Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań - 9 marca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8623)

Wizard 09.03.2012 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1228775)
"Rozumiem :) Czyli równie dobrze możesz za 10 lat wylądować na Cracovii, gdy ta będzie grać ładny i skuteczny futbol (:lol:). Sam sobie wystawiłeś laurkę. To jest forum KIBICÓW Wisły Kraków, nie jakichś miłośników. Miłośnicy niech sobie oglądają Barcelonę."

Barcę oczywiście że oglądam, a do tego Arsenal, Borussię, czasami Manchester United. Cracovię też czasami oglądam... czasami ŁKS nawet obejrzę jak mi sie nudzi i nie mam nic do roboty.

Co z tego że to forum Wisły? Przy rejestracji nie było wzmianki żę jak nie jestem kibicem Wisły to mam zakaz wstępu. Poza tym widziałem tu nawet zarejestrowanych kibiców Legii... ja nie jestem wcale żadnym kibicem.

WSE i mam nadzieję że dostaniesz bana.

"wejdz na forum barcy"
i co tam mogę sobie pogadać też o polskiej lidze? na takim forum barcy raczej się nie interesują nasza ekstraklasą, a ja się interesuję.

:rotfl:

Dziękuję, nic więcej nie mam do powiedzenia. Co za żenada :rotfl:

Tylko Wisła!

wikink1 09.03.2012 23:11

MÓWICIE o kompromitacji WISŁY .......dla mnie tak naprawdę to jest kompromitując CUPIAŁA jako właściciela .

nieznajomy 09.03.2012 23:11

Była rozmowa na forum SKWK że musi być doping na anty aby im pokazać naszą nienawiść do parchów. Tyle się pisze, że udawanie tych dobrych nie zdaje egzaminu. Przychodzi mecz parchy z lechem jadą po nas a my w kółko jakieś grzeczne piosenki i uprawiamy "domowe przedszkole " Mieliśmy pokazać lechowi, że jest Amiką a tu nic. Ci z nami jadą a my czterdzieści razy w kółko "tak się bawią ludzie..."

ciacho 09.03.2012 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1228750)
Wilk gdyby umiał jeszcze strzelać to byłby piłkarz kompletny. Facet w destrukcji robi kawał dobrej pożytecznej roboty ale te strzały z dystansu. "popłaczmy razem".

Piłkarz kompletny?:rotfl: Ten gość oprócz zadziorności, ambicji i dobrego odbioru nie ma innych umiejętności piłkarskich.

Hanys 09.03.2012 23:13

" Dziękuję, nic więcej nie mam do powiedzenia. Co za żenada :rotfl:"

przejąłem się tym i teraz się zamknę w sobie...

Kandzior 09.03.2012 23:13

Chcę napisać coś pozytywnego i naprawdę nie wiem co. Może to, że nie przegraliśmy. Panowie Kirm, Paljić, Nunez niestety nie nadają się na grę w Wiśle, jak dla mnie powinni zwyczajnie odejść, nie odczulibyśmy kompletnie nic po ich nieobecności, klub by lekko odetchnął finansowo. Dużo pracy i darcia mordy przed Probierzem taka prawda.

krzywy 09.03.2012 23:14

ej ty techikolor co masz tego chuja na emblemacie ty chyba nic nie kumasz. jesteś godnym spadlobiercą tego troglodyty

vote-for-mikey 09.03.2012 23:14

1. Mam nadzieję, że po tym meczu Biton skończy płakać, że siedzi na ławce.
2. Gargułę trzeba wy.......ić dyscyplinarnie.
3. Obrona ok, ale Chavez mnie nie przekonuje, z Koroną i Lechią lepiej grał Bunoza. Mam nadzieję, że Chaveza gdzieś opchniemy po sezonie i problem sam się rozwiąże.
4. Kiro - chyba wraca do formy, na pewno jego najlepszy mecz na wiosnę, jeśli taka tendencja się utrzyma, to za niedługo powinien zagrać dobry mecz ;)
5. Podobała mi się, bardzo, gra Ilieva w ataku. Jeśli gramy 4-4-2 to powinniśmy grać Iliev plus Genkov
6. Meleks jak nie chce grać, to niech nie gra, bo pożytku z takiego jego klepania i poprawiania piłki sześć razy nie ma.
7. Wilk super, ale strzały to mu wychodzą chyba tylko na Kałuży, Nunez ok, trzeba wziąć poprawkę na to, że chłopak grał dzisiaj na 4 pozycjach.

Quorth 09.03.2012 23:15

k...a mać wyczyszczenie składu to jedyny ratunek dla ?Wisły z tymi partaczami ani Ferguson ani Guardiola nic by nie osiągnęli. Probierzowi dać kredyt zaufania. Chyba że znów będziemy zmieniać trenerów jak rękawiczki
ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha-nikt tu z tobą nie polemizuje bo twoja merytoryka ma zerowy poziom. Jeśli wypowiadają się tu np kibice Legii są oni wyraźnie zdeklarowani i ich wypowiedzi są z reguły merytoryczne.

irman 09.03.2012 23:15

To jest powtórka z sezonu 2006/07. Kilku trenerów i padaka przez cały sezon. Potem był jeden z najlepszych sezonów w lidze w historii, więc jakaś nadzieja jest.

Na teraz oglądać się tego nie da. Nikt nie gra dobrze, panuje totalny chaos i brak koncepcji. Jednego w....i Kirm, drugiego (mnie) Garguła, innego Paljic. A tak naprawdę w....iają wszyscy łącznie z Meliksonem, bo wszyscy są bez formy.

A trener jest mi w sumie obojętny. Najdalej za rok go nie będzie, więc co za różnica. Ale będzie za to Kapka i te same co od 15 lat boiska treningowe. I .....

jakkfk 09.03.2012 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nieznajomy (Post 1228782)
Była rozmowa na forum SKWK że musi być doping na anty aby im pokazać naszą nienawiść do parchów. Tyle się pisze, że udawanie tych dobrych nie zdaje egzaminu. Przychodzi mecz parchy z lechem jadą po nas a my w kółko jakieś grzeczne piosenki i uprawiamy "domowe przedszkole " Mieliśmy pokazać lechowi, że jest Amiką a tu nic. Ci z nami jadą a my czterdzieści razy w kółko "tak się bawią ludzie..."

No ....a dramat, tylko czekać jak osiedla zaczną padać a chuligani Amici zaczną seryjnie rozpierdalać rywali. A wystraczyło trochę anty!

lorddavy 09.03.2012 23:17

Skrzydła Kirm- Paljić pokazują w jakiej dupie się znaleźliśmy. To nawet drużyny broniące się przed spadkiem mają lepszych skrzydłowych. Jeśli do tego dodać parę Nunez - Wilk znajdujemy odpowiedź na naszą niemoc w ofensywie. Wilk oprócz ambicji i determinacji pokazuje technikę na poziomie 2 ligi. O jego strzałach wolę już nie pisać. Za to Nunez to gracz kompletnie nieprzygotowany do gry w Europie. Swoimi bezmyślnymi zagraniami zawalił już dwumecz z Standardem a dziś pokazał, że nie potrafi nawet dośrodkować ze stojącej piłki. Mam nadzieję, że Probierz wymęczy z tymi pokrakami chociaż przepustkę do pucharów.
Jedyny pozytyw meczu to Junior Diaz, grający już od dłuższego czasu na naprawdę wysokim poziomie. Co z tego skoro jest tylko wypożyczony...

River 09.03.2012 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1228788)
k...a mać wyczyszczenie składu to jedyny ratunek dla ?Wisły z tymi partaczami ani Ferguson ani Guardiola nic by nie osiągnęli.

W lecie troche szrotu odejdzie, przyjdzie nowy szrot bo na nikogo innego nas nie stac. Zmienia sie nazwiska a poziom dalej bedzie ten sam.
Cupial wielkiej kasy na transfery przeciez nie wylozy.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Quorth (Post 1228788)
Probierzowi dać kredyt zaufania.

Oj, juz Cupial mu da...:haha: Pewnie teraz palac cygaro zastanawia sie (wraz ze Zdzichem) "kto po Probierzu?":rotfl:

Baldur80 09.03.2012 23:22

Szkoda bo mialem nadzieje ze pojedziecie z pyrusami. Mecz byl ciekawy nawet bardzo ciekawy. Wydaje mi sie ze to czego brakuje Wisle to kilku graczy ktorzy byli by mocno zwiazani z klubem (Polacy) a nie stado wyrobnikow za kase.
Pozdro.

murray 09.03.2012 23:24

Powinniśmy ten mecz wygrać. Z przebiegu spotkania tak wynikało.

Nie rozumiem jak to jest, że goście grają 20 lat w piłkę, nie pierwszy raz przychodzi im nacierać na zaparkowany autobus (od 60 minuty) i nie potrafią strzelić gola. Zadziwiające.

Hanys 09.03.2012 23:24

"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia :D

prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.

milosz 09.03.2012 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1228747)
To jak taki przykładowo Wilk, nie odmawiając mu waleczności, jest słaby technicznie to jest po prostu coś strasznego.

Coś strasznego to jest nie widzieć , że Czarek Wilk jest ostoją naszej defensywy.


Podobno zespół buduje sie od obrony, no to obronę już mamy. Czas zbudować ofensywę, ściślej zespołową grę w ofensywie .

Co do meczu, to gdy na boisku byli Kirm i Palić to graliśmy gorzej bo w 9-tkę, później już gdy byli Melikson i Garguła było lepiej bo to rywal już musiał się bronić, aby w końcu grać w 10-tke. Mecz mogliśmy, a nawet powinniśmy wygrać, jednak wystarczy słabsza postawa Meliksona i w kreacji gry wyglądamy miernie. Cóż, pozostaje liczyć na powrót dawnego Meliksona, a w lecie na dobre transfery.

Kandzior 09.03.2012 23:28

W obecnej sytuacji nawet nie pociesza fakt, że ta liga jest zdolna do wszystkiego. Z każdym gubimy punkty, na dziś dzień zapomnijmy o grze w el. LE. Kuchenkorz jest teraz słaby jak nigdy, należało to bezwzględnie wykorzystać. Kończyli mecz w dziesiątkę, w sumie różnicy to nie zrobiło bramka nie padła. Teraz GKS potem Ruch łatwo nie będzie a punkty potrzebne jak nigdy.

TommyTSW 09.03.2012 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1228796)
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia :D

prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.

jak widzisz ładnej piłki nie gramy, wpadnij jak zaczniemy to pogadamy.

thechris 09.03.2012 23:30

Wilk by się nie łapał do składu Korony. Ambicja, walczność tak ale technika zerowa, inteligencja boiskowa w ofensywie zerowa. Tylko faulować umie lepiej od Czekaja bo robi to nie na kartki lub na mniejszą ilość... Ot, cała różnica od Czekaja. Tak surowy piłkarsko zawodnik decyduje o obliczu Wisły i dlatego Wisła jest w środku tabeli.

TymonPRO 09.03.2012 23:32

Mogłeś sobie darować,Legia nie raz w ten sam sposób się zachowała,to niestety kultura co po niektórych:-/
Brawo dla kibiców Wisły,nie dali się sprowokować

Kibice Amiki Poznań są dokładnie tacy sami jak żydów z kałuży
90 minut wyzwisk na przeciwnika a jak co do czego to szybko ich nie ma

PS:Jak tak dalej pójdzie to możemy zapomnieć o pucharach
Mam nadzieję że Puchar Polski w tym roku będzie nasz bo w lidze z 20 golami w 21 meczach nie ma czego szukać


Tak swoją drogą życzę całemu Lechowi Poznań wszystkiego najgorszego

westersyl 09.03.2012 23:34

Cytat:

To jak taki przykładowo Wilk, nie odmawiając mu waleczności, jest słaby technicznie to jest po prostu coś strasznego.
To jest coś strasznego jak piłkarz którego rolą jest odbieranie piłki, zaczyna lutować ze średnio przygotowanych pozycji podczas gdy na boisku są tacy zawodnicy jak Jirsak, Melikson, Garguła, Biton. Rozumiem niech strzela po to aby nie było kontry, ale w momencie kiedy trzeba strzelić gola i jest kilku innych piłkarzy którzy mogą zrobić to lepiej, generalnie przygotować akcje. Nie kojarze Wika z bramek z dystansu ani jakiś super uderzeń dlatego uważam że nie powinien tego robić. Tutaj były chyba takie sytuacje ze 3,4.

Mimo ogromnego szacunku dla umiejetnosci strzelickich Dudu to z 2 napastników teraz dochodzę do wniosku że nasz defensywny napastnik daje więcej drużynie niż Biton.

olszaniec 09.03.2012 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lorddavy (Post 1228791)
Jedyny pozytyw meczu to Junior Diaz, grający już od dłuższego czasu na naprawdę wysokim poziomie. Co z tego skoro jest tylko wypożyczony...

Uświadom mnie proszę w którym momencie Diaz zagrał dobrze? Bo wg mnie to gra bocznego obrońcy raczej tak wyglądać nie powinna, nie kojarzę żadnego ofensywnego wejścia Diaza ... żadnego.
Iliev to naprawdę znakomity zawodnik, jednak po minięciu jednego dwóch lechitów nie bardzo miał do kogo podać.
Najważniejsza sprawa to fakt że naszym piłka (ten okrągły przedmiot) ewidentnie przeszkadza w sprawnym poruszaniu się po murawie. Podania są jakieś flegmatyczne tak jakby zawodnicy byli "posrani" że czasem coś nie wyjdzie i w praktyce 80% zagrań jest totalnie przypadkowych.
Gdzie schematy gry skrzydłami? Boczny obrońca za plecy pomocnika dostaje piłkę wrzutka na NAPASTNIKA czy wycofanie przed pole karne STRZAŁ i coś się dzieje. Proste podstawowe zagrania, ale nie dla Naszych chłopaków ... Niestety. Oby ugrać jakieś puchary w tym sezonie.:shock:

papiwislak 09.03.2012 23:35

http://www.youtube.com/watch?v=T_nEX9m1H_A --awantura przedmeczowa...

kriswisla 09.03.2012 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1228796)
"ps- Hanys idź na forum Legii, Lecha"

kiedyś próbowałem się zakotwiczyć na forum Lecha ale nie przyszedł mi kod aktywacyjny...

teraz by mi tam pisali że mam iśc na forum Legii albo Wisly, co za ironia :D

prawda jest taka że będe tu siedział i pisał sobie co chcę póki nie złamię regulaminu forum.

niech kazdy jebnie mu ignora i bedzie wyautowany:>:>

TommyTSW 09.03.2012 23:36

o k... strzelał jak piłka na niego leciała, co miał zrobić? zastopować piłkę i poczekać na Gargułę albo Meliksona których na boisku jeszcze nie było :lol:
jak nie urok to sraczka

Barti 09.03.2012 23:38

Probierz bardzo pozytywnie zaskoczył mnie w tym meczu. Facet widać że żyje tym co robi. Przy stanie 0:0, w 60 min. robi zmianę żeby walczyć o zwycięstwo - widać że bardzo chce - zupełnie inaczej (przy całym szacunku dla Kazia) niż jego dwaj zachowawczy poprzednicy. Widzieliście jak przywołał do siebie Ilieva i coś mu klarował? Garguła swoim zachowaniem doprowadza mnie do szału. Wchodzi na boisko i wita się z jakimś palantem z Lecha, zamiast skupić się na grze. Po meczu z Koroną zrobił podobny kretyński numer. Co do gry no to cóż tutaj powiedzieć - gramy swoje.Wszystko już zostało napisane przy okazji poprzednich meczów. Obrona poprawna, za mało czystych sytuacji podbramkowych. A Probierz widać, że stara się lepić z tego co ma.

Krotochwila 09.03.2012 23:38

Mecz kibicowsko był zajebisty. Dawno nie było takiej energii.
Piłkarsko bieda, ale tego można się było spodziewać, ta drużyna skończyła się dawno temu w Nikozji. Szkoda.

Dziś Biton odpowiedział dlaczego:
a) trenerzy stawiają na Genkova
b) go nie wykupimy

Trzeba bardzo serio potraktować Puchar Polski.

lorddavy 09.03.2012 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1228797)
Coś strasznego to jest nie widzieć , że Czarek Wilk jest ostoją naszej defensywy.

Tu się zgodzę, kilka jego odbiorów było wysokiej klasy. Problem pojawia się, jak trzeba rozegrać albo strzelić, po prostu Wilk tego nie potrafi. Wg. mnie nie powinien brać udziału w akcjach ofensywnych zespołu bo tylko je partoli. To tak jakbyś Chavezowi kazał rozgrywać, gówno z tego będzie. Ja nie twierdzę, że Wilk to słaby piłkarz, tylko, że to nie jest rozgrywający jakiego nam potrzeba. To typowy przecinak, brakuje właśnie kogoś kogo by mógł asekurować.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez olszaniec (Post 1228805)
Uświadom mnie proszę w którym momencie Diaz zagrał dobrze? Bo wg mnie to gra bocznego obrońcy raczej tak wyglądać nie powinna, nie kojarzę żadnego ofensywnego wejścia Diaza ... żadnego.

Roberto Carlos to to nie jest ale miał jedno dobre uderzenie po którym mógł paść gol, kilka świetnych podań w tym jedno do Bitona między dwóch obrońców, które nasz napastnik koncertowo spieprzył. Do tego przerwanie akcji bramkowej w ostatniej minucie. Na tle reszty zespołu to naprawdę dużo.

maqz 09.03.2012 23:39

Wilk, z całym szacunkiem do niego, przejął się chyba ostatnimi meczami Wisły , w którym strzałów było jak na lekarstwo..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl