![]() |
Dziury....
|
ser.........
|
uśmiech!!!
|
Radość....
|
Gooooooooooooooooooooolllllll
|
Zwyciestwo
|
świętowanie
|
okazja.....
|
Autostrada
|
niemcy.....
|
Rzesza....
|
Lars Rainer
|
Hitler......
|
II wojna światowa
|
wojsko.................
|
Rezerwa...........
|
Benzyna bezołowiowa
|
Akcyza.....
|
Szlugi......
|
nałóg......
|
rak.........
|
Wsteczny.........
|
Bieg...........
|
Sztafeta...
|
Szaranowicz
|
Komentator
|
złamany kutas
|
Lato......
|
Jeba* pzpn
|
Listkiewicz
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl