![]() |
Cytat:
Rzuty różne, rzuty wolne nie dla Małeckiego. |
Cytat:
|
Cały czas to samo. Uczą się Ci w ogóle piłkarze strzelać z dystansu? Po co tak cały czas ładują, same straty.
|
Jovanovic w starciu z Malinowskim trącił piłkę na rzut rożny na jednej z powtórek było to widoczne... Jednak żeby to zauważyć bez powtórki to trzeba mieć sokole oko o co nie posądzam Borskiego... Jeśli by tego karnego gwizdnął to w sumie trudno byłoby mieć do niego pretensje...
Co do faulu na Boguskim to wszystko już zostało powiedziane. Karny był EWIDENTNY. Zaczynam się zastanawiać jaka jest obowiązująca definicja rzutu karnego... Skoro podłożenie nogi nie kwalifikuje się na karnego to co się kwalifikuje? W dodatku zauważyłem niepokojący trend u sędziów że w momencie gdy zawodnik traci kontrole nad piłką i zostaje on popchnięty skoszony itp to sędzie puszcza gre... panowie co to ma byc?? foul bez piłki foulem nie jest??? Dość często traci tak piłke Iliev (nie mówię że zawsze bo czysto też mu odbierają a on się kładzie) Boguski to samo... przyjmuje na 5 metrów biegnie do straconej piłki a tu mu przeciwnik staje np na drodze i go taranuje... to walka bark w bark? bez jaj... To ma być sędziowanie z duchem gry? Przez to totalny chaos momentami się robi... |
Cytat:
Wilk to taki autorytet jak zawodnik, niech powie ze sam zagrał bryndzę, a nie chowa się za plecami innych. Nie myślę tylko wiem. I twierdzę że każdy kibic w kapciach który raz na tydzień ogląda jakiś mecz również wie, że zawodnik widząc że za chwile zostanie wycięty ucieka z nogami. Natomiast "odstawić nogę" można kolego ekspercie od piłki, a nie 15 milimetrowych kołków przeciwnika. Może nie zauważyłeś ale Boguski piłkę zagrał ... Sikorski dotknął może ze dwa razy piłkę, gdzie był przy akcji Małeckiego z Iliewem? Dlaczego nie dobijał piłki odbitej od poprzeczki. Gdyby na boisku był Boguski to pewnie szczęśliwie ta piłka spadłaby mu pod nogi. Bo Boguski wie o co w piłce chodzi i potrafi boiskową sytuację przewidzieć. Dokładnie tak jak kretyńskie przyjęcie Sokołowskiego przy karnym. Już tłumaczę. Jeżeli ktokolwiek miałby wzbudzić w zawodnikach Wisły chęć walki i wygrywania niezależnie o pozycji w tabeli, to były kapitan znany z ambicji i nieustępliwości jest do tego moim zdaniem najodpowiedniejszy. Co pokazuje obraz gry w ostatnim meczu. Problem w tym że walka i ambicja czasem nie wystarcza. Zwłaszcza przy niewidomych sędziach. |
Dwa mecze z dwoma najsłabszymi ekipami. 0 strzelonych bramek. Gra jak w okręgówce. O czym my w ogóle rozmawiamy? Jaki karny, jakie sędziowanie? Wisła powinna wygrać te mecze po 2,3:0 i napierać na bramkę rywala 80% meczu. A my co oglądamy? Szkoda gadać. Wszyscy do zwolnienia. Zaorać, zakopać i budować od podstaw w IV lidze...dla klubu w tej sytuacji/formie piłkarskiej i zarządzającej po prostu nie ma ma już ratunku.
|
Największym rozczarowaniem jest dla mnie postawa Chrapka. Gdyby nie to, że przygotowania do sezonu są w Wiśle już od paru lat po prostu skandaliczne to napisałbym po prostu, że chłopak nadaje się do jakiejś niższej ligi.
Dlatego widząc jego ślamazarność i wku.....brak werwy biorę lekką poprawkę na słabiznę szkoleniową, która panuję od jakiegoś czasu w klubie. Jednak jest to tylko bardzo wątpliwe wytłumaczenie i prawdę pisząc nie wierzę, aby przydał się do czegoś Wiśle w przyszłości. Nie ma co hodować drugiego Kowalskiego. |
Mecz: trudno dociera do mnie że Wisła jest taka słaba .... Gdy jest kilku młodych zawodników, jakieś nadzieje na transfery to jeszcze jest się czego chwycić .... a tak ...
Sergei Pareiko - 5/10 - Marko Jovanovic - 5/10 - Mamy w pełni zdrowego Jove - bez rewelacji Michał Czekaj - 5/10 - jeden wyskok nie trafiony mógł mieć duże konsekwencje ( po wrzutce z wolnego w 2 połowie). Osman Chavez - 5/10 - taran - wcześniej czy później skończy to się karnym Gordan Bunoza - 6/10 Dobrze podpinał się do gry na lewej stronie Łukasz Burliga - 3/10 słaby mecz a ja tak w niego wierze ... Radosław Sobolewski - 4/10 - jedno dobre podanie propostopadłe i dałbym mu 6 Cezary Wilk - 4/10 jw. Ivica Iliev - 5/10 kilka dobrych zwodów ale setka zmarnowana ....... Patryk Małecki - daje serce za to 7/10 szkoda że się znów napala na strzały z daleka Rafał Boguski - 6/10 ma zmysł napastnika ale potrzebuje wsparcia Charpek - 5/10 - widać że ma to "coś" co powoduje że akcja nabiera dynamizmu będzie dobry . ... tylko że wczoraj słabiej .... Sikorski - 4/10 - raz dobrze zgrał piłkę na "16", ładnie rozpoczął ostatnia akcję ... i chyba tyle dobrego ... Razi brak zdolności urywania się obrońcom szukania miejsca ..... z drugiej strony było kilka akcji gdzie Sikor mógł dostać piłkę ale jej nie dostał (na przykład akcja Małeckiego w której wyjechał za boisko, albo ostatnia akcja meczu) ... koledzy nie wierzą że Sikor strzeli, on chyba już nie wierzy że strzeli ... Już nawet ja tracę wiarę ... Kulawik 4/10: Wstawianie Wilka i Sobola i trzymanie na ławie Chrapka albo wiara w Ilieva do końcowej minuty - dla mnie to błędy. Tłumaczenie że "ustawiałem zespól pod Gargułe ....." lepiej nie komentować. |
Wracając jeszcze do karnego. Gdyby Iliev i Boguski tak często nie symulowali i nie przewracali się po każdym kontakcie z przeciwnikiem, albo jego bliskiej obecności, to może sędzia inną podjąłby decyzję. Faktycznie nawet ten faul w polu karnym, chociaż ewidentny to Boguski musiał dodać coś od siebie, co rzeczywiście mogło wyglądać na symulkę.
|
Cytat:
|
Ilu było widzów? Jakoś mi to umknęło.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tłumaczenie tego ...... to jakiś żart. |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ersyjny_remis/ |
Cytat:
Lepiej sobie poogladajcie jak gral Burliga to dopiero byla zenada i wstyd. |
Cytat:
|
Należy zwrócić uwagę też na obronę mianowicie 3 mecze - 0 straconych bramek. W rundzie jesiennej w 12 z 15 meczów Wisła traciła bramkę. Każdy przed rundą wiedział że nie będziemy grać jak za dawnych lat że nadal będzie padaka ale przynajmniej nie tracimy bramek a to już coś. Może coś ruszy sie z czasem ale z takim trenerem to daleko nie zajedziemy i mam nadzieje że BC to zrozumie i zainwestuje bo w przeciwnym razie odpadniemy z PP(bo spadek nam nie grozi uwierzcie).
|
Cytat:
To ile to jest? Dużo ponad 10k? Lekko poniżej? Przecież dobrze mówi. |
Cytat:
1.http://m.ocdn.eu/_m/798cceb17c3a7090...362fb3,0,1.gif Legia Warszawa (P)17104334:1734 2.http://sport.onet.pl/s2/pl/lec1.gif Lech Poznań17102524:1532 3.http://sport.onet.pl/s2/pl/pol.gif Polonia Warszawa1795329:1432 4.http://m.ocdn.eu/_m/4905a4fee761278b...ad5393,0,1.jpg Górnik Zabrze1787225:1331 5.http://sport.onet.pl/s2/pl/sla1.gif Śląsk Wrocław (M)1793527:2230 6.http://sport.onet.pl/s2/pl/lg1.gif Lechia Gdańsk1774623:2025 7.http://m.ocdn.eu/_m/d87489a6d2f8e140...251613,0,1.png Piast Gliwice (b)1772822:2623 8.http://sport.onet.pl/s2/pl/zag.gif Zagłębie Lubin1774622:1822 9.http://sport.onet.pl/s2/pl/jaga.gif Jagiellonia Białystok17410319:2222 10.http://m.ocdn.eu/_m/1d99d5c91d87dd86...251330,0,1.png Pogoń Szczecin (b)1764717:2022 11.http://m.ocdn.eu/_m/eef61265a497f4b8...f3e750,0,1.jpg Widzew Łódź1763818:2421 12.http://sport.onet.pl/s2/pl/kor1.gif Korona Kielce1755716:2120 13.http://sport.onet.pl/s2/pl/wisk1.gif Wisła Kraków1755714:2220 14.http://sport.onet.pl/s2/pl/ruch.gif Ruch Chorzów1753916:2618 15.http://sport.onet.pl/s2/pl/podb.gif Podbeskidzie Bielsko-Biała17241120:2910 16.http://sport.onet.pl/s2/pl/gks.gif GKS Bełchatów17151110:278 W ogóle nam spadek nie grozi!!! Z dwoma ostatnimi drużynami ligi zdobyliśmy ZERO bramek i mamy aż dwa punkty. ....a jest wypas i plaża. U nas jeden murzyn zarabia więcej w miesiąc niż całe Podbeskidzie. Szczają na nas a Ty piszesz, że deszcz leje. Jakie inwestycje???? W co się pytam???? W kolejne stanowisko dla Łysego albo kolejnego Czerwińskiego aby zażegnać ferment? Wszystko gnije pod pierzynką porozumienia klubu z SKWK. |
Abstrahując od meczu z Podbeskidziem -to trzeba poprosić nasze piękne siatkarki, żeby jutro na spotkaniu charytatywnym nie potłukły jakiejś PORCELANY!:D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl