Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Lechia Gdańsk- Wisła Kraków, 3 marca , sobota 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8613)

TommyTSW 03.03.2012 21:27

mecze same z siebie nie układają się pod drużynę, jak się stoi w miejscu i chuja robi nie oddając strzału na bramkę.
jak według was Wisła była lepsza ze ślepym wbijaniem na skrzydło i dośrodkowaniami na słupek które nigdy nie dochodziły do naszych zawodników no to pozdro :)
Dzisiaj Wisła mogła wjechać do bramki z każdego rejonu boiska i to się liczy.

AS82 03.03.2012 21:44

Gra ofensywna nie powalała z nóg ,ale gra w obronie perfekcyjnie . Praktycznie zadnego kiksu czy babola,ktore w ostatnich meczach nas wykańczały .Oby to była stała forma naszej obrony.

brylant17 03.03.2012 21:48

Za co kartka dla Małkowskiego? :D

Karherop 03.03.2012 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1226848)
Nie wiem z czego sie cieszycie? Kopanina jak w okregówce. Bramki szczesliwe. Bez żadnego pomysłu. Mieliśmy farta i tyle.
Ciężko to było oglądać. Wynik jest, super. Tyle że taka gra na Karabach nie wystarczy.

ile kibiców przed meczem wzieloby 3 punkty w ciemno ? to jak w końcu , idziemy na ten spadek czy nie ?



zresztą , czy gralliśmy gorzej niz ze Skonto czy Litexem ? cos mi się nie wydaje , wiec i Karabach nam niestraszy :rotfl:

jesli cięzko bylo ogladac to spotkanie , to co powiesz o meczu z Korona ? nie wspominając meczów z Polonią u siebie , Lechią Gornikiem czy Podbeskidziem ?

pysio 03.03.2012 21:53

Ja dziś w końcu zobaczyłem odmienioną Wisłę! Widać pierwsze efekty ciężkiej ręki Probierza. Każdy piłkarz wiedział co ma grać, perfekcyjnie wszyscy się ustawiali i wychodzili do prostopadłych piłek, a przede wszystkim nie robiliśmy głupich błędów w obronie.

Lechia dziś nie istniała i nie z tego powodu, że to słaby zespół, tylko dlatego, że nasza Wisełka nie pozwoliła im grać dobrze wywiązując się z poleceń trenera Probierza.

Brawo Probierz!
W końcu trener z jajami!

NIE DLA MASSKANTÓW, NIE DLA MOSKALÓW!

grzesiek632 03.03.2012 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1226875)
Gra ofensywna nie powalała z nóg ,ale gra w obronie perfekcyjnie . Praktycznie zadnego kiksu czy babola,ktore w ostatnich meczach nas wykańczały .Oby to była stała forma naszej obrony.

Nie chcę się czepiać - tak samo jak wszyscy cieszę się z 3 punktów ale.. większość zachwala obronę.. a zwróciliście może uwagę na to że Lechia ma najsłabszą ofensywę w całej lidze? Że przez 20 meczy potrafiła zdobyć żenującą liczbę 9 bramek? Że ta Lechia naprawdę nie ma kim postraszyć w przodach.

Moim zdaniem ten mecz to nie był żaden wyznacznik możliwości naszej obrony ani żaden jej poważny sprawdzian. Przypomnę tylko że taki wydawało by się po dzisiejszym meczu profesor Bunoza dał się jak dziecko nawinąć tydzień temu jakiemuś grajkowi z Korony ( akcja przy bramce)..

1q2 03.03.2012 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1226865)

Kiepska gra? No proszę was...

Gra nie była kiepska - była tragiczna;)
Ogólnie to był jeden z najgorszych meczów jakie oglądałem w ostatnich latach, często ciężko się dany mecz ogląda a tego po prostu oglądać się nie dało.Jedna wielka kopanina bez ładu i składu gdzie wymienić 3(celne) podania na połowie przeciwnika, to była rzec nieosiągalna.

Ale oczywiście jeśli my zagraliśmy przeciętnie to Lechia zagrała wprost tragicznie i niestety z taką grą to za pół roku na gdańskiej arenie ,Lechiści będą podziwiać takie teamy jak Bruk Nieciecza(jeśli nie awansują, ,Kolejarza Strórze itp.
Zatrudnienie Janasa to też kompletny niewypał ale problem oczywiście jest o wiele większy.

A co do nas - obrona przyzwoicie ale w ofensywie to jeden wielki chaos.Skończyła się gra po ziemi - teraz czas na 'jeb do przodu'
Co ciekawe to jeb do przodu przynosi lepsze efekty ;)
Nie zamierzam dziś oceniać Probierza oczywiście ale mecz to zagraliśmy obrzydliwy i poniekąd szczęśliwy, bo nie czarujmy się - karny naciągany.

Kilka słów na koniec poświęcę człowiekowi przez którego wpadnę w obłęd i kogoś zabijea może sam siebie;)
Zawsze miałem takich zawodników których gra irytowała mnie bardziej niż innych.Co gorsza kiedy znajdę sobie takiego delikwenta, to podświadomie skupiam się na jego grze i te błędy jeszcze bardziej walą po oczach.
Był czas że nie mogłem patrzyć na grę Zienia ale u niego o było o tyle łatwiejsze że często znikał na kilkanaście minut i był spokój.
Potem był Łobo - jeden z większych nieudaczników - oglądanie jego gry to jak oglądanie pornosa z grubasami
Niestety obecna ofiara, przebija ich obu.Autentycznie nie mogę już patrzyć na Kirma - jak tylko widzę jego twarz to już mnie nosi;)
To jest taki kaleka że brak słów - on wszystko robi odwrotnie jak trzeba - jak trzeba przyjąć to mu odskoczy - jeśli chodzi o strzały to doszedł już do walenia po autach , nie wiem czy kiedykolwiek udało mu się tak wyjść na pozycje żeby nie spalić.itp itd - mógłbym tak pisać i pisać

Bez kitu - niech przywrócą Małego - jego gra też irytuje ale bez porównania mniej.

RYBA 03.03.2012 22:15

a ja tam wole wygrywać po beznadziejnych meczach niz remisowac czy przegrywac po porywajacych widowiskach, zwyciezcow sie nie sadzi a wynik idzie w swiat :) O ocenie pracy trenera nie ma sensu mowic po pierwszym meczu, na plus to ze zagral dwoma napastnikami choc niewiele z tego narazie wyniklo:)

tomasz_19 03.03.2012 22:24

na pewno za Probierzem przemawia fakt, że ma jaja i nie boi się grać dwójką napastników mimo, że gra na wyjeździe, to się ceni...oby tak dalej to zaskarbi sobie sympatię wielu kibiców w tym moją. O stylu się nie wypowiadam... gramy padlinę od dłuższego czasu, idzie się przyzwyczaić, natomiast trudno było się przyzwyczaić do tej serii porażek... mam nadzieję, że Wisła wraca na swoje właściwe tory.

Ogryzek 03.03.2012 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1226884)
Gra nie była kiepska - była tragiczna;)
Ogólnie to był jeden z najgorszych meczów jakie oglądałem w ostatnich latach, często ciężko się dany mecz ogląda a tego po prostu oglądać się nie dało.Jedna wielka kopanina bez ładu i składu gdzie wymienić 3(celne) podania na połowie przeciwnika, to była rzec nieosiągalna..

Za to mecz z Koroną to była poezja.... nie mówię o blamażach z Górnikiem, tam to się działo... ale pod naszą bramką. A tu Panie nudy, żadnego babola:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1226884)
Gra nie była kiepska - była tragiczna;)
A co do nas - obrona przyzwoicie ale w ofensywie to jeden wielki chaos.Skończyła się gra po ziemi - teraz czas na 'jeb do przodu'
Co ciekawe to jeb do przodu przynosi lepsze efekty ;).

No odkryłeś Amerykę:)

Jak się nie umie grać ataku pozycyjnego po ziemi, albo tak jak w naszym przypadku słaby materiał, to taka gra to woda na młyn dla rywala. Zawsze ktoś straci piłkę w środku pola albo pod własną bramką i mamy problem. Probierz, tak jak Petrescu woli posyłać piłki na wysokiego napastnik (Genkova) który ma przytrzymać piłkę razem z Bitonem. Podejdą pomocnicy i próbujemy coś pograć z klepy ale już przed polem karnym rywala. Dzięki czemu nasza obrona nie ma szansy popełnić swoich ulubionych baboli, bo nie często rywal gra z kontry.

Ponadto pamiętaj że graliśmy jednak bez Meliksona.

brylant17 03.03.2012 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1226877)
ile kibiców przed meczem wzieloby 3 punkty w ciemno ? to jak w końcu , idziemy na ten spadek czy nie ?



zresztą , czy gralliśmy gorzej niz ze Skonto czy Litexem ? cos mi się nie wydaje , wiec i Karabach nam niestraszy :rotfl:

jesli cięzko bylo ogladac to spotkanie , to co powiesz o meczu z Korona ? nie wspominając meczów z Polonią u siebie , Lechią Gornikiem czy Podbeskidziem ?

Ja brałem remis w ciemno a nawet porażkę...



Cytat:

Pierwotnie napisane przez pysio (Post 1226880)
Ja dziś w końcu zobaczyłem odmienioną Wisłę! Widać pierwsze efekty ciężkiej ręki Probierza. Każdy piłkarz wiedział co ma grać, perfekcyjnie wszyscy się ustawiali i wychodzili do prostopadłych piłek, a przede wszystkim nie robiliśmy głupich błędów w obronie.

Lechia dziś nie istniała i nie z tego powodu, że to słaby zespół, tylko dlatego, że nasza Wisełka nie pozwoliła im grać dobrze wywiązując się z poleceń trenera Probierza.

Brawo Probierz!
W końcu trener z jajami!

NIE DLA MASSKANTÓW, NIE DLA MOSKALÓW!

Wrócił syn marnotrawny :lol: Trochę Szacunku dla Moskala i Maaskanta bo co najwyżej możesz im buty czyścić!

1q2 03.03.2012 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1226899)
Za to mecz z Koroną to była poezja.... nie mówię o blamażach z Górnikiem, tam to się działo... ale pod naszą bramką. A tu Panie nudy, żadnego babola:)



Ponadto pamiętaj że graliśmy jednak bez Meliksona.

Meczu z Koroną nawet nie chciało mi się komentować;)
I to jasne że przy takiej padaczce jaką gramy w lidze, lepszy taki mecz jak ten z np Koroną

KOALIK 03.03.2012 22:47

Wisła zagrała kolejny fatalny mecz w tym sezonie. Na szczęście przeciwnikiem był jeden z dwóch najgorszych zespołów w lidze (na tą chwilę niestety Lechię trzeba tak nazwać). Aż zęby bolały, jak to się oglądało. Normalnie masakra. Zero pomysłu na grę, sporo szczęścia - karnego nie było, pierwszy gol padł po niepotrzebnej interwencji Pawłowskiego i tak to ułatwiono Wiśle strzelenie bramek, bo byłby z tym jak zawsze spory kłopot. Żal co się stało z Wisłą w ostatnich kilku latach. Zamiast być coraz lepszą drużyną, Wisła jest zdecydowanie słabsza niż była kilka lat temu. Po prostu, z tej mąki chleba nie będzie. Oczywiście różni fachowcy (np.: z kolorowym nickiem) z tego forum mogą twierdzić, że Genkow, Kirm, czy Nunez, itp. to świetni zawodnicy, a Wisła na nich zarobi miliony euro, ale ja w przeciwieństwie do nich myślę, że tak słabi piłkarze nie mogą być częścią Naszego Klubu. Rzeczywiste argumenty są po mojej stronie, a opowiadanie bajek nadaje się do innego miejsca.

Manhunt 03.03.2012 22:51

Pysio ty powinieneś dostać dożywotniego bana ..

TommyTSW 03.03.2012 22:55

Najciekawsze na tym forum jest to że jedni piszą że Wisłą dobrze zagrała, nie robiła błędów kontrolowała mecz zasłużenie wygrywając, a drudzy że gałą fatalnie, najgorszy mecz od lat, wygrali fartem itd.
Ja to bym chciał żeby grali tak fatalnie, ustawiali do przerwy mecz, a potem potrafili zagrać skutecznie na utrzymanie wyniku, niż oglądać co tydzień jakieś dreszczowce do ostatniej minuty wypalając połowę ramki.

prezes85 03.03.2012 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FearTS (Post 1226908)
Pysio ty powinieneś dostać dożywotniego bana ..


Jak za komuny. Masz inne zdanie to do paki.

JrQ- 03.03.2012 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1224828)
Wygramy, Lechia będzie musiała zaatakować i gdzieś 0-3 jak rok temu...
Przeczucie. Lechia naprawdę kiepska, nasi nóż na gardle.

Haha, no prawie, powinno być 0-3, ale cóż.

Cytat:

Dzisiaj gramy pytę, ale wygrywamy. A piłka nożna jest grą wyników, a nie stylu.
taaa, wygrywamy :> pierwsze spotkanie dopiero wygraliśmy

generalnie nie podniecałbym się - Lechia naprawdę słaba, jak pisałem, dali nam pograć, jak pisałem, dużo luzu na boisku, prawdziwy test będzie jak przyjedzie jakieś Zabrze, zamknięte w trzy dupy i co zrobimy wtedy ;)


ŻALIENSSS!!

1q2 03.03.2012 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TommyTSW (Post 1226909)
Najciekawsze na tym forum jest to że jedni piszą że Wisłą dobrze zagrała, nie robiła błędów kontrolowała mecz zasłużenie wygrywając, a drudzy że gałą fatalnie, najgorszy mecz od lat, wygrali fartem itd.
Ja to bym chciał żeby grali tak fatalnie, ustawiali do przerwy mecz, a potem potrafili zagrać skutecznie na utrzymanie wyniku, niż oglądać co tydzień jakieś dreszczowce do ostatniej minuty wypalając połowę ramki.

Jeśli do mnie pijesz - mi chodzi o to że to był jeden z najgorszych meczów do oglądania.Jak są mecze zajebiste, zacięte, nudne to ten jeśli chodzi o poziom sportowy, był po prostu tragiczny - coś jak polskie komedie.I tyle - gdybym nie był kibicem Wisły to w życiu nie dotrwał bym do końca
Po prostu żadnej przyjemności w oglądaniu.Natomiast jako kibica Wisły, cieszą mnie 3 punkty , do tego wywalczone bez większego stresu.

Naszaliga 03.03.2012 23:30


Dasqez 03.03.2012 23:37

Wynik cieszy, ale to był po prostu kolejny brzydki mecz.

wolfy 03.03.2012 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1226918)
Jeśli do mnie pijesz - mi chodzi o to że to był jeden z najgorszych meczów do oglądania.Jak są mecze zajebiste, zacięte, nudne to ten jeśli chodzi o poziom sportowy, był po prostu tragiczny - coś jak polskie komedie.I tyle - gdybym nie był kibicem Wisły to w życiu nie dotrwał bym do końca
Po prostu żadnej przyjemności w oglądaniu.Natomiast jako kibica Wisły, cieszą mnie 3 punkty , do tego wywalczone bez większego stresu.

Uważam za zboczenie wspominanie o czymś takim jak ładna gra w kontekście obecnej Wisły. Nasze mecze (jeżeli już) ogląda się z obowiązku. Za dużo kalek w składzie.
Emocje są bo gra Wisła, ale pod względem sportowym to jest dno. Od dawna zresztą...
Ja dzisiejszy mecz sobie odpuściłem, skrót + opis wskazuje jednak na to o czym było wiadomo na długo przed gwizdkiem: to był pojedynek dwóch tragicznych piłkarsko drużyn. Wystarczająco dużo męczenia buły w wykonaniu Wisły widziałem żeby wiedzieć na co się piszę. Ty też.

Cieszę się z trzech punktów. Byłem przygotowany na kolejną porażkę.
Poza tym po meczu z Podbeskidziem jestem już uodporniony. Nawet Kirm mnie nie rusza - stwierdziłem, że koleś gra jak umie i trzeba się z tym pogodzić. Jak długo nie będę musiał wysłuchiwać wywiadów pomeczowym z Gargułą - będzie dobrze.

W najbliższym tygodniu mój urlop zdrowotny się kończy, mam nadzieje że znów zapunktujemy. Nie ważne w jakim stylu. Bo jakiego niby stylu możemy oczekiwać od drużyny, którą w sezonie prowadzi już trzeci trener?

s1mone 04.03.2012 00:47

Tutaj niektórzy płaczą, że beznadziejna gra, że to, że tamto. No fakt, nie graliśmy może pięknie dla oka, ale przynajmniej stwarzaliśmy sobie sytuację - i to nie jedną, dwie a z pięć. Patrząc na nasze mecze z Belgami czy Koroną jest to duży progres.

Nie powiem, że jestem zbudowany dobrą grą, ale szlag mnie trafiał jak przez 90 minut nie mogliśmy stworzyć sobie choćby jednej klarownej sytuacji.

Wiadomo - pierwsze koty za płoty, nie będę wróżył z fusów, bo może się okazać, że Probierz będzie dla nas świetnym trenerem jak i to, że wyleci zanim sezon się skończy. Za to jak zwykle rozwalił mnie Markus, który ze 100% przekonaniem WIE kto jest dobrym trenerem, nawet nie musi mu uścisnąć dłoni (nie mówiąc o znajomości warsztatu), on po prostu WIE, że Polak nim być nie może :D To pewnik :D Polak nie może umieć, za to Niemiec / Anglik / Holender już tak :)) To jest kwestia narodowości niczego innego. Polak nie potrafi :)))

Pozdrawiam

Wojtas 04.03.2012 00:54

Z Zaglebiem byla fajna gra ,cos tam poklepali z pierwszej ale byl 1 punkt.
Dzis odwrotnie bez zadnego ładu i skaldu ale skutecznie,choc troche szczesliwie.

Probierz nic nie zmienil,nie mogl,za malo czasu na cokolwiek ,jedynie jakies "zlote mysli" przekazal

czas jaki mu trzeba dac to przynajmniej do konca sezonu,tylko jak on sie skonczy?



W sumie dzis jedynie Wilk mi sie podobal,no i wypadl Maor co tez napewno w duuzym stopinu wplynelo na nasz styl gry.

Natomiast po raz kolejny ,jak Iq2 moglbym napisac ksiazki np pt "Parodia piłkarza-historia gry i zachowania boiskowego Adraza Kirma","Chcesz zostac pilarzem ? Nie rob tego co Andraz Kirm" "Jak spalic kazda akcje,zobacz mecz z udzialem Andraza Kirma"..Kabaret,powinni dodatkowe oplaty pobierac,bo jest naprawde sie z czego posmiać.

1q2 04.03.2012 01:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1226927)
Ja dzisiejszy mecz sobie odpuściłem

I dobrze;)
A propos tego kosmicznego komentatora z C+ Byłem w trasie, włączyłem sobie radio Kraków, jakoś od 10 minuty chyba - były jakieś problemy z połączeniem - nagle słyszę gol, z reakcji trybun, a było to słyszalne, domyślam się że chyba dla nas(bo szału słychać nie było) ale pewności nie mam...Jaliens leży w polu karnym...uch, to może jednak gol dla Lechii..ale tak na prawdę nie wiadomo czy gol - komentator nie jest pewien , po chwili jednak dowiaduje się że piłka będzie rozpoczynana od środka a na tablicy wyników widnieje 1-0, więc gol musiał paść...Ale dla kogo;)?.Po jakimś czasie jest jasne -dla Wisły.Ale kto strzelił.To jest tajemnicą przez następne minuty.Okazuje się że ten co leżał w polu karnym - Jaliens.
Normalnie kosmos - do domu dotarłem tuż po tym jak nasz Żyd zszedł.Już C+ - W przerwie mignęły mi teksty że Maor został nazwany Roarem - myślę sobie przejęzyczenie - coś jak z Żaliensem ale leci druga połowa a komentator nadal jedzie z Roarem.
To chyba większa wtopa niż Bogucki Szpaka;) ale radio Kraków też jest dobre

Wojtas 04.03.2012 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1226940)
I dobrze;)

To chyba większa wtopa niż Bogucki Szpaka;) ale radio Kraków też jest dobre



Myslisz o tym meczu w Belfascie?

tam byl jeszcze Paweł Pater i Grzegorz Strak.

1q2 04.03.2012 01:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1226941)
Myslisz o tym meczu w Belfascie?

tam byl jeszcze Paweł Pater i Grzegorz Strak.

Albo i Straka - jaki mecz nie pamiętam ale bardziej jestem w stanie zrozumieć ignoranta Szpakowskiego - szczególnie że Buguski chyba 1 raz zagrał w reprezentacji , niż kolesia z C+ , gdzie Melikson jest czołową postacią ligi od roku.
Generalnie, wy.......ić dyscyplinarnie;), szczególnie że mimo tych wtop, ten komentator jest okrutnie słaby.Za nim tylko Murawski.

wolfy 04.03.2012 01:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1226943)
Albo i Straka - jaki mecz nie pamiętam ale bardziej jestem w stanie zrozumieć ignoranta Szpakowskiego - szczególnie że Buguski chyba 1 raz zagrał w reprezentacji , niż kolesia z C+ , gdzie Melikson jest czołową postacią ligi od roku.
Generalnie, wy.......ić dyscyplinarnie;), szczególnie że mimo tych wtop, ten komentator jest okrutnie słaby.Za nim tylko Murawski.

Mnie wystarczyły skróty w ekstraklasa.tv żeby się załamać. Rzut karny dla Wisły, do tego wątpliwy według niektórych (IMHO słuszny, dotknięcie piłki nie zwalnia z przestrzegania innych zasad, ten murzyn zachował się jakby za dużo razy "Karate Kid" w dzieciństwie oglądał), a kolesie relacjonują jakby to było otwarcie meczu szachowego.

- No nie wiem czy był karny...
- Będziemy musieli zobaczyć w powtórce.
- Ja mam wątpliwości.

Moja parafraza, ale oddaje chyba napięcie jakie generowali komentujący spotkanie. Ja rozumiem, że po kilkudziesięciu minutach takiego zarzynania futbolu tępym narzędziem a la Kirm i spółka trudno zdobyć się na entuzjazm, ale to przecież ich praca...

bódyń 04.03.2012 07:15

I taka mala ciekawostka po meczu. Wisla u siebie ma bilans 5-0-5 co daje 15 pkt na mecz a na wyjezdzie 4-4-2 co daje 16 pkt . Czyli Wisla gra lepiej na wyjazdach niz u siebie. Dziwne

mitmichael 04.03.2012 08:15

Szczerze? To niech graja słabo, niech bedzie małe posiadanie pilki ale niech wygrywaja tak jak wczoraj.

MichaelMyers 04.03.2012 08:28

Wisła nie grała słabo, grała nieefektownie a to różnica.Lechia to taka drużyna, której można oddać piłkę i tak nic nie zdziałają , ten zespół pozbawiony Traore jest zupełnie nie grozny w ataku pozycyjnym.Taktyka dobrana na ten mecz była dobra, czyli uważna gra w destrukcji i wyprowadzanie szybkich ataków z kontry .Pewne zwycięstwo i kontrola wyniku w obu połowach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl