![]() |
Teraz mamy dwie podobnie brzmiące sekcje, Wisła Krakbet i Wisła Kabaret.
W ćwierćfinale wszyscy bez wyjątku będą chcieli trafić na tych zblazowanych nieudaczników bez honoru i ambicji. |
Mozna powiedziec, ze przez niewykorzystane karne cudem wygralismy to spotkanie. Trzeba sie wstydzic, ze na tle 1 ligowca mamy takie problemy ze stworzeniem najłatwiejszej sytuacji.
|
Pominę litościwie wyczyny sędziego, ktory był ślepy i głuchy.
Pominę bardzo brutalną, zwłaszcza w drugiej połowie, grę Warty, ktorej sędzia nie widział, bo tak naprawde Warta powinna mecz konczyć w dziewiątkę. (Myslicie, że czemu Maor poprosił o zmianę? A komu by się chciało byc przez 90 minut celem dla drwali?) Zajmę się tylko organizacją gry. Kiedy Warta atakowała, przesuwały się całe formacje, a jesli nie to całe bloki. Kiedy atakowała Wisła, ruch był tylko w okolicy zawodnika będacego aktualnie przy piłce, bo tak naprawdę w akcji brało udział dwóch czy trzech piłkarzy. Reszta stała. Nie wiem czy dlatego, że nie wie, co ma zrobić, czy nie chce Co do postawy Jaliensa. Owszem pozytywnie, ale jak na środkowego obrońcę. Wskazuje to jak wielkie braki mamy w środku skoro nawet trener amator to zauwazył i wsadził tam kogoś, kto może jakoś załatac tam wielką dziurę. Natomiast mimo kilku udanych zagrań Jaliens nie będzie dobrym pomocnikiem, nawet defensywnym. Nie ta szybkość i nie takie przyzwyczajenia "co zrobić z piłką". |
Cytat:
|
6 mecz w sezonie i cały czas festiwal dzidy.
Wygląda to naprawdę 'nienajlepiej', ale przynajmninej zaczęli wygrywać. |
Cytat:
Pod warunkiem, że wskażesz mi cokolwiek z "trenerskiej reki" Probierza w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z I ligi, i to nie najmocniejszą. Byc może jestem ślepy. Otwórz mi oczy. |
Cytat:
Ciekawe czy stojąc przed nimi też byś im w twarz to samo powiedział czy jednak może prosil o autograf? |
Może się narażę kilku osobom ale nie uważam że podstawa to "gryźć trawę,i zostawić serce oraz płuca na boisku" ale" grać z głową". I w 5 lidze chłopaki mogą dawać z siebie wszystko,ale to i tak jest jedna wielka kopanina i tyle. Niestety Wisełka na dzień dzisiejszy nie ma żadnego pomysłu na grę, i choć wielu mówi o beznadziejnej grze Sikorskiego to trzeba mu przyznać że przynajmniej chciało mu się biegać (a że lekcje techniki brał u "mistrza" Rasiaka widać gołym okiem). Po tych chłopakach widać że gra w piłkę nie daje im frajdy jak kiedyś i to jest moim zdaniem wina trenera. Jeżeli w jednym z artykułów wyczytałem że piłkarze nazywają go Hitlerem to chyba to mówi samo przez sie. Probierz chyba zapomniał że sport to specyficzny rodzaj zawodu który poza ciężką pracą powinien również dawać radość tym którzy go wykonują,wtedy ma on jakiś sens i przynosi wymierne rezultaty. Wydaje mi się że pan trener wpaja metodę kija zapominając o marchewce.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...el_osiagniety/
Czy pan Michał będzie tak wkoło nawijał że "cel osiągniety"... skoro gra była do dupy Pytany o styl, w jakim krakowianie zaprezentowali się w rywalizacji z Wartą, trener odparł: „Musimy się odbudować. Zmieniliśmy obronę, bramkarza. To jest istotne, że ci zmiennicy pokazują, że można na nich liczyć. Powoli zbudujemy taki zespół, który będzie wygrywał. Miło jest, jak wygrywa się po 5:0, ale trzeba na to czasu”. Miałeś panie trenerze czasu aż pół roku. Z czego sie odbudować, przeciez Wisła Probierza nie grała ani ładnie ni efektywnie Maor Melikson teraz w Polsce nie robi dużego szumu, moim osobistą opinia jest to że w Europie by się lepiej spisał niż tutaj, gdzie co chwila gdy ma piłkę kopie go ktoś po łydkach @markowywislak My nie wygrywamy zespołowo, czasem ktoś zrobi różnice(Melikson) i to wszystko, jak zwykły średniak... |
Nie płaczcie już bo to sie nudne staje. A czego sie spodziewaliście? że lepiej zagrają niz z Lechią? Dajcie sobie spokój i przyzwyczaicie sie do takiej gry bo czas kiedy laliśmy Parme i Schalke minął. Jak chcecie sobie pooglądać piękną piłke to włączcie sobie Barcelonę.
Przynajmniej wygrywają i to sie liczy. I jeszcze jedno: Jak za Moskala nie oddawali strzałów to pisaliście że lepiej grać piach i wygrywać niż grać pięknie i przegrywać. A teraz wnioskuje po waszych wpisach że lepiej grać pięknie i przegrywać. |
Cytat:
|
Tego sie mozna bylo spodziewac.
Ps: Boze jedyny, jesli Genkov jest number one, to jak kurewsko slaba musi byc reszta naszych napastnikow? Co oni tam robia na treningu ? Probierz jest dno... walczakow i ambitnych wciskac nam bedzia a zapomina o pilkarzach. |
Jak się okazało nasze łajzy nawet karnych nie potrafią strzelać.
Myślę, że gdyby przyszło nam grać w 1 lidze to pewnie byśmy mieli takie same problemy w każdym meczu jak Craxa. Żenua. |
No ale jak walke o kazdy metr i zapie.... po boisku jak idiota stawia sie ponad umiedjetnosci to tak to bedzie wygladac.
Kto pierwszy padnie ten wygra , tylko ze nie o to w tej grze chodzi. Po co nam to? chyba ze chcemy sie cofac do ery kamienia lupanego a troglodyta od pluga bedzie cisnol 90 minut ? Nie tedy droga koledzy . THINK! |
Do Wisły to nawet jak Mourinho przyjdzie to nic nie zmieni na większą metę (no może gość takiego formatu obudzi chęć pracy tych leni przy takim trenerze:) )
Grajków to mamy na tą ligę wystarczających żeby grać spokojnie o majstra, niestety większość tych ludzi nie ma żadnej motywacji by robić coś dla tego klubu, wychodzą na boisko odbębnić swoje.Podstawa gry w piłkę to zespół/monolit, mierne ekipy w których grają przeciętni grajkowie potrafią tworzyć drużynę i spuścić nam w.p.ier.dol bo coś im się chce na tym boisku. Nie wiem co się tak sracie do tego Genkowa, jeden z gości w dodatku obcokrajowiec który widać że coś przynajmniej chce, a jak koledzy mają to w dupie to sam cudów nie zrobi. To w 2 lidze chodziło się na mecz z przyjemnością bo było widać że ludzie chcą coś osiągnąć (Kolawik, Świerad, Kaliciak:) Nawet jak się dostawało w papę od Rakowa 0-3 (choć to już była 1 l :). |
Od czasu naszych występów w dawnej II lidze nie pamiętam takiej żenady ...
Cytat:
Średniak z I ligi pokazuje nam jak rozgrywać atak pozycyjny?????? |
|
Chyba lepiej przejść w takim stylu niż odpaść np jak Lech z Gryfem Wejcherowo.
Mamy takich piłkarzy jakich mamy i ciężko aby oni zagrali coś dużo lepszego. Najważniejsze że zaczęli walczyć. |
Cytat:
|
Poziom gry zawstydzający, z obydwu stron, ale to co Wisła zaprezentowała to trudno było wytrzymać 10 minut by to oglądać. Już w pierwszym meczu z czwartoligowcem nie oddaliśmy strzału w pierwszej połowie, z Wartą to samo co pokazuje że mamy drużyne na poziomie właśnie Warty z tym, że z trochę lepszą kondycją.
O kilku naszych: Miśkiewicz - dwie groźne sytuacje bardzo dobrze wyjął, ma niezły refleks, ale gra nogami wręcz zastraszająca. Z taką grą nogami nie dziwie się ze we Włoszech nie byl w stanie zaczepić sie nawet w niższej lidze. Frederiksem - gość dla mnie jest fatalny. FATALNY. Często dostaje dobrą piłkę i ma cały korytarz przed sobą to nie jest w stanie nawet dośrodkować, bo mu piłka ucieknie albo za boisko albo na aut kiedy jest nieatakowany. Para stoperów - to chyba najmniejszy w tej chwili problem w tej drużynie. Nie ze oni jacyś wybitni, ale w innych formacjach jest jeszcze gorzej. Jestem nawet w stanie stwierdzić by grać tą dwójką, bo w tym sezonie i tak nic nie ugramy, a dwaj stoperzy dość młodzi i może ktoś się nabierze na jednego z naszych stoperów na koniec sezonu i trochę kasy wpadnie. Środek pola - nasz największy mankament i piszę to już od dawna. To właśnie przez ten środek tak mało sytuacji w meczu stwarzamy. O ile Jaliens całkiem nieźle się prezentuje bo ma przyzwoitą technikę. To Wilk jest dramatycznie słaby. Co z tego że walczy jak grać nie potrafi, nawet w mistrzowskim sezonie był rezerwowym, a grał dopiero w pierwszym jak już mieliśmy mistrza pewnego. Teraz sobie sprawdźcie jakie wyniki były. Prawie same porażki. Później następny sezon i Wilk wchodzi na stałe do środka pomocy i mamy ósme miejsce plus ten sezon gdzie środek gra zawstydzająco. ps. Kto gorszy Sikorski czy Beto, nie wiem, trudny wybór, ale wiem, że obu sprowadzał Bednarz... |
Cytat:
|
Tego meczu nawet nie ma co komentować. Jak dla mnie wygląda to tak, że część piłkarzyków ewidentnie strajkuje. Nie wszystko da się wytłumaczyć słabością Probierza i marnymi umiejętnościami.
|
https://twitter.com/PrezesWartaSA
Ale to jest pustak, polecam przed spaniem - przepona boli od niekontrolowanych wybuchów śmiechu;-) |
z Wilkiem na środku to za daleko nie zajedziemy,od defensywnego pomocnika powinno sie wymagac nie tylko już rozbijania ataków rywala ale i kreowania gry,strzałów z 20 metrów że siatki pękały.....ehhh gdzie te czasy kiedy mieliśmy Kałużnego,Cantoro czy młodszego Sobola na tej pozycji co potrafili pociagnac gre, rozegrac ,przetrzymac piłke jak wymagała tego sytuacja na boisku....
|
Cytat:
ło k***wa teksty na poziomie Joli Rutowicz ,nie ma co pani prezes pełna gębą :lol: CO do meczu to jesli Genkov to najlepszy napastnik to jaki poziom prezentuja Boguski i Sikorski?Mysle ze jakies dzieci z orlika wziete byly by lepsze.CO za dramat z tym skladem to sie w glowie nie miesci. Co to ma byc za Wisla?Oni ją hanbia i kompromtuja ,z Lysym c*w*e*l*em i resztą kopaczy, choc w przypadku Sikorskiego polecil bym juz zmiane zawodu np blacharz ,czy murarz dekarz. |
Cytat:
Jestem jaka jest różnica w cenie między nim a Teodorczykiem. Co do składu i gry, to tutaj już nawet Mourinho nie pomoże. Albo zmiana składu albo walka o utrzymanie. Dobranoc! |
Mozna skads sciagnac skrot meczu ?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl