Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9039)

!!IRIVER!! 18.05.2013 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1313376)
Iwan Jovanovic odchodzi z APOEL-u , ale by sie przydal .......... ;)

Ale on pewnie pójdzie do lepszego klubu :)

radek2323 18.05.2013 22:05

Mysle ze finansowo do ogarniecia tylko czy Ivanowic by chcial do nas przyjsc ..... zawsze mozna Kosowskiego wykorzystac ;) moze by cos pomogl.

jaszczur90 18.05.2013 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1313381)
Mysle ze finansowo do ogarniecia tylko czy Ivanowic by chcial do nas przyjsc ..... zawsze mozna Kosowskiego wykorzystac ;) moze by cos pomogl.

Kosowski: Siema Iwan, nie chcesz potrenować Wisły ? Nie mamy boisk treningowych, stadion to w sumie nie nasz , transfery bezgotówkowe , "zdolna młodzież" w wieku 25 lat , czasami nie wypłacamy w terminie pensji, za asystenta damy Ci Kulawika albo Musiała, mamy zajeb. dyrektora sportowego Zdziska Kapkę , i "Łysego" , marketing na europejskim poziomie. Tak wogóle to jak byś za darmo chciał pracować to Wisła rozważy twoją ofertę...
Iwan Jovanovic : Pewnie Kosa, już pakuję walizki i lecę do was..


PS. Czas wyłączyć Football Managera ;)

huberix 19.05.2013 07:01

haahah, jaszczur dobre dobre...
Ale niestety taka jest nasza rzeczywistość :(
Ale w przypadku Wisły brak kasy można szybciutko załatać, naszym właścicielem.
On zawsze jak daje kase Wiśle to traktuje to jako pożyczkę. Bez przesady, tak nie można do tego podchodzić.

Dariook 19.05.2013 07:21

Chcesz poczuć to co czuje Cupiał? To idz na dworzec, znajdz menela i daj mu 100zł w ramach pożyczki...

ociec Ciemka 19.05.2013 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1313391)
Chcesz poczuć to co czuje Cupiał? To idz na dworzec, znajdz menela i daj mu 100zł w ramach pożyczki...

Najpierw musiałbym tego menela kupić/zatrudnić żeby poczuć się jak Cupiał.

rozarian 19.05.2013 10:38

Franio n a d c i ą g a !

http://vpx.pl/i/2013/05/19/Wis%C5%82a.png

Dariook 19.05.2013 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1313397)
Najpierw musiałbym tego menela kupić/zatrudnić żeby poczuć się jak Cupiał.

Nie chodzi o samą pożyczkę a raczej o wiarę w to że kiedykolwiek zostanie ona spłacona.

Watts 19.05.2013 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1313391)
Chcesz poczuć to co czuje Cupiał? To idz na dworzec, znajdz menela i daj mu 100zł w ramach pożyczki...

Słabe porównanie.

Sugerujesz że to Wisła marnotrawi pieniądze BC? Przecież większość decyzji, która kosztowała jego samego kosmiczne pieniądze wychodzi od niego. Więc to raczej tak, jakbyś poszedł na dworzec, znalazł menela który w życiu tylko zaklejał koperty albo nosił butelki do skupu, sowicie zapłacił, posadził go przed komputerem i kazał projektować prom kosmiczny. A jak prom rozdupcy się przy starcie to go błyskawicznie wyrzucał i zatrudniał nowego menela z takimi samymi kwalifikacjami, a potem narzekał, że już utopił na tę żulię mnóstwo pieniędzy a efektów zero.

Dariook 19.05.2013 11:37

Ależ skąd.
Wolę nazywać to konsumpcją konieczną.

Cupiał doskonale wie/wiedział że zwrotu pożyczki nigdy nie odzyska, tak samo jak ja bym to wiedział dając 100zł menelowi.

d 19.05.2013 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rozarian (Post 1313402)

Klasyczny jest ten plakat; notabene rzućcie okiem kto stoi obok Sarnata :)

AYALA 19.05.2013 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 1313418)
Klasyczny jest ten plakat; notabene rzućcie okiem kto stoi obok Sarnata :)

Citko leczył sie dwa miesiące za pieniądze Wisły w Niemczech a potem sie rozmyślił, nie podpisał kontraktu i wrócił do Widzewa.Ciekawe czy chociaż forse zwrócił za leczenie ?

marcepun89 21.05.2013 07:19

W sumie zespół z Ratyzbony pod wodzą Smudy przegrał aż 11 meczów, trzy zremisował i jeden wygrał.
Smuda to trenerski bankrut, ostatnie duże pieniądze zarobił będąc selekcjonerem, oby nie znalazł już klubu.
Życie mu objęcia zawodników Be-klasy.

7 kotów 21.05.2013 09:16

Ale to byla paka (ta z plakatu) :(

A i stadion ladniejszy :(

borys 21.05.2013 11:21

Wypowiedz Smudy ze stycznia:

"Skoro kibice śpiewali, że "nie chcemy Smudy w Krakowie, to... nie będą go mieli. Mam teraz swoją robotę, moje życie zawodowe na Wiśle się nie kończyło, nie była to dla mnie ostatnia deska ratunku - przekonuje Smuda."

Może uświadomić, że zdania nie zmieniliśmy.

Wertian 21.05.2013 11:43

A tymczasem sport.pl za Dziennikiem Polskim mówi o jakimś "tajemniczym czechu" jako alternatywie dla Smudy. Dzięki Bogu, jest jeszcze nadzieja dla tego klubu.

luke1906 21.05.2013 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1313620)
Ale to byla paka (ta z plakatu) :(

A i stadion ladniejszy :(

Heh, stare dobre czasy... Obecną zbieraninę to by pojechali z 5 do jaja i nawet by się nie zmęczyli.

tHooRSon 21.05.2013 12:24

Tajemniczy szkoleniowiec z Czech?

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...a_albo___.html

christof20 21.05.2013 15:09

Co do tego tajemniczego Czecha - sprawdziłem trenerów z Gambrinus Ligi i dwóm z nich kontrakty wygasają 30.06.2013. To Lubos Kozel z Dukli Praga ( http://www.transfermarkt.pl/pl/lubos...ner_14309.html ) , oraz Martin Pulpit z Banika Ostrava ( http://www.transfermarkt.pl/pl/marti...iner_5694.html ).

4FunNow 21.05.2013 15:31

A ja mysle ze dostaniemy Stanisława Levego w spadku po Śląsku :)

szprotson 21.05.2013 15:33

ja .......e martin pulpit ten sam co działał w odrze wodzisław?

a ty for fun z mysleniem musisz miec nie po drodze.

TRNKRN 21.05.2013 16:00

Ten Lubos Kozel wydaje się być ciekawym rozwiązaniem. Koleś ma dobre statystyki, z biednej Dukli Praga (z której awansował z 2 ligi do 1, i w tym sezonie zajmują 5 miejsce) zrobił przyzwoitą drużynę za małe pieniądze. Czyli coś, czego u nas oczekują i Cupiał, i Bednarz :D

Ajax 21.05.2013 16:20

Zobaczycie Petr Cech jest tajną czeską bronią jacusia:)

Paweł 21.05.2013 16:23

Pamiętajcie, że sformułowanie "szkoleniowiec z Czech" niekoniecznie musi oznaczać szkoleniowca z ligi czeskiej.

piter116 21.05.2013 16:28

Zgadzam się z @TRNKRN.

Kozel przejął Duklę Praga w grudniu 2009, kiedy po 16 kolejce zajmowali 11 miejsce w czeskiej drugiej lidze. Sezon skończył na 6 miejscu. W kolejnym sezonie wygrał drugą ligę z 8 pkt przewagą nad drugim zespołem i awansował do Gambrinus Ligi. Po awansie zajął 6 miejsce, a w tej chwili, na 3 kolejki przed końcem Dukla zajmuje 5 miejsce z 5 pkt straty do trzeciego miejsca premiującego grą w pucharach. Wcześniej był asystentem w Slovanie Bratyslava. Poza tym sprawia wrażenie faceta, który nie wygląda na pipę. http://www.transfermarkt.pl/pl/lubos...ner_14309.html

Nierealne kandydatury:

1) Josef Chovanec-niegdyś kojarzony z Legią, były czeski selekcjoner, trener Sparty Praga, Kubania Krasnodar, obecnie kosi kasę w ZEA http://www.transfermarkt.pl/pl/jozef...iner_1964.html
2) Michal Bilek-obecnie selekcjoner Czech(kontrakt do grudnia 2013), niegdyś trener Sparty Praga, Ruzomberoka, Victorii Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/micha...iner_2856.html
3) Miroslav Beranek-obecnie selekcjoner Kazachstanu(kontrakt do grudnia 2013),wcześniej trener FK Astana, Debreczynu,Slavii Praga, był także asystentem w reprezentacji Czech http://www.transfermarkt.pl/pl/miros...iner_3075.html
4) Stanislav Griga-obecnie selekcjoner Słowacji, niegdyś trener Sparty Praga, Slovana Liberec, Slovana Bratyslawa http://www.transfermarkt.pl/pl/stani...iner_3771.html
5) Vitezslav Lavicka-obecnie trener Sparty Praga, kiedyś FC Sydney,młodzieżowka Czech, Slovan Liberec http://www.transfermarkt.pl/pl/vitez...iner_2859.html
6) Zdeněk Zeman- były trener Parmy, Lazio, Fenerbahce, Napoli, Lecce, Brescii, w lutym zwolniony z Romy http://www.transfermarkt.pl/pl/zdenk...iner_1186.html
7) Pavel Vrba-obecnie trener Victorii Pilzno z dwuletnim kontraktem, wcześniej Zilina, Banik http://www.transfermarkt.pl/pl/pavel...iner_4861.html
8) Milan Mácala-trzepie kasę w Katarze, wcześniej selekcjoner Bahrajnu,Omanu, Arabii S., Kuwejtu, Czechosłowacji http://www.transfermarkt.pl/pl/milan...iner_7583.html

Inne ciekawe opcje, już bardziej realne:

1) Zdenek Scasny-obecnie FK Teplice(kontrakt do czerwca 2014), wcześniej Debreczyn, Mlada Boleslav, Panathinaikos, OFI Kreta, Sparta Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/zdene...iner_1636.html
2) Jaroslav Silhavy-obecnie trener Slovana Liberec, wcześniej Victoria Pilzno, asystent selekcjonera Czech i trenera Sparty Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/jaros...iner_3354.html
3) Petr Rada-obecnie bez klubu, trzy tygodnie temu zwolniony ze Slavii Praga, wcześniej reprezentacja Czech, Slovan Liberec, Victoria Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/petr-...iner_2864.html
4) Karel Jarolim-od 2 lat bez klubu, wcześniej trener jednego z klubów w Arabii S., Slovanu Bratysława, Slavii Praga, asystent w Strasbourgu http://www.transfermarkt.pl/pl/karel...iner_2867.html
5) Jaroslav Hrebik-obecnie kierownik Sparty Praga, wcześniej trener Sparty, czeskiej młodzieżówki, Dynama Moskwa, Slavii Praga, Victorii Pilzno http://www.transfermarkt.pl/pl/jaros...iner_2085.html
6) Ivan Hasek-od roku bez klubu, były selekcjoner Czech, trener St Etienne, Strasbourga, Sparty Praga http://www.transfermarkt.pl/pl/ivan-...iner_3263.html
7) Frantisek Komnacký-obecnie trener Igławy(kontrakt do czerwca 2014), były asystent selekcjonera Czech, trener Banika, Ruzomberoka, Ziliny http://www.transfermarkt.pl/pl/frant...iner_3869.html

Znając życie dostaniemy Smudę, albo zostaniemy zaskoczeni jak w przypadku RM.

Karherop 21.05.2013 16:47

Nie wiem jakiego Czeskiego trenera mamy na oku.. ale każdy będzie lepszy niż Smuda , i prawie każdy lepszy niż Kulawik . Choć w zasadzie to nie wiem czy przy którymkolwiek z nich można mówić o jakimś warsztacie trenerskim .

Kaan 21.05.2013 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1313683)
Pamiętajcie, że sformułowanie "szkoleniowiec z Czech" niekoniecznie musi oznaczać szkoleniowca z ligi czeskiej.

Smuda jest na urlopie w Pradze?

Elefant 21.05.2013 17:11

Podobno cudownie ocalał i jest wolny

W sumie ciakawa alternatywa dla Smudy.

Paweł 21.05.2013 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1313686)
Smuda jest na urlopie w Pradze?

Co jest w tym niezrozumiałego? "Szkoleniowiec z Czech" to może być równie dobrze ktoś narodowości czeskiej, a nie pracujący aktualnie w tamtej lidze.

wikink1 21.05.2013 18:44

Corsa częściej tu bywa śmiesznie .......................No w zasadzie nie, poco nam trener niech właściciel z pomocą swoich skautów w TELEFONICE wytypuje parszywa dwunastkę czyli 11 plus jeden rezerwowy (a poco więcej) i Suda to wszystko poprowadzi OCZYWIŚCIE W POMOCY ADAMIAKOWA ....ona taka uczynna babka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl