi artykułami niszczą markę naszego klubu bardziej niż Smuda(jest wporzo bo ciśnie prezeso-knurowi z Warszawy) zatrudniający syna kolegi na zachętę bo być może on wypali.

0 22 27.07.2013 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1323695)
Widzew rozjebany, lecim na Szczecin :)

Dawać Bielsko.

:)

Arked 28.07.2013 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1324741)
Takie wyrokowanie po 1 meczu zalatuje mi bardziej przekrętem sportowym niż forum czołowego klubu ekstraklapy. Po 3-5 meczach można mieć jakiekolwiek podstawy do pierwszych ocen i bazę do prorokowania.

Przykład Widzewa z zeszłego sezonu każe twierdzić, że potrzeba nawet więcej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy
W tamtym sezonie liczylem na spadek Podbeskidzia m in przez tych debili co tak jape dra caly mecz... jak na meczach A klasy

U nas też drą ale są zagłuszani przez doping ;)

Yossarian 28.07.2013 07:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1324794)
Dyskusja z pierdo-lamentowcami z naszego forum jest bezzasadna, bowiem ślepo każdą krytykę poczynań naszego klubu odbierają jako atak na klub i nie ma znaczenia czy to jest zasadne czy nie, ale atak na Wisłę jest najczęściej spiskiem pro-legijnych mediów(głównie weszło, które ma za zadanie szokować i atakować Wisłę) które swoimi artykułami niszczą markę naszego klubu bardziej niż Smuda(jest wporzo bo ciśnie prezeso-knurowi z Warszawy) zatrudniający syna kolegi na zachętę bo być może on wypali.

Nie bede sie rozpisywal bo i tak pewnie nie zrozumiesz.Zaproponuje Ci wiec w krotkich zolnierskich slowach nastepujace rozwiazanie-wybierz sie do stolycy (o ile juz tam sie nie znajdujesz) na ulice Twarda.Spotkasz tam swego guru K.Stanowskiego i w podziece za rzeczowa,merytoryczna i jedynie sluszna krytyke Wisly mozesz o.......ic mu loda,a jak Ci starczy czasu to mozeszo obsluzyc takze Lesnoworskiego.Ostatnio tez czesto sie tam kreci.

Karamazow 28.07.2013 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yossarian (Post 1324802)
Nie bede sie rozpisywal bo i tak pewnie nie zrozumiesz.Zaproponuje Ci wiec w krotkich zolnierskich slowach nastepujace rozwiazanie-wybierz sie do stolycy (o ile juz tam sie nie znajdujesz) na ulice Twarda.Spotkasz tam swego guru K.Stanowskiego i w podziece za rzeczowa,merytoryczna i jedynie sluszna krytyke Wisly mozesz o.......ic mu loda,a jak Ci starczy czasu to mozeszo obsluzyc takze Lesnoworskiego.Ostatnio tez czesto sie tam kreci.

Rozumiem, że sam zastosowałeś to rozwiązanie, że mi je polecasz? Każdemu kogo bronisz w internetowej dyskusji op,ierdalasz gałkę? bo taką logikę można wyczytać z twojego posta.
Lamentujcie i płaczcie dalej jak kibice pewnego klubu, którzy są wiecznie pokrzywdzeni i pognębieni.

Ogryzek 28.07.2013 07:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1324805)
Rozumiem, że sam zastosowałeś to rozwiązanie, że mi je polecasz? Każdemu kogo bronisz w internetowej dyskusji op,ierdalasz gałkę? bo taką logikę można wyczytać z twojego posta.
Lamentujcie i płaczcie dalej jak kibice pewnego klubu, którzy są wiecznie pokrzywdzeni i pognębieni.

Żałosny jesteś. I nawet tego nie widzisz.

Yossarian 28.07.2013 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1324805)
Rozumiem, że sam zastosowałeś to rozwiązanie, że mi je polecasz? Każdemu kogo bronisz w internetowej dyskusji op,ierdalasz gałkę? bo taką logikę można wyczytać z twojego posta.
Lamentujcie i płaczcie dalej jak kibice pewnego klubu, którzy są wiecznie pokrzywdzeni i pognębieni.

No widzisz.Tak jak przewidywalem.Nawet tak prostego przekazu nie jestes w stanie zrozumiec.
Zyj sobie dalej w swoim politycznie poprawnym swiecie obiektywnych mediow,ale niekoniecznie musisz nas uszczesliwiac swoimi przemysleniami na ten temat,przy okazji obrazajac innych uzytkownikow.Jak chcesz sie pucowac do warszawiakow to rob to lepiej na ich forum.Albo jeszcze lepiej na stronie twego idola Zakolenki.

AS82 28.07.2013 09:13

Jak dla mnie Legia będzie znów mistrzem , po prostu maja za silny skład na reszte ligi. Co prawda Lech,Śląsk czy Górnik też graja niezle , ale te druzyny w przeciwenstwie do Legii pogubią punkty z niżej notowanymi ekipami.

Yossarian 28.07.2013 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 1324817)
Ludzie o takich opiniach to jest właśnie zakała. Ciekawe ....a kto bardziej ośmiesza klub - trener organizujący testy gościowi, którego miał na treningach pół roku, trener który nie potrafi sklecić dwóch zdań, trener który w ostatnim czasie ośmiesza się podczas każdej pracy, trener którego 90 % wypowiedzi są jakimś absurdem, trener któremu nie chcę się (lub nie potrafi - całkiem prawdopodobna wersja) sprawdzić ile lat ma testowany zawodnik (Hajduk) czy może dziennikarz który o tym napisze? Poważnie nie widzisz, że Wisła sama wystawia się na nokautujący strzał robiąc taką szopkę jaka panuje obecnie (przypomnę może jeszcze testy gościa nigdy nie związanego z piłką, czy losowego ziomka z Nigerii którego odpalono jeszcze szybciej niż przyjechał, albo że pierwsze dwie kolejki Wisła rozegra bez napastnika i nie jest to wynik wyszukanej taktyki) i jak najbardziej rolą dziennikarza jest się z tego śmiać? Jeśli ktoś jest tak głupi by zatrudnić Smudę, odwalać taką żałosną amatorkę przy transferach etc. to tak - należy w niego ładować aż zmądrzeje. A doszukujący się spisku są śmieszni, naprawdę na śmianie się z Wisły nie potrzeba wielkich przygotowań. Niestety.

I rolą kibica nie jest ślepa bronienie tak gównianych decyzji jedynie w imię atakowania atakujących, bo staje się ślepą kukłą jeśli nie widzi co dzieje się z jego rzekomo ukochanym klubem. Nigdy nie powinno być akceptacji dla takich dyletantów jacy obecnie kierują klubem.

Najbardziej osmieszja klub niewydarzeni pseudokibice,robiacy siare na rozlicznych forach internetowych i lykajacy jak slepe pelikany wszelkie prawdy objawione przez "obiektywnych" dziennikarzy.Jezeli uwazasz ,ze krytyka Wisly uskuteczniana przez Stanowskiego jest obiektywna to albo jestes glupi albo z nim sypiasz.
Do "merytorycznych" przykladow organizacji w Wisle ,ktore raczyles przytoczyc nie bede sie odnosil bo szkoda pradu.Wielu przede mna usilowalo pewne tematy wytlumaczyc ale jak zwykle-grochem o sciane.Wazne jest to co wyczytacie w weszlo.
O realnej sytuacji w klubie gowno za przeproszeniem wiem a ty i tobie podobni ,sadzac z tego co piszecie ,wiecie jeszcze mniej niz ja a mimo to kazdy klapie dziobem na lewo i na prawo,podpierajac sie autorytetami typu Zakolenko .

jaro1985r 28.07.2013 11:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yossarian (Post 1324822)
Najbardziej osmieszja klub niewydarzeni pseudokibice,robiacy siare na rozlicznych forach internetowych i lykajacy jak slepe pelikany wszelkie prawdy objawione przez "obiektywnych" dziennikarzy.Jezeli uwazasz ,ze krytyka Wisly uskuteczniana przez Stanowskiego jest obiektywna to albo jestes glupi albo z nim sypiasz.
Do "merytorycznych" przykladow organizacji w Wisle ,ktore raczyles przytoczyc nie bede sie odnosil bo szkoda pradu.Wielu przede mna usilowalo pewne tematy wytlumaczyc ale jak zwykle-grochem o sciane.Wazne jest to co wyczytacie w weszlo.
O realnej sytuacji w klubie gowno za przeproszeniem wiem a ty i tobie podobni ,sadzac z tego co piszecie ,wiecie jeszcze mniej niz ja a mimo to kazdy klapie dziobem na lewo i na prawo,podpierajac sie autorytetami typu Zakolenko .

Zluzuj chłopie trochę ton wypowiedzi do innych WIŚLAKÓW ! Dzisiaj mam nadzieję ,że dziewczyny Amici dostaną ostre w....... i zapanuje tam kryzys aż do ostatniej kolejki tego sezonu ;)

szprotson 28.07.2013 12:00

prawda jest taka ze jakbyśmy mieli wyniki i nazwiska zaspokajające WAS płaczków, to nikt by nie zwracał uwagi na przypierdalanie się do Smudy, ba, większosc pewnie by go broniła.

E: http://www.weszlo.com/news/7250

a pemiteacie na weszlo historię z CM711 :>

Yossarian 28.07.2013 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 1324835)
No dobra, ale co było przekłamaniem?
1. Smuda wypowiedział się, że będą tego Brazylijczyka TESTOWAĆ, no chyba że miał na myśli medyczne, ale ciężko nadążyć za jego myślami.
2. Smuda nie potrafi sklecić dwóch zdań - prawda.
3. Smuda ośmiesza się w ostatnim czasie - prawda, reprezentacja, Regensburg.
4. Smuda nie wiedział ile lat ma Hajduk - prawda, sam się wypowiadał, że myślał, iż ma dużo mniej (gdzie na np. 90minut.pl od początku widniała jego prawdziwa data urodzenia)
5. Oproiescu - prawda. Z resztą odkryta przez WIŚLAKA z tego forum, a nie Stanowskiego.
6. Mendie - prawda, odpalony po zdaje się 45 minutach sparingu, ponoć poziom totalnie amatorski.
7. Wisła zagrała w pierwszej kolejce bez napastnika, dlatego że nie miała żadnego w kadrze - prawda.

Który z tych przykładów nakręciło/wymyśliło weszło? Gdzie tu jakiekolwiek miejsce na spisek? Co to za spisek napisać, że Smuda nie jest intelektualistą skoro to fakt, jaki spisek wyśmiać testowanie zioma, który nigdy nie grał zawodowo w piłkę? To naprawdę nie jest wina dziennikarzy, że najwyrażniej Cupiał nie ma już ochoty inwestować i robi szopkę nie przejmując się faktem zatrudniania pół-debili/nieudaczników na kluczowych stanowiskach. Proponuje trochę lodu na głowę, bo ja żadnego spisku nie widzę, a jedynie degrengoladę klubu, któremu kibicuje.

Uff...No dobra.Ostatni raz :

ad1. Brazylijczyka maja ogladac Kapka i Bednarz.To chyba normalne ,ze dyr. sportowy i prezes klubu chca zobaczyc anonimowego dla nich goscia zanim podpisza z nim kontrakt.Jak od strzala podpisali z Burdenskim to byl placz,ze zatrudnili zawodnika po protekcji.Teraz chca delikwenta obejrzec z bliska -to narzekania ,ze beda testowac.Zdecyduj sie.
ad2.Franek nie jest mistrzem Kultury Zywego Slowa-to fakt.Przypominam wszelako ,ze pracuje w Wisle jako trener a nie jako rzecznik prasowy.Mielismy juz kiedys "zlotoustego" trenera.Nawet ksiazki pisal.Jak do tej pory Smuda z Wisla osiagnal wiecej niz "Was".
ad3.Rozumiem ,ze zeby sie nie osmieszyc mial zdobyc mistrzostwo europy ? Z Wawrzyniakiem...
Za to jego nastepca ,wielbiony przez lud Waldek King,rozpierdala wszystkich i wszystko nie osmieszajac sie ?Jak mowia-tak krawiec kraje jak mu materii staje.
ad4,5,6.W sytuacji kiedy kasa pusta,trzeba szukac.Czasami swiadomie ,czasami po omacku.Czasami cos znajdziesz na smietniku (np.Sarki) innym razem za.......isz kula w plot (kulawy murzyn od Sundaya).Wazne zeby w tej trudnej sytuacji nie zatrudnic kosztownego ogora czy innego kaleki.Jak na razie ,w mojej opinii, nie bylo jakiejs spektakularnej wpadki.Ostoja sprawia wrazenie ogarnietego grajka a Burdenski zarabia grosze.Pozostale ogory juz wrocily do domu.
Aha jescze jedno.Jezeli myslisz ,ze cala afera z rumunem to efekt dziennikarskiego sledztwa anonimowego uzytkownika forum ,to gratuluje naiwnosci.Temat ma drugie dno ale to nie czas ni miejsce zeby o tym dyskutowac.
ad7.Rozumiem ,ze doskonale znasz zagmatwane okolicznosci negocjacji z P.Brozkiem ?
Powtarzam jeszcze raz z powodu dramatycznego braku kasy dzialamy teraz w warunkach wojny.Ba,rzeklbym nawet wojny partyzanckiej i dlatego nie oczekuj skoordynowanych i zaplanowanych dzialan.Z pusta kiesa nawet Florentino na spolke z Hoennesem nie poradza.

Pisalem juz w innym temacie.Na R22 nie jest trudno trafic.Przy odrobinie szczescia spotkasz tam pol-debili i nieudacznikow o ktorych piszesz.Bedziesz wtedy mogl osobiscie,twarza w twarz bez anonimowosci ,ktora daje Ci internet,uraczyc ich wymyslnymi inwektywami.Wez ze soba klawiature na wypadek gdybys musial odparowac ciosy Franka.Ten podobno perfekcyjnie opanowal technike ataku bidonem.

Karamazow 28.07.2013 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Yossarian (Post 1324809)
No widzisz.Tak jak przewidywalem.Nawet tak prostego przekazu nie jestes w stanie zrozumiec.
Zyj sobie dalej w swoim politycznie poprawnym swiecie obiektywnych mediow,ale niekoniecznie musisz nas uszczesliwiac swoimi przemysleniami na ten temat,przy okazji obrazajac innych uzytkownikow.Jak chcesz sie pucowac do warszawiakow to rob to lepiej na ich forum.Albo jeszcze lepiej na stronie twego idola Zakolenki.

Jeśli się nie mylę to ty mnie pierwszy obraziłeś swoją sugestią, ale tak jak przewidywałeś pewnie cie nie zrozumiałem. Ja mediów w porównaniu do was nie traktuje poważnie, dlaczego? Bo nie ma czegoś takiego jak obiektywny dziennikarz, każdy ma swoje subiektywne spojrzenie i nie potrzebuje Stanowskiego, Szczepłka żeby mi coś wyjaśnił. To wy przeżywacie, że ktoś coś napisał nieprzychylnego Wiśle a ja mam na to wyje,bane po prostu, drażni mnie że dorosłe chłopy przejmują się krytyką naszego klubu jak małe dzieci. Nawet jeśli sprzyjają Legii to mnie to nie przeszkadza, czemu? bo polityka lizania się po jajkach w mojej ocenie nie sprawdza się. Wolę wytykanie błędów. Stanowski w żadnym wypadku nie jest dla mnie wyrocznią: na przykład tu pierd,oli głupoty http://www.weszlo.com/news/13592-Zwi..._procentach_za.
Dziwie się, że macie takie krytyczne zdanie o tym portalu, a zarazem jakoś treści artykułów na nim znacie, więc co nabijacie wejścia Stanowskiemu?
Ja się pucuje do Warszawiaków? Skończ pierd,olić. Jak Warszawiak ma rację to mu ją przyznaję a jak liczy sobie dodatkowe tytuły to mu jej nie przyznaję.

Ogryzek 28.07.2013 16:40

Piast ograł zdemoralizowanych milionerów z Lubina. Podobno może być nowy trener. Dla mnie Hapal to jakaś pomyłka. Owszem wyszło mu kiedyś z Żyliną ale w Lubinie nic, kompletnie nic nie osiągnął. A za zeszły sezon mogę mu dac tytuł ogóra sezonu na ławce trenerskiej. Żaden zespół z tak wysokim budżetem jak Zagłębie i z takim zaciągiem drogich stranierosów w zeszłym sezonie nie upadł tak nisko jak oni. Ten sezon znowu zaczęli od 2 porażek.

Karamazow 28.07.2013 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324806)
Żałosny jesteś. I nawet tego nie widzisz.

Przynajmniej tyle, że ty to widzisz.
W Lubinie Hapal kompletnie nic nie osiągnął? Ciekawe historie piszesz.

Ogryzek 28.07.2013 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1324865)
Przynajmniej tyle, że ty to widzisz.
W Lubinie Hapal kompletnie nic nie osiągnął? Ciekawe historie piszesz.

A co w Lubinie Hapal osiągnął? Na 3 budżet w lidze po Legii i Lechu w zeszłym sezonie? Możesz napisać?

Cel minimum mieli puchary, a byli niżej od nas...

kreseq 28.07.2013 17:02

Nasprowadzał chłop ziomków i skończyło się prawdopodobnie hapalowanie.
Nie ogarniam jak z takimi możliwościami finansowymi tak można dawać ciała.
Początek miał tragiczny, później coś tam pokazał ale i tak skończy marnie.

Karamazow 28.07.2013 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324869)
A co w Lubinie Hapal osiągnął? Na 3 budżet w lidze po Legii i Lechu w zeszłym sezonie? Możesz napisać?

Cel minimum mieli puchary, a byli niżej od nas...

a kto utrzymał Zagłębie na wiosnę 2012 roku?

Ogryzek 28.07.2013 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1324872)
a kto utrzymał Zagłębie na wiosnę 2012 roku?

A to klub z takim budżetem i pieniędzmi wymagał magika żeby ich utrzymać? Nie rozśmieszaj mnie. Zagłębie to nie Podbeskidzie.

Nie naciągaj faktów na siłę. Po tym 9 miejscu, które wcale nie uznano za sukces w 2012 roku w Lubinie Hapal bronił się że musiał rozpoznać zespół. Rozpoznał i w następnym sezonie zajął o jedno miejsce wyżej - czyli 8. Przy stałym jednym z najwyższych budżetów w lidze.

Gdzie tu sukces? Jakby chłop Bełchatów utrzymał, ale milionerów?

Yossarian 28.07.2013 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1324860)
Jeśli się nie mylę to ty mnie pierwszy obraziłeś swoją sugestią, ale tak jak przewidywałeś pewnie cie nie zrozumiałem. Ja mediów w porównaniu do was nie traktuje poważnie, dlaczego? Bo nie ma czegoś takiego jak obiektywny dziennikarz, każdy ma swoje subiektywne spojrzenie i nie potrzebuje Stanowskiego, Szczepłka żeby mi coś wyjaśnił. To wy przeżywacie, że ktoś coś napisał nieprzychylnego Wiśle a ja mam na to wyje,bane po prostu, drażni mnie że dorosłe chłopy przejmują się krytyką naszego klubu jak małe dzieci. Nawet jeśli sprzyjają Legii to mnie to nie przeszkadza, czemu? bo polityka lizania się po jajkach w mojej ocenie nie sprawdza się. Wolę wytykanie błędów. Stanowski w żadnym wypadku nie jest dla mnie wyrocznią: na przykład tu pierd,oli głupoty http://www.weszlo.com/news/13592-Zwi..._procentach_za.
Dziwie się, że macie takie krytyczne zdanie o tym portalu, a zarazem jakoś treści artykułów na nim znacie, więc co nabijacie wejścia Stanowskiemu?
Ja się pucuje do Warszawiaków? Skończ pierd,olić. Jak Warszawiak ma rację to mu ją przyznaję a jak liczy sobie dodatkowe tytuły to mu jej nie przyznaję.

Sprawdz sobie w slowniku roznice pomiedzy krytyka a paszkwilem a wtedy moze zrozumiesz o czym mowa.

Mario Nh 28.07.2013 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324873)
A to klub z takim budżetem i pieniędzmi wymagał magika żeby ich utrzymać? Nie rozśmieszaj mnie. Zagłębie to nie Podbeskidzie.

Nie naciągaj faktów na siłę. Po tym 9 miejscu, które wcale nie uznano za sukces w 2012 roku w Lubinie Hapal bronił się że musiał rozpoznać zespół. Rozpoznał i w następnym sezonie zajął o jedno miejsce wyżej - czyli 8. Przy stałym jednym z najwyższych budżetów w lidze.

Gdzie tu sukces? Jakby chłop Bełchatów utrzymał, ale milionerów?

Ja bym go jeszcze nie zwalniał. Liga jest wyrównana, Zagłębie szybko zacznie punktowac.

Ogryzek 28.07.2013 21:30

Parchatovia zremisowała we Wronkach 1-1... będzie święto w supermarkecie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1324893)
Ja bym go jeszcze nie zwalniał. Liga jest wyrównana, Zagłębie szybko zacznie punktowac.

Punktować zaczną na pewno z takim składem i pieniędzmi. Ale czy zajmą miejsce pucharowe (cel dla nich) to inna sprawa. Ja myślę że nie.

BTW
Mnóstwo piosenek o nas. Zawsze tak w Poznaniu w meczu z parchami dużo śpiewają o nas?

WISŁAZWE 28.07.2013 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324897)
Parchatovia zremisowała we Wronkach 1-1... będzie święto w supermarkecie.

BTW
Mnóstwo piosenek o nas. Zawsze tak w Poznaniu w meczu z parchami dużo śpiewają o nas?


Nasilenie spowodowane wiadomym incydentem podczas meczu Amika - Wisła.

Podniecenie sięgnęło zenitu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl