Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto chce, żeby była transmisja i jest w stanie dać za to złotówkę (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8147)

Tenzen 27.06.2011 09:30

Najlepiej byłoby chyba wprowadzić płatny dostęp. "Wpłać minimum 1zł. PayPal, Przelew. SMS'em minimum 5zł." Sporo kibiców jest pewnie w wieku szkolnym i nie ma konta bankowego. Ja przez prawie całe studia też nie miałem ;)

miba 27.06.2011 10:21

Jeśli będzie taka możliwość, to jak najbardziej, najlepiej przelewem, kwota 5zł to jak rozumiem minimum poniżej którego schodzić nie wypada? ;)

KoTu1906 27.06.2011 10:31

dobra inicjatywa,5 pln z mojej strony na pewno się znajdzie :)

tomo 27.06.2011 10:43

Z smsami nie głupi pomysł. Jakakolwiek forma będzie, ja jestem za i dorzucam od siebie 5.

frg 27.06.2011 10:43

odemnie 10zł przelewem. prosze tylko o info, żeby to nie uciekło.

najm 27.06.2011 10:48

co do problemu prawnego, to wykroczeniem jak czytalem jest publiczna zbiorka pieniedzy. Natomiast wasz pomysl byłby prywatna zbiorka, dlatego ze przez publiczne nalezy rozumiec sytuacje gdy nieoznaczone osoby skladaja pieniadze (tak jak np na Mszy w Kościele, czy na rzecz WOŚP). Tu sytuacja jest inna, gdyż polega to na tym, że określone osoby (zidentyfikowane przez nicki co odpowiada imieniu i nazwisku) zobowiązują się wspólnie zakupić usługę, na którą jedna osoba wykłada pieniądze a inne jej oddają.

Dlatego by nie było problemu należy ustalić dokładnie cenę, a potem kto ile zapłaci - zsumować by wyszła ta wysokość i nie ma problemu. Nie będzie to zbiórka ofiar.

Ja bym tak rozumiał ten zakaz.

wiślak 86 27.06.2011 10:54

Było mówione odnośnie smsów że są nieopłacalne bo z każde złotówki tylko 40gr jest tak naprawdę przelewane.

Tenzen 27.06.2011 12:18

Ten SMS byłby ostatecznością jeśli ktoś nie ma żadnej innej możliwości, a dobrowolnie i świadomie chce do tych pięciu złotych dołożyć jeszcze 3zł dla operatora.

Najlepiej jednak oczywiście by wszyscy założyli sobie darmowe konto PayPal i przelali tam sobie coś.
http://youtu.be/po1RIIa576w

Matti1231 27.06.2011 19:53

Ja mogę rzucić dowolną kwotę tylko SMSem niestety nic innego nie wchodzi w grę

Ar222 27.06.2011 20:10

Dorzucę 5 zł przelewem

Dariook 28.06.2011 00:04

Paypal mi pasi, 10zl spokojnie daje. Tylko prośba, niech to bedzie z jakiejś platformy lub rusztowania...

Cinek1906 28.06.2011 00:05

Oczywiśćie dorzuce piątaka!!

PSYCHOLTSW 28.06.2011 07:03

a jaki ten nr konta? nie wiem może przeoczyłem ale nie chcę czytać całego tematu... także jakby można było prosić to umieśćcie nr konta pod ankietą żeby każdy widział :D chyba że marudzę no to wtedy przepraszam i poszukam tego nr :D

rav 28.06.2011 14:00

Temat Obserhausen ostatecznie upadł.

Pracujemy nad Tallinem, czyli sparingami z Rapidem oraz tym drugim (Genk/Flora). Jeśli gospodarze pomogą nam w zapewnieniu kilku rzeczy, to ruszamy. Na razie trudno przesądzać w jedną czy w drugą stronę. Jeśli szanse się zwiększą, wówczas opublikuję wszelkie informacje dotyczące sposobu wpłat.

Ci, którzy zadeklarowali się w tym temacie oraz osoby, które głosowały w sondzie, otrzymają także informacje mailem. Jeśli więc macie wprowadzony nieaktualny adres mailowy w swoim profilu - poprawcie go.

Aha, sparing z Rapidem będzie nadawała jedna ze stacji rumuńskich (to są świry, tam chyba wszystkie sparingi dają...), ale w necie raczej nie będzie to dostępne. Czekam na potwierdzenie.

Jeszcze jedno, chociaż sporo osób się wpisało i zadeklarowało, to jednak wciąż jest to dość mała liczba (choć nie liczyłem wpłat wyższych niż 5 zł deklarowanych w postach). Liczę, że będzie Was trochę więcej, no i może jeszcze wspomożemy się z jakąś reklamą. Zatem nadal podbijajcie temat.

FraMat 28.06.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1117885)

Aha, sparing z Rapidem będzie nadawała jedna ze stacji rumuńskich (to są świry, tam chyba wszystkie sparingi dają...), ale w necie raczej nie będzie to dostępne. Czekam na potwierdzenie.

Trzeba bedzie śledzić informacje na http://www.fcrapid.ro/ a także na www.gsptv.ro
Ta ostatnia strona nadaje najwięcej meczów sparingowych.
W razie w. znajdziemy odpowiednie stacje

murray 28.06.2011 14:47

Jak akcja taka, żeby dać piątaka - to ja chętnie.

rav 28.06.2011 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1117907)
Trzeba bedzie śledzić informacje na http://www.fcrapid.ro/ a także na www.gsptv.ro

Właśnei chyba nie gpstv tylko DigiSport http://www.digisport.ro/fotbal.

FraMat 28.06.2011 15:45

To ja mam jeszcze inną:
http://digi-hdsport.com/

Na tej stronie jutro transmisja Rapid-Austria Wiedeń o 16.00

NHwiernyTS 28.06.2011 15:56

Z chęcią dorzucę 5 zł za mecz.

prorok 28.06.2011 16:37

Też dam piątke, w każdej formie mogę.

tomaszw 28.06.2011 20:04

Moze warto by bylo zaatakowac z ta akcja inne fora?

"
Cytat:

- Mieszka tu jakiś cwaniak?
- Cwaniak? Nie, ja tu mieszkam.
- To daj piątaka.
- To jest jakaś zorganizowana akcja?
(chwila ciszy)
- Taka akcja, żebyś dał piątaka.
- Aha...


Tenzen 29.06.2011 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1117885)
Aha, sparing z Rapidem będzie nadawała jedna ze stacji rumuńskich (to są świry, tam chyba wszystkie sparingi dają...), ale w necie raczej nie będzie to dostępne. Czekam na potwierdzenie.

Można by tez znaleźć jakiegoś chętnego kibica Rapidu, który ma tuner telewizyjny w komputerze i szybkie łącze by streamował ten mecz. Tu wystarczyła by pewnie równowartość kilku piw ;)

WislaOnly 29.06.2011 11:19

3 dla Was za transmisję!:)
..... no dobra 5!:D

Evil_ 29.06.2011 11:26

http://www.youtube.com/watch?v=qv3XX...tailpage#t=38s

oczywiście dam piątaka :D

tsw biała gwiazda 29.06.2011 11:48

ja też z chęcią za obejrzenie Wisełki dam 5zł

Patryk WNO 29.06.2011 17:50

Mogę 2 a mogę i 5 jak będzie trzeba

mikebray 29.06.2011 17:50

i ja dorzuce

maniamil 29.06.2011 17:52

Dorzucę do 10 zł :)

Kabanos 29.06.2011 17:57

2 zł bez problemu. A jak nie ma innej możliwości to i te 5 może być.

Ben9 29.06.2011 18:16

pewnie
 
5 zl dam jak nic ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl