![]() |
Cytat:
|
Moim zdaniem jedyną radą na odbudowanie potęgi jest ruch taki jak na początku "ery Tele-Foniki", mianowicie kupno najlepszych graczy z ligowego podwórka. To i tylko to dawałoby gwarancję potężnej Wisły, jednak potrzeba na to ogromnych pieniędzy, których niestety w tym momencie pan Cupiał nie zamierza raczej wyłożyć :/
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisła tam nie grała ? I nie przegrała ? Grając w stylu i z zaangażowaniem o którym lepiej nie wspominać. Charlie dobrze napisał. |
Cytat:
|
Tylko 4 drużyny strzeliły w tym sezonie ligowym mniej goli niż Wisła: Widzew i 3 ostatnie zespoły: Lechia, ŁKS, Cracovia. Boli...
|
Cytat:
|
Ogryzek, Szprotson, Miłosz - łamiecie regulamin pisaniem nie na temat i obrzucaniem się inwektywami. Tylko dlatego, że są Święta otrzymacie na razie jedynie upomnienie. Jeśli nie zmienicie postępowania, nie skończy sie na nim.
Dodatkowo, rozmowa dotycząca Valckxa i finansów klubu została przeniesiona do "Nibylandii..." :) |
Popieram Griszka30KR. W drużynie brakuje solidnej osoby, która by ogarnęła tą naszą grę. Sobolewskiego nikt nie daje rady zastąpić z obecnego składu.
|
Panowie , nie jest tak źle ; ) , matematycznie brakuje nam tylko 3 punktów do utrzymania, wierze że będzie to z ŁKS-em
a po burzy ...... |
Cytat:
|
Matematycznie to jeszcze można mieć mistrza
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl