Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

gigant 25.09.2012 16:53

Teraz mamy dwie podobnie brzmiące sekcje, Wisła Krakbet i Wisła Kabaret.
W ćwierćfinale wszyscy bez wyjątku będą chcieli trafić na tych zblazowanych nieudaczników bez honoru i ambicji.

mitmichael 25.09.2012 16:56

Mozna powiedziec, ze przez niewykorzystane karne cudem wygralismy to spotkanie. Trzeba sie wstydzic, ze na tle 1 ligowca mamy takie problemy ze stworzeniem najłatwiejszej sytuacji.

FraMat 25.09.2012 17:07

Pominę litościwie wyczyny sędziego, ktory był ślepy i głuchy.
Pominę bardzo brutalną, zwłaszcza w drugiej połowie, grę Warty, ktorej sędzia nie widział, bo tak naprawde Warta powinna mecz konczyć w dziewiątkę.

(Myslicie, że czemu Maor poprosił o zmianę? A komu by się chciało byc przez 90 minut celem dla drwali?)

Zajmę się tylko organizacją gry.
Kiedy Warta atakowała, przesuwały się całe formacje, a jesli nie to całe bloki.
Kiedy atakowała Wisła, ruch był tylko w okolicy zawodnika będacego aktualnie przy piłce, bo tak naprawdę w akcji brało udział dwóch czy trzech piłkarzy. Reszta stała. Nie wiem czy dlatego, że nie wie, co ma zrobić, czy nie chce

Co do postawy Jaliensa.
Owszem pozytywnie, ale jak na środkowego obrońcę.
Wskazuje to jak wielkie braki mamy w środku skoro nawet trener amator to zauwazył i wsadził tam kogoś, kto może jakoś załatac tam wielką dziurę. Natomiast mimo kilku udanych zagrań Jaliens nie będzie dobrym pomocnikiem, nawet defensywnym. Nie ta szybkość i nie takie przyzwyczajenia "co zrobić z piłką".

Griszka30KR 25.09.2012 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1278150)
Wskazuje to jak wielkie braki mamy w środku skoro nawet trener amator to zauwazył i wsadził tam kogoś, kto może jakoś załatac tam wielką dziurę. ".

Framat kończ waść, wstydu oszczędź......

fialo 25.09.2012 17:26

6 mecz w sezonie i cały czas festiwal dzidy.

Wygląda to naprawdę 'nienajlepiej', ale przynajmninej zaczęli wygrywać.

FraMat 25.09.2012 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1278151)
Framat kończ waść, wstydu oszczędź......

Nie ma sprawy.
Pod warunkiem, że wskażesz mi cokolwiek z "trenerskiej reki" Probierza w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z I ligi, i to nie najmocniejszą.
Byc może jestem ślepy. Otwórz mi oczy.

Karherop 25.09.2012 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1278144)
Teraz mamy dwie podobnie brzmiące sekcje, Wisła Krakbet i Wisła Kabaret.
W ćwierćfinale wszyscy bez wyjątku będą chcieli trafić na tych zblazowanych nieudaczników bez honoru i ambicji.

ładnie wrzucasz do jednego wora takich piłkarzy jak Wilk, Szewczyk , Genkov czy Melikson.

Ciekawe czy stojąc przed nimi też byś im w twarz to samo powiedział czy jednak może prosil o autograf?

Greg1977 25.09.2012 17:38

Może się narażę kilku osobom ale nie uważam że podstawa to "gryźć trawę,i zostawić serce oraz płuca na boisku" ale" grać z głową". I w 5 lidze chłopaki mogą dawać z siebie wszystko,ale to i tak jest jedna wielka kopanina i tyle. Niestety Wisełka na dzień dzisiejszy nie ma żadnego pomysłu na grę, i choć wielu mówi o beznadziejnej grze Sikorskiego to trzeba mu przyznać że przynajmniej chciało mu się biegać (a że lekcje techniki brał u "mistrza" Rasiaka widać gołym okiem). Po tych chłopakach widać że gra w piłkę nie daje im frajdy jak kiedyś i to jest moim zdaniem wina trenera. Jeżeli w jednym z artykułów wyczytałem że piłkarze nazywają go Hitlerem to chyba to mówi samo przez sie. Probierz chyba zapomniał że sport to specyficzny rodzaj zawodu który poza ciężką pracą powinien również dawać radość tym którzy go wykonują,wtedy ma on jakiś sens i przynosi wymierne rezultaty. Wydaje mi się że pan trener wpaja metodę kija zapominając o marchewce.

Kocur 25.09.2012 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1278144)
W ćwierćfinale wszyscy bez wyjątku będą chcieli trafić na tych zblazowanych nieudaczników bez honoru i ambicji.

Trzymajmy kciuki za Flotę bo nie daj Boże trafimy na popaprańców zza miedzy a wiadomo że żyd to się mści nawet z zaświatów, to znaczy z 1 ligi.

MichaelMyers 25.09.2012 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278156)
ładnie wrzucasz do jednego wora takich piłkarzy jak Wilk, Szewczyk , Genkov czy Melikson.

Ciekawe czy stojąc przed nimi też byś im w twarz to samo powiedział czy jednak może prosil o autograf?

Z tym Szewczykiem to cie troche ponioslo, narazie niech nauczy sie strzelac, bo po kazdym jego strzale mozna tylko przeklinac.Uwazam jednak, ze jako jedyny z naszych mlodych ofensywnych pilkarzy moze cos odegrac w ekstraklasie jezeli sie wyrobi.

gigant 25.09.2012 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278156)
ładnie wrzucasz do jednego wora takich piłkarzy jak Wilk, Szewczyk , Genkov czy Melikson.

Ciekawe czy stojąc przed nimi też byś im w twarz to samo powiedział czy jednak może prosil o autograf?

Oczywiście proszę o autograf, gratuluję świetnej gry i wypierdalam w uśmiechu zęby od ucha do ucha.

syryls 25.09.2012 18:01

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...el_osiagniety/
Czy pan Michał będzie tak wkoło nawijał że "cel osiągniety"... skoro gra była do dupy
Pytany o styl, w jakim krakowianie zaprezentowali się w rywalizacji z Wartą, trener odparł: „Musimy się odbudować. Zmieniliśmy obronę, bramkarza. To jest istotne, że ci zmiennicy pokazują, że można na nich liczyć. Powoli zbudujemy taki zespół, który będzie wygrywał. Miło jest, jak wygrywa się po 5:0, ale trzeba na to czasu”.
Miałeś panie trenerze czasu aż pół roku. Z czego sie odbudować, przeciez Wisła Probierza nie grała ani ładnie ni efektywnie
Maor Melikson teraz w Polsce nie robi dużego szumu, moim osobistą opinia jest to że w Europie by się lepiej spisał niż tutaj, gdzie co chwila gdy ma piłkę kopie go ktoś po łydkach
@markowywislak
My nie wygrywamy zespołowo, czasem ktoś zrobi różnice(Melikson) i to wszystko, jak zwykły średniak...

markowywislak 25.09.2012 18:07

Nie płaczcie już bo to sie nudne staje. A czego sie spodziewaliście? że lepiej zagrają niz z Lechią? Dajcie sobie spokój i przyzwyczaicie sie do takiej gry bo czas kiedy laliśmy Parme i Schalke minął. Jak chcecie sobie pooglądać piękną piłke to włączcie sobie Barcelonę.

Przynajmniej wygrywają i to sie liczy.
I jeszcze jedno: Jak za Moskala nie oddawali strzałów to pisaliście że lepiej grać piach i wygrywać niż grać pięknie i przegrywać. A teraz wnioskuje po waszych wpisach że lepiej grać pięknie i przegrywać.

Karherop 25.09.2012 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichaelMyers (Post 1278162)
Z tym Szewczykiem to cie troche ponioslo, narazie niech nauczy sie strzelac, bo po kazdym jego strzale mozna tylko przeklinac.Uwazam jednak, ze jako jedyny z naszych mlodych ofensywnych pilkarzy moze cos odegrac w ekstraklasie jezeli sie wyrobi.

poniosło mnie bo nie nazywam go nieudacznikiem i człowiekiem bez ambicji ? nie kumam

Dariook 25.09.2012 18:13

Tego sie mozna bylo spodziewac.

Ps:
Boze jedyny, jesli Genkov jest number one, to jak kurewsko slaba musi byc reszta naszych napastnikow? Co oni tam robia na treningu ? Probierz jest dno... walczakow i ambitnych wciskac nam bedzia a zapomina o pilkarzach.

dynek.pl 25.09.2012 18:20

Jak się okazało nasze łajzy nawet karnych nie potrafią strzelać.

Myślę, że gdyby przyszło nam grać w 1 lidze to pewnie byśmy mieli takie same problemy w każdym meczu jak Craxa.
Żenua.

Dariook 25.09.2012 18:40

No ale jak walke o kazdy metr i zapie.... po boisku jak idiota stawia sie ponad umiedjetnosci to tak to bedzie wygladac.
Kto pierwszy padnie ten wygra , tylko ze nie o to w tej grze chodzi.

Po co nam to? chyba ze chcemy sie cofac do ery kamienia lupanego a troglodyta od pluga bedzie cisnol 90 minut ? Nie tedy droga koledzy .
THINK!

TommyTSW 25.09.2012 19:11

Do Wisły to nawet jak Mourinho przyjdzie to nic nie zmieni na większą metę (no może gość takiego formatu obudzi chęć pracy tych leni przy takim trenerze:) )
Grajków to mamy na tą ligę wystarczających żeby grać spokojnie o majstra, niestety większość tych ludzi nie ma żadnej motywacji by robić coś dla tego klubu, wychodzą na boisko odbębnić swoje.Podstawa gry w piłkę to zespół/monolit, mierne ekipy w których grają przeciętni grajkowie potrafią tworzyć drużynę i spuścić nam w.p.ier.dol bo coś im się chce na tym boisku.
Nie wiem co się tak sracie do tego Genkowa, jeden z gości w dodatku obcokrajowiec który widać że coś przynajmniej chce, a jak koledzy mają to w dupie to sam cudów nie zrobi.

To w 2 lidze chodziło się na mecz z przyjemnością bo było widać że ludzie chcą coś osiągnąć (Kolawik, Świerad, Kaliciak:) Nawet jak się dostawało w papę od Rakowa 0-3 (choć to już była 1 l :).

ziz99 25.09.2012 19:33

Od czasu naszych występów w dawnej II lidze nie pamiętam takiej żenady ...

Cytat:

- W ogóle nie widać tego, że gramy z drużyną ekstraklasy - dziwił się w przerwie Tomasz Magdziarz, pomocnik klubu z Wielkopolski.
Nie wiem z czego cieszy się Probierz... chyba z tego, że jeszcze nie spadł jeszcze ze stołka?? Zachowuje się jak kapitan Titanica.

Średniak z I ligi pokazuje nam jak rozgrywać atak pozycyjny??????

kiko2000 25.09.2012 19:58

1-0 z Wartą http://wielkopolskifutbol.pl/teksty,...olsk,3464.html

westersyl 25.09.2012 20:05

Chyba lepiej przejść w takim stylu niż odpaść np jak Lech z Gryfem Wejcherowo.
Mamy takich piłkarzy jakich mamy i ciężko aby oni zagrali coś dużo lepszego. Najważniejsze że zaczęli walczyć.

MichaelMyers 25.09.2012 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1278177)
Tego sie mozna bylo spodziewac.

Ps:
Boze jedyny, jesli Genkov jest number one, to jak kurewsko slaba musi byc reszta naszych napastnikow? Co oni tam robia na treningu ? Probierz jest dno... walczakow i ambitnych wciskac nam bedzia a zapomina o pilkarzach.

Przeciez mamy jednego napastnika, reszta to rezerwy Polonii i ME, i kaleka Boguski to nie sa nawet pilkarze na ekstraklase, a jak pozkazal dzis Sikorski nawet I liga to obecnie dla niego zbyt wiele.Brozek juz wymiata w Huelvie zostal wybrany najlepszym pilkarzem meczu, ciekawe gdzie sa teraz wszyscy ci, ktorzy mowili, ze jest niepotrzebny, bo mamy 5 napastnikow, he.Znaczy jeden wiadomo gdzie, jest wiceprezesem, ale chodzi mi o kibicow.Probierz styl gry ma gdzies i udowadnia to kazdym meczem, z nim czeka nas caly sezon takiej kopaniny po wymeczonych zwyciestwach bedzie mowil, ze osiagnieto cel, a po porazkach, ze to nie on przegral tylko pilkarze.Teraz zrobil sie grzeczniejszy z obawy, ze sie obraza, i wyladowuje swoje frustracje w czasie meczu tylko na Quito, chociaz ma lepsze zagrania niz taki Sikorski, ktorego niewymuszone straty irytuja kazdego, ale tu cicho siedzi.

Baala 25.09.2012 20:22

Poziom gry zawstydzający, z obydwu stron, ale to co Wisła zaprezentowała to trudno było wytrzymać 10 minut by to oglądać. Już w pierwszym meczu z czwartoligowcem nie oddaliśmy strzału w pierwszej połowie, z Wartą to samo co pokazuje że mamy drużyne na poziomie właśnie Warty z tym, że z trochę lepszą kondycją.

O kilku naszych:
Miśkiewicz - dwie groźne sytuacje bardzo dobrze wyjął, ma niezły refleks, ale gra nogami wręcz zastraszająca. Z taką grą nogami nie dziwie się ze we Włoszech nie byl w stanie zaczepić sie nawet w niższej lidze.

Frederiksem - gość dla mnie jest fatalny. FATALNY. Często dostaje dobrą piłkę i ma cały korytarz przed sobą to nie jest w stanie nawet dośrodkować, bo mu piłka ucieknie albo za boisko albo na aut kiedy jest nieatakowany.

Para stoperów - to chyba najmniejszy w tej chwili problem w tej drużynie. Nie ze oni jacyś wybitni, ale w innych formacjach jest jeszcze gorzej. Jestem nawet w stanie stwierdzić by grać tą dwójką, bo w tym sezonie i tak nic nie ugramy, a dwaj stoperzy dość młodzi i może ktoś się nabierze na jednego z naszych stoperów na koniec sezonu i trochę kasy wpadnie.

Środek pola - nasz największy mankament i piszę to już od dawna. To właśnie przez ten środek tak mało sytuacji w meczu stwarzamy. O ile Jaliens całkiem nieźle się prezentuje bo ma przyzwoitą technikę. To Wilk jest dramatycznie słaby. Co z tego że walczy jak grać nie potrafi, nawet w mistrzowskim sezonie był rezerwowym, a grał dopiero w pierwszym jak już mieliśmy mistrza pewnego. Teraz sobie sprawdźcie jakie wyniki były. Prawie same porażki. Później następny sezon i Wilk wchodzi na stałe do środka pomocy i mamy ósme miejsce plus ten sezon gdzie środek gra zawstydzająco.

ps. Kto gorszy Sikorski czy Beto, nie wiem, trudny wybór, ale wiem, że obu sprowadzał Bednarz...

MichaelMyers 25.09.2012 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1278154)
Nie ma sprawy.
Pod warunkiem, że wskażesz mi cokolwiek z "trenerskiej reki" Probierza w dzisiejszym spotkaniu z drużyną z I ligi, i to nie najmocniejszą.
Byc może jestem ślepy. Otwórz mi oczy.

Ja ci wskaze, chaotyczny styl godny ligowego slabeusza broniacego sie przed spadkiem i Sikorski, to jego reka.Dzis taki Gornik kultura gry wyglada jak druzyna z innej ligi.Gramy taka bucuwe, ze chyba gorzej juz ci pilkarze nie moga grac.Jak ktos chce niech sobie gratuluje takich zwyciestw z Probierzem, druzyna tymczasem tkwi w kryzysie, gra permanentnie bez stylu i pomyslu, paluje do przodu i liczy na staly fragment lub pojedynacza akcje.

dulli78 25.09.2012 20:30

Tego meczu nawet nie ma co komentować. Jak dla mnie wygląda to tak, że część piłkarzyków ewidentnie strajkuje. Nie wszystko da się wytłumaczyć słabością Probierza i marnymi umiejętnościami.

a_r_e_n_a 25.09.2012 22:06

https://twitter.com/PrezesWartaSA


Ale to jest pustak, polecam przed spaniem - przepona boli od niekontrolowanych wybuchów śmiechu;-)

AYALA 25.09.2012 23:11

z Wilkiem na środku to za daleko nie zajedziemy,od defensywnego pomocnika powinno sie wymagac nie tylko już rozbijania ataków rywala ale i kreowania gry,strzałów z 20 metrów że siatki pękały.....ehhh gdzie te czasy kiedy mieliśmy Kałużnego,Cantoro czy młodszego Sobola na tej pozycji co potrafili pociagnac gre, rozegrac ,przetrzymac piłke jak wymagała tego sytuacja na boisku....

Wojtas 25.09.2012 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez a_r_e_n_a (Post 1278249)
https://twitter.com/PrezesWartaSA


Ale to jest pustak, polecam przed spaniem - przepona boli od niekontrolowanych wybuchów śmiechu;-)



ło k***wa teksty na poziomie Joli Rutowicz ,nie ma co pani prezes pełna gębą :lol:


CO do meczu to jesli Genkov to najlepszy napastnik to jaki poziom prezentuja Boguski i Sikorski?Mysle ze jakies dzieci z orlika wziete byly by lepsze.CO za dramat z tym skladem to sie w glowie nie miesci.

Co to ma byc za Wisla?Oni ją hanbia i kompromtuja ,z Lysym c*w*e*l*em i resztą kopaczy, choc w przypadku Sikorskiego polecil bym juz zmiane zawodu np blacharz ,czy murarz dekarz.

WislaOnly 25.09.2012 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1278260)
ło k***wa teksty na poziomie Joli Rutowicz ,nie ma co pani prezes pełna gębą :lol:


CO do meczu to jesli Genkov to najlepszy napastnik to jaki poziom prezentuja Boguski i Sikorski?Mysle ze jakies dzieci z orlika wziete byly by lepsze.CO za dramat z tym skladem to sie w glowie nie miesci.

Co to ma byc za Wisla?Oni ją hanbia i kompromtuja ,z Lysym c*w*e*l*em i resztą kopaczy, choc w przypadku Sikorskiego polecil bym juz zmiane zawodu np blacharz ,czy murarz dekarz.

Zgadam się z tobą. To co dziś zaprezentował Sikorski to jest komediodramat. A jego lajkonik przy strzale w piłkę w wiadomej akcji powinni pokazywać w cyrku. Btw ile to coś kosztowało???
Jestem jaka jest różnica w cenie między nim a Teodorczykiem.

Co do składu i gry, to tutaj już nawet Mourinho nie pomoże. Albo zmiana składu albo walka o utrzymanie.
Dobranoc!

mic 26.09.2012 06:52

Mozna skads sciagnac skrot meczu ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl