Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków - 9 września, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8264)

Antystenes 09.09.2011 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 1161918)
Najlepszy mecz Wisły w sezonie, szkoda, że nie wpadło coś jeszcze do sieci

Zgadzam się.
Ciekawe co wypoci weszło, po tygodniach spuszczania się nad amiką..

wikink1 09.09.2011 21:27

Tym razem to WIAŁA była Apolem .

rasel1906 09.09.2011 21:27

w koncu czlowiek sie troche pocieszyl po Nikozji:D

TommyTSW 09.09.2011 21:27

Lepiej będzie jak Kirm się otrząśnie bo gdyby zakończyło się 0-0 każdy by sobie przypomniał co od.jebał na początku przy pierwszym słupku gdy Biton stał obok

karas1983 09.09.2011 21:27

Wygrana cieszy a jeszcze bardziej jej styl! Brawo chłopaki! Oby ta wygrana była przełomowa, podobnie jak ta zeszłoroczna przy Kałuży!

goly78 09.09.2011 21:27

ktury ?
..........

Heero 09.09.2011 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 1161918)
Najlepszy mecz Wisły w sezonie, szkoda, że nie wpadło coś jeszcze do sieci

Raczej żenująca postawa Amiki i niezła gra Wisły... zwycięstwo cieszy, ale przy takiej ilości sytuacji nie dobić przeciwnika...

KMZ 09.09.2011 21:30

TYLKO WISŁA !

Robi się drużyny, Wielkie plusy dla gry dwójki Iliev - Melex

JOVANOVIĆ + KLASA !

TommyTSW 09.09.2011 21:31

No ale Wisła jednak dobrze zagrała w porównaniu z poprzednimi meczami, graliśmy z gorszymi zespołami

felipe 09.09.2011 21:32

Dobry wynik, liga będzie ciekawsza.

Elendil 09.09.2011 21:32

teraz "tylko" poprawić skuteczność oraz lepiej wykonywać stałe fragmenty gry i mistrz zostaje w Krakowie :D

Gdyby Kirmowi wchodziło wszystko jak w poprzednim sezonie, to byłby pogrom. A dołożyć do tego sytuacje Ilieva i Meliksona... o to chodzi Wisełko, taką grę chcemy oglądać.

Teqcontroller 09.09.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goly78 (Post 1161928)
ktury ?
..........

hahaha 1- znaków :D

co do meczu , zgrania brakuje , i skuteczności.

Zarko42 09.09.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1161929)
Raczej żenująca postawa Amiki i niezła gra Wisły... zwycięstwo cieszy, ale przy takiej ilości sytuacji nie dobić przeciwnika...

Skuteczność kulała, ale przy narzekaniu na płynność i pomysł na grę Wisły, dziś był to naprawdę przyzwoity mecz jeśli chodzi o grę i jej prowadzenie, a na pewno najlepszy w tym sezonie i od dłuższego czasu zresztą

mitmichael 09.09.2011 21:33

I tak Wisełka powinna grac od poczatku - szkoda, ze tak pozno. Poprawic wykonczenia, nauczyc sie dobrego pressingu i jazda

Ogryzek 09.09.2011 21:34

Wszystko mi się podobało w meczu poza słabą skutecznością:)

Nasi piłkarze odzyskali świeżość to i gra wyglądała lepiej. Mogę tylko jedno napisać.

WRACAMY DO GRY! :D

michalg 09.09.2011 21:35

Momentami dzisiaj patrzyło się z przyjemnością na akcje Wisły. Jovanovic dobrze wszedł do pierwszej 11, mam wrażenie że może tam zostać na dłużej.
Natomiast Garguła po raz kolejny zagrał żenująco słabo. Miałem do tego gracza ogromną cierpliwość i wiązałem z nim duże, potem średnie, następnie nikłe nadzieje. Teraz niestety uważam, że jest za słaby na ławkę. Jego wejście w końcówce bardzo osłabiło grę Wisełki. Dobrze, że żadna z jego strat nie zakończyła się skuteczną kontrą Lecha.

TommyTSW 09.09.2011 21:36

Kirm już chyba wyczerpał jakiś czas temu limit egoizmu i dalej się nie nauczył że ważniejsza jest wygrana zespołu a nie bramka na konto

Heero 09.09.2011 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zarko42 (Post 1161937)
Skuteczność kulała, ale przy narzekaniu na płynność i pomysł na grę Wisły, dziś był to naprawdę przyzwoity mecz jeśli chodzi o grę i jej prowadzenie, a na pewno najlepszy w tym sezonie i od dłuższego czasu zresztą

Najlepszy mecz w tym sezonie to był Litex u siebie, a dzisiejszy mogę uznać za najlepszy na wyjeździe :)

AndyWiślak 09.09.2011 21:38

Mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was zauważył brak Małeckiego?

Karherop 09.09.2011 21:38

przed meczem:

"Wisła jest słaba ,Lech wygra"

po meczu

"bombardowanie bezradnej drużyny z Poznania "

Wisła zagrała naprawde świetne spotkanie . Bramek powinna strzelić przynajmniej 3-4 . Cała drużyna zagrała super spotkanie . Brak słabych punktów .

Teqcontroller 09.09.2011 21:39

Bez Małego wszyscy jakoś inaczej graja , mam na myśli że graja śmielej.

Podobało mi się jak nasi grali w obronę blisko siebie.

Brawo dla chłopaków.

Hanys 09.09.2011 21:41

bez Małeckiego Wisła jest o wiele silniejsza...

gdyby Małecki nie grał w tych meczach z AOPELE i gdyby nie grał Diaz to jestem pewny ze Wisła byłaby w Champions Lague!!!!!!!

Ventigo 09.09.2011 21:41

Co do stylu gry z żalem muszę to powiedzieć, ale najlepsze mecze w tamtej rundzie(3:1 z Bełchatowem) i w tej(jak na razie ten dziejszy) zagraliśmy bez Małeckiego może to tylko przypadek, a może on aż tak bardzo wpływa destrukcyjnie na rytm gry w ofensywie.


edit: ubiegłeś mnie Teqcontroller ;)

grzesiek632 09.09.2011 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MMTS (Post 1161920)
ale mi spadło ciśnienie, nareszcie postawa godna tej Wisły, co i tak nie zmienia faktu że ławki rezerwowych nie mamy, Garguła wszedł i się pogubił. Ale teraz najważniejsze że mamy 3 pkt z silnym zespołem na wyjeździe.

Nie jeden zespół zazdrości Wiśle takiej ławki. Kirm, Biton, Wilk, solidny Lamey.. nie powiedział bym że to jest słaba ławka rezerwowych.

Pokoszę się o stwierdzenie że był to najlepszy mecz wyjazdowy za kadencji Maaskanta.


Najlepsi wg mnie: Jovanovic i Iliev. Dobrze zagrał Paljic ( mam nadzieje że posadzi Diaza na długo na ławce ). W sumie to po takim meczu można powiedzieć że wszyscy zagrali dobrze.

Brawo dla Wiślaków.


może niektórzy przestaną gwizdać...

Baala 09.09.2011 21:42

Bardzo dobry mecz, szkoda że nie strzelili na 2-0 bo aż się prosiło. Na duży plus Iliev który zaliczył najlepszy swój mecz w Wiśle, Melikson i Jovanović, który mam nadzieje będzie naszym pierwszym prawym obrońcą. Widać było że zespoł gra dość ofensywnie, ale bardzo drużynowo. Licze że Małecki dogra tą runde z wchodząc z ławki i w okienku odejdzie. On poprostu nie nadaje się do szybkiej kombinacyjnej gry. Jaką preferuje Iliev, Melikson, Nunez. Kirm jaki jest każdy wie, ale to gracz który gra drużynowo.

!!IRIVER!! 09.09.2011 21:42

Naprawdę, jedyne czego dzisiaj żal to że nie udało się pyr rozbić jak Legii na Ł3 1,5roku temu...

Zagraliśmy dobrze, choć pierwsze 15-20 minut mocno nerwowe w obronie. Braki Małeckiego, Lameya i Diaza zdecydowanie były dzisiaj wzmocnieniem. Wielkie brawa dla Melexa, Ilieva i Bitona. Bardzo dobra postawa w zasadzie całej drużyny.

Na Odense ten sam skład co od 10.minuty :)

farben 09.09.2011 21:44

Lech Poznań - Wisła Kraków: jest zwycięstwo! [ZDJĘCIA]


http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ecia,id,t.html

Mnie też jakoś nie żal, że na tych zdjęciach nie ma Małego :) A zupełnie serio - to dziwne, ale odniosłem wrażenie, że bez niego gra się bardziej "klei".

Wojtas 09.09.2011 21:45

Ja powiem tak

Zaczyna w nich wracac chec zeby w Polsce po raz kolejny pokazac ze są najlepsi.

Nie ma co sie dziwic ze po Nikozjii byli załamani,mialy byc salony Ligi Mistrzow a byla dupa i to zbita

teraz widac ze przerwa bardzo ich uspokoila ,i przywrociła rownowage -teraz gramy o MP a nie LM.

Brakuje jednak skutecznosci bo dzis mozna by tą Amike stkunać i to z 5 :0 .

Brawa dla pilkarzy,pokazali ze są zespolem i chcą cos osiagnac,jestem zbudowany ich postawą.

KROKU 09.09.2011 21:46

Dokładnie tak to wygląda Mały jak by grał to nie było by takich klepanych akcji jak w pierwszej połowie on dostaje piłke i kółeczka kręci a tak proszę bardzo musi teraz trener Małemu wpoić gre na góra dwa kontakty i ok

fan01 09.09.2011 21:47

Cieszy przede wszystkim to, że wygraliśmy z
-polską Barceloną, która ma w składzie
-najlepszego zawodnika ligi Stilicia
-najlepszego napastnika Rudniewa/Rudnewa/Rudnevsa
-na najtrudniejszym stadionie, z najlepszym dopingiem najlepszych kibicow
a przeciez Wisła miala byc taka słabiutka, Robert to jednak nie taki dobry trener, transfery Valcxa tez takie sobie.

A tak juz na powazniej, to zimna woda na zastanowienie dla tych, ktorzy przypisuja nasze zwyciestwo tylko slabszej grze Lecha - zagrali tak, jak im Wisla pozwolila. Wyeliminowalismy Stilicia z gry, wiec nie mial kto podawac Rudniewowi. Jesli wygralismy w Poznaniu bez straty bramki, to pilkarze musza sie obudzic jutro z mysla, ze kazdy w tej lidze jest do ogrania, wystarczy chciec i sie starac. Brawo chłopaki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl