![]() |
Najlepiej byłoby chyba wprowadzić płatny dostęp. "Wpłać minimum 1zł. PayPal, Przelew. SMS'em minimum 5zł." Sporo kibiców jest pewnie w wieku szkolnym i nie ma konta bankowego. Ja przez prawie całe studia też nie miałem ;)
|
Jeśli będzie taka możliwość, to jak najbardziej, najlepiej przelewem, kwota 5zł to jak rozumiem minimum poniżej którego schodzić nie wypada? ;)
|
dobra inicjatywa,5 pln z mojej strony na pewno się znajdzie :)
|
Z smsami nie głupi pomysł. Jakakolwiek forma będzie, ja jestem za i dorzucam od siebie 5.
|
odemnie 10zł przelewem. prosze tylko o info, żeby to nie uciekło.
|
co do problemu prawnego, to wykroczeniem jak czytalem jest publiczna zbiorka pieniedzy. Natomiast wasz pomysl byłby prywatna zbiorka, dlatego ze przez publiczne nalezy rozumiec sytuacje gdy nieoznaczone osoby skladaja pieniadze (tak jak np na Mszy w Kościele, czy na rzecz WOŚP). Tu sytuacja jest inna, gdyż polega to na tym, że określone osoby (zidentyfikowane przez nicki co odpowiada imieniu i nazwisku) zobowiązują się wspólnie zakupić usługę, na którą jedna osoba wykłada pieniądze a inne jej oddają.
Dlatego by nie było problemu należy ustalić dokładnie cenę, a potem kto ile zapłaci - zsumować by wyszła ta wysokość i nie ma problemu. Nie będzie to zbiórka ofiar. Ja bym tak rozumiał ten zakaz. |
Było mówione odnośnie smsów że są nieopłacalne bo z każde złotówki tylko 40gr jest tak naprawdę przelewane.
|
Ten SMS byłby ostatecznością jeśli ktoś nie ma żadnej innej możliwości, a dobrowolnie i świadomie chce do tych pięciu złotych dołożyć jeszcze 3zł dla operatora.
Najlepiej jednak oczywiście by wszyscy założyli sobie darmowe konto PayPal i przelali tam sobie coś. http://youtu.be/po1RIIa576w |
Ja mogę rzucić dowolną kwotę tylko SMSem niestety nic innego nie wchodzi w grę
|
Dorzucę 5 zł przelewem
|
Paypal mi pasi, 10zl spokojnie daje. Tylko prośba, niech to bedzie z jakiejś platformy lub rusztowania...
|
Oczywiśćie dorzuce piątaka!!
|
a jaki ten nr konta? nie wiem może przeoczyłem ale nie chcę czytać całego tematu... także jakby można było prosić to umieśćcie nr konta pod ankietą żeby każdy widział :D chyba że marudzę no to wtedy przepraszam i poszukam tego nr :D
|
Temat Obserhausen ostatecznie upadł.
Pracujemy nad Tallinem, czyli sparingami z Rapidem oraz tym drugim (Genk/Flora). Jeśli gospodarze pomogą nam w zapewnieniu kilku rzeczy, to ruszamy. Na razie trudno przesądzać w jedną czy w drugą stronę. Jeśli szanse się zwiększą, wówczas opublikuję wszelkie informacje dotyczące sposobu wpłat. Ci, którzy zadeklarowali się w tym temacie oraz osoby, które głosowały w sondzie, otrzymają także informacje mailem. Jeśli więc macie wprowadzony nieaktualny adres mailowy w swoim profilu - poprawcie go. Aha, sparing z Rapidem będzie nadawała jedna ze stacji rumuńskich (to są świry, tam chyba wszystkie sparingi dają...), ale w necie raczej nie będzie to dostępne. Czekam na potwierdzenie. Jeszcze jedno, chociaż sporo osób się wpisało i zadeklarowało, to jednak wciąż jest to dość mała liczba (choć nie liczyłem wpłat wyższych niż 5 zł deklarowanych w postach). Liczę, że będzie Was trochę więcej, no i może jeszcze wspomożemy się z jakąś reklamą. Zatem nadal podbijajcie temat. |
Cytat:
Ta ostatnia strona nadaje najwięcej meczów sparingowych. W razie w. znajdziemy odpowiednie stacje |
Jak akcja taka, żeby dać piątaka - to ja chętnie.
|
Cytat:
|
To ja mam jeszcze inną:
http://digi-hdsport.com/ Na tej stronie jutro transmisja Rapid-Austria Wiedeń o 16.00 |
Z chęcią dorzucę 5 zł za mecz.
|
Też dam piątke, w każdej formie mogę.
|
Moze warto by bylo zaatakowac z ta akcja inne fora?
" Cytat:
|
Cytat:
|
3 dla Was za transmisję!:)
..... no dobra 5!:D |
|
ja też z chęcią za obejrzenie Wisełki dam 5zł
|
Mogę 2 a mogę i 5 jak będzie trzeba
|
i ja dorzuce
|
Dorzucę do 10 zł :)
|
2 zł bez problemu. A jak nie ma innej możliwości to i te 5 może być.
|
pewnie
5 zl dam jak nic ;)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl