Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8380)

Kibic_1906 06.11.2011 16:41

jazda z parchami , WISEŁKO jazda z parchami!!!

tofik 06.11.2011 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1186951)
nie mialem na mysli biegania na zapalenie pluc tylko pelna koncentracje i zaangazowanie mamy zawodnikow wyszkolonych technicznie i potrafiacych grac pilka chodzi o to aby w szatni zostali nastawieni na gre ofensywna i szybka o motywacje sie nie boje chyba atmosfera derbow jest szczegolnie wyczowalna w klubie i wszyscy wiedza jakie sa oczekiwania

Aha, no to widocznie się różnimy w poglądach. :)

KRIS22 06.11.2011 16:44

PO zobaczeniu składu stwierdzam że nasz trener wogóle nie myśli Jaliens w składzie bez komentarza i Diaz na lewej obronie gdzie nie potrafi grać na szybkiego Nibazonkize ludzie co to ma być każdy kto ma trochę pojęcia o piłce to widzi tylko nie nasz trener Diaz po najlepszym meczu jaki rozegrał w Fulham na środku obrony gdzie powinien grać wraca tam gdzie jest po prostu żałosny.

Jeśli dzisiaj przegramy przez błedy Maskanta jutro bez straty powinniśmy sie z nim pożegnać jak długo można być tak ślepym !!

syryls 06.11.2011 16:47

Czemu uważacie że Lamey jest zawodnikiem słabym? Jovanovic za jaliensa i lamey na prawą stronę. RM z lameyem pogadał i gra niezłą piłkę. Niestety ten matoł jaliens niestety nie...

HEDu 06.11.2011 16:51

Lamey lepiej gra o tysiac razy od Jaliensa.

Teqcontroller 06.11.2011 16:55

Piwko otwarte , na trzeźwo sie nie da tego oglądac , WISEŁKO TY MUSISZ WYGRAC TEN MECZ !!

rasel1906 06.11.2011 17:10

widac roznice klas miedzy Jovanocem a Lameyem pod wzgledem pilkarskim i charakternym JJJ Biała Gwiazda

whistar 06.11.2011 17:25

Doping warto zadedykowac tym, którzy gardluja za podobna zenada u nas. Co za syf :(

HEDu 06.11.2011 17:29

ale Diaz kaleczy ; )

Wojtator 06.11.2011 17:37

....a maĆ!

gizmowisla 06.11.2011 17:38

oszukac naszych stoperow wystarczy tylko chciec .... nawet umiejetnosci nie trzeba- checi wystarczą

fudi8 06.11.2011 17:40

Żądam rewolucji kadrowej!

eryk_cartman 06.11.2011 17:40

Gdyby to Wisła strzeliła tą bramke to oczywiscie Wegrzyn i Laskowski by .......ili ze to po błędzie sedziego!

Kluvi 06.11.2011 17:44

a kto mi wytłumaczy za co Chavez teraz kartkę dostał?? ;/ przecież to kpina...

whistar 06.11.2011 17:45

Grać na całego i walczyć do upadłego!!! Nie zniosę, jeśli te zkazane, zakompleksione mordy z Kałuży będą się cieszyć po meczu.

ENDRJU 82 06.11.2011 17:46

ja pier..... póki co to jest to dno z naszej strony. Akurat dziś....

fudi8 06.11.2011 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ENDRJU 82 (Post 1186977)
Akurat dziś....

A mi się wydaję, że nie akurat dziś, tylko od ostatnich kilkunastu meczów, nie gramy kompletnie nic.

zenobiusz27 06.11.2011 17:48

Kiepsko idzie jak na razie. Może po przerwie coś lepiej będzie.

klusek106 06.11.2011 17:49

Ze tak powiem, oni sie nawet nie nadaja do tarcia chrzanu...

Kibic_1906 06.11.2011 17:49

Garguła widzieliscie jak on wyglada? ....a nawet nie jest lekko spocony!

ENDRJU 82 06.11.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fudi8 (Post 1186978)
A mi się wydaję, że nie akurat dziś tylko od ostatnich kilkunastu meczów nie gramy kompletnie nic.

... w sensie, że wielka pyta do kwadratu...

arrosmay 06.11.2011 17:50

K****
Akurat w czasie derbów Biton przeżywa kryzys strzelecki.
Kirm out! Nie wiem czemu, ale dzisiaj ma jakieś dziwne zamiłowanie do strzelania w trybuny i nie daje nic, kompletnie nic w ofensywie!

Kac 06.11.2011 17:50

mogą nie wracać na Reymonta, Maaskant out bezdyskusyjnie.

Broniłem tego zespołu, ale nigdy więcej, oni się nie nauczą grać w piłkę.

RecordAble 06.11.2011 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ENDRJU 82 (Post 1186977)
ja pier..... póki co to jest to dno z naszej strony. Akurat dziś....

Akurat całą rundę?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 1186974)
Gdyby to Wisła strzeliła tą bramke to oczywiscie Wegrzyn i Laskowski by .......ili ze to po błędzie sedziego!

Po Jadze i ŁKS szczęście wyszło na 0.

atomek21 06.11.2011 17:51

no to Roberto 45 minut od wylotu...

a_r_e_n_a 06.11.2011 17:51

Kirm + Jaliens + sędzia = ŻENADA. Każda decyzja Kirma to tragedia, zawsze najgłupszy wybór, najmniej racjonalne rozwiązanie.

Teqcontroller 06.11.2011 17:51

Kirm - ja .......e , cały zespół gra CHUJNIE , mamy potencjał , ale chuja z tego ....a jest jak nie ma pomysłu.... Nie wiem czego mam sie spodziewac w 2 połowie , nadzieja umiera ostania....

whistar 06.11.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 1186980)
Ze tak powiem, oni sie nawet nie nadaja do tarcia chrzanu...

Czosnku z cebulą w każdym razie nie potrafią utrzeć

rasel1906 06.11.2011 17:52

cicho! jeszcze 2ga polowa co z was za kibice

flamengista 06.11.2011 17:52

Czyżby fart Maaskanta się skończył? Rok temu uratował go Boukhari, który do derbów uważany był za totalny niewypał transferowy. Arab strzelający Starozakonnym na "ziemi świętej" - ironia losu.

Cóż, dzisiaj może go zwolnić bramka... Holendra, uważanego za niewypał transferowy. Van der Biezen strzelił właśnie pierwszą swoją bramkę w lidze i pewnie ostatnią. Czyżby znowu ironia losu?

Pozostaje tylko wiara w cud, bo gramy kichę i przegrywamy zasłużenie.

PS. Analogicznie skoro van der Biezen się przełamał, pozostaje nam wierzyć w cudownego gola Kew Jaliensa, który w 90 minucie uratuje nam remis, albo nawet zapewni nam 3 punkty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl