![]() |
Cytat:
|
Mysle ze finansowo do ogarniecia tylko czy Ivanowic by chcial do nas przyjsc ..... zawsze mozna Kosowskiego wykorzystac ;) moze by cos pomogl.
|
Cytat:
Iwan Jovanovic : Pewnie Kosa, już pakuję walizki i lecę do was.. PS. Czas wyłączyć Football Managera ;) |
haahah, jaszczur dobre dobre...
Ale niestety taka jest nasza rzeczywistość :( Ale w przypadku Wisły brak kasy można szybciutko załatać, naszym właścicielem. On zawsze jak daje kase Wiśle to traktuje to jako pożyczkę. Bez przesady, tak nie można do tego podchodzić. |
Chcesz poczuć to co czuje Cupiał? To idz na dworzec, znajdz menela i daj mu 100zł w ramach pożyczki...
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Sugerujesz że to Wisła marnotrawi pieniądze BC? Przecież większość decyzji, która kosztowała jego samego kosmiczne pieniądze wychodzi od niego. Więc to raczej tak, jakbyś poszedł na dworzec, znalazł menela który w życiu tylko zaklejał koperty albo nosił butelki do skupu, sowicie zapłacił, posadził go przed komputerem i kazał projektować prom kosmiczny. A jak prom rozdupcy się przy starcie to go błyskawicznie wyrzucał i zatrudniał nowego menela z takimi samymi kwalifikacjami, a potem narzekał, że już utopił na tę żulię mnóstwo pieniędzy a efektów zero. |
Ależ skąd.
Wolę nazywać to konsumpcją konieczną. Cupiał doskonale wie/wiedział że zwrotu pożyczki nigdy nie odzyska, tak samo jak ja bym to wiedział dając 100zł menelowi. |
Cytat:
|
Cytat:
|
W sumie zespół z Ratyzbony pod wodzą Smudy przegrał aż 11 meczów, trzy zremisował i jeden wygrał.
Smuda to trenerski bankrut, ostatnie duże pieniądze zarobił będąc selekcjonerem, oby nie znalazł już klubu. Życie mu objęcia zawodników Be-klasy. |
Ale to byla paka (ta z plakatu) :(
A i stadion ladniejszy :( |
Wypowiedz Smudy ze stycznia:
"Skoro kibice śpiewali, że "nie chcemy Smudy w Krakowie, to... nie będą go mieli. Mam teraz swoją robotę, moje życie zawodowe na Wiśle się nie kończyło, nie była to dla mnie ostatnia deska ratunku - przekonuje Smuda." Może uświadomić, że zdania nie zmieniliśmy. |
A tymczasem sport.pl za Dziennikiem Polskim mówi o jakimś "tajemniczym czechu" jako alternatywie dla Smudy. Dzięki Bogu, jest jeszcze nadzieja dla tego klubu.
|
Cytat:
|
|
Co do tego tajemniczego Czecha - sprawdziłem trenerów z Gambrinus Ligi i dwóm z nich kontrakty wygasają 30.06.2013. To Lubos Kozel z Dukli Praga ( http://www.transfermarkt.pl/pl/lubos...ner_14309.html ) , oraz Martin Pulpit z Banika Ostrava ( http://www.transfermarkt.pl/pl/marti...iner_5694.html ).
|
A ja mysle ze dostaniemy Stanisława Levego w spadku po Śląsku :)
|
ja .......e martin pulpit ten sam co działał w odrze wodzisław?
a ty for fun z mysleniem musisz miec nie po drodze. |
Ten Lubos Kozel wydaje się być ciekawym rozwiązaniem. Koleś ma dobre statystyki, z biednej Dukli Praga (z której awansował z 2 ligi do 1, i w tym sezonie zajmują 5 miejsce) zrobił przyzwoitą drużynę za małe pieniądze. Czyli coś, czego u nas oczekują i Cupiał, i Bednarz :D
|
Zobaczycie Petr Cech jest tajną czeską bronią jacusia:)
|
Pamiętajcie, że sformułowanie "szkoleniowiec z Czech" niekoniecznie musi oznaczać szkoleniowca z ligi czeskiej.
|
Zgadzam się z @TRNKRN.
Kozel przejął Duklę Praga w grudniu 2009, kiedy po 16 kolejce zajmowali 11 miejsce w czeskiej drugiej lidze. Sezon skończył na 6 miejscu. W kolejnym sezonie wygrał drugą ligę z 8 pkt przewagą nad drugim zespołem i awansował do Gambrinus Ligi. Po awansie zajął 6 miejsce, a w tej chwili, na 3 kolejki przed końcem Dukla zajmuje 5 miejsce z 5 pkt straty do trzeciego miejsca premiującego grą w pucharach. Wcześniej był asystentem w Slovanie Bratyslava. Poza tym sprawia wrażenie faceta, który nie wygląda na pipę. http://www.transfermarkt.pl/pl/lubos...ner_14309.html Nierealne kandydatury: 1) Josef Chovanec-niegdyś kojarzony z Legią, były czeski selekcjoner, trener Sparty Praga, Kubania Krasnodar, obecnie kosi kasę w ZEA http://www.transfermarkt.pl/pl/jozef...iner_1964.html 2) Michal Bilek-obecnie selekcjoner Czech(kontrakt do grudnia 2013), niegdyś trener Sparty Praga, Ruzomberoka, Victorii Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/micha...iner_2856.html 3) Miroslav Beranek-obecnie selekcjoner Kazachstanu(kontrakt do grudnia 2013),wcześniej trener FK Astana, Debreczynu,Slavii Praga, był także asystentem w reprezentacji Czech http://www.transfermarkt.pl/pl/miros...iner_3075.html 4) Stanislav Griga-obecnie selekcjoner Słowacji, niegdyś trener Sparty Praga, Slovana Liberec, Slovana Bratyslawa http://www.transfermarkt.pl/pl/stani...iner_3771.html 5) Vitezslav Lavicka-obecnie trener Sparty Praga, kiedyś FC Sydney,młodzieżowka Czech, Slovan Liberec http://www.transfermarkt.pl/pl/vitez...iner_2859.html 6) Zdeněk Zeman- były trener Parmy, Lazio, Fenerbahce, Napoli, Lecce, Brescii, w lutym zwolniony z Romy http://www.transfermarkt.pl/pl/zdenk...iner_1186.html 7) Pavel Vrba-obecnie trener Victorii Pilzno z dwuletnim kontraktem, wcześniej Zilina, Banik http://www.transfermarkt.pl/pl/pavel...iner_4861.html 8) Milan Mácala-trzepie kasę w Katarze, wcześniej selekcjoner Bahrajnu,Omanu, Arabii S., Kuwejtu, Czechosłowacji http://www.transfermarkt.pl/pl/milan...iner_7583.html Inne ciekawe opcje, już bardziej realne: 1) Zdenek Scasny-obecnie FK Teplice(kontrakt do czerwca 2014), wcześniej Debreczyn, Mlada Boleslav, Panathinaikos, OFI Kreta, Sparta Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/zdene...iner_1636.html 2) Jaroslav Silhavy-obecnie trener Slovana Liberec, wcześniej Victoria Pilzno, asystent selekcjonera Czech i trenera Sparty Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/jaros...iner_3354.html 3) Petr Rada-obecnie bez klubu, trzy tygodnie temu zwolniony ze Slavii Praga, wcześniej reprezentacja Czech, Slovan Liberec, Victoria Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/petr-...iner_2864.html 4) Karel Jarolim-od 2 lat bez klubu, wcześniej trener jednego z klubów w Arabii S., Slovanu Bratysława, Slavii Praga, asystent w Strasbourgu http://www.transfermarkt.pl/pl/karel...iner_2867.html 5) Jaroslav Hrebik-obecnie kierownik Sparty Praga, wcześniej trener Sparty, czeskiej młodzieżówki, Dynama Moskwa, Slavii Praga, Victorii Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/jaros...iner_2085.html 6) Ivan Hasek-od roku bez klubu, były selekcjoner Czech, trener St Etienne, Strasbourga, Sparty Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/ivan-...iner_3263.html 7) Frantisek Komnacký-obecnie trener Igławy(kontrakt do czerwca 2014), były asystent selekcjonera Czech, trener Banika, Ruzomberoka, Ziliny http://www.transfermarkt.pl/pl/frant...iner_3869.html Znając życie dostaniemy Smudę, albo zostaniemy zaskoczeni jak w przypadku RM. |
Nie wiem jakiego Czeskiego trenera mamy na oku.. ale każdy będzie lepszy niż Smuda , i prawie każdy lepszy niż Kulawik . Choć w zasadzie to nie wiem czy przy którymkolwiek z nich można mówić o jakimś warsztacie trenerskim .
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Corsa częściej tu bywa śmiesznie .......................No w zasadzie nie, poco nam trener niech właściciel z pomocą swoich skautów w TELEFONICE wytypuje parszywa dwunastkę czyli 11 plus jeden rezerwowy (a poco więcej) i Suda to wszystko poprowadzi OCZYWIŚCIE W POMOCY ADAMIAKOWA ....ona taka uczynna babka.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl