![]() |
Przecież to anarchiści przebrani w koszulki odblaskowe policji. Klasyczna zagrywka, działo się tak min. w Londynie , Grecji czy Rzymie.
|
Cytat:
Wiekszosc kibicow bez swoich barw, w oczy rzucala sie najbardziej oczywiscie Legia oraz zwarte grupki w czapkach ŁKS, GKS K-ce, Lecha, Ruchu, Stali Gorzow, Arki, Lechii i wiele innych. Nasi w wiekszosci bez barw ale czapki Wisly tez widoczne :) Cytat:
|
Cytat:
Wybacz, że uściślę, bo spotkaliśmy się już w czasie Marszu - na pl. Konstytucji całkiem spora zadyma była. Akurat tak się składa, że byłam blisko centrum wydarzeń. Na tyle blisko, że oberwałam strumieniem z armatki wodnej i nałykałam się gazu. Na policję posypało się sporo rac, petard i kostki brukowej. Zadymę rozpoczęły oczywiście przepychanki z lewakami z blokady. Niestety dopięli swego częściowo i Marsz przeszedł inną trasą. Zadymiarze z antify cały dzień polowali na ludzi w barwach narodowych. Dotkliwie pobili kilku kibiców Bałtyku. |
Brak słów... Czego oczekiwać od "kiboli" i "zadymiarzy" jak policja się tak zachowuje. Ale oczywiście wszystko jest kur... ok. Ten gość kopiący po głowie powinien jutro wylądować na bezrobociu.
Cytat:
|
Cytat:
Grupę rekonstrukcyjną ( stroje z okresu Księstwa Warszawskiego ) też zaatakowali. |
Niestety, kilka incydentów po stronie Marszu było i nie ma co tych ludzi bronić. Przypominam, że prawicowa wizja świata, w przeciwności do lewackiej, przewiduje szacunek do prywatnej własności, do wytworów cudzej pracy. Niszczenie cudzego mienia to po prostu idiotyzm, nie do pogodzenia z wartościami, jakie powinny za nami stać. Poza tym, marsz rok temu był naszym wielkim sukcesem, bo po stronie Marszu był spokój, a jedyne zadymy wywoływali lewacy, co sprawiało, że sympatia zwykłych ludzi usadawiała się bardziej po naszej stronie, pomimo propagandy części mediów, które jak oczywiście próbowały szukać dziury w całym. Teraz sami im podsuwamy tematy, by ciągnąć je przez tygodnie i obrzydzać ruchy prawicowe i narodowe. Szkoda.
|
Cytat:
Przecież to właśnie gazeta współorganizowała "Kolorową Niepodległą". Ale nie sądzę, by teraz mieli pełną satysfakcję. Smród z bojówkami antify będzie się jeszcze ciągnął. PS. Ciekawy komentarz, cytuję tylko fragment: Cytat:
|
polsat, tvn jedno gówno...
Lecą zdjęcia z zadymy, już nie wiem która stacja, a "dziennikarka": wiele transparentów narodowców nawoływało do nienawiści, duzo było "Bóg, Honor, Ojczyzna". Cycki opadają... Dzieki takim stacjom, staje się coraz bardziej radykalny. Prawda zwycięży. ps. wklejajcie linki do nk, facebooka, dajcie opisy na gg z tym linkiem i w innych badziewiach: www.youtube.com/watch?v=BHTrAcSHdsU Każda akcja rodzi reakcję. Nie wiem jak można blokować legalny marsz, a policja do tego dopuszcza. |
Cytat:
|
W Krakowie na odpowiedniku marszu 7-8 osób
Zaśpiewaliśmy wspólnie kilka pieśni patriotycznych i po hymnie rozeszliśmy się każdy w swoją stronę. Koło 19 w czasie koncertu pieśni na Rynku pojawiła się grupa hiszpańskich(?) lewaków w liczbie 4 z jakąś czerwoną szmatą - gwizdali, prowokowali. Poszliśmy do nich z kumplem i powstała mała przepychanka, ale za chwilę zareagowali też starsi, ktoś chciał wzywać suki, wiec tamci grzecznie przeprosili i poszli gdzie indziej. |
Odnośnie tego filmu, to zastanawiam się czy to rzeczywiście były pały... Jakoś dziwnie ubrani byli... Nioe mieli żadnych mundurów, zwykłe dżinsy i kurtki, a na nich właśnie te kamizelki...
|
Zawsze wydawało mi się, że Święto jest po to aby je " świętować". A część tam pojechała tylko aby wziąć udział w zadymie i ponapierd... się z policją i pedałami. Oczywiście można zwalić winę na miasto, policję, pedałów, dziennikarzy i kogo tylko chce się jeszcze, tylko pytanie po co okłamywać innych i siebie? Części uczestników chodziło tylko o rozróbę (paru znajomych którzy tam się wybierali nawet się z tym niestety nie kryli, a z pewnością nie byli wyjątkiem jak wskazują fora prawicowe) i dokładnie to osiągnęli. Szczytna idea została zbrukana przez grupę idiotów. WSTYD.
I żeby było jasne, ktoś chce napier... białe kaski niech to robi. Ale nie na Marszu Niepodległości, bo to nie jest godne miejsce i czas. |
Ciekawa sprawa z tymi psami. Jakby byli po cywilu to by wyglądali jak ta ....a co biła, jakby w mundurze to wiadomo białe kaski i pała, ale ci z filmiku? Dżinsy, kamizelka i baton w ręce? Coś mi tu nie pasuje...
|
Lewackie bojówki, przebrane za policjantów. Już nie raz robili takie numery.. Oczywiście pewności nie mam
|
z 2 strony rozkminili ze to ktos bedzie rozkminial...
|
Cytat:
I w celu realizacji hasła Cytat:
Poczytaj sobie, jakie mieli hasła, bo moim zdaniem warto: Cytat:
Po prostu Krytyka Polityczna pomyliła sobie święta. Paradę Równości nie organizuje się 11 listopada, a to im wychodziło najlepiej. |
Cytat:
|
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Cytat:
A wybiórcza będzie zbierała plony teraz do poniedziałkowego numeru, a Tusk zamykać ulice. |
Miałem sen, piękny sen. A w nim widziałem Polskę bez dziennikarzy i polityków... Wyobrażacie to sobie... Mogłoby być tak pieknie...
|
Cytat:
|
|
Mówicie, że na tym filmiku wklejonym przez Orła to lewactwo przebrane za policje?
|
Takie są moje przypuszczenia. Wiem że już robili takie akcje w Europie,właśnie w takowych kamizelkach
|
Cytat:
P.S Szacunek dla tych co byli! |
Cytat:
tak, chodzili oni potem w grupkach kilkuosobowych po mieście i prowokowali zamieszki. To juz jest szczyt wszystkiego. Podobno niemcy tez biegali w takich kamizelkach ale oni byli tylko odsetkiem polskich lewaków. |
Polska od czasu przyjcia traktatu lizbońskiego nie może sama stanowić u siebie prawa gdyż musi się ono z prawem unijnym. Czyli de facto musimy podporządkowac soje prawo do prawa unii czyli podporządkować się unijnym złodziejom popieranym tak bardzo przez polskich lewaków typu: biedroń, palikot, tusk, sld, gazeta wybiórcza, TeFałeN... Czyli tak naprawdę nie jesteśmy suwerennym krajem...
|
No fakt, teraz przyjrzałem się temu filmikowi jeszcze raz. Dziwne, że nagle policja stoi w jednym rzędzie i to "cywile", nagle rusza w kierunku ludzi. Tak robi prewencja.
Widać,że to wszystko było zaplanowane w najdrobniejszym szczególe. Ciekawe ile prowokacji im nie wyszło. Zaraz spałują Wrocław za okrzyki gdzie jest godło. |
co wy bredzicie? jacy lewacy przebrani za policję? nie podkopujcie i tak mizernego obrazu IQ kibica. a w temacie lewakow to tu ich kasuje policja na wejsciu: http://www.youtube.com/watch?v=l-PeR...layer_embedded
|
hahaha ale spierdalaja przed policja, tacy grozni z palkami ida a zaraz pala wroty az sie kurzy.
widocznie potrafia tylko napadac w 20 na pojedynczych przechodzniow. zenujace to wszystko, szczegolnie jak sie wlacza tv i slucha np kalisza co on .......i chyba sam siebie nie slyszy: my chcemy tolerancje ale nie tolerujemy prawicy, mniej wiecej cos takiego wynika z jego slow. Albo: ja nie wiem kto zaprosil niemcow my bylismy spokojni i w ogole, a to prawica sciagnela do wawy bojowki. Ale propaganda trwa i gorsza niz za komuny. Nie popieram tych co robili roz....... z naszej strony, choc wiadomo jak to jest, tlum, policja prowokuje i jeszcze lewackie cioty na przeciwko to ciezko sie powstrzymac, ale akurat dzisiaj powinien kazdy sobie dac na wstrzymanie i ewentualnie pozniej wylapywac i spuszczac w....... tym zdrajcom narodu. |
Ja równiez uważam że to byli tajniacy i nie róbmy z siebie idiotów nazywając i bojowkami lewackimi!
Zreszta odrazu było widać kto jest z której strony a ci to typowe tajniaki |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl