Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka]Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków,7 kwietnia 2012,18.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8675)

mitmichael 08.04.2012 07:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1238728)
W Sosnowcu też przegraliśmy Derby i jakoś nikt dzisiaj o tej porażce nie mówi, że hańbiąca była. A była, nie mniej niż ta przy Kałuży.

Moze dlatego, ze była w Sosnowcu

RYBA 08.04.2012 08:13

Moim zdaniem jedyną radą na odbudowanie potęgi jest ruch taki jak na początku "ery Tele-Foniki", mianowicie kupno najlepszych graczy z ligowego podwórka. To i tylko to dawałoby gwarancję potężnej Wisły, jednak potrzeba na to ogromnych pieniędzy, których niestety w tym momencie pan Cupiał nie zamierza raczej wyłożyć :/

Charlie 08.04.2012 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1238737)
Bo była w Sosnowcu

Jeśli ktos nie uważą tamtej porażki za hańbiącą to chyba jest z nim coś nie tak. Dobrze pamietam co się wtedy dziiało i mało kto przechodził koło tej kompromitacji obojętnie.

Elefant 08.04.2012 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1238737)
Bo była w Sosnowcu

No i...

Wisła tam nie grała ? I nie przegrała ? Grając w stylu i z zaangażowaniem o którym lepiej nie wspominać.
Charlie dobrze napisał.

mitmichael 08.04.2012 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1238750)
Jeśli ktos nie uważą tamtej porażki za hańbiącą to chyba jest z nim coś nie tak. Dobrze pamietam co się wtedy dziiało i mało kto przechodził koło tej kompromitacji obojętnie.

Wszystkie sa hańbiące

grogoriogreg 08.04.2012 11:03

Tylko 4 drużyny strzeliły w tym sezonie ligowym mniej goli niż Wisła: Widzew i 3 ostatnie zespoły: Lechia, ŁKS, Cracovia. Boli...

thechris 08.04.2012 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1238703)
Zespół który przyczynił się do jednej z najbardziej bolących porażek od czasów TF:


Sergei Pareiko - Marko Jovanovic, Kew Jaliens, Osman Chavez (62. Dragan Paljic), Junior Diaz - Ivica Iliev, Cezary Wilk, Gervasio Nunez (77. Tomas Jirsak), Łukasz Garguła (46. Cwetan Genkow), Andraz Kirm - David Biton.

Trener: Robert Maaskant.

Cracovia- Wisła 1:0
Coś jeszcze chcesz dodać?

To jest zestaw pseudo-piłkarzy (poza bramkarzem), którzy nie nadają się do niczego. Napisałem po tym meczu, że ci kopacze są dla mnie zhańbieni i skończeni. Jestem pewny, że w piłce nigdy już niczego osiągną. Nikt z tej beznadziejnej trzynastki. Przegrywasz z Cracovia to znaczy, że nie masz ani umiejętności ani ambicji. Piłkarze z umiejętnościami ograli by półamatorów z Kałuży na stojąco. Piłkarze bez umiejętności wygraliby ze zblazowanymi Pasiakami, których leje każdy, samym bieganiem i chęciami. Ci goście z tego meczu to największy szrot od czasów kiedy oglądam mecze Wisły czyli przeszło 20 lat. Każdy z tych piłkarzy w koszulce Wisły - oprócz Pareiki - to obelga dla wielkiego klubu jakim jest Wisła Kraków. Mam nadzieje, że większości z nich nie będziemy już oglądać w przyszłym sezonie. Chce mi się wymiotować na widok wyrobników, których jedyną motywacją do pozorowania gry w moim ukochanym klubie są pensje na poziomie 100-140 tys zł miesięcznie. Odejdźcie... nie zostaniecie nawet zapamiętani jako ci najgorsi, najbardziej beznadziejni od lat... Nawet na to nie zasługujecie. Zostaniecie po prostu szybko zapomniani.

Markus 08.04.2012 17:31

Ogryzek, Szprotson, Miłosz - łamiecie regulamin pisaniem nie na temat i obrzucaniem się inwektywami. Tylko dlatego, że są Święta otrzymacie na razie jedynie upomnienie. Jeśli nie zmienicie postępowania, nie skończy sie na nim.

Dodatkowo, rozmowa dotycząca Valckxa i finansów klubu została przeniesiona do "Nibylandii..." :)

Majster444 08.04.2012 19:03

Popieram Griszka30KR. W drużynie brakuje solidnej osoby, która by ogarnęła tą naszą grę. Sobolewskiego nikt nie daje rady zastąpić z obecnego składu.

pilot80 09.04.2012 14:55

Panowie , nie jest tak źle ; ) , matematycznie brakuje nam tylko 3 punktów do utrzymania, wierze że będzie to z ŁKS-em
a po burzy ......

63.5 Kg 09.04.2012 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pilot80 (Post 1239024)
Panowie , nie jest tak źle ; ) , matematycznie brakuje nam tylko 3 punktów do utrzymania, wierze że będzie to z ŁKS-em
a po burzy ......

Matematycznie to co sezon wystarcza 30-32 pkt . wiec wez skoncz pierd....

alexx6 09.04.2012 15:19

Matematycznie to jeszcze można mieć mistrza


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl